25.03
15:00
Tekstilac
1. Maj Ruma
1
0
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
25.03
15:00
Naftagas
RadniÄki (Zr)
3
1
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Dinamo 1945
BeÄej 1918
3
0
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
OFK BaÄka
Hajduk 1912
3
2
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
25.03
15:00
Jedinstvo
Borac (Å )
0
1
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Omladinac
Kabel
1
3
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
25.03
10:00
Torlak
BuduÄnost
1
2
|
25.03.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
11:00
Prva iskra
Zemun
0
1
|
25.03.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
11:00
Teleoptik
Studentski grad
2
0
|
25.03.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
25.03
10:00
SinÄeliÄ
BASK TEK
1
3
|
25.03.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
25.03
14:30
Mladi radnik 1926
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
4
0
|
25.03.2023 14:30 | 4 : 0 | |||||||
25.03
14:30
BuduÄnost (A)
Sloga (K)
2
0
|
25.03.2023 14:30 | 2 : 0 | |||||||
25.03
14:30
Takovo
Smederevo 1924
0
4
|
25.03.2023 14:30 | 0 : 4 | |||||||
25.03
14:30
Sloga (P)
Sloga (BB)
0
0
|
25.03.2023 14:30 | 0 : 0 |
25.03
15:00
MeŔevo
SFS Borac
3
1
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
15:00
PÄinja
Timok 1919
2
0
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
25.03
15:00
Dunav
OFK TopliÄanin
3
1
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Jedinstvo (P)
GFK Jagodina
1
0
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 0 |
25.03
15:00
OFK Mladost APA
Sloga
1
0
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Krila Krajine
Mladost (BP)
1
2
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
25.03
15:00
RadniÄki 1918
BaÄka 1901
1
2
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
25.03
15:00
Å ajkaÅ” 1908
Slavija
2
2
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
25.03
15:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Å )
3
0
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Mladost (BJ)
Donji Srem 2015
0
2
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 2 | |||||||
25.03
15:00
Sloboda
Hajduk
1
0
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
25.03
15:00
GFK Sloven
RadniÄki (NP)
4
0
|
25.03.2023 15:00 | 4 : 0 |
25.03
15:00
Jedinstvo (V)
ŽAK
2
1
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
25.03
15:00
OFK Kikinda
RadniÄki
2
1
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Proleter
Omladinac FAM
2
2
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
25.03
15:00
Begej
Jedinstvo (BK)
0
4
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 4 | |||||||
25.03
15:00
Kozara
Jedinstvo SteviÄ
0
2
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 2 |
25.03
15:30
ŠuŔnjar
Zuce 2019
2
1
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
15:30
OFK Mladenovac
OFK Žarkovo
1
0
|
25.03.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:30
Napredak
LeŔtane
0
0
|
25.03.2023 15:30 | 0 : 0 |
|
25.03
15:00
Pusta Reka
SFK Morava
4
1
|
25.03.2023 15:00 | 4 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Nebeski Andjeli
OFK Alakince
3
0
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
15:00
OFK Kosanica
Plantaža
1
0
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 0 |
25.03
15:00
OFK SinÄeliÄ
Orljane
5
0
|
25.03.2023 15:00 | 5 : 0 |
25.03
15:00
Jedinstvo 1936
Blagotin
3
1
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 1 |
25.03
15:00
OFK Knjaz
Rajko MitiÄ
2
1
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Ozren
Balkanski
2
3
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
25.03
15:00
Brodoremont
OFK Zlot
0
0
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 0 | |||||||
25.03
15:00
Rtanj
Tanasko RajiÄ
0
1
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
25.03
14:30
Å umadija 1903
OFK Ras
1
0
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
25.03
14:30
Gruža
Polet (R)
1
0
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
25.03
14:30
Mokra Gora
Bane 1931
0
1
|
25.03.2023 14:30 | 0 : 1 |
25.03
14:30
Crnokosa
Savinac 1933
0
2
|
25.03.2023 14:30 | 0 : 2 |
25.03
14:30
KaraÄorÄe
Rudar
0
0
|
25.03.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
25.03
14:30
Å umadija (A)
Sloga 1924
1
2
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
14:30
Sloga 33
Äerdap
1
0
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
14:30
Morava (VP)
Sloboda
5
2
|
25.03.2023 14:30 | 5 : 2 |
|
25.03
14:30
RadniÄki (V)
Borac
1
1
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
25.03
14:30
Ribnica
OFK OseÄina
3
0
|
25.03.2023 14:30 | 3 : 0 |
25.03
15:00
KaraÅ” (J)
Partizan (G)
3
0
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
15:00
Sloga (P)
Spartak 1911
1
1
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Partizan (U)
BuduÄnost (A)
0
2
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 2 | |||||||
25.03
15:00
BAK
Potporanj
6
1
|
25.03.2023 15:00 | 6 : 1 |
25.03
15:00
AFK
Jadran
0
1
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Napredak
ÄurÄin
1
0
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
NjegoÅ”
Udarnik ViŔnjevac
4
1
|
25.03.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Srbobran
BuduÄnost
2
0
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
25.03
15:00
TvrÄava
Borac (BG)
2
4
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 4 | |||||||
25.03
15:00
ÄSK Pivara
Polet
1
1
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
25.03
15:00
ŽAK
BuduÄnost (P)
0
1
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Kordun
Rusin
0
1
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
25.03
15:00
Krajina
ŽFK Banat
1
3
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
15:00
BuduÄnost
Napredak
3
0
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
15:00
Delija
Polet
0
3
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 3 |
25.03
15:00
Partizan
Jadran
0
3
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 3 |
25.03
16:00
OFK Futog
BaÄka 1923
1
5
|
25.03.2023 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
25.03
16:00
Omladinac
Crvena zvezda
1
0
|
25.03.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
16:00
Cement
Tatra
4
0
|
25.03.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
25.03
15:30
Beograd Karaburma
Busije
1
1
|
25.03.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
15:30
Balkan Mirijevo
BSK 1925
4
1
|
25.03.2023 15:30 | 4 : 1 |
25.03
15:30
TemniÄ 1924
Äitluk
5
0
|
25.03.2023 15:30 | 5 : 0 |
|
25.03
14:30
Radnik
OFK Senjak
2
1
|
25.03.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
25.03
14:30
OFK JabuÄje
Dimitrije TucoviÄ
1
1
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 1 |
25.03
20:00
Trnava
Mladi rudar
3
1
|
25.03.2023 20:00 | 3 : 1 |
25.03
15:00
Toplica
Pobeda
3
1
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 1 |
25.03
14:30
Mladost 1948
SASK
2
0
|
25.03.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
14:30
Crvena zvezda
PetliÄ SD 2006
4
2
|
25.03.2023 14:30 | 4 : 2 |
|
25.03
15:00
PoreÄ
KljuÄ
4
0
|
25.03.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Rudna Glava
Polet
6
1
|
25.03.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
25.03
15:30
Rudar 2001
ObiliÄ
0
0
|
25.03.2023 15:30 | 0 : 0 |
|
25.03
15:30
Mladost
Rudar
3
2
|
25.03.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
25.03
15:30
Borac 1950
Rudar (St)
2
0
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 0 |
25.03
15:00
RadniÄki 2020
RadniÄki 1936
7
0
|
25.03.2023 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Sloga
Stevan NeŔticki
1
3
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
25.03
15:00
Rudar
GuÄevo 1929
0
3
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 3 |
25.03
15:00
KoŔutnjak
Slavija
2
1
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Å umadija 1934
Sloga 1934
1
0
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 0 |
25.03
14:30
OvÄar
Sloga
2
0
|
25.03.2023 14:30 | 2 : 0 |
25.03
Mladost (S)
Torpedo 1973
0
5
|
25.03.2023 | 0 : 5 |
|
25.03
15:00
OFK Odžaci
Dinamo 1923
2
7
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 7 |
25.03
15:30
Beli Orlovi
Borac
2
0
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
15:30
Jezero 2017
Velika Drenova
4
1
|
25.03.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
25.03
15:30
Poljoprivrednik
Stari Trstenik
1
0
|
25.03.2023 15:30 | 1 : 0 |
25.03
14:30
TeŔnjar
Junior Novo Naselje
0
3
|
25.03.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
25.03
15:00
Sloga
Partizan
6
1
|
25.03.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
25.03
16:00
Borac (NS)
Borac (R)
0
1
|
25.03.2023 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
16:00
Titel
Proleter 1951
0
6
|
25.03.2023 16:00 | 0 : 6 |
|
25.03
15:00
OFK Sloga
Kraljevo
1
1
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
25.03
15:00
VukaŔinovac
Jedinstvo
0
1
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
25.03
15:30
Pomoravlje
Beljanica
2
3
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 3 | |||||||
25.03
15:30
Kolonija
15. Avgust 1950
4
0
|
25.03.2023 15:30 | 4 : 0 |
25.03
15:30
Partizan
Mladost (G)
3
0
|
25.03.2023 15:30 | 3 : 0 | |||||||
25.03
15:30
Sloboda
SinÄeliÄ
4
3
|
25.03.2023 15:30 | 4 : 3 | |||||||
25.03
15:30
GFK StreliŔte
Ursule
2
1
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 1 |
25.03
15:30
Mlada krila
Jedinstvo (D)
3
1
|
25.03.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
25.03
15:00
Borac (R)
LSK
0
2
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
25.03
15:30
Jasenovac
Pobeda 1953
2
1
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
25.03
15:30
Žitkovica 2017
Beli Orao
2
0
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
25.03
15:00
Vojvodina
BaÄka
2
2
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 2 |
25.03
15:00
TE GuÄevo
Milan OrliÄ
0
1
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
25.03
15:30
Borac
Bukovica
3
0
|
25.03.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
15:30
Pepeljevac 1947
Žabare
2
0
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
25.03
15:30
Železnik 1930
Bežanija
2
1
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
25.03
10:30
Rakovica
Avala 1939
2
1
|
25.03.2023 10:30 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
15:30
Zmaj Novi grad
PKB Kovilovo
0
2
|
25.03.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
25.03
15:00
Vodojaža
Hajduk Jovanovac
0
2
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
25.03
15:00
Real NiÅ”
VrtiŔte
4
0
|
25.03.2023 15:00 | 4 : 0 |
25.03
15:30
Omladinac
TerekveÅ”
2
2
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
25.03
15:00
Jedinstvo
Vojvodina
2
0
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
25.03
15:00
Napredak
Rongo Siti
8
0
|
25.03.2023 15:00 | 8 : 0 |
25.03
15:00
Mladost (MI)
NemenikuÄe
3
0
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
25.03
15:00
Vinogradar
SFU GraniÄar 024
3
1
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 1 |
25.03
13:30
Sloboda 2013
Mladost
1
8
|
25.03.2023 13:30 | 1 : 8 |
|
||||||
25.03
16:00
Palilulac
Slemen
1
3
|
25.03.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
16:00
Sokograd
Rtanj
1
0
|
25.03.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
25.03
15:00
Sport
Jedinstvo
3
0
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 0 |
25.03
14:30
Mladost (L)
Mladost (B)
3
4
|
25.03.2023 14:30 | 3 : 4 |
|
25.03
14:30
Rudar
Kolubara
3
0
|
25.03.2023 14:30 | 3 : 0 |
25.03
15:30
OFK Borac
Mladi radnik
0
4
|
25.03.2023 15:30 | 0 : 4 |
25.03
15:00
Atletiko
Napredak
3
0
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
25.03
15:30
Radnik
Popovac
3
1
|
25.03.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
25.03
15:30
Napredak (T)
Stig (C)
0
6
|
25.03.2023 15:30 | 0 : 6 | |||||||
25.03
15:30
Crni Vitez
Napredak (VC)
3
0
|
25.03.2023 15:30 | 3 : 0 |
25.03
14:30
Sloboda (NG)
Omarska
3
0
|
25.03.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
25.03
14:30
Podrinje
Kozara
1
1
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
25.03
14:30
Zvijezda 09
Krupa
1
2
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
14:30
Rudar Prijedor
Tekstilac
1
1
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
25.03
14:30
ŽeljezniÄar
Sutjeska
3
1
|
25.03.2023 14:30 | 3 : 1 | |||||||
25.03
14:30
Drina
Famos
1
0
|
25.03.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
25.03
14:30
LjubiÄ
Radnik
2
1
|
25.03.2023 14:30 | 2 : 1 |
25.03
15:30
Mladost
Goražde
1
2
|
25.03.2023 15:30 | 1 : 2 | |||||||
25.03
15:30
RadniÄki
Radnik
1
2
|
25.03.2023 15:30 | 1 : 2 | |||||||
25.03
15:30
Jedinstvo
Simm-Bau
2
0
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 0 | |||||||
25.03
15:30
Travnik
GOÅ K
2
1
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
25.03
15:30
Zvijezda
Tomislav
4
0
|
25.03.2023 15:30 | 4 : 0 | |||||||
25.03
15:30
Gradina
ToŔk
1
0
|
25.03.2023 15:30 | 1 : 0 | |||||||
25.03
15:30
Bratstvo
Rudar
2
0
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 0 |
25.03
15:00
OFK Mladost DG
Bokelj
1
0
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Berane
Otrant Olympic
0
1
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Igalo
Kom
2
1
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Grbalj
Zeta
1
0
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
25.03
15:00
MaŔinac
TSC
2
1
|
25.03.2023 15:00 | 2 : 1 |
25.03
16:00
ŽGFK Borac
RadniÄki 1923
0
8
|
25.03.2023 16:00 | 0 : 8 |
25.03
13:00
Jagodina
RadniÄki 2014
2
3
|
25.03.2023 13:00 | 2 : 3 |
|
25.03
12:00
RadniÄki 1912
Petar PuaÄa
1
1
|
25.03.2023 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
11:00
Spartak ŽK
InÄija
1
1
|
25.03.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
10:00
RadniÄki (SM)
GFK Sloven
2
0
|
25.03.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
25.03
12:00
RadniÄki 1923
Borac 1926
0
1
|
25.03.2023 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
13:00
Novi Pazar
Zlatibor
1
2
|
25.03.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
14:30
MaÄva
Javor Matis
0
0
|
25.03.2023 14:30 | 0 : 0 |
25.03
15:30
BASK TEK
IMT 2
2
5
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 5 |
|
||||||
25.03
09:30
BSK BorÄa
RadniÄki
4
1
|
25.03.2023 09:30 | 4 : 1 |
|
||||||
25.03
18:00
OFK Beograd
Brodarac 2
0
2
|
25.03.2023 18:00 | 0 : 2 |
25.03
Knez 2022
RadniÄki (N)
0
2
|
25.03.2023 | 0 : 2 |
|
||||||
25.03
Vlasina
Radnik
0
1
|
25.03.2023 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
RadniÄki (P)
GFK DuboÄica
1
3
|
25.03.2023 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
Real
BuduÄnost
2
1
|
25.03.2023 | 2 : 1 |
|
25.03
11:00
Morava 1918
Župa
5
2
|
25.03.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
25.03
11:00
TimoÄanin
Jedinstvo (P)
4
0
|
25.03.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
25.03
11:30
RadniÄki (S)
Bor 1919
5
0
|
25.03.2023 11:30 | 5 : 0 |
|
25.03
19:00
Podrinje
Podunavac
7
0
|
25.03.2023 19:00 | 7 : 0 |
|
25.03
10:00
Petrika
Vinogradar
2
0
|
25.03.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
12:00
Mladost GAT
Sporto 023
1
2
|
25.03.2023 12:00 | 1 : 2 | |||||||
25.03
10:00
Tisa NjerÅ”
Derby 2015
3
2
|
25.03.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
25.03
09:30
OFK Žarkovo
Zvezdara
0
1
|
25.03.2023 09:30 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
11:00
Dunav
Siti Sport Klub
0
4
|
25.03.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
25.03
13:00
BASK TEK
Omladinac
4
0
|
25.03.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
25.03
11:00
Barajevo
SinÄeliÄ
0
5
|
25.03.2023 11:00 | 0 : 5 |
|
25.03
13:30
Crvena zvezda
BSK BorÄa
0
3
|
25.03.2023 13:30 | 0 : 3 |
|
25.03
13:00
Spartak ŽK
InÄija
1
1
|
25.03.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
16:00
Kabel
Vojvodina
0
2
|
25.03.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
25.03
10:00
Mladost (L)
OFK VrŔac
0
6
|
25.03.2023 10:00 | 0 : 6 |
|
25.03
10:00
RadniÄki 1923
Borac 1926
1
1
|
25.03.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
11:00
Novi Pazar
Jedinstvo Putevi
1
2
|
25.03.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
25.03
11:00
Savacijum
GFK Sloboda
3
4
|
25.03.2023 11:00 | 3 : 4 | |||||||
25.03
12:00
MaÄva
Javor Matis
5
1
|
25.03.2023 12:00 | 5 : 1 |
|
25.03
15:15
Sloga 1924
Å umadija 1934
0
8
|
25.03.2023 15:15 | 0 : 8 | |||||||
25.03
15:00
AF Duljaj
RadniÄki 1923
0
1
|
25.03.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
10:00
Jasenica 2017
SuŔica
1
7
|
25.03.2023 10:00 | 1 : 7 |
|
||||||
25.03
10:00
Smederevo 1924
Å umadija (A)
2
0
|
25.03.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
25.03
15:00
Sunrise Å abac
Loznica
1
3
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
11:00
Respekt
RaÄevac
2
1
|
25.03.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
10:00
OFK Senjak
MaÄva 1929
3
0
|
25.03.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (V)
0
5
|
25.03.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
25.03
00:00
Real NiÅ”
BuduÄnost
2
0
|
25.03.2023 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
Filip FilipoviÄ
Kopernikus ŽeležniÄar
5
2
|
25.03.2023 | 5 : 2 |
|
||||||
25.03
Trayal
OFK RadniÄki
3
1
|
25.03.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
Radnik
MeŔevo
2
0
|
25.03.2023 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
11:00
TimoÄanin
GFK DuboÄica
1
3
|
25.03.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
15:00
Timok 1919
Lider MGM
4
0
|
25.03.2023 15:00 | 4 : 0 | |||||||
25.03
RadniÄki (P)
Mineralac
2
1
|
25.03.2023 | 2 : 1 |
|
25.03
10:00
Hajduk 1912
OFK Vrbas
0
8
|
25.03.2023 10:00 | 0 : 8 | |||||||
25.03
10:00
Mladost GAT
OFK Kikinda
2
0
|
25.03.2023 10:00 | 2 : 0 | |||||||
25.03
10:00
StaniÅ”iÄ
TSC
0
2
|
25.03.2023 10:00 | 0 : 2 |
25.03
12:00
Voja GaÄiÄ
Proleter 2006
4
1
|
25.03.2023 12:00 | 4 : 1 |
|
25.03
10:00
Podrinje
RadniÄki (Å )
4
1
|
25.03.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
25.03
10:00
Sloboda (Ä)
FAP
1
1
|
25.03.2023 10:00 | 1 : 1 |
25.03
09:00
IMT
Kolubara
4
0
|
25.03.2023 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
25.03
13:00
OFK Beograd
Voždovac
0
3
|
25.03.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
25.03
12:30
Železnik 1930
Zvezdara
1
3
|
25.03.2023 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
15:30
DIF
Bežanija
2
2
|
25.03.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
25.03
12:00
Žarkovo 2000
OFK Crvenka
1
2
|
25.03.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
25.03
15:30
Torlak
Borac
0
4
|
25.03.2023 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
25.03
14:00
BuduÄnost
Hajduk
7
1
|
25.03.2023 14:00 | 7 : 1 |
|
||||||
25.03
12:00
SremÄica
OFK BuduÄnost
3
5
|
25.03.2023 12:00 | 3 : 5 |
|
25.03
10:00
Preporod
Sloga
0
3
|
25.03.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
25.03
11:00
RadniÄki 1905
ObiliÄ
0
1
|
25.03.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
25.03
AFK
Vinogradar
2
0
|
25.03.2023 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
TornjoÅ”
Senta
4
2
|
25.03.2023 | 4 : 2 |
|
25.03
11:00
GraniÄar
BuduÄnost
|
25.03.2023 11:00 |
|
|||||||
25.03
11:00
Napredak
Sloboda
|
25.03.2023 11:00 |
|
|||||||
25.03
11:00
Hajduk
Jedinstvo
|
25.03.2023 11:00 | : | |||||||
25.03
11:00
Jadran
Fruskogorac
|
25.03.2023 11:00 | : | |||||||
25.03
11:00
Sremac
Dunav
|
25.03.2023 11:00 |
|
|||||||
25.03
11:00
Srem
ÄSK
|
25.03.2023 11:00 |
|
|||||||
25.03
11:00
Ljukovo
LSK
|
25.03.2023 11:00 |
|
25.03
13:00
ADA
RadniÄki (NB)
1
1
|
25.03.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
13:00
Partizan
ÄukariÄki
3
2
|
25.03.2023 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
25.03
11:30
IMT
RFK GrafiÄar
2
9
|
25.03.2023 11:30 | 2 : 9 |
|
25.03
16:00
Rad
Kolubara
1
0
|
25.03.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
25.03
15:00
SinÄeliÄ 2012
Obrenovac 1905
1
3
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
25.03
18:30
Petar PuaÄa
Derby 2015
0
0
|
25.03.2023 18:30 | 0 : 0 |
25.03
16:00
Sloboda (Ä)
Polimlje
4
4
|
25.03.2023 16:00 | 4 : 4 |
|
25.03
10:00
RSK
AF Duljaj
|
25.03.2023 10:00 |
|
|||||||
25.03
10:00
ŽelezniÄar
Jasenica 2017
1
2
|
25.03.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
10:00
Sloga 33
Å umadija (A)
|
25.03.2023 10:00 |
|
25.03
10:00
Omladinac 2014
Loznica
|
25.03.2023 10:00 |
|
|||||||
25.03
10:00
Sunrise Å abac
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
|
25.03.2023 10:00 |
|
25.03
SFK Morava
OFK RadniÄki
7
0
|
25.03.2023 | 7 : 0 |
|
25.03
10:00
Sloga
Tesla
2
0
|
25.03.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
25.03
16:30
PFK Žarkovo 2000
Rakovica
5
2
|
25.03.2023 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
25.03
16:00
ObiliÄ 1924
Ada
7
2
|
25.03.2023 16:00 | 7 : 2 |
|
25.03
15:30
OFK Bratstvo
OFK Morava 2012
1
4
|
25.03.2023 15:30 | 1 : 4 |
|
25.03
09:00
Spartak 10
Spartak 09
0
7
|
25.03.2023 09:00 | 0 : 7 |
|
25.03
Vinogradar
AFK
1
3
|
25.03.2023 | 1 : 3 |
|
25.03
15:00
Jedinstvo Putevi
GFK Sloboda
1
1
|
25.03.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
25.03
10:00
Požarevac
KaraÄorÄe
2
2
|
25.03.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
25.03
09:00
Bežanija
OFK Beograd
11
0
|
25.03.2023 09:00 | 11 : 0 |
|
||||||
25.03
10:00
Milutinac
Srem
3
1
|
25.03.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
13:30
Tempo
IMT
0
7
|
25.03.2023 13:30 | 0 : 7 |
|
||||||
25.03
10:00
SinÄeliÄ 2012
Å umadinac
7
2
|
25.03.2023 10:00 | 7 : 2 |
|
||||||
25.03
12:00
BuduÄnost
Zemun
1
8
|
25.03.2023 12:00 | 1 : 8 |
|
25.03
10:00
MaÄva 1929
Mladost
2
7
|
25.03.2023 10:00 | 2 : 7 |
25.03
10:00
OFK Crvenka
Beograd 1929
4
2
|
25.03.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
25.03
19:00
RFK GrafiÄar
DIV
1
3
|
25.03.2023 19:00 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
12:00
KovaÄevac 1956
Dunavac
3
7
|
25.03.2023 12:00 | 3 : 7 |
|
25.03
13:00
DIF
Olimpik
1
10
|
25.03.2023 13:00 | 1 : 10 |
|
25.03
10:15
Žarkovo 2000 - B
Dinamo 1945
4
2
|
25.03.2023 10:15 | 4 : 2 |
|
25.03
09:00
RadniÄki 1905
TSC '10
0
9
|
25.03.2023 09:00 | 0 : 9 |
|
||||||
25.03
10:00
Tisa
Arena SU
4
1
|
25.03.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
25.03
09:30
SU Team Akademija
Spartak
0
3
|
25.03.2023 09:30 | 0 : 3 |
|
25.03
19:00
Borac Mozzart
MZT Skopje Aerodrom
105
84
|
25.03.2023 19:00 | 105 : 84 | |||||||
25.03
21:00
SC Derby
BuduÄnost VOLI
69
86
|
25.03.2023 21:00 | 69 : 86 |
25.03
18:00
Sloboda
Spartak Office Shoes
63
91
|
25.03.2023 18:00 | 63 : 91 | |||||||
25.03
17:30
TamiÅ”
Dunav
85
87
|
25.03.2023 17:30 | 85 : 87 | |||||||
25.03
16:30
Zdravlje Leskovac
VrŔac
96
93
|
25.03.2023 16:30 | 96 : 93 | |||||||
25.03
19:00
Metalac
OKK Novi Pazar
97
99
|
25.03.2023 19:00 | 97 : 99 | |||||||
25.03
19:30
Sloga
Zlatibor Gold gondola
82
95
|
25.03.2023 19:30 | 82 : 95 |
25.03
18:00
Pirot
RadniÄki SPD
85
78
|
25.03.2023 18:00 | 85 : 78 | |||||||
25.03
15:30
Borac
Joker
104
101
|
25.03.2023 15:30 | 104 : 101 | |||||||
25.03
14:00
Slodes
Hercegovac
84
112
|
25.03.2023 14:00 | 84 : 112 |
25.03
19:00
Mladost (SP)
Žitko Basket
91
67
|
25.03.2023 19:00 | 91 : 67 | |||||||
25.03
19:00
Klik
RadniÄki 1950
80
73
|
25.03.2023 19:00 | 80 : 73 |
25.03
16:30
Partizan
TamiÅ”
20
0
|
25.03.2023 16:30 | 20 : 0 |
|
||||||
25.03
19:00
Vojka
Breg 013
82
87
|
25.03.2023 19:00 | 82 : 87 | |||||||
25.03
18:00
Ru koÅ”
Jadran
74
81
|
25.03.2023 18:00 | 74 : 81 |
25.03
16:20
Astra
Abba
93
45
|
25.03.2023 16:20 | 93 : 45 | |||||||
25.03
17:30
BorÄa
Gorica
72
107
|
25.03.2023 17:30 | 72 : 107 | |||||||
25.03
18:15
Cerak
Zvezdara
69
98
|
25.03.2023 18:15 | 69 : 98 | |||||||
25.03
20:10
Barajevo Bambi
Å uter
71
50
|
25.03.2023 20:10 | 71 : 50 |
25.03
19:00
OKK Sokobanja
Jastreb
65
97
|
25.03.2023 19:00 | 65 : 97 | |||||||
25.03
Svrljig
Play off
0
20
|
25.03.2023 | 0 : 20 |
|
25.03
16:00
BuduÄnost
Montana 2003
73
57
|
25.03.2023 16:00 | 73 : 57 | |||||||
25.03
19:00
Cinkarna Celje
Vojvodina 021
86
57
|
25.03.2023 19:00 | 86 : 57 |
25.03
16:30
Rudar 1903
Ljubovija
70
58
|
25.03.2023 16:30 | 70 : 58 |
25.03
16:00
Dynamic VIP PAY
SPD RadniÄki
85
79
|
25.03.2023 16:00 | 85 : 79 | |||||||
25.03
12:30
ÄaÄak 94 Quantox
Beko
91
87
|
25.03.2023 12:30 | 91 : 87 | |||||||
25.03
14:00
Sloga
Vojvodina
62
70
|
25.03.2023 14:00 | 62 : 70 | |||||||
25.03
14:00
Crvena zvezda MTS
Joker
89
79
|
25.03.2023 14:00 | 89 : 79 | |||||||
25.03
17:00
Mega MIS
Konstantin
110
48
|
25.03.2023 17:00 | 110 : 48 | |||||||
25.03
15:30
Partizan
Borac Mozzart
91
84
|
25.03.2023 15:30 | 91 : 84 |
25.03
16:30
Radivoj KoraÄ
ParaÄin
84
31
|
25.03.2023 16:30 | 84 : 31 |
25.03
17:30
Vojvodina
KaraÄorÄe
3
1
|
25.03.2023 17:30 | 3 : 1 | |||||||
25.03
19:00
Mladi radnik
Takovo
3
0
|
25.03.2023 19:00 | 3 : 0 |
25.03
19:00
Klek SrbijaŔume
Novi Pazar
2
3
|
25.03.2023 19:00 | 2 : 3 | |||||||
25.03
20:00
Mladenovac
Borac (S)
0
3
|
25.03.2023 20:00 | 0 : 3 |
25.03
Pirot
TopliÄanin
1
3
|
25.03.2023 | 1 : 3 | |||||||
25.03
Radan
NiÅ” 2
0
3
|
25.03.2023 | 0 : 3 | |||||||
25.03
Jagodina
Desetka
3
0
|
25.03.2023 | 3 : 0 | |||||||
25.03
Vranje
TopliÄki Vitezovi
3
0
|
25.03.2023 | 3 : 0 | |||||||
25.03
Jablanica
Knjaževac
3
1
|
25.03.2023 | 3 : 1 |
25.03
19:00
Partizan
Futog
3
1
|
25.03.2023 19:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
20:30
Sloven
Proleter
3
1
|
25.03.2023 20:30 | 3 : 1 | |||||||
25.03
18:00
Kikinda
Banat
3
0
|
25.03.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
16:30
Sombor
BavaniŔte
1
3
|
25.03.2023 16:30 | 1 : 3 | |||||||
25.03
14:00
Dunav Volley
Vojvodina 3
3
0
|
25.03.2023 14:00 | 3 : 0 |
25.03
14:30
BaÄka Palanka
Botafogo
3
0
|
25.03.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
25.03
13:00
MagliÄ 1953
Mladost
3
0
|
25.03.2023 13:00 | 3 : 0 |
25.03
16:00
Srem Iton
Novi Sad 2
3
1
|
25.03.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
17:00
SK Volej
Borac 2
3
0
|
25.03.2023 17:00 | 3 : 0 |
25.03
20:00
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
0
3
|
25.03.2023 20:00 | 0 : 3 | |||||||
25.03
18:00
Omladinac
Srem
3
1
|
25.03.2023 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
18:30
InÄija
Spartak
3
2
|
25.03.2023 18:30 | 3 : 2 | |||||||
25.03
17:00
Partizan EFBET
ŽelezniÄar
0
3
|
25.03.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
25.03
19:00
AS Batajnica
Crvena zvezda
0
3
|
25.03.2023 19:00 | 0 : 3 | |||||||
25.03
19:00
TENT
Ub
3
2
|
25.03.2023 19:00 | 3 : 2 |
25.03
15:00
Lazarevac
Jedinstvo
3
1
|
25.03.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
17:00
Srbijanka 014
Roda
2
3
|
25.03.2023 17:00 | 2 : 3 | |||||||
25.03
19:00
Smederevo
Beograd
2
3
|
25.03.2023 19:00 | 2 : 3 | |||||||
25.03
17:00
Takovo Zvezda Helios
Klek
0
3
|
25.03.2023 17:00 | 0 : 3 |
25.03
18:00
Kosovska Mitrovica
Sloboda S
0
3
|
25.03.2023 18:00 | 0 : 3 |
25.03
19:30
Volley Stars
Å trand Volej
3
0
|
25.03.2023 19:30 | 3 : 0 | |||||||
25.03
18:00
VrŔac
Omladinac 2
3
1
|
25.03.2023 18:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
17:00
Panonija
Futog
3
0
|
25.03.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
18:00
Odbojka 013
Kikinda 0230
3
0
|
25.03.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
20:00
NS Volej Team
Mladost 1979
2
3
|
25.03.2023 20:00 | 2 : 3 |
25.03
16:00
ŽitiŔte
Banat
0
3
|
25.03.2023 16:00 | 0 : 3 |
25.03
15:30
Win Volley
Hajduk
3
0
|
25.03.2023 15:30 | 3 : 0 | |||||||
25.03
19:00
Elbraco Technoland CVS
Spartak 2
3
0
|
25.03.2023 19:00 | 3 : 0 |
25.03
16:00
NS Volej Team 2
Panonija 2
3
0
|
25.03.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
20:15
Star
Mladost
0
3
|
25.03.2023 20:15 | 0 : 3 |
25.03
14:00
Jedinstvo 2
InÄija 2
3
0
|
25.03.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
14:30
FOK
Dunav Volej
0
3
|
25.03.2023 14:30 | 0 : 3 |
25.03
Pirot
PIN
|
25.03.2023 | : | |||||||
25.03
Milenijum
Student 2
3
1
|
25.03.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
Stampedo 2
Banjica
3
0
|
25.03.2023 | 3 : 0 |
|
25.03
12:00
Kolubara
Mladenovac
3
0
|
25.03.2023 12:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
18:00
ObiliÄ
Lucky Star
3
0
|
25.03.2023 18:00 | 3 : 0 |
25.03
18:30
ObiliÄ
SPD RadniÄki
37
26
|
25.03.2023 18:30 | 37 : 26 | |||||||
25.03
18:00
TopliÄanin
Partizan
27
40
|
25.03.2023 18:00 | 27 : 40 | |||||||
25.03
19:00
DuboÄica 54
Crvena zvezda Grundfos
34
26
|
25.03.2023 19:00 | 34 : 26 |
25.03
18:00
Sivac 69
Smederevo
24
24
|
25.03.2023 18:00 | 24 : 24 |
25.03
18:00
Priboj
Loznica
21
26
|
25.03.2023 18:00 | 21 : 26 | |||||||
25.03
16:30
Bela Palanka
Hajduk Veljko
23
24
|
25.03.2023 16:30 | 23 : 24 |
25.03
18:00
Hercegovina
Slavija
22
37
|
25.03.2023 18:00 | 22 : 37 | |||||||
25.03
20:30
Nova Pazova 1957
Metalac
28
27
|
25.03.2023 20:30 | 28 : 27 | |||||||
25.03
19:00
Potisje Pleteks
Jedinstvo
28
26
|
25.03.2023 19:00 | 28 : 26 | |||||||
25.03
19:00
RadniÄki 1958
Mladost TSK
17
30
|
25.03.2023 19:00 | 17 : 30 | |||||||
25.03
19:00
Jabuka
Lavovi BP
22
29
|
25.03.2023 19:00 | 22 : 29 |
25.03
20:30
Sportski Centar Voždovac 2012
Partizan 2
34
26
|
25.03.2023 20:30 | 34 : 26 | |||||||
25.03
14:30
Studentski grad
Lazarevac
31
23
|
25.03.2023 14:30 | 31 : 23 |
25.03
19:00
Župa 54
Sloga (K)
28
32
|
25.03.2023 19:00 | 28 : 32 | |||||||
25.03
20:00
KaraÄorÄe
Zlatar
29
32
|
25.03.2023 20:00 | 29 : 32 |
25.03
19:30
Sloga (PM)
ŽitoraÄa
40
35
|
25.03.2023 19:30 | 40 : 35 | |||||||
25.03
17:30
Aleksinac
ZajeÄar 1949
28
35
|
25.03.2023 17:30 | 28 : 35 | |||||||
25.03
19:00
Mladost
DuboÄica 54 - 2
46
28
|
25.03.2023 19:00 | 46 : 28 |
25.03
20:00
Sombor
Dolovo
35
24
|
25.03.2023 20:00 | 35 : 24 |
25.03
19:00
KruŔevac
Bane
23
24
|
25.03.2023 19:00 | 23 : 24 |
25.03
17:00
UmÄari
Mladost
22
28
|
25.03.2023 17:00 | 22 : 28 |
25.03
18:00
SPD RadniÄki
ŽelezniÄar
24
25
|
25.03.2023 18:00 | 24 : 25 | |||||||
25.03
15:00
Vojvodina
Mladost (NP)
26
27
|
25.03.2023 15:00 | 26 : 27 | |||||||
25.03
19:00
Bor Zijin Copper
Kikinda
29
25
|
25.03.2023 19:00 | 29 : 25 | |||||||
25.03
19:00
Jagodina
Naisa
24
19
|
25.03.2023 19:00 | 24 : 19 |
25.03
16:00
Mladi radnik
Napredak 12
24
32
|
25.03.2023 16:00 | 24 : 32 | |||||||
25.03
19:00
RadniÄki BG
Sloga
28
25
|
25.03.2023 19:00 | 28 : 25 |
25.03
18:00
RadniÄki (S)
Loznica grad
21
30
|
25.03.2023 18:00 | 21 : 30 | |||||||
25.03
19:00
Metalac AD
SPD RadniÄki - 2
21
25
|
25.03.2023 19:00 | 21 : 25 |
25.03
18:00
Rudar
NemanjiÄ
27
26
|
25.03.2023 18:00 | 27 : 26 |
25.03
19:30
Remesiana
Vlasotince
21
23
|
25.03.2023 19:30 | 21 : 23 |
25.03
19:00
Junior
ORK Beograd
29
31
|
25.03.2023 19:00 | 29 : 31 |
25.03
18:00
Proleter
Ruma
25
37
|
25.03.2023 18:00 | 25 : 37 |
25.03
18:00
RadniÄki
Jadran
26
24
|
25.03.2023 18:00 | 26 : 24 | |||||||
25.03
17:00
Mokrin
Petrovaradin
36
39
|
25.03.2023 17:00 | 36 : 39 | |||||||
25.03
16:00
Odžaci
BeoÄin 1959
26
34
|
25.03.2023 16:00 | 26 : 34 |
25.03
20:00
Proleter
Nais
13
8
|
25.03.2023 20:00 | 13 : 8 |
25.03
20:00
BeÄej
Banjica
11
7
|
25.03.2023 20:00 | 11 : 7 |
25.03
20:00
Palilula
KoŔutnjak
18
24
|
25.03.2023 20:00 | 18 : 24 | |||||||
25.03
18:00
Spartak Prozivka
DorÄol
16
9
|
25.03.2023 18:00 | 16 : 9 |
25.03
21:30
Singidunum
Borac
9
11
|
25.03.2023 21:30 | 9 : 11 |
25.03
18:00
Jadran ST
SPD RadniÄki
17
15
|
25.03.2023 18:00 | 17 : 15 | |||||||
25.03
20:00
Novi Beograd
Jug AO
13
15
|
25.03.2023 20:00 | 13 : 15 |
25.03
18:00
VraÄar
Senta
8
13
|
25.03.2023 18:00 | 8 : 13 |
25.03
19:00
Vranje
BeÄej 2003
7
2
|
25.03.2023 19:00 | 7 : 2 | |||||||
25.03
19:00
Beogradski FON
Futsal Nova Pazova
8
4
|
25.03.2023 19:00 | 8 : 4 | |||||||
25.03
19:00
Novi Pazar
Loznica Grad 2018
1
1
|
25.03.2023 19:00 | 1 : 1 | |||||||
25.03
19:00
Ivanjica
Ekonomac
2
4
|
25.03.2023 19:00 | 2 : 4 |
25.03
20:30
Omladinac
Full Feel
11
7
|
25.03.2023 20:30 | 11 : 7 |
25.03
16:30
Zadrugar 2017
Prokuplje
4
0
|
25.03.2023 16:30 | 4 : 0 |
25.03
16:20
Intelektualac
Klub 33
2
2
|
25.03.2023 16:20 | 2 : 2 |
|
25.03
16:00
92
Sjenica
2
3
|
25.03.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
25.03
17:00
PP 192
Karanovac
7
0
|
25.03.2023 17:00 | 7 : 0 | |||||||
25.03
19:30
Ares
RaŔka
1
1
|
25.03.2023 19:30 | 1 : 1 |
25.03
13:30
SBB Vukovi Beograd
Novi Sad Wild Dogs
41
0
|
25.03.2023 13:30 | 41 : 0 |
25.03
17:30
Crvena zvezda
Vojvodina
5
3
|
25.03.2023 17:30 | 5 : 3 |