XS
SM
MD
LG

pre 5 sati
14.11.2018 13:00 Sloga (S) 8 : 0 Dragačevo

pre 7 sati
18.11.2018 11:00 Maovi MH 0 : 3 Omladinac

Mladost 5 : 1 Jugoslavija

pre 15 sati
14.11.2018 20:00 Borac 89 : 71 Vršac
14.11.2018 19:00 Helios Suns 84 : 76 Sutjeska

pre 16 sati
14.11.2018 19:00 Halas Jožef 28 : 17 Laki

10.10.2018 15:00 OFK 019 5 : 0 Sloga (M)

pre 17 sati
14.11.2018 20:00 Mladost 29 : 23 Junior
14.11.2018 19:30 Zaječar 27 : 26 Medicinar

pre 19 sati
14.11.2018 20:00 Dimitrovgrad 82 : 72 Mladost Vesna

14.11.2018 18:00 Lovćen 1947 83 : 73 Zrinjski
14.11.2018 18:00 OKK Spars 63 : 59 Rogaška

14.11.2018 19:00 Knjaževac 3 : 0 Hajduk Veljko 2

pre 20 sati
13.11.2018 19:30 Rtanj 33 : 30 Pirot

14.11.2018 17:30 Partizan 35 : 25 Šamot 65

14.11.2018 18:00 Bekament BB 22 : 30 Jagodina

pre 23 sata
12.11.2018 17:30 Leteći Bajmočani 3 : 4 Leteći Holandjanin

juče
14.11.2018 14:00 Javor Matis 1 : 1 Radnik

10.11.2018 19:00 Miners 0 : 0 Aleksinac 2015

14.11.2018 13:00 Mladi rudar 1954 2 : 6 Sloga Bat 1924

11.11.2018 10:00 Mladost (L) 3 : 2 Radnički (K)

10.11.2018 09:30 Volleyland 3 : 0 Akademija Singidunum
07.11.2018 20:30 Avala 3 : 0 Blok Aut
10.11.2018 19:00 Obilić 3 : 2 Crnjanski
08.11.2018 20:00 Volleyland 2 : 3 AS

10.11.2018 19:45 VK Partizan NBG 011 Vukovi 11 : 11 Dorćol
11.11.2018 20:00 Rasina 13 : 6 Banja Luka
10.11.2018 ŽAK 8 : 12 Valis
10.11.2018 10:30 Singidunum 11 : 15 Spartak Prozivka

11.11.2018 21:00 Banjica 8 : 9 Zemun
10.11.2018 20:00 Bečej 12 : 4 Dunav
11.11.2018 10:30 Beograd 7 : 11 Stari Grad
10.11.2018 20:45 Taš 13 : 7 TENT

13.11.2018 19:20 Žitko Basket 50 : 92 BKK Radnički

13.11.2018 19:30 Arilje 34 : 22 Beli andjeo
13.11.2018 17:00 Mokra Gora 2 30 : 27 Užice

13.11.2018 16:30 Voždovac 1955 30 : 28 Bor RTB

prekjuče
10.11.2018 18:00 Paraćin 3 : 1 Sloga 2016

11.11.2018 15:00 Lazarevac 3 : 0 Tehničar (Sd)
11.11.2018 16:00 Fortuna Plus 1 : 3 Red Fox-Smeč 5
11.11.2018 19:00 Šumadija 0 : 3 Imlek
11.11.2018 19:00 Partizan 2 1 : 3 Lucky Star
10.11.2018 18:30 AS Batajnica 3 : 0 Karadjordje
11.11.2018 15:00 Ribnica 3 : 0 Mladi Radnik

10.11.2018 14:30 Blok Aut 2 : 3 Roda
10.11.2018 17:40 Lucky Star 1 : 3 Karađorđe
10.11.2018 19:30 Crnjanski 0 : 3 Šumadija
10.11.2018 20:30 Sloga 2015 0 : 3 Rudar

11.11.2018 10:00 Inđija 0 : 3 Dunav

12.11.2018 12:00 Vojvodina 7 : 0 Železničar

12.11.2018 20:30 Partenon 4 : 4 Oplenac
12.11.2018 17:00 Borac 7 : 5 Raška
12.11.2018 19:00 Metalac Kolorado 4 : 1 Olimp

Coerver junior FA 7 : 1 Budućnost (A)

11.11.2018 13:00 Borac 10 : 1 Pocerina

17.11.2018 17:00 Jugbasket 0 : 20 Prokuplje

12.11.2018 20:00 Vinter sport 3 : 3 Jastrebac
12.11.2018 20:00 RB 5 : 4 Smederevo

12.11.2018 20:30 Sopot 3 : 4 Zufo
12.11.2018 19:30 Požarevac 5 : 5 Pirot
12.11.2018 18:00 Bečej 5 : 5 Banjica

12.11.2018 17:30 Radnik 6 : 3 Dolap
12.11.2018 18:00 Rosulja 3 : 3 Lindoret

12.11.2018 19:30 Loznica Grad 2018 3 : 1 Fleš

12.11.2018 18:00 Kraljevo 65 : 85 Crvena zvezda

12.11.2018 19:00 Bele crkve 5 : 5 Radnički 2010

12.11.2018 18:00 FMP 93 : 65 Krka

17.11.2018 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Apolon 4

12.11.2018 18:00 Dunav Stars 3 : 2 Pin

12.11.2018 17:00 Jadran 24 : 22 Mokrin

07.11.2018 20:00 Rtanj 36 : 19 Bor - RTB 2

12.11.2018 18:00 Trajal 1 : 2 Bežanija

11.11.2018 12:00 Sivac 69/2 20 : 27 Borac

Sloga (L) 6 : 2 Sloga (M)

Borac 1932 5 : 7 Budućnost
Sloga 5 : 5 Proleter (V)
Proleter Mihajlovac 4 : 5 Bresje Superior

Plana 2 : 0 Šumadija
Rudar (S) 0 : 3 Mladi radnik 1926
Petar Dobrnjac 1 : 4 Bačinac

10.11.2018 VGSK 6 : 4 Zvižd

11.11.2018 11:00 Sloga (P) 2 : 2 Borac
11.11.2018 11:00 Javor Matis 0 : 2 Mladost (L)
11.11.2018 11:00 Mladi radnik 1926 3 : 0 Smederevo 1924

11.11.2018 13:00 Metalac 0 : 1 Sloboda (U)
11.11.2018 13:00 Mladi radnik 1926 1 : 1 Smederevo 1924

11.11.2018 13:00 Sloga 0 : 3 Kusce

10.11.2018 13:30 Bratstvo 2 : 5 Voćar

12.11.2018 13:00 Proleter 54 : 69 Čelarevo

pre 3 dana
11.11.2018 13:30 Blagotin 0 : 1 Morava
11.11.2018 13:30 Mladost (T) 4 : 2 Šumadinac

27.10.2018 Senta 4 : 0 AFK

20.10.2018 Mladost APA 3 : 1 Sloga

12.11.2018 10:00 Vojvodina 6 : 0 Železničar

10.11.2018 13:00 Vinča 3 : 0 Rabrovac

23.09.2018 Čaglavica 1 : 6 Sitnica

10.11.2018 19:00 Dunav 3 : 0 Jadran
11.11.2018 18:00 Srem 2 3 : 0 Star

10.11.2018 18:00 NS Volej tim 3 : 0 Grbić
11.11.2018 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 Blok Aut

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
Jovanovic Veljko i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 3 korisnika su tipovali utakmicu