Dragoceni i veoma važni bodovi Trsteničana

Trstenik PPT - Kušiljevo ,foto: D.Ivanović

U okviru sedmog prvenstvenog kola u Zoni "Zapad" na stadionu kraj Morave pred 500 gledalaca, fudbalski meč odigrali su domaći  Trstenik PPT i gostujući tim Kušiljevo iz istoimenog mesta. Pobedili su trsteničani sa 4:0, poluvreme 1:0.

Ovo je za domaći tim bila izuzetno važna pobeda da bi pratili ekipe u vrhu tabele. Domaći su dominirali svih 90 minuta stvarali šanse ali većinu ih nisu iskoristili tako da je rezultat mogao biti veći. Utakmicu je realizovala sudijska trojka iz Jagodine, glavni sudija bio je Sreten Stanojević, sa pomoćnicima Matejom Tomićem i Aleksandrom Jovanovićem. Delegat i kontrolor isto tako iz Jagodine Miloš Manojlović.

Vodeći pogodak za domaće postigao je Aleksandar Pajić u prvom minutu utakmice samo što se krenulo sa centra i to je bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku ponovo dominacija Trsteničana i u 73. minutu 2:0 strelac Branko Milosavljević. A onda je sa dva pogodka istakao Andrija Pecić u 77. 3:0 i u 90. minutu konačan rezultat 4:0 za trsteničane.

Posle ovog odigranog kola Trstenik PPT je na petom mestu tabele sa 12 bodova ,dok je Kušiljevo na osmom mestu tabele sa 10 bodova. Već u narednu sredu biće komšijski derbi u Trsteniku gde će se sastati stari rivali Trstenik PPT i Župa iz Aleksandrovca. Uprava kluba poziva navijače da dođu i bodre trsteničane koji obećavaju kvalitetnu i borbenu igru u kojoj teže ka pobedi.