16.06.2011
10:53
PFS Subotica
Utakmice 30. kola: nedelja, 19. jun (17.30) KANJIŽA: POTISJE – ÄANTAVIR, (CvetkoviÄ, ZariÄ, Sakal – Šekularac); TAVANKUT: TAVANKUT – SLOBODA, (TrboviÄ, KrušiÄ, Maletin – SretenoviÄ); PANONIJA: PANONIJA IM TOPOLA – BAÄKA (M), (LaziÄ, NimÄeviÄ, Župan – Pokrajac); LOVÄENAC: NJEGOŠ – KRIVAJA, (ZeliÄ, Dronjak, Hajbok...
11.06.2011
16:29
PFS Subotica
Utakmice 29. kola: subota, 11. jun (17.00) - BAJŠA: BAJŠA – POTISJE, (VuÄkoviÄ, ZariÄ, LjakiÄ – KojiÄ); nedelja, 12. jun (17.30) - ADORJAN:TISA – ÄOKA, (Župan, DragojloviÄ, Šeregelj – AndriÄ); HAJDUKOVO: VINOGRADAR – SUBOTICA, (Kurdali, Komatina, RaukoviÄ – Šekularac); FEKETIÄ: JADRAN – PROLETER, (Hajbok, Dronjak,...
02.06.2011
16:47
PFS Subotica
Utakmice 28. kola: nedelja, 05. jun (17.30) - KANJIŽA: POTISJE – TAVANKUT, (CvetkoviÄ, LaziÄ, ZariÄ – A.SaviÄ); PANONIJA: PANONIJA IM TOPOLA – ÄANTAVIR, (Kurdali, B.NikoliÄ, Župan – ÄukanoviÄ); LOVÄENAC: NJEGOŠ – SLOBODA, (TrboviÄ, Maletin, Stojkov – T.SaviÄ); NOVI ŽEDNIK: PREPOROD – BAÄKA (M), (BediÄ, LjakiÄ, ÄiriÄ – RudiÄ);...
28.05.2011
07:49
PFS Subotica
Utakmice 27. kola: subota, 28. maj (17.00) - FEKETIÄ: JADRAN – ÄOKA, (Sakal, RaukoviÄ, Šeregelj – Pastor); STARA MORAVICA: SLOBODA – PREPOROD, (SimendiÄ, StanimiroviÄ, KrušiÄ – SretenoviÄ); nedelja, 29. maj (17.00) - KANJIŽA: POTISJE – TISA, (Mrvelj, NikoliÄ R.V., Paroci – ŽigiÄ); HAJDUKOVO: VINOGRADAR – BAJŠA, (FilipoviÄ,...
18.05.2011
18:34
PFS Subotica
Utakmice 26. kola: subota, 21. maj (17.00) - PANONIJA: PANONIJA IM TOPOLA – POTISJE, (Šeregelj, FilipoviÄ, Zinaja – SaviÄ T); LOVÄENAC: NJEGOŠ – TAVANKUT, (TrboviÄ, Ševenjhazi, SimendiÄ – KojiÄ); SUBOTICA: SUBOTICA – BAÄKA (M), (LaziÄ, Župan, BediÄ – ÄukanoviÄ); ADORJAN: TISA – VINOGRADAR, (CvetkoviÄ, Sakal, VuÄkoviÄ –...
14.05.2011
08:10
PFS Subotica
Utakmice 25. kola: subota, 14. maj (17.00): FEKETIÄ: JADRAN – TISA, (LaziÄ, Sakal, Kurdali – SaviÄ A); STARA MORAVICA: SLOBODA – SUBOTICA, (NimÄeviÄ, NikoliÄ B, ZariÄ – AndriÄ); PANONIJA: PANONIJA IM TOPOLA – NJEGOŠ, (VuÄkoviÄ, Šeregelj, Župan – ŽigiÄ); nedelja, 15. maj (17.00): KANJIŽA: POTISJE – VINOGRADAR, (Hajbok,...
06.05.2011
06:41
PFS Subotica
Utakmice 24. kola: subota, 07. maj (17.00), LOVÄENAC: NJEGOŠ – POTISJE, (Kurdali, VuÄkoviÄ, Zinaja – Janeski); SUBOTICA: SUBOTICA – ÄANTAVIR, (Banjeglav, ÄuriÄ, Hajbok – BojoviÄ); nedelja, 08. maj (17.00), NOVI ŽEDNIK: PREPOROD – PANONIJA IM TOPOLA, (NikoliÄ B, LjakiÄ, ZariÄ – ÄukanoviÄ); NJEGOŠEVO: PROLETER – TAVANKUT, (DragojloviÄ,...
21.04.2011
07:15
PFS Subotica
Utakmice 21. kola: subota, 23.april (16.30), KANJIŽA:POTISJE – KRIVAJA, (NikoliÄ B, NimÄeviÄ, LjakiÄ – Janeski); STARA MORAVICA: SLOBODA – VINOGRADAR, (Sakal, Komatina, Zinaja – Pastor); PANONIJA: PANONIJA IM TOPOLA – ÄOKA, (RaukoviÄ, FilipoviÄ, Župan – TemunoviÄ); LOVÄENAC: NJEGOŠ – SUBOTICA, (Ševenjhazi, StanimiroviÄ, KrušiÄ...
14.04.2011
02:47
PFS Subotica
Utakmice 20. kola: subota, 16.april (16.30), SUBOTICA:SUBOTICA – PREPOROD, (Gligor, NikoliÄ B, RaukoviÄ – Šekularac); FEKETIÄ: JADRAN – SLOBODA, (FilipoviÄ, Komatina, Župan – SaviÄ T); nedelja, 17. april (16.30), NJEGOŠEVO: PROLETER – POTISJE, (TrboviÄ, Maletin, Stojkov – RudiÄ); ÄOKA: ÄOKA – NJEGOŠ, (Zinaja, Sakal, NimÄeviÄ –...
24.03.2011
20:49
PFS Subotica
U utakmicama 1/2 finala kupa PFS Subotica za takmiÄarsku sezonu 2010/2011 postignuti su sledeÄi rezultati: Ada: AFK - ObiliÄ (Novi Kneževac) 1:2, Bajmok: RadniÄki - BaÄka 1901 (Subotica) 6:1. Prema kalendaru takmiÄenja, finalna utakmica kupa PFS Subotica za takmiÄarsku sezonu 2010/2011 igraÄe se u sredu 13.04.2011. godine, sa poÄetkom u 16:30 sati. Na osnovu propozicija takmiÄenja, prednost...