XS
SM
MD
LG

pre 55 minuta
19.11.2017 13:30 Ternoci 1 : 1 Vihor

pre 56 minuta
19.11.2017 13:30 Biljači 3 : 1 Pavlovac
19.11.2017 13:30 Mladost (S) 12 : 2 BSK Bujanovac
19.11.2017 13:30 OFK Rota 2 : 3 FSU Južna pruga

pre 1 sat
18.11.2017 19:00 Pink 20 : 0 Železničar

pre 2 sata
20.11.2017 20:30 Bor - RTB 2 26 : 18 Hajduk Veljko

19.11.2017 13:00 Bajša 3 : 3 Čoka
19.11.2017 12:30 Ada 1 : 0 Akademija Njers Ištvan
19.11.2017 12:00 Bajša 1 : 0 Akademija Njers Ištvan
19.11.2017 11:30 Jedinstvo 0 : 0 Čoka
19.11.2017 11:00 Ada 2 : 2 Bajša
19.11.2017 10:30 Akademija Njers Ištvan 3 : 1 Čoka
19.11.2017 10:00 Bajša 3 : 4 Jedinstvo
19.11.2017 09:30 Ada 0 : 3 Čoka
19.11.2017 09:00 Jedinstvo 1 : 0 Akademija Njers Ištvan
19.11.2017 08:30 Ada 2 : 1 Jedinstvo

20.11.2017 21:40 Veba Basket 54 : 80 Zvezdara

pre 3 sata
19.11.2017 13:30 Gorušica 4 : 3 Radnički
19.11.2017 13:30 Prilike 5 : 1 Bjelica
17.11.2017 13:30 Dedinje Junajted 0 : 7 Voćar
19.11.2017 13:30 Sloga 2 : 1 Brezova
19.11.2017 13:30 Gradina 8 : 5 Vrelo

pre 4 sata
BSK 2 : 0 Budućnost
Jedinstvo 1 : 4 Proleter

pre 15 sati
20.11.2017 20:30 Timok 2013 6 : 5 AS

20.11.2017 20:30 Srpska 4 : 4 Metalac Kolorado
20.11.2017 20:30 Sopot 3 : 4 Požarevac

pre 16 sati
20.11.2017 19:00 Zlatar 033 2 : 5 Borac

pre 17 sati
20.11.2017 18:30 Kruna 6 : 4 Sombor
19.11.2017 20:00 Pčinja 6 : 7 Kraljevićevo

18.11.2017 12:00 Gročanski 8 : 5 Banjica

20.11.2017 19:00 SAS 6 : 2 Vranje

19.11.2017 20:30 Bežanija 44 : 87 Novosadska ŽKA

19.11.2017 19:00 Mladost 103 : 58 Vlasotince
19.11.2017 20:30 Fair Play 100 : 62 Hajduk Veljko

pre 18 sati
20.11.2017 18:00 Zadar 76 : 88 Crvena zvezda MTS

18.11.2017 16:30 Hercegovina 3 : 0 Žabalj Volej
18.11.2017 15:30 Klek Srbijašume 2 0 : 3 Dunav
19.11.2017 19:00 Banat 3 : 1 Vršac
18.11.2017 16:30 Žitište 3 : 1 Krajišnik

18.11.2017 11:30 Vrbas 0 : 3 Spartak 2
18.11.2017 16:30 Hajduk 3 : 1 Soko
18.11.2017 17:00 Gox-IN Phibrows 0 : 3 CVS
18.11.2017 15:00 Libero 1 : 3 Apatin
16.11.2017 20:00 Apatin 2 : 3 Vrbas

19.11.2017 15:00 Star 3 : 0 Trijumf 2013
19.11.2017 12:30 Blok Aut 3 : 0 Beočin
19.11.2017 12:45 Štrand Volej 3 : 0 Dunav Volej

19.11.2017 11:45 Grbić 1 : 3 Novi Sad 2
19.11.2017 20:00 NS Volej tim 3 : 2 Bagljaš 023
18.11.2017 19:00 Bečej 3 : 0 Proleter
17.11.2017 20:30 Merkur 1 : 3 Mladost

19.11.2017 17:00 Radan 0 : 3 Desetka

19.11.2017 17:00 Elan Volej 0 : 3 Partizan
19.11.2017 17:00 Kikinda 0 : 3 Futog vest

pre 19 sati
19.11.2017 14:05 Blok Aut 3 : 0 Crnjanski
19.11.2017 14:05 Crvena zvezda 3 : 0 Partizan
19.11.2017 12:20 Roda 3 : 2 AS
19.11.2017 12:20 Železničar 1 : 3 Lucky Star

19.11.2017 13:00 Žitorađa 36 : 20 ARIF Osice

16.11.2017 20:30 Sterija 2 : 3 Radnički
16.11.2017 20:00 Beograd 3 : 0 Lazarevac
13.11.2017 21:30 Crnjanski 3 : 2 Lucky Star

19.11.2017 19:30 BSK Heba 29 : 25 Radnički
19.11.2017 19:30 Progres 28 : 36 Hisar

13.11.2017 21:00 Kralj 3 : 0 Obilić
13.11.2017 21:00 Crvena zvezda 3 : 1 TENT
13.11.2017 21:00 Roda 3 : 0 Partizan

12.11.2017 12:45 Crvena zvezda 3 : 2 Kralj

19.11.2017 14:00 Kej 0 : 1 Gavrilo Princip
12.11.2017 14:00 Gavrilo Princip 0 : 3 Rakova

pre 21 sat
18.11.2017 13:00 Strela 3 : 1 Dunav

pre 23 sata
19.11.2017 12:00 Železničar 1 : 1 Kikinda 1909

19.11.2017 10:00 Železničar 1 : 0 Kikinda 1909

18.11.2017 10:00 Krila Krajine 0 : 3 Hajduk junior

21.09.2017 11:00 Borac (NS) 1 : 1 Petar Puača

20.11.2017 13:00 Jagodina 0 : 2 Metalac

juče
18.11.2017 Putevi 1 : 3 Metalac Takovo
18.11.2017 Gračac 3 : 0 Antena
18.11.2017 Ribnica 2 3 : 1 Lotus

19.11.2017 20:30 Flash 0 : 1 Raška

19.11.2017 20:00 Košutnjak 26 : 32 Prijepolje

18.11.2017 17:00 Sloga 23 : 38 Mladost

19.11.2017 18:00 Majdanpek 22 : 26 Mladost 1949

28.10.2017 13:30 Fair Play 4 : 0 Radnički
05.11.2017 13:00 Petnjica 3 : 0 Radnički

18.11.2017 13:00 Hajduk 1 : 0 Sloga (SB)

15.11.2017 13:30 Brodarac 1947 5 : 1 Radnički (O)
19.11.2017 09:00 Voždovac 1 : 2 Brodarac 1947
19.11.2017 09:00 Teleoptik 0 : 0 Sindjelić
19.11.2017 11:30 BSK 1925 3 : 1 OLE

19.11.2017 09:00 BSK 1925 1 : 0 IMT
19.11.2017 13:00 Sindjelić 1 : 2 Lokomotiva

19.11.2017 10:00 GSP Polet 5 : 0 Stepojevac Vaga

19.11.2017 09:00 Trudbenik 2 : 0 Balkan
19.11.2017 09:00 Novi Beograd 1 : 3 DIF
19.11.2017 10:00 Budućnost 0 : 2 BSK 1925

09.11.2017 13:00 IM Rakovica 3 : 3 Kolubara
14.11.2017 14:00 Studentski Grad 2 : 1 BSK Borča
19.11.2017 10:00 Brodarac 2 0 : 1 Zemun

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.