16.08
17:00
Dunav
Vojvodina 1928
3
0
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
16.08
17:00
Borac
Jedinstvo (SP)
0
3
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
16.08
17:00
Tisa
RadniÄki (Zr)
2
2
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 2 |
|
16.08
17:30
Bane 1931
Mladi radnik 1926
1
3
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 3 | |||||||
16.08
17:30
ŽelezniÄar (L)
TrepÄa
0
0
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 0 | |||||||
16.08
17:30
BuduÄnost (A)
JoŔanica
4
1
|
16.08.2020 17:30 | 4 : 1 |
16.08
17:00
Zvezdara
RadniÄki (O)
0
0
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 0 | |||||||
16.08
17:00
Jedinstvo
BSK 1925
0
1
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 1 | |||||||
16.08
17:30
Studentski grad
Stepojevac Vaga
4
2
|
16.08.2020 17:30 | 4 : 2 |
16.08
11:00
Car Konstantin
Župa
4
0
|
16.08.2020 11:00 | 4 : 0 | |||||||
16.08
17:00
BuduÄnost (P)
TimoÄanin
1
2
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.08
11:00
SFS Borac
Mladost
0
1
|
16.08.2020 11:00 | 0 : 1 | |||||||
16.08
11:00
RadniÄki (S)
Jedinstvo (P)
2
0
|
16.08.2020 11:00 | 2 : 0 |
16.08
17:00
Vojvodina (BG)
ObiliÄ
3
0
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
16.08
17:00
Tavankut
BajŔa
0
0
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 0 | |||||||
16.08
17:00
Mladost (BP)
NjegoÅ”
4
0
|
16.08.2020 17:00 | 4 : 0 |
16.08
17:00
Borac
OFK Kikinda 1909
2
0
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.08
17:00
Banat
Omladinac FAM
0
1
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 1 | |||||||
16.08
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
0
2
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
ŽAK
Sloga
3
3
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 3 |
|
16.08
17:00
JugoviÄ
Sremac Vojka
1
1
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Sloboda
Sloga (E)
1
0
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.08
17:00
Jadran
Crvena Zvezda
1
1
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
BuduÄnost
Borac
2
2
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
Hajduk
Sloga (T)
2
1
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 1 |
|
16.08
17:00
KuŔiljevo
LevaÄ
3
1
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Juhor
Jedinstvo (M)
1
0
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.08
17:00
Sloga (M)
Kopaonik
0
2
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
OFK Lugomir
TemniÄ 1924
3
1
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Moravac 2015
Morava 1918
2
1
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 1 |
|
16.08
17:00
OFK 019
Brodoremont
2
1
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Branik
OFK Slatina
2
1
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 1 | |||||||
16.08
11:00
Tanasko RajiÄ
Senjak
4
0
|
16.08.2020 11:00 | 4 : 0 | |||||||
16.08
17:00
Rajko MitiÄ
Polom
1
0
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 0 |
16.08
17:00
MaloŔiŔte
NaŔa krila 1936
1
2
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
Morava
Naisus 1977
4
0
|
16.08.2020 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.08
11:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
3
1
|
16.08.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Zemljoradnik
Delijski Vis
1
2
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
Orljane
Rudar
3
2
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
Jedinstvo (GM)
Bukovik
1
0
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 0 |
|
16.08
17:00
Äekmin
Jedinstvo (G)
1
2
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
Jablanica
Sloga
2
0
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.08
17:00
DobriÄ
BuduÄnost
1
5
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.08
17:00
Jedinstvo (GS)
Pusta Reka
4
1
|
16.08.2020 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Vranjska Banja
Alakince
2
0
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 0 |
|
16.08
17:00
Dunav
Prva iskra
0
3
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.08
17:00
BuduÄnost (Z)
Mladost (C)
4
0
|
16.08.2020 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.08
17:00
VrÄin
Kosmaj
0
1
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.08
10:00
Borac (L)
Napredak
3
1
|
16.08.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
16.08
17:30
TrebiÄ
Midžor
1
0
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 0 | |||||||
16.08
17:30
OsniÄ
OFK Rtanj
2
4
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 4 | |||||||
16.08
17:30
Sloga
Rudar (P)
1
1
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 1 | |||||||
16.08
17:30
Kosovo
Å ljivar
2
0
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 0 |
16.08
MaÄkovac
Mladost (T)
1
0
|
16.08.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
16.08
Mladost (DK)
Žabare
1
3
|
16.08.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
16.08
Vinogradar
SebeÄevac
1
0
|
16.08.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
16.08
Sloga (L)
FUD
1
0
|
16.08.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
16.08
Gornji StepoÅ”
Trudbenik
3
0
|
16.08.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
16.08
Sloga (Ä)
Gradina
2
4
|
16.08.2020 | 2 : 4 |
|
||||||
16.08
Donji Kopaonik
Kupci
6
3
|
16.08.2020 | 6 : 3 |
|
16.08
17:30
Donji Srem 2015
Sremac
2
1
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 1 | |||||||
16.08
17:30
BSK
ŽelezniÄar
1
1
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 1 | |||||||
16.08
17:30
Napredak
Rudar
2
1
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 1 | |||||||
16.08
17:30
Sloga
GFK Sloven
0
0
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 0 | |||||||
16.08
17:30
LSK
Borac (M)
0
0
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 0 | |||||||
16.08
17:30
Borac (K)
Hajduk (V)
1
0
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 0 | |||||||
16.08
17:30
Hajduk (B)
Ljukovo
0
0
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 0 |
16.08
17:00
HajduÄica
Jugoslavija
0
3
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.08
17:00
Crvena zvezda
Partizan (U)
2
2
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
RadniÄki (B)
Banat (I)
3
2
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
Strela
Spartak 1911
3
2
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 2 | |||||||
16.08
17:00
Dolina
Partizan (G)
2
5
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
16.08
17:00
BuduÄnost (A)
Polet (Id)
3
0
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.08
17:00
Stari TamiÅ”
Sloga (BNS)
1
1
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 1 |
|
16.08
17:30
Omladinac
MagliÄ
7
1
|
16.08.2020 17:30 | 7 : 1 | |||||||
16.08
17:30
Rusin
Kulpin
5
3
|
16.08.2020 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
16.08
17:30
BuduÄnost (G)
Slavija
0
1
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 1 | |||||||
16.08
17:30
Borac 46
Polet
3
0
|
16.08.2020 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.08
17:30
Kordun
BuduÄnost (M)
0
4
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
16.08
17:30
BuduÄnost (P)
TvrÄava
2
0
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 0 | |||||||
16.08
17:30
Zadrugar
BSK
5
0
|
16.08.2020 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
16.08
17:30
SU StaniÅ”iÄ 1920
RadniÄki 1918
2
0
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 0 |
|
16.08
17:00
Sutjeska
Sloga
2
4
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 4 | |||||||
16.08
17:00
Senta
Iskra
7
0
|
16.08.2020 17:00 | 7 : 0 | |||||||
16.08
17:00
ÄurÄin
Proleter (Nj)
1
1
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 1 | |||||||
16.08
17:00
Jadran
EÄÅ”eg
5
0
|
16.08.2020 17:00 | 5 : 0 | |||||||
16.08
17:00
BuduÄnost
Preporod
1
2
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.08
17:00
ObiliÄ
TornjoÅ”
0
0
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 0 |
16.08
18:00
Potisje
MSK
1
1
|
16.08.2020 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.08
18:00
Crvena zvezda
ASK
3
3
|
16.08.2020 18:00 | 3 : 3 | |||||||
16.08
18:00
Lehel
RadniÄki 1911
0
6
|
16.08.2020 18:00 | 0 : 6 |
|
||||||
16.08
18:00
OFK Klek
Polet
0
2
|
16.08.2020 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.08
18:00
Mladost (BD)
Borac
1
0
|
16.08.2020 18:00 | 1 : 0 | |||||||
16.08
18:00
2. Oktobar
Vojvodina (NM)
3
2
|
16.08.2020 18:00 | 3 : 2 |
|
16.08
ŽelezniÄar Kusadak
Polet
1
2
|
16.08.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
16.08
SASK
Bresje Superior
1
0
|
16.08.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
16.08
Radnik (SP)
Osipaonica
3
0
|
16.08.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
16.08
ObiliÄ
BaÄinac
0
0
|
16.08.2020 | 0 : 0 |
|
||||||
16.08
BuduÄnost
Mladi borac
0
1
|
16.08.2020 | 0 : 1 |
|
||||||
16.08
Pobeda
Mladi radnik 1940
3
2
|
16.08.2020 | 3 : 2 |
|
||||||
16.08
Sloga (M)
Crvena zvezda
0
4
|
16.08.2020 | 0 : 4 |
|
||||||
16.08
Podunavac
Mladost 1948
1
1
|
16.08.2020 | 1 : 1 |
|
16.08
17:30
Partizan (BB)
Prvi srpski ustanak
2
1
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 1 | |||||||
16.08
17:30
VinÄa
Å umadinac (S)
4
4
|
16.08.2020 17:30 | 4 : 4 |
|
||||||
16.08
17:30
Grizli ML
Sloga (Z)
6
0
|
16.08.2020 17:30 | 6 : 0 | |||||||
16.08
17:30
Partizan 1945
Lokomotiva
0
4
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
16.08
17:30
Å umadinac 1913
Marjan (K)
4
2
|
16.08.2020 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
16.08
17:30
BSK
Plaskovac
2
1
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 1 | |||||||
16.08
17:30
Borac (P)
ŽSK
1
1
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.08
17:30
Banja 1957
Omladinac
1
0
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.08
17:30
Jasenica (B)
Trnava
1
7
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 7 |
|
16.08
17:00
Postar 1930
SinÄeliÄ 2012
5
1
|
16.08.2020 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.08
11:00
Hajduk
Å umadinac
4
3
|
16.08.2020 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
16.08
17:00
PKB (PS)
011
2
0
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.08
17:00
DIF
Heroj Polet
3
2
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
Balkan Mirijevo
Posavac TiŔma
2
2
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 2 |
|
16.08
10:00
RadniÄki
Mladi borac
6
2
|
16.08.2020 10:00 | 6 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
Polet
VraniÄ
0
3
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
16.08
17:00
Rojkovac
Strelac
0
3
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.08
17:00
LisoviÄ 1977
Omladinac
1
3
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.08
17:00
Duboko
Jedinstvo
1
0
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.08
17:00
OFK BuduÄnost
OFK Zabrežje
1
1
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 1 |
|
16.08
17:00
21. oktobar
Srbija
1
3
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.08
17:00
OFK Bagremar
Pobeda 1926
0
3
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.08
17:00
Å umadija 1934
Å umadinac KG
3
0
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.08
17:00
Kolonija
Zastava
4
1
|
16.08.2020 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Jedinstvo
Sloga (D)
1
2
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 2 |
|
16.08
17:00
OFK Rutevac 1908
Mladost
2
2
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 2 | |||||||
16.08
17:00
BaliÄevac
Elid
1
0
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.08
17:00
RadniÄki 1947
Jastrebac
3
2
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.08
17:00
Borac
RasovaÄa
3
0
|
16.08.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
16.08
17:00
Doljevac
Sloga
7
2
|
16.08.2020 17:00 | 7 : 2 |
16.08
11:00
Beli Orlovi
Garevina
1
5
|
16.08.2020 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.08
17:00
Gradac
Kamenorezac 76
1
10
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 10 |
|
||||||
16.08
17:00
Rubin
Velika Drenova
5
2
|
16.08.2020 17:00 | 5 : 2 | |||||||
16.08
17:00
Borac
Poljoprivrednik
0
1
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Vinogradar
Župski biseri
4
1
|
16.08.2020 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Polet 57
14. Oktobar
2
0
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 0 |
|
16.08
17:30
KruŔedol
ÄSK
1
3
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.08
17:30
Jedinstvo
Polet
1
2
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.08
17:30
Srem
FruŔkogorac
5
0
|
16.08.2020 17:30 | 5 : 0 | |||||||
16.08
17:30
GraniÄar
Napredak
0
4
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
16.08
17:30
Å umar
OFK BrestaÄ
1
3
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.08
17:30
Hrtkovci
Kameni
1
0
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.08
17:30
RadniÄki
Sremac
4
3
|
16.08.2020 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
16.08
17:30
Dunav
Mladost
1
2
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 2 |
|
16.08
17:30
Erdevik 2017
GraniÄar 1924
2
3
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
16.08
17:30
OFK BikiÄ
Jednota
7
0
|
16.08.2020 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
16.08
17:30
ObiliÄ 1993
Jedinstvo
3
1
|
16.08.2020 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.08
17:30
Sloga
OFK Zeka BuljubaŔa
0
2
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
16.08
17:30
Sloboda
Zmaj
2
0
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.08
17:30
TrgovaÄki
FruŔkogorac
1
3
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.08
10:00
FruŔka Gora
Sremac (B)
0
1
|
16.08.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.08
17:30
GraniÄar (K)
Sremac (J)
2
0
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 0 |
|
16.08
11:00
Gaglovo
Modrica
1
3
|
16.08.2020 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.08
11:00
Konjuh
Mudrakovac
2
4
|
16.08.2020 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
16.08
17:00
Kapidžija
Borac
1
1
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Polet
Zmajevac
2
4
|
16.08.2020 17:00 | 2 : 4 |
|
16.08
11:00
Borjak 2012
Parcane
1
2
|
16.08.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.08
11:00
ObiliÄ
Varvarin
0
6
|
16.08.2020 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
16.08
11:00
Ratajac
Velika Morava
2
3
|
16.08.2020 11:00 | 2 : 3 | |||||||
16.08
11:00
Stara ÄarÅ”ija
OFK OraŔje 1960
2
0
|
16.08.2020 11:00 | 2 : 0 |
16.08
17:00
Padež
Polet
7
0
|
16.08.2020 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
16.08
11:00
Grkljane
Lomnica
2
1
|
16.08.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.08
17:00
Mladost 2015
Dvorane
1
5
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.08
17:00
Vratare
KruŔevica
4
1
|
16.08.2020 17:00 | 4 : 1 |
|
16.08
17:30
Borac
Zrinjski
1
0
|
16.08.2020 17:30 | 1 : 0 |
|
16.08
20:00
Vojvodina
Mladost (L)
3
0
|
16.08.2020 20:00 | 3 : 0 | |||||||
16.08
20:00
Rad
Voždovac
1
3
|
16.08.2020 20:00 | 1 : 3 | |||||||
16.08
18:00
OFK BaÄka
TSC
1
1
|
16.08.2020 18:00 | 1 : 1 | |||||||
16.08
20:00
Metalac
Proleter
1
1
|
16.08.2020 20:00 | 1 : 1 |
16.08
17:00
IMT
RadniÄki (SM)
0
2
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 2 | |||||||
16.08
17:00
RadniÄki (P)
Sloga (K)
1
1
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 1 |
16.08
21:00
Sevilla
Manchester United
2
1
|
16.08.2020 21:00 | 2 : 1 |
16.08
17:00
Sloga
Crvena zvezda
1
1
|
16.08.2020 17:00 | 1 : 1 | |||||||
16.08
19:00
Kolubara
MaŔinac Trejs
0
3
|
16.08.2020 19:00 | 0 : 3 | |||||||
16.08
17:30
Požarevac
RadniÄki 1923
4
2
|
16.08.2020 17:30 | 4 : 2 |
16.08
11:00
Loznica
MaÄva
1
5
|
16.08.2020 11:00 | 1 : 5 | |||||||
16.08
17:30
Heroj Polet
Rad
2
1
|
16.08.2020 17:30 | 2 : 1 |
16.08
11:00
RadniÄki (NB)
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
16.08.2020 11:00 | 2 : 2 | |||||||
16.08
17:30
Internacional
TSC
3
0
|
16.08.2020 17:30 | 3 : 0 | |||||||
16.08
10:00
Trayal
Napredak
2
2
|
16.08.2020 10:00 | 2 : 2 | |||||||
16.08
10:00
Voždovac
Brodarac
2
0
|
16.08.2020 10:00 | 2 : 0 | |||||||
16.08
10:00
Rad
OFK Beograd
2
1
|
16.08.2020 10:00 | 2 : 1 | |||||||
16.08
11:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1923
2
0
|
16.08.2020 11:00 | 2 : 0 | |||||||
16.08
16:00
RFK GrafiÄar
RadniÄki (N)
3
0
|
16.08.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
16.08
18:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
3
0
|
16.08.2020 18:00 | 3 : 0 |
16.08
11:00
Metalac
Morava (VP)
1
2
|
16.08.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.08
13:30
GFK Sloboda
RadniÄki (V)
3
0
|
16.08.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.08
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Javor Matis
4
4
|
16.08.2020 13:00 | 4 : 4 | |||||||
16.08
13:30
Å umadija (A)
Loznica
1
3
|
16.08.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.08
13:30
Sloga (K)
Sloga (P)
2
0
|
16.08.2020 13:30 | 2 : 0 | |||||||
16.08
10:00
BIP
Å abac Sunrise
1
1
|
16.08.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.08
13:30
Borac 1926
Å umadija 1903
3
1
|
16.08.2020 13:30 | 3 : 1 |
16.08
15:30
Internacional
TSC
2
1
|
16.08.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
16.08
17:30
Real NiÅ”
Napredak
0
2
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 2 | |||||||
16.08
17:30
OFK VrŔac
Brodarac
0
2
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 2 | |||||||
16.08
12:30
Rad
Kiker
0
0
|
16.08.2020 12:30 | 0 : 0 | |||||||
16.08
10:00
Teleoptik
Partizan
0
0
|
16.08.2020 10:00 | 0 : 0 | |||||||
16.08
17:00
Spartak ŽK
Zemun
0
1
|
16.08.2020 17:00 | 0 : 1 | |||||||
16.08
14:00
RFK GrafiÄar
RadniÄki (N)
5
0
|
16.08.2020 14:00 | 5 : 0 |
16.08
13:00
Metalac
Smederevo 1924
5
2
|
16.08.2020 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.08
11:00
GFK Sloboda
RadniÄki (V)
0
1
|
16.08.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.08
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Javor Matis
0
2
|
16.08.2020 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.08
11:00
Å umadija (A)
Loznica
1
4
|
16.08.2020 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
16.08
17:30
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
0
3
|
16.08.2020 17:30 | 0 : 3 | |||||||
16.08
11:00
Borac 1926
Å umadija 1903
3
1
|
16.08.2020 11:00 | 3 : 1 |
16.08
11:00
Vlasina
RadniÄki (N)
4
1
|
16.08.2020 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.08
13:00
Trayal
Dinamo
3
0
|
16.08.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.08
10:00
RadniÄki (P)
Kopernikus ŽeležniÄar
4
2
|
16.08.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
16.08
10:00
Bor 1919
TimoÄanin
0
1
|
16.08.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
16.08
11:00
Kiker
Apolon 2018
0
2
|
16.08.2020 11:00 | 0 : 2 |
|
16.08
10:00
Savacium
Loznica
7
3
|
16.08.2020 10:00 | 7 : 3 |
|
||||||
16.08
11:00
Mladost
Jedinstvo
4
0
|
16.08.2020 11:00 | 4 : 0 |
|
16.08
RadniÄki NiÅ” 2
GFK Jagodina
1
3
|
16.08.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
16.08
Kopernikus ŽelezniÄar
RadniÄki (S)
17
0
|
16.08.2020 | 17 : 0 |
|
||||||
16.08
Lider MGM
OFK RadniÄki
|
16.08.2020 | : |