24.10
15:00
Sloga (K)
Polet (LJ)
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
ŽelezniÄar
Sloga (BB)
0
2
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloboda (Ä)
Partizan (BB)
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
RadniÄki Stobeks
Sloga (PM)
1
2
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 2 |
|
24.10
14:00
Vlasina
ŽitoraÄa
2
1
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Hajduk Veljko
Radnik
0
0
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Rudar Alpos
RadniÄki (N)
0
1
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
1
1
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
24.10
15:00
Senta
ÄSK Pivara
0
0
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Dolina
Donji Srem
0
3
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 3 |
|
24.10
14:00
Resnik
Žarkovo
0
2
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
RadniÄki (O)
Sopot
3
2
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
10:00
GrafiÄar
Mladenovac
1
2
|
24.10.2010 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
KovaÄevac
Hajduk
1
0
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Å umadija (J)
Beograd
1
1
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
24.10
15:00
Orlovac
Slavija
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Bane
Partizan (C)
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
Å umadija 1903
Vodojaža
3
2
|
24.10.2010 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Tutin
Mokra Gora
0
1
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 1 | |||||||
24.10
11:00
Mladost (O)
Takovo
0
1
|
24.10.2010 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Polet (T)
JoŔanica
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
24.10
15:00
Sloga (D)
ŽelezniÄar Inon
3
2
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Zvižd
Å umadinac
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Borac
Vrbovac
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Crvena zvezda (S)
Seljak
2
3
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Å apine
Homoljac
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
ObiliÄ
Gruža
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
24.10
15:00
KruŔik
Jadar (ST)
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Zlatar
Drina
0
1
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
3
0
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
24.10
14:00
Radan
Zaplanjac
1
2
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Moravac Orion
BSK Bujanovac
1
1
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Mramor
VuÄje
1
0
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladost (B)
Jedinstvo (B)
6
0
|
24.10.2010 14:00 | 6 : 0 |
|
24.10
14:00
Trajal
RadniÄki
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
TimoÄanin
SFS Borac
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Župa
Kablovi
1
1
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Juhor
Bor
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
TrgovaÄki
Majdanpek
0
0
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Borac
Pepeljevac
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
24.10
15:00
Borac
Dinamo
1
1
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
BaÄka 1901
Vojvodina
0
0
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
15:00
BaÄka (P)
Spartak
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Zadrugar
ObiliÄ
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
24.10
15:00
BuduÄnost
JugoviÄ
4
0
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
RadniÄki (I)
Mladost
1
1
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
24.10
14:00
PKB
RadniÄki (NB)
3
1
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Crvena zvezda (MML)
Posavac TiŔma
1
2
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Borac
GSP Polet
0
1
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
ŽelezniÄar
Lokomotiva
1
1
|
24.10.2010 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
BuduÄnost
Slavija
0
1
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
RadniÄki (R)
SremÄica
1
0
|
24.10.2010 10:00 | 1 : 0 |
|
24.10
14:00
BraÄa VukoviÄ
Morava
4
0
|
24.10.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
RadniÄki
Grdica
1
1
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Rudar
Borac (A)
2
1
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Radnik
Mataruge
1
2
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
BuduÄnost
Borac (V)
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Ibar
Kraljevo Hajduk
2
2
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Proleter Lasta
GoÄ
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
24.10
15:00
Vihor
Beli Orao
0
2
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloga (B)
Sloga (K)
3
2
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Integral
Crni Vrh
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Omladinac
Dunavac
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
24.10
Sloboda (L)
Mladi radnik
1
2
|
24.10.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
Udarnik
BuduÄnost (R)
0
0
|
24.10.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
Cerovac
GlavaÅ”
2
1
|
24.10.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
Napredak
Polet (T)
4
2
|
24.10.2010 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
Omladinac (R)
Selevac
0
0
|
24.10.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
Drugovac
Osipaonica
1
1
|
24.10.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
Sloga (M)
Jedinstvo (K)
1
0
|
24.10.2010 | 1 : 0 |
|
24.10
14:30
Junkovac
RaÄa PopoviÄ
2
1
|
24.10.2010 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Å umadinac (N)
Å umadinac (S)
3
1
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Å umadija
KaraÄorÄe
5
2
|
24.10.2010 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Beli Orlovi
Borac (P)
3
2
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 2 |
|
24.10
15:00
Hajduk Stanko
Antimon
0
0
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
GuÄevo
MaÄva 2005
1
3
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Napredak
0
3
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Majur
Jedinstvo (Å )
0
2
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
MiloÅ” Pocerac
SinÄeliÄ
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
24.10
14:30
Sovljak
BrežÄe
0
2
|
24.10.2010 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Spartak
ZSK
0
1
|
24.10.2010 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
OFK Divci
Tulari
1
0
|
24.10.2010 14:30 | 1 : 0 |
|
24.10
Sevojno
GP Zlatibor
0
0
|
24.10.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
BuduÄnost
Savinac
1
2
|
24.10.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
Luna AvijatiÄar
Omladinac
3
0
|
24.10.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
ŽelezniÄar
PeruÄac
4
0
|
24.10.2010 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
Zlatibor voda
Jasen
1
0
|
24.10.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
Jedinstvo
Polet
3
2
|
24.10.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
Napredak
Crnokosa
0
5
|
24.10.2010 | 0 : 5 |
|
24.10
Mladost (O)
Jastrebac
0
0
|
24.10.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
Morava
RasovaÄa
5
1
|
24.10.2010 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
Bukovik
Borac
5
0
|
24.10.2010 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
RadniÄki
Napredak
3
1
|
24.10.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
DobriÄ
Knežica
6
2
|
24.10.2010 | 6 : 2 |
|
||||||
24.10
NaŔa krila
Rutevac
3
2
|
24.10.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
Rad
Zemljoradnik
6
5
|
24.10.2010 | 6 : 5 |
|
||||||
24.10
Mladost (B)
Toplica
2
1
|
24.10.2010 | 2 : 1 |
|
24.10
15:00
Å umadija
RadniÄki
3
2
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloga
Sloboda
5
2
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
BobiŔte
Napredak
4
0
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Jablanica
ŽelezniÄar
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Milanovo
Plantaža
1
1
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
24.10
15:00
Lemind Livnica
Kumarevo
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Morava (L)
SFK Moravac
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Jedinstvo (G)
Morava (G)
7
2
|
24.10.2010 15:00 | 7 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
MB
OFK Vlasotince
0
1
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
24.10
14:30
Vladimir DurkoviÄ
Temac
4
2
|
24.10.2010 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
DragoÅ”
Napredak
1
3
|
24.10.2010 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Gnjilan
Zadrugar
1
2
|
24.10.2010 14:30 | 1 : 2 |
|
24.10
Omladinac
DunÄerski
1
2
|
24.10.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
DobriÄ
Jastrebac
1
1
|
24.10.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
Svetlost
Pobeda
3
3
|
24.10.2010 | 3 : 3 |
|
||||||
24.10
Kosovac
Jug Bogdan
3
2
|
24.10.2010 | 3 : 2 |
|
24.10
Crvena zastava
Delijski Vis
2
3
|
24.10.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
Brzi Brod
Proleter
1
0
|
24.10.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
Omladinac
Vulkan
2
1
|
24.10.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
Äegar
VrtiŔte
1
4
|
24.10.2010 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
Mladost
Sloboda
2
0
|
24.10.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
RadniÄki
BuduÄnost
1
2
|
24.10.2010 | 1 : 2 |
|
24.10
15:00
Vinogradar
Mladost
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Buducnost
Napredak (Z)
0
0
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Mladost
Sloga
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Kupinovac
Lugomir
4
1
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Dragocvet
KuŔiljevo
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Istok-63
Napredak (D)
0
3
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Jedinstvo
Vinoraca
1
1
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
24.10
14:00
Brodoremont
Krivelj
3
0
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
MiloŔevo
Slatina (N)
2
3
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Rajac
PoreÄ
0
5
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 5 |
|
||||||
24.10
14:00
RadniÄki (K)
Rudna Glava
3
1
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
24.10
14:00
Å SK
Omladinac
3
0
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladost
Sloga (Ž)
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
BuÄje
Ozren
2
1
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Midžor
Borac
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Sloga (M)
Rudar
3
1
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
BSK
Rtanj
2
4
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 4 |
|
24.10
14:00
Potisje
Panonija IM Topola
1
4
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
14:00
Tavankut
NjegoÅ”
1
1
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Äantavir
Preporod
0
1
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
BaÄka
Subotica
5
3
|
24.10.2010 14:00 | 5 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Krivaja
Äoka
2
1
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Vinogradar
Tisa
4
0
|
24.10.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
24.10
15:00
Rusanda
Polet (N)
6
0
|
24.10.2010 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
OFK Klek
BileÄanin
4
3
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Jedinstvo
Borac
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Potisje
Delija
4
0
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Crvena Zvezda (RS)
Vojvodina
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
24.10
15:00
Partizan (G)
VrŔac United
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Polet
BuduÄnost (A)
1
1
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
RadniÄki (B)
Vulturul
3
0
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
BuduÄnost
Tempo
1
2
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloga
Slavija
6
0
|
24.10.2010 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Kolonija
BAK
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
24.10
15:00
ŽAK
Mladost
1
2
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Hajduk
OFK Odžaci
3
0
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Kula
Kordun
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
GraniÄar
Omladinac
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 | |||||||
24.10
15:00
BSK
RadniÄki
3
3
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 3 |
|
24.10
14:00
Železnik
Zmaj
4
1
|
24.10.2010 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Dunavac
Podunavac
1
0
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
BaÄevac
Borac
3
1
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Strelac
PoŔtar - Zvezdara
1
2
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
24.10
15:00
Vrnjci
Napredak
7
0
|
24.10.2010 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Olimpik
Mlada krila
6
0
|
24.10.2010 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Polet
Ribnica
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Å umadija
Morava
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Mladost
ŽiÄa
2
3
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 3 |
|
24.10
14:00
KoriÄani
Äuriselac
3
2
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Äava
Azbest
1
0
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Kragujevac
DobraÄa
2
3
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Botunje
Hajduk
2
1
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Opornica
Kremenac
1
2
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
24.10
15:00
Sloga Ä
Äerdap
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Pobeda
Napredak
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Jedinstvo
Mladi Borac
0
3
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloga D
BSK
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
24.10
15:00
Mladost
Napredak (S)
4
1
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Rudar
BSK
5
2
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Omladinac (S)
Omladinac (B)
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Napredak (VC)
KoŔava
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
KrilaÅ”
Polet
1
1
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Jedinstvo
DragoÅ”
0
0
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
24.10
BaŔin
Radnik
0
3
|
24.10.2010 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
Vodice
Palanka
3
0
|
24.10.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
Å umadija
BuduÄnost
2
0
|
24.10.2010 | 2 : 0 |
|
24.10
Borac (R)
Jedinstvo (S)
4
1
|
24.10.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
BuduÄnost
SASK
1
1
|
24.10.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
Sloga (L)
Proleter
0
3
|
24.10.2010 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
Slavija
Skobalj
3
2
|
24.10.2010 | 3 : 2 |
|
24.10
Å umadinac
7. Jul
2
2
|
24.10.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
Landol
Ravni Gaj
5
0
|
24.10.2010 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
Petrijevac
Badljevica
3
0
|
24.10.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
Podunavac
VuÄak
0
0
|
24.10.2010 | 0 : 0 |
|
24.10
14:30
Mladost MG
KaraÄorÄe
0
2
|
24.10.2010 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Bare
BSK
3
1
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost (R)
Omladinac
2
5
|
24.10.2010 14:30 | 2 : 5 |
|
||||||
24.10
14:30
ŽSK
Lepenica
1
0
|
24.10.2010 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Sloga (M)
Pobeda
3
0
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 0 |
|
24.10
Bokanja
Mladi rudar
1
2
|
24.10.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
Å amot
BSK Belosavci
2
0
|
24.10.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
Jasenica
Mladost
0
1
|
24.10.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
Proleter
Borac
6
1
|
24.10.2010 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
OFK Å atornja
Sloga
2
1
|
24.10.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
TreŔnjevica
Prvi srpski ustanak
0
1
|
24.10.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
Radoje DomanoviÄ
VinÄa
3
6
|
24.10.2010 | 3 : 6 |
|
24.10
15:00
Stari Jadar
CrnÄa
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Sloga (K)
Sloga (S)
5
2
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 2 | |||||||
24.10
15:00
Cer
Velika Reka
5
4
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 4 | |||||||
24.10
15:00
Stolice
Radjevac
0
5
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 5 | |||||||
24.10
15:00
Rudar
Studenac
0
4
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.10
15:00
Podrinje
Mladost
4
1
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 1 |
24.10
15:00
Napredak
Mladost(M)
3
2
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Partizan
Proleter
5
0
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloga
Borac
0
2
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Mladi Borac
Drina
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloboda
Gorki
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
BuduÄnost
Mladost(P)
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Omladinac
PetlovaÄa
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
24.10
Pocerina
VlaÅ”iÄ
2
5
|
24.10.2010 | 2 : 5 |
|
||||||
24.10
Mladost
KaraÄorÄe
0
0
|
24.10.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
Varna
Mladost Zvezd
5
2
|
24.10.2010 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
Galeb
PriÄinoviÄ
4
3
|
24.10.2010 | 4 : 3 |
|
||||||
24.10
Rankovac
Sloga Mat
0
1
|
24.10.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
Provo
Korman
3
5
|
24.10.2010 | 3 : 5 |
|
||||||
24.10
Hajduk
Jelen
2
2
|
24.10.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
Mrovska
Maovi MH
10
1
|
24.10.2010 | 10 : 1 |
|
24.10
14:30
Rajac
Orao
8
1
|
24.10.2010 14:30 | 8 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Jedinstvo
VeliŔevac
0
2
|
24.10.2010 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost
Gornji Lajkovac
3
3
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Toplica
Liplje
1
1
|
24.10.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
24.10
14:30
Milenko PavloviÄ
TeŔnjar
6
3
|
24.10.2010 14:30 | 6 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Gradac
Mladost (VK)
3
2
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Iskra
PriÄeviÄ
3
2
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Polet
KoteŔica
3
2
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Lukavac
OFK Povlen
5
1
|
24.10.2010 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost (D)
Dupljaj
7
0
|
24.10.2010 14:30 | 7 : 0 |
|
24.10
16:00
Ratkovac
Sloga
0
0
|
24.10.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
16:00
NepriÄava
Stepanje
7
1
|
24.10.2010 16:00 | 7 : 1 |
|
||||||
24.10
16:00
Kolubara Gaj
Pepeljevac
3
3
|
24.10.2010 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
24.10
16:00
Proleter
Polet
2
1
|
24.10.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
24.10
14:00
Radnik
RadniÄki
0
1
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
4. Juli
Doljevac
2
1
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
BaliÄevac
Sloga
7
2
|
24.10.2010 14:30 | 7 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Koprijan
Naisus
6
5
|
24.10.2010 14:00 | 6 : 5 |
|
||||||
24.10
14:00
Padina
ObiliÄ
0
2
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 2 |
|
24.10
14:30
ŽeljuŔa
Provalija
1
4
|
24.10.2010 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
14:30
Lokomotiva
Sloboda
1
1
|
24.10.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Sloga
Padež
5
2
|
24.10.2010 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost (PR)
Pobeda
1
1
|
24.10.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
24.10
14:00
Sindjelic (G)
Mladost (D)
4
0
|
24.10.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Kolare
Ursule
3
0
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Sloboda
BSK
0
2
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Radnicki
Sindjelic (V)
2
2
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 2 |
|
24.10
15:00
DuŔanovac
Vidrovac
0
6
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
24.10
15:00
Urovica
Kovilovo
4
4
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 4 |
|
||||||
24.10
15:00
Deli Jovan
Branik
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Radujevac
Brestovac
3
0
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
GraniÄar
ReÄka
2
0
|
24.10.2010 11:00 | 2 : 0 |
|
24.10
14:00
ÄurÄin
Elektrovojvodina
1
1
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Lokomotiva
Poljoprivrednik
0
2
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
BaÄka 1901 B
Udarnik
2
3
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Hajduk
Mala Bosna
4
2
|
24.10.2010 14:00 | 4 : 2 |
|
24.10
14:00
Mladost
EÄÅ”eg
0
3
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 3 |
24.10
15:00
Slavija
Jedinstvo
2
4
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
24.10
15:00
GraniÄar
Sloga
5
3
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Å ampion Olimpija
Tromedja
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Tisa
Hajduk
5
0
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 0 |
|
24.10
15:00
ŽAK
2. Oktobar
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Borac
Napredak
3
0
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Vojvodina
Jedinstvo
5
1
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 1 |
|
24.10
15:00
1.Oktobar
Olimpija
0
3
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
15:00
Roham
Napredak
1
4
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
15:00
Proleter
Terekves
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Polet
Borac
1
5
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 5 |
|
24.10
15:00
Proleter
Jedinstvo SteviÄ
2
3
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
BSK BavaniŔte
Omladinac (D)
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
ŽelezniÄar (P)
Omladinac (O)
0
1
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Mladost (V)
Plavi Dunav
5
0
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Borac (S)
PanÄevo
10
0
|
24.10.2010 15:00 | 10 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Vojvodina
Glogonj
5
1
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Dolovo
Pobeda
9
0
|
24.10.2010 15:00 | 9 : 0 |
|
24.10
15:00
Å evac
KaraÅ” (J)
3
0
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Dunav
Jedinstvo
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Ratar
KaraÅ” (K)
5
0
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Banat
Dobrica
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Potporanj
Hajduk
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
HajduÄica
Borac (VS)
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Borac (VG)
Crvena zvezda
0
3
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 3 |
|
24.10
Aleksa Å antiÄ
Sloga
1
2
|
24.10.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
Panonija
Lipar
4
2
|
24.10.2010 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
Omladinac
Dinamo (S)
7
1
|
24.10.2010 | 7 : 1 |
|
||||||
24.10
Dunav
Jedinstvo
5
1
|
24.10.2010 | 5 : 1 | |||||||
24.10
TerekveÅ”
OFK Metalac
2
1
|
24.10.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
OFK Metalac
Aleksa Å antiÄ
4
2
|
24.10.2010 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
OFK Å ikara
TerekveÅ”
2
1
|
24.10.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
Dinamo (S)
Dunav
4
1
|
24.10.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
Lipar
Omladinac
1
2
|
24.10.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
Rusin
Panonija
1
2
|
24.10.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
Sloga
GraniÄar
1
1
|
24.10.2010 | 1 : 1 |
|
24.10
15:00
OFK Sirig
Äenej
7
1
|
24.10.2010 15:00 | 7 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
BaÄka
FruŔkogorski partizan
5
1
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Sremac
FruŔkogorac
0
1
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Tatra
Borac
3
3
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Vinogradar
TSK
0
5
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 5 |
|
24.10
15:00
ObiliÄ
BaÄka
3
5
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 5 |
|
||||||
24.10
15:00
Titel
Hajduk (Ä)
0
1
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Hajduk (G)
Jedinstvo (G)
1
5
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloga
MiletiÄ
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
24.10
14:00
Soko
Vojvodina
1
0
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
BuduÄnost (G)
Slavija (B)
3
2
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Borac
Slavija (P)
0
0
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
MagliÄ
KaraÄorÄevo
1
4
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
14:00
BuduÄnost (P)
Krila Krajine
2
3
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
BaÄka
Krivanj
0
1
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
24.10
14:00
PSK Putinci
Napredak
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Jedinstvo
Polet
0
0
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
KruŔedol
Hrtkovci
0
2
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
FruŔkogorac
GraniÄar
0
2
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
OFK Kraljevci
Rudar
0
1
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
FruŔka Gora
Donji Petrovci
0
3
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Sremac
Jedinstvo
1
3
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 3 |
|
24.10
14:00
OFK BikiÄ
OFK BaÄinci Sloga
3
0
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Jedinstvo
Jednota
1
9
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 9 |
|
||||||
24.10
14:00
Napredak
Omladinac (B)
2
0
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Bratstvo
Borac
6
1
|
24.10.2010 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Jedinstvo (LJ)
Sremac
5
0
|
24.10.2010 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
GraniÄar
Omladinac (M)
3
1
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
SinÄeliÄ
OFK Bingula
4
1
|
24.10.2010 14:00 | 4 : 1 |
|
24.10
15:00
Borac
GraniÄar
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Borac (VR)
Sloga
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Zmaj
FruŔkogorac
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloboda
Sremac
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
BuduÄnost
Mitros
4
0
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
24.10
14:00
Borac
VraniÄ
1
2
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
OFK Zabrežje
TEK Sloga
1
1
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
24.10
Vrcin
Ivanca
3
1
|
24.10.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
Vlaska
Selo Mladenovac
3
2
|
24.10.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
Sepsin
Velika Krsna
0
0
|
24.10.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
Rabrovac
Popovic
3
0
|
24.10.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
Radnicki PDM
Mladost
2
3
|
24.10.2010 | 2 : 3 |
|
24.10
15:00
BuduÄnost
ZgodaÄica
0
0
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Partizan
Jovo Kursula
1
1
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
MiloÄajac
BogutovaÄka Banja
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Stubal
Zvezda
0
0
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Kablar
Musina reka
3
0
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 0 |
24.10
14:00
Mladost
Divostin
1
2
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Kutlovo
Stari momci
2
1
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladost TeferiÄ
Velika Sugubina
7
0
|
24.10.2010 14:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
21. oktobar
Borac
4
0
|
24.10.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Studenac
Trmbas
3
2
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 2 |
|
24.10
14:30
Kaona
Sloga
3
3
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 3 |
|
24.10
15:00
Proleter
Vojvoda Milenko
1
3
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Dunavac
Sloga (L)
5
4
|
24.10.2010 15:00 | 5 : 4 |
|
||||||
24.10
15:00
Borac (K)
Mip Majdan
0
0
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Napredak (B)
Stig
6
0
|
24.10.2010 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Mlava
Napredak (P)
3
0
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Dizel
Dunav
0
6
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 6 |
|
24.10
10:00
Stig (C)
BuduÄnost
4
4
|
24.10.2010 10:00 | 4 : 4 |
|
24.10
14:30
Napredak
Pobeda
2
1
|
24.10.2010 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Sumadija
Borci
5
1
|
24.10.2010 14:30 | 5 : 1 |
|
24.10
14:30
Grivac
Mladost
8
0
|
24.10.2010 14:30 | 8 : 0 |
|
24.10
14:30
Gorski Car
22 Februar
0
3
|
24.10.2010 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Kopljari
Vrbica
3
1
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
RaniloviÄ
MisaÄa
1
3
|
24.10.2010 14:30 | 1 : 3 |
|
24.10
15:00
"14 Oktobar"
Borac (K)
3
0
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Mladost (B)
Milan OrliÄ
3
1
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
24.10
Bobovik
Sloga
0
4
|
24.10.2010 | 0 : 4 |
|
||||||
24.10
Dragojevac
Polet
0
0
|
24.10.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
Sloga Trgosped
Torpedo
2
2
|
24.10.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
Sloga
Krnule 09
3
1
|
24.10.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
Petrovac 74
Mladost
1
1
|
24.10.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
Tresnjevka
Borac
1
1
|
24.10.2010 | 1 : 1 |
|
24.10
Volujac
Draginje
5
1
|
24.10.2010 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
ZablaÄe
Žabar
4
1
|
24.10.2010 | 4 : 1 |
|
24.10
15:00
RadniÄki
Mladost
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Mladi Radnik
Hum
1
2
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Morava
Resavac
1
5
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
24.10
15:00
Jedinstvo
Pobeda
3
6
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 6 |
|
24.10
16:00
Polet 57
Mladost
2
1
|
24.10.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
16:00
Tomako
JugoviÄi
3
0
|
24.10.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
16:00
Ribnik
Omladinac
1
0
|
24.10.2010 16:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
16:00
Stara ÄarÅ”ija
Topoljak
0
0
|
24.10.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
16:00
Gradina
Beli Orlovi
0
1
|
24.10.2010 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
16:00
Morava
Vinogradar
9
0
|
24.10.2010 16:00 | 9 : 0 |
24.10
16:00
MaÄkovac
DuÅ”an RistiÄ
1
3
|
24.10.2010 16:00 | 1 : 3 |
|
24.10
16:00
Drugari
Mladost
3
0
|
24.10.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
16:00
Zdravinje
Polet
4
2
|
24.10.2010 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
16:00
Kapidzija
Gaglovo
3
0
|
24.10.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
24.10
15:00
MSK
Omladinac
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Lehel
Naftagas
4
0
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Proleter
Sloga
3
2
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
RadniÄki
Radnicki Ratar
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
24.10
15:00
Banat
Mladost
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
ŽFK Banat
OFK Gradnulica
0
1
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
24.10
15:00
Omladinac
Partizan
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Vojvodina
Jedinstvo
3
2
|
24.10.2010 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Pobeda
Vitorul
0
2
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 2 |
|
24.10
15:00
Vojvodina
Banat
1
0
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
24.10
13:30
Mladost (P)
Borac (S)
5
2
|
24.10.2010 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
27. Oktobar
Borac (K)
1
2
|
24.10.2010 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Car UroÅ”
Planinac
3
3
|
24.10.2010 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
24.10
13:30
Sloga
Vojvodina
6
0
|
24.10.2010 13:30 | 6 : 0 |
|
24.10
15:00
Napredak
Srem
2
2
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloga
Hajduk
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Grgurevci
Planinac
1
2
|
24.10.2010 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
OFK Bosut
BSK
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
24.10
14:00
Polet
Å umadija
1
0
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladi Radnik
Å umadinac
6
1
|
24.10.2010 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Bistrica
20. Oktobar
5
1
|
24.10.2010 14:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladost
OFK RadniÄki
0
0
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Sloga
BuduÄnost
2
2
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
OFK Burovo
Stepojevac 2007
3
0
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
24.10
15:00
LisoviÄ 1977
Beljina
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
OFK Boždarevac
Å iljakovac
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
24.10
16:00
Partizan
Hajduk
1
1
|
24.10.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
16:00
Pudarci
Mladost
3
0
|
24.10.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
24.10
10:00
Heroj
Crvenka
0
2
|
24.10.2010 10:00 | 0 : 2 | |||||||
24.10
14:00
Mladi proleter
Mladost
5
0
|
24.10.2010 14:00 | 5 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Olimpija
GAK
0
4
|
24.10.2010 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.10
10:00
Mabat
Dunavac
5
2
|
24.10.2010 10:00 | 5 : 2 |
|
24.10
15:00
OFK Petrovcic
Borac
2
1
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Torlak
BUSK
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Novi Beograd
Kozara
2
0
|
24.10.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Seceranac Ada
Institut
0
1
|
24.10.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
24.10
13:00
Spartak ZV
Rad
1
2
|
24.10.2010 13:00 | 1 : 2 | |||||||
24.10
14:30
Vojvodina
OFK Beograd
0
0
|
24.10.2010 14:30 | 0 : 0 |
|
24.10
14:00
Kolubara
Napredak
0
2
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Dinamo
Banat
0
1
|
24.10.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Proleter (NS)
Zemun
1
2
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Teleoptik
Novi Sad
2
1
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladost (L)
RadniÄki 1923
1
0
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 0 |
24.10
RadniÄki 1919
ŽFK FruŔkogorac
2
0
|
24.10.2010 | 2 : 0 |
|
24.10
14:00
SuŔica
MaŔinac PZP
1
1
|
24.10.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
LASK
Požarevac
3
3
|
24.10.2010 14:00 | 3 : 3 |
|
24.10
13:00
ŽAK
Mladost
1
2
|
24.10.2010 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:00
Hajduk
OFK Odžaci
3
0
|
24.10.2010 13:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
13:00
Kula
Kordun
5
0
|
24.10.2010 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
13:00
GraniÄar
Omladinac
0
6
|
24.10.2010 13:00 | 0 : 6 | |||||||
24.10
13:00
BSK
RadniÄki
1
7
|
24.10.2010 13:00 | 1 : 7 |
|
24.10
Rudar
Mladi radnik (R)
3
1
|
24.10.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
Smederevo
Morava (VP)
3
0
|
24.10.2010 | 3 : 0 |
|
24.10
13:00
Borac
Vojvodina
1
0
|
24.10.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
12:00
Partizan
Sloga
3
0
|
24.10.2010 12:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Crvena zvezda
BSK BorÄa
3
0
|
24.10.2010 10:00 | 3 : 0 |
|
24.10
10:00
Senta
BaÄka
1
2
|
24.10.2010 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
10:00
AFK
RadniÄki
2
3
|
24.10.2010 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
10:00
ObiliÄ
Akademija
4
1
|
24.10.2010 10:00 | 4 : 1 |
|
24.10
Rudar
ŽelezniÄar (P)
3
2
|
24.10.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
Sloga (PM)
GFK Jasenica 1911
2
1
|
24.10.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
Smederevo
Morava
3
0
|
24.10.2010 | 3 : 0 |
|
24.10
12:00
Spartak (D)
Proleter (BK)
0
3
|
24.10.2010 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
12:00
Borac (S)
OFK Stenli
3
0
|
24.10.2010 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
12:00
Radnik
PanÄevo
1
6
|
24.10.2010 12:00 | 1 : 6 |
|
||||||
24.10
12:00
OFK PlandiŔte
Dolina
8
2
|
24.10.2010 12:00 | 8 : 2 |
|
24.10
12:00
Potisje
Panonija IM Topola
9
1
|
24.10.2010 12:00 | 9 : 1 |
|
||||||
24.10
12:00
Tavankut
NjegoÅ”
5
2
|
24.10.2010 12:00 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
12:00
Äantavir
Preporod
1
1
|
24.10.2010 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
12:00
BaÄka
Subotica
2
2
|
24.10.2010 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
12:00
Krivaja
Äoka
3
4
|
24.10.2010 12:00 | 3 : 4 |
|
||||||
24.10
12:00
Vinogradar
Tisa
3
1
|
24.10.2010 12:00 | 3 : 1 |
|
24.10
13:00
Loznica
Teleoptik
0
2
|
24.10.2010 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Partizan
Sloga
2
1
|
24.10.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
12:00
Crvena zvezda
BSK BorÄa
3
0
|
24.10.2010 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
OFK Beograd
Rad
2
0
|
24.10.2010 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Jagodina
Borac
1
1
|
24.10.2010 11:00 | 1 : 1 |
|
24.10
11:00
NjegoÅ”
Äantavir
0
4
|
24.10.2010 11:00 | 0 : 4 |
|
24.10
Mladi radnik (P)
Zvižd
11
1
|
24.10.2010 | 11 : 1 |
|
||||||
24.10
Rudar
Mladi radnik (R)
4
2
|
24.10.2010 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
Sloga
GFK Jasenica 1911
0
3
|
24.10.2010 | 0 : 3 | |||||||
24.10
Pinkum
Morava
1
2
|
24.10.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
AF Duljaj
Å umadija
1
0
|
24.10.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
Panter
MIP Presing
3
0
|
24.10.2010 | 3 : 0 |
24.10
10:00
Spartak (D)
Proleter (BK)
25
2
|
24.10.2010 10:00 | 25 : 2 |
|
||||||
24.10
10:00
Borac (S)
OFK Stenli
2
1
|
24.10.2010 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Radnik
PanÄevo
0
3
|
24.10.2010 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
10:00
OFK PlandiŔte
Dolina
9
0
|
24.10.2010 10:00 | 9 : 0 |
|
24.10
11:00
Bežanija
Smederevo
3
2
|
24.10.2010 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
Loznica
OFK Beograd
1
3
|
24.10.2010 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Crvena zvezda
RadniÄki 1923
7
0
|
24.10.2010 14:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Jagodina
Borac
0
1
|
24.10.2010 13:30 | 0 : 1 |
|
24.10
10:00
Slavija
Dolina
2
2
|
24.10.2010 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
10:00
Jugoslavija
KraljeviÄevo
3
1
|
24.10.2010 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Spartak
PanÄevo
3
0
|
24.10.2010 10:00 | 3 : 0 |
|
24.10
19:00
Hajduk Veljko
Borac
66
77
|
24.10.2010 19:00 | 66 : 77 | |||||||
24.10
19:00
BSK Junior
Jastreb
72
63
|
24.10.2010 19:00 | 72 : 63 | |||||||
24.10
20:00
Mladost Vesna
Zdravlje 09
73
99
|
24.10.2010 20:00 | 73 : 99 | |||||||
24.10
21:00
Ergonom
Vlasotince
49
69
|
24.10.2010 21:00 | 49 : 69 |
24.10
19:00
Cibona
Union Olimpija
84
81
|
24.10.2010 19:00 | 84 : 81 | |||||||
24.10
17:00
Partizan
Cedevita
80
72
|
24.10.2010 17:00 | 80 : 72 |
24.10
20:00
Mega Vizura
Sloboda
81
82
|
24.10.2010 20:00 | 81 : 82 |
24.10
12:00
Mladost
Spartak
66
79
|
24.10.2010 12:00 | 66 : 79 |
24.10
18:00
Lupa Promotion
GospiÄ CO
71
89
|
24.10.2010 18:00 | 71 : 89 | |||||||
24.10
19:00
Jedinstvo
Celje
81
71
|
24.10.2010 19:00 | 81 : 71 |
24.10
19:00
Proleter
Äelarevo
67
74
|
24.10.2010 19:00 | 67 : 74 |
24.10
15:30
Kraljevo
Sivac
72
62
|
24.10.2010 15:30 | 72 : 62 | |||||||
24.10
16:00
Bor
Stara Pazova
37
110
|
24.10.2010 16:00 | 37 : 110 | |||||||
24.10
19:30
Radivoj KoraÄ MT
BeoÄin
86
62
|
24.10.2010 19:30 | 86 : 62 | |||||||
24.10
17:30
Mladost Kolubara
TrepÄa
70
50
|
24.10.2010 17:30 | 70 : 50 |
24.10
17:00
Užice
Novi Pazar-Junior
0
3
|
24.10.2010 17:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
14:30
Partizan
Brezovica
3
0
|
24.10.2010 14:30 | 3 : 0 |
24.10
18:00
Gimnazijalac
Putevi Trendteks
3
1
|
24.10.2010 18:00 | 3 : 1 |
24.10
Knjaževac
Bane
27
32
|
24.10.2010 | 27 : 32 |
|
||||||
24.10
DuboÄica 54
ŽitoraÄa
25
31
|
24.10.2010 | 25 : 31 |
|
24.10
RaÄa
Lokomotiva
22
26
|
24.10.2010 | 22 : 26 |
|
24.10
18:00
Kosmaj
Partizan Dunav osigiranje 2
22
20
|
24.10.2010 18:00 | 22 : 20 |
|
||||||
24.10
18:00
ŽelezniÄar
ÄukariÄki
30
22
|
24.10.2010 18:00 | 30 : 22 |
|
||||||
24.10
18:00
Novi Beograd 2
UmÄari
40
30
|
24.10.2010 18:00 | 40 : 30 |
|
24.10
13:00
Brestovac
RadniÄki
21
24
|
24.10.2010 13:00 | 21 : 24 |
|
||||||
24.10
19:00
Aleksinac
ParaÄin
26
28
|
24.10.2010 19:00 | 26 : 28 |
|
||||||
24.10
18:00
Rtanj
Radan
26
27
|
24.10.2010 18:00 | 26 : 27 |
|
24.10
19:00
Požarevac
Planinka Prolom voda
24
22
|
24.10.2010 19:00 | 24 : 22 |
24.10
20:00
Mladost TSK
Proleter Naftagas
23
21
|
24.10.2010 20:00 | 23 : 21 | |||||||
24.10
19:00
Jagodina
Napredak
25
27
|
24.10.2010 19:00 | 25 : 27 | |||||||
24.10
18:00
Nova Pazova
Bask Soko
26
22
|
24.10.2010 18:00 | 26 : 22 |
24.10
18:00
Cepelin 2
Mladost
25
21
|
24.10.2010 18:00 | 25 : 21 |
|
||||||
24.10
18:00
Petrovac
Osice
35
9
|
24.10.2010 18:00 | 35 : 9 |
|
||||||
24.10
18:00
Junior
Požarevac
33
9
|
24.10.2010 18:00 | 33 : 9 |
|
||||||
24.10
18:00
Rudar
RadniÄki Resavac 2
17
22
|
24.10.2010 18:00 | 17 : 22 |
|
24.10
20:00
Rtanj
Radan
26
19
|
24.10.2010 20:00 | 26 : 19 |
|
24.10
19:30
Crvena Zvezda VET
Singidunum
8
2
|
24.10.2010 19:30 | 8 : 2 |
|
24.10
15:00
VIK Naisus
LeteÄi Holandjanin
4
2
|
24.10.2010 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
20:30
NiÅ” 92
Ekonomac
2
4
|
24.10.2010 20:30 | 2 : 4 |
|
||||||
24.10
13:00
KrÄagovo
Vranje
2
9
|
24.10.2010 13:00 | 2 : 9 |
|
||||||
24.10
19:00
BeÄej
Novi Beograd
6
3
|
24.10.2010 19:00 | 6 : 3 |
|