PTZ: Kablovi - Dunav 1:0

Danas na utakmici Pomoravsko - Timočke zone, videli smo najbledje izdanje fudbalera Kablova. Valjda zbog dva uzastopna poraza. Inače, vreme je bilo idealno za lepu i dopadljivu igru. Kablovi su poveli u 15. minutu posle neodlučnosti odbrane Dunava, a Grujić se najbolje snašao i ugurao loptu u mrežu. Igrači Dunava ništa nisu prikazali i ako imaju u svojim redovima bivšeg igrača Napretka iz Kruševca, Dragnjevića.
Posle meča u kome je pobeđen Dunav iz Prahova sa 1:0 trener Kablova Slaviša Krstić rekao je da je zadovoljan, s obzirom da je pobeda došla u pravo vreme posle dva neočekivana poraza. Sudija Mitić iz Kruševca je podelio osam žuta: tri domaćinu i pet gostima zbog pigovora.

Zaječar - Gledalaca - 200. Sudija: Mitić Petar (Kruševac). Strelci: Grujić 15. minut. Žuti kartoni: Ilić Miljan, Pašić i Grujić (Kablovi), Pismikić, Milanović,Trifunovski, Žurkić i Dragnjević (Dunav).