11.10
15:00
Vojvodina 1928
RadniÄki 1912
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Dunav
Tisa
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
11.10
15:00
Bane 1931
Å umadija (A)
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
11.10
14:00
BASK
BSK 1925
1
1
|
11.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Zvezdara
RadniÄki (NB)
2
2
|
11.10.2020 14:00 | 2 : 2 |
|
11.10
15:00
Vlasina
TimoÄanin
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Radan
Mladost
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Rembas
Jedinstvo (P)
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Župa
Kablovi
6
1
|
11.10.2020 15:00 | 6 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Car Konstantin
PÄinja
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
BuduÄnost (P)
OFK SinÄeliÄ
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
11.10
11:00
SFS Borac
RadniÄki (S)
1
2
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
11.10
15:00
OFK Ras
Å umadija (T)
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
Vodojaža
Novi Pazar 1928
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Radnik
KoriÄani
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
11:00
Proleter
Mokra Gora
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Real
GoÄ
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
11.10
15:00
Jasenica 2017
OFK Napredak
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
RSK
Pomoravlje
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
OFK AranÄelovac 1979
Sloboda
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Rudar (S)
Sloga (B)
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Petar Dobrnjac
Borac 1932
3
3
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga (M)
KaraÄorÄe
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Borac (Ž)
Zvižd
3
3
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 3 |
|
11.10
15:00
Polet (T)
Polet (Lj)
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Rampa
Omladinac
2
2
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Jasen
Parmenac
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloboda (Ä)
Sevojno
3
4
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 4 |
11.10
15:00
OFK Divci
Rubribreza
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
15:00
RadniÄki (K)
RadniÄki (V)
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 | |||||||
11.10
15:00
Zadrugar
RaÄevac
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Borac (L)
Vrelo Sport
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Sloga (B)
Spartak 1924
7
0
|
11.10.2020 15:00 | 7 : 0 |
11.10
15:00
Vojvodina (BG)
Mladost (T)
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Tavankut
Mladost APA
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
11.10
15:00
Mladost
RadniÄki (K)
6
2
|
11.10.2020 15:00 | 6 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Borac
ŽAK
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Banat
Crvena zvezda
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
11.10
15:00
Podunavac
Index
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Sremac Vojka
Crvena Zvezda
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
JugoviÄ
BuduÄnost
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloboda
Jadran
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
11.10
15:00
OFK Lugomir
Sloga (M)
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Moravac 2015
Sloga (D)
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 | |||||||
11.10
15:00
BoŔnjane
Jastrebac
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
TemniÄ 1924
Jedinstvo (M)
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
11.10
13:00
Tanasko RajiÄ
Branik
4
0
|
11.10.2020 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Rajko MitiÄ
OFK 019
4
2
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Hajduk Veljko
OFK Slatina
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
11.10
15:00
Zemljoradnik
OFK NiÅ”
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Orljane
Morava
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Jedinstvo (GM)
OFK Brzi Brod
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Bukovik
MaloŔiŔte
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Delijski Vis
Naisus 1977
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
11.10
15:00
DobriÄ
Gracko
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Svetlost
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Vranjska Banja
Jablanica
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Alakince
Jedinstvo (G)
5
1
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
11.10
14:00
VrÄin
Komgrap
0
4
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.10
10:00
Borac (L)
BuduÄnost (Z)
4
1
|
11.10.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Srem
Milutinac
1
1
|
11.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
PoŔtar Zvezdara
Prva iskra
0
2
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
14:00
Kosmaj
Mladost (C)
2
0
|
11.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
10:00
Torlak
BSK 1926
5
2
|
11.10.2020 10:00 | 5 : 2 |
|
11.10
14:30
Sloga
Midžor
0
5
|
11.10.2020 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
11.10
14:30
Kosovo
OsniÄ
2
0
|
11.10.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
14:30
Å ljivar
Ozren
1
1
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
11.10
14:30
Rudar (P)
TrebiÄ
1
2
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
14:30
OFK Rtanj
GraniÄar
3
0
|
11.10.2020 14:30 | 3 : 0 |
11.10
15:00
MaÄkovac
Äitluk
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga (D)
Vinogradar
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Sloga (L)
Mladost (DK)
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga (Ä)
Mladost (T)
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Kupci
Žabare
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Gradina
SebeÄevac
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Trudbenik
Ribnik
12
0
|
11.10.2020 15:00 | 12 : 0 |
|
11.10
15:00
RadniÄki
LSK
5
0
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Borac (K)
Sloga
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Hajduk (B)
Napredak
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Ljukovo
BSK
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Hajduk (V)
Donji Srem 2015
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Borac (M)
ŽelezniÄar
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
11.10
15:00
PSK
Rudar
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Mitros
GFK Sloven
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
11.10
15:00
Dolina
Jugoslavija
5
1
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 1 | |||||||
11.10
15:00
BuduÄnost (A)
Strela
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Stari TamiÅ”
Crvena zvezda
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Sloga (BNS)
HajduÄica
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 | |||||||
11.10
15:00
Potporanj
Partizan (U)
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Polet (Id)
Banat (I)
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Partizan (G)
Spartak 1911
6
3
|
11.10.2020 15:00 | 6 : 3 |
11.10
15:00
ŽAK
Polet
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Slavija
BuduÄnost (M)
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Kulpin
TvrÄava
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
MagliÄ
BSK
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Omladinac
SU StaniÅ”iÄ 1920
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Rusin
Zadrugar
4
2
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
BuduÄnost (G)
BuduÄnost (P)
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Borac 46
Kordun
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
11.10
15:00
BuduÄnost
Senta
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 | |||||||
11.10
15:00
ObiliÄ
Sutjeska
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Preporod
Sloga
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
15:00
EÄÅ”eg
Proleter (Nj)
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
11.10
14:30
OFK Klek
MSK
2
1
|
11.10.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
14:30
Mladost (BD)
Lehel
9
0
|
11.10.2020 14:30 | 9 : 0 | |||||||
11.10
14:30
2. Oktobar
Crvena zvezda
0
3
|
11.10.2020 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
14:30
Vojvodina (NM)
Mladost (L)
1
3
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
14:30
Borac
Potisje
1
1
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
11.10
14:30
TamiÅ”
Vojvodina (B)
1
0
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 0 | |||||||
11.10
14:30
Polet
ASK
3
0
|
11.10.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
11.10
Pobeda
Polet
0
2
|
11.10.2020 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
Sloga (M)
ObiliÄ
1
2
|
11.10.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
Podunavac
Radnik (SP)
1
1
|
11.10.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
Crvena zvezda
ŽelezniÄar Kusadak
1
3
|
11.10.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
Sloga (L)
Bresje Superior
6
0
|
11.10.2020 | 6 : 0 |
|
||||||
11.10
Mladi radnik 1940
Osipaonica
0
3
|
11.10.2020 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
Mladi borac
BaÄinac
2
0
|
11.10.2020 | 2 : 0 |
|
11.10
15:00
Prvi srpski ustanak
Marjan (K)
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Lokomotiva
Plaskovac
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga (Z)
ŽSK
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Å umadinac (S)
Omladinac
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Partizan (BB)
Trnava
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
VinÄa
Jasenica (B)
3
4
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
Grizli ML
Banja 1957
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Partizan 1945
Borac (P)
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Å umadinac 1913
BSK
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
11.10
14:00
DIF
Hajduk
1
1
|
11.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Balkan Mirijevo
Institut
4
1
|
11.10.2020 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Posavac TiŔma
Postar 1930
0
3
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 3 | |||||||
11.10
14:00
Heroj Polet
Borac (P)
4
0
|
11.10.2020 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
14:00
Umka
Å umadinac
4
0
|
11.10.2020 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
14:00
PKB Kovilovo
011
2
0
|
11.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
11.10
14:00
Duboko
Mladi borac
2
2
|
11.10.2020 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
14:00
OFK BuduÄnost
Polet
8
3
|
11.10.2020 14:00 | 8 : 3 |
|
||||||
11.10
14:00
OFK Zabrežje
RadniÄki
1
1
|
11.10.2020 14:00 | 1 : 1 | |||||||
11.10
14:00
OFK Borac
VraniÄ
2
2
|
11.10.2020 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
14:00
Zvezda
Strelac
3
1
|
11.10.2020 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Jedinstvo
Omladinac
0
3
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 3 |
11.10
14:00
SUF KovaÄevac 1956
Zuce 2019
0
5
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.10
14:00
BoleÄ
IvanÄa
6
1
|
11.10.2020 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Kosmajac
Rabrovac
0
1
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
ZaklopaÄa
KaluÄerica 1969
0
4
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.10
14:00
Pudarci
Velika Krsna
0
0
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 0 |
|
11.10
15:00
FruŔkogorac
Titel
2
3
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
ŽSK
OFK Sirig
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Petrovaradin
Veternik
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
11.10
15:00
BaÄka 1923
Å ajkaÅ” 1908
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Tatra
Jedinstvo
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
BaÄka (B)
Hajduk
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
11.10
15:00
Urovica
PoreÄ
5
3
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
RadniÄki
Nemetali
2
6
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 6 |
|
||||||
11.10
11:00
KljuÄ
Polet
0
1
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Blizna
Brestovac
2
3
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 3 |
|
11.10
15:00
Å umadija 1934
MarÅ”iÄ
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Kutlovo
21. oktobar
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Jedinstvo
Mladost (P)
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Å umadinac KG
Pobeda 1926
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
11.10
15:00
Mladost (L)
Morava
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Äegar 1946
Omladinac
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Crvena zastava
Sloboda
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Äegar 2013
Mladost (DK)
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Aluminjum
Stevan NeŔticki
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Palilulac
RadniÄki 1936
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Planinac 1933
Vulkan 1963
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
11.10
15:00
Sloga (L)
Napredak 1936
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Sirakovo
ObiliÄ
3
3
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Mlava (ML)
Rudar 2001
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Borac (K)
Napredak SimiÄevo
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Rudar (Kr)
Omladinac (Å )
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Mladost (B)
BuduÄnost (V)
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Integral
Manastirica
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
11.10
15:00
RadniÄki 1947
Mladost
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Borac
Moravac (Ä)
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
11.10
15:00
RadniÄki 1924
TaskoviÄi
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Sloga
OFK Rutevac 1908
2
5
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
11.10
15:00
RasovaÄa
Svrljig
3
3
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Jastrebac
Moravac (ZT)
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Pobeda
Elid
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
11.10
15:30
Granit
Mataruge
1
1
|
11.10.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:30
Jovo Kursula
PopoviÄi Vrnjci
2
0
|
11.10.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:30
BuduÄnost
Jedinstvo 2017
3
0
|
11.10.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:30
Gruža
Kraljevo Hajduk
2
2
|
11.10.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:30
Ibar
Ribnica
3
1
|
11.10.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
11.10
15:00
Sloga
Juhor (G)
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Mladost (J)
Rudar
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Dragocvet
Javor
5
3
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
OFK Juhor 2016
BuduÄnost (Ä)
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Napredak
Mladost (K)
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Orlovi
Morava (R)
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Partizan
Kolare
4
4
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 4 |
|
11.10
15:00
Joks Junajted
Iskra
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Kolubara 2
Strmovo 1968
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
11.10
15:00
OFK Senjak
OFK BrÄanac
7
3
|
11.10.2020 15:00 | 7 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Dimitrije TucoviÄ
TrliÄ
5
0
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Tvrdojevac
Pambukovica
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
11.10
15:00
Polet
VuÄje
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
OFK Brza
Donja Lomnica
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Umac
Progres
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
BobiŔte
Gradac
5
1
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.10
11:00
Bratstvo
ZloÄudovo
3
1
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
11.10
15:00
Mladost 1959
BSK
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga
Mladi borac
4
2
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Moravac
ŽelezniÄar
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Plantaža
Sloboda
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Real
Milanovo
2
3
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 3 | |||||||
11.10
15:00
OFK Morava
Å umadija
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
11.10
15:00
DragaÄevo
Prilike
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Morava
Jedinstvo
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Spartak
Slatina
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Ozremica
Rakova
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
VoÄar
OvÄar
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
11.10
15:00
Jedinstvo (K)
Mladost (P)
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Backovac Junajted
Donja Vrbava
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Orlovac
Ozrem PMH
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Rudar
Zadrugar
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Jedinstvo (GG)
Napredak
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
11.10
15:00
Spartak
ŽeljuŔa
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Pobeda
Gnjilan
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga
DragoÅ”
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
11.10
15:00
KaraÄorÄe
Cer (PE)
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
Jedinstvo
GuÄevo 1929
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Podrinje
Hajduk Stanko
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga (KR)
Rudar
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
11:00
Vidojevica
Mladost
3
1
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Cer (JL)
Milan OrliÄ
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Mladi borac
Drina
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Sloga (LÅ )
DuŔko
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
11.10
14:30
Lugina
Mladost (B)
1
1
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:30
Levosoje
BSK Bujanovac
2
2
|
11.10.2020 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
14:30
Trnovac
Äelik
7
4
|
11.10.2020 14:30 | 7 : 4 |
|
||||||
11.10
14:30
Pavlovac
Mineralac
1
1
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:30
Vihor
FSU Južna pruga
3
2
|
11.10.2020 14:30 | 3 : 2 |
|
11.10
15:30
ZveÄan
OFK Dif
7
1
|
11.10.2020 15:30 | 7 : 1 |
|
11.10
15:00
Jastrebac
DunÄerski
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
15:00
NS Tatko
Jastreb
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Omladinac
Mladost 1982
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
KaÄuÅ”a
Real
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Spartak
Jug Bogdan
2
4
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
Partizanski put
Akademija 10
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Polet
Pobeda
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Kosovac
Borac
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
11.10
15:00
Vinogradar
Stari Trstenik
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Polet 57
Gradac
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
14. Oktobar
Beli Orlovi
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Župski biseri
Kamenorezac 76
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
11.10
15:00
Polet
GraniÄar
5
1
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Å evac
Ratar
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
KaraÅ” (K)
Banat (D)
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Partizan (K)
Dunav
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Vulturul
Omladinac
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
KaraÅ” (J)
Borac (VG)
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
11.10
15:00
Omladinac (D)
Borac (P)
12
0
|
11.10.2020 15:00 | 12 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Jedinstvo (D)
Proleter
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Kolonija
Mladost (V)
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
BSK BavaniŔte
Dolovo
4
2
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
11.10
15:00
Å umar
ÄSK
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Hrtkovci
GraniÄar
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
RadniÄki
Srem
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Dunav
Jedinstvo
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Mladost
KruŔedol
2
6
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 6 |
|
||||||
11.10
15:00
Sremac
Polet
4
2
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Kameni
FruŔkogorac
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
OFK BrestaÄ
Napredak
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
11.10
15:00
Sloboda
GraniÄar 1924
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
TrgovaÄki
Sloga
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
10:00
ObiliÄ 1993
FruŔka Gora
1
0
|
11.10.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
GraniÄar (K)
OFK BikiÄ
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Sremac (J)
Erdevik 2017
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Sremac (B)
Jednota
6
0
|
11.10.2020 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
FruŔkogorac
Jedinstvo
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Zmaj
OFK Zeka BuljubaŔa
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
11.10
OFK StajiÄevo
BileÄanin
1
4
|
11.10.2020 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
Zlatica
OFK Gradnulica
0
7
|
11.10.2020 | 0 : 7 |
|
||||||
11.10
15:00
ŽFK Banat BagljaŔ
Zadrugar
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 | |||||||
11.10
Naftagas
Tisa 1933
4
1
|
11.10.2020 | 4 : 1 |
|
11.10
15:00
Mladost (R)
B 2000
2
4
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
Vrbica
Brezovac
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
10:00
Gorski Car
Borac
2
1
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
BuduÄnost
Å amot
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
11:00
Mladost (J)
TreŔnjevica
4
1
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Radoje DomanoviÄ
Kopljari
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
11.10
15:00
Mladi radnik (D)
Jedinstvo (O)
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Å umadija (S)
Napredak (MK)
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Badnjevac
Omladinac-Å umadinac (V)
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
KaraÄorÄe (V)
KruŔevica 1980
3
2
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
BSK
Mladost (R)
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
Äestin
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
3
3
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 3 |
|
11.10
15:00
OFK Odžaci
Kula
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Polet
Mladost
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Bratstvo 2019
Jedinstvo
7
2
|
11.10.2020 15:00 | 7 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Lipar
Dinamo 1923
6
0
|
11.10.2020 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
TerekveÅ”
Dunav
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Omladinac
Hajduk
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
11.10
10:00
OFK Hajduk
Slanobarac
4
9
|
11.10.2020 10:00 | 4 : 9 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga
ObiliÄ
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Proleter
Äenej
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Borac (R)
Hajduk (G)
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Dinamo
Vinogradar
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
11.10
15:00
KoŔutnjak
DobraÄa
5
1
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Partizan
Bratstvo 1975
3
6
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 6 |
|
||||||
11.10
15:00
Äava
OFK Žeželj
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Divostin
Jadran
5
0
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 0 |
|
11.10
15:00
Batovac
BariÄ
5
4
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
Dizel
BSK 1931
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Pek
Stig 1955
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
11.10
15:00
BaŔtovan 2015
Mladi Borac
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
LjubiÄevo
Napredak (B)
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Borac 2016
Mlava (B)
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Polet (V)
Sloga (M)
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
11.10
10:00
Rekreativo 011
Velika MoŔtanica
2
3
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.10
14:00
Busije
BUSK
0
0
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
14:00
Zmaj 1953
13. maj
0
1
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
12:00
Dedinje
Bežanija
0
0
|
11.10.2020 12:00 | 0 : 0 |
|
11.10
14:00
Avala 1939
LepuŔnica
4
0
|
11.10.2020 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
Mladi proleter
Minel
2
4
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.10
14:00
Sveti Stefan
OFK Crvenka
3
1
|
11.10.2020 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Pinosava
Resnik
0
1
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 1 |
|
11.10
14:00
OFK Boždarevac
RuŔanj
1
1
|
11.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Veliki Borak
Beljina
0
1
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 1 |
|
11.10
15:30
Jedinstvo (D)
Stubal
1
0
|
11.10.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:30
Mineral 2015
Lazac
1
1
|
11.10.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
11:00
MiloÄajac
Zvezda
0
2
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:30
Borac (A)
Mladost 1925
1
1
|
11.10.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:30
BraÄa VukoviÄ
Borac (V)
0
1
|
11.10.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
11.10
15:00
Zadrugar 1947
Pobeda 1953
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Udarnik (S)
Rade MiloÅ”eviÄ
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Mladost (R)
Bata BuliÄ
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Borac (V)
Sloga 1952
3
3
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Jedinstvo (K)
Polet S.D.
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga 1945
RadniÄki (K)
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
11.10
15:00
Rudar (P)
Mladost (S)
7
0
|
11.10.2020 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
15. Avgust 1950
OFK Batinac
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Pomoravlje
Rudar (S)
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
11:00
Jasenovo
RadniÄki
1
4
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 4 |
|
11.10
15:00
Mladi Borac
GFK Tabane
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Mladost (T)
VinoraÄa
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Jedinstvo
Å antarovac
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Osaonica
Zenit
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Crni Vrh
Ursule
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
11.10
15:00
Proleter
LjubiniÄ
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Skela
Belo Polje
2
4
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 4 | |||||||
11.10
15:00
Partizan
Rvati
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Borac
Pobednik
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 | |||||||
11.10
15:00
OFK Urovci
Krtinska
0
5
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 5 |
11.10
15:00
Kolubara (J)
ÄuÄuge
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Zvizdar 2012
Rudar 1945
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
OFK Paljuvi
KaleniÄ
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Mladost (V)
Crvena Jabuka
6
2
|
11.10.2020 15:00 | 6 : 2 | |||||||
11.10
11:00
Omladinac (K)
Polet (DL)
0
1
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Proleter (B)
Polet (T)
3
4
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 4 | |||||||
11.10
15:00
OFK Stublenica
Å arbane
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
11.10
14:30
Napredak (BT)
Napredak (Ä)
1
1
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:30
Omladinac
Proleter
3
2
|
11.10.2020 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
11.10
14:30
Terekves
Roham
5
4
|
11.10.2020 14:30 | 5 : 4 |
|
11.10
11:00
Stari drugari
TeŔnjar
1
2
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
11:00
Mali korak
Mladost (L)
4
2
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
11:00
Toplica
Žabari
2
4
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.10
11:00
DraÄiÄ 2018
Rajac
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
11:00
Komanice
PopadiÄ
0
4
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.10
11:00
Jadar 2013
Milenko PavloviÄ
1
0
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
Rakac Stave
Polet
2
4
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 4 |
|
11.10
15:00
Sloga 1948
Jasenovik 2018
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Rujnik
Mezgraja
1
5
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 5 | |||||||
11.10
15:00
Proleter
RadniÄki 2020
0
5
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.10
15:00
Supovac
Spartak
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
11.10
15:00
Rutevac
Crvena zvezda
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 | |||||||
11.10
11:00
Jedinstvo
Napredak 2012
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Polet (R)
Å kriljac
2
0
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 0 |
11.10
15:00
Jadran
GraniÄar
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Jedinstvo
Potisje
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Å ampion
Slavija
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Tisa
Äoka
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
BaÄka
Tromedja
8
2
|
11.10.2020 15:00 | 8 : 2 |
|
11.10
15:00
Omladinac
VuÄak
4
3
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Petrijevac
Kolarac
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
11.10
15:00
Skobalj
Proleter 1947
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Vrbovac
OFK Slavija
11
0
|
11.10.2020 15:00 | 11 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Jezava
Stari Hrast 2018
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
11.10
11:00
Mladost (Z)
Mladost 2013
2
0
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Sparta
Belpos
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Bobovik
Skupljen 2013
10
0
|
11.10.2020 15:00 | 10 : 0 | |||||||
11.10
11:00
Jedinstvo 2014
Polet
0
4
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
Verko
Torpedo
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
11:00
Hajduk
Sloga 1949
0
2
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 2 |
|
11.10
14:30
Jedinstvo
Sloga
4
2
|
11.10.2020 14:30 | 4 : 2 | |||||||
11.10
14:30
Slemen
Palilulac
1
4
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 4 |
11.10
15:00
Mundial
Tempo
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Omladinac 1927
Unirea
4
2
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
11.10
15:00
Gavrilo Princip
Kej
0
8
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 8 |
|
||||||
11.10
15:00
Planinac
Vujan
3
3
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
OFK Remont 1959
Lugovi
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
ÄaÄak 94
BuduÄnost
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
MrŔinci
Malba
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
11.10
15:00
Lokomotiva
Temac
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Veliki Suvodol
Borac
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
11.10
15:30
Lokomotiva
Bikovo
4
3
|
11.10.2020 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
11.10
15:30
Vinogradar
PaliÄ
3
2
|
11.10.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
11.10
15:30
Solid
Hajduk 1950
0
1
|
11.10.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:30
Äantavir
Udarnik ViŔnjevac
6
1
|
11.10.2020 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
11.10
15:30
Žednik
OFK Mala Bosna 2015
2
3
|
11.10.2020 15:30 | 2 : 3 |
|
11.10
15:00
BaÄka 1945
BaÄka (D)
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
NeŔtin
Krivanj
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Proleter
BaÄki Hajduk
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Slavija
Borac (V)
0
4
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 4 | |||||||
11.10
15:00
NaŔa Zvezda
Mladost (MB)
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
11.10
15:00
RadniÄki
Dobrava
5
0
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Mrovska
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Petrovac 74
OFK Varna
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Å ipurske livade
VlaÅ”iÄ
4
3
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
PSK
TreŔnjevka
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
PriÄinoviÄ
OFK Jelen
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
11.10
14:30
Brezak
Å ilopaj
11
0
|
11.10.2020 14:30 | 11 : 0 |
|
||||||
11.10
14:30
Semedraž
VelereÄ 94
0
2
|
11.10.2020 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
14:30
Jablanica
Å umadija
1
4
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
14:30
Omladinac
Majdan
0
1
|
11.10.2020 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
14:30
Takovski Ustanak
Lunjevica
1
6
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 6 |
11.10
15:00
Velika Reka
Antimon
4
3
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
TE GuÄevo
Borac
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Mladost
Sloga
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
7. Juli
Jedinstvo (MZ)
0
7
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 7 |
|
||||||
11.10
15:00
Jadar 1961
Jedinstvo (ZA)
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Hajduk
Studenac
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
11.10
15:00
Egeta
Pontes
4
2
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Mala Vrbica
Omladinac
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
KladuŔnica
Lokomotiva
|
11.10.2020 15:00 |
|
|||||||
11.10
15:00
KoÄa AnÄelkoviÄ
Rtkovo
0
4
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 4 |
|
11.10
15:00
GoruŔica
Sloga
7
0
|
11.10.2020 15:00 | 7 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Brezova
Bratstvo
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Bjelica
Jelica
3
6
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 6 | |||||||
11.10
15:00
RadniÄki
Vrelo
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
11.10
15:00
Mladost
BuduÄnost (DO)
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Torpedo 1924
BuduÄnost (ZM)
0
5
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.10
15:00
Omladinac (BO)
Partizan
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Omladinac 2013 (SL)
Milicionar
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Lipolist
Sunrise Å abac
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Napredak
Sloboda
5
1
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 1 | |||||||
11.10
15:00
PetlovaÄa
Gorki
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
11.10
12:30
Dobrinjac
Plavi Tok
0
8
|
11.10.2020 12:30 | 0 : 8 |
|
||||||
11.10
12:30
TreŔnjica
Gorobilje
2
1
|
11.10.2020 12:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:30
Knjaz
GlumaÄ
2
2
|
11.10.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
11.10
15:00
Mladost Radost
Pobeda
10
0
|
11.10.2020 15:00 | 10 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Slavija
Sloboda
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Mladost (R)
Jedinstvo
0
6
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 6 |
11.10
Bukovac
Å umadija
6
0
|
11.10.2020 | 6 : 0 |
|
||||||
11.10
BuduÄnost 1948
GlavaÅ”
1
1
|
11.10.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
Beli Orlovi
Udarnik
1
2
|
11.10.2020 | 1 : 2 |
|
11.10
Omladinac
Karadjordje
1
2
|
11.10.2020 | 1 : 2 | |||||||
11.10
14:00
Mladost
Jedinstvo
0
3
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 3 |
|
11.10
10:00
Sloga 1980
Jastrebac 1979
0
2
|
11.10.2020 10:00 | 0 : 2 |
|
11.10
15:00
OFK TamniÄ
OFK Sikole
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
11.10
15:00
ReÄka
MiloŔevo
1
7
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 7 |
|
11.10
11:00
Konjuh
Naupare
1
6
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 6 |
|
||||||
11.10
15:00
Kapidžija
Gaglovo
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Polet
MakreŔane
4
2
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
11:00
Mudrakovac
Modrica
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
11.10
11:00
10. februar
Marina Kutina
4
4
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 4 | |||||||
11.10
11:00
Zaplanjac
Grkinja
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 |
11.10
14:00
OFK Mladost
Hajduk
1
1
|
11.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Podunavac
GroÄanski fudbalski klub
3
2
|
11.10.2020 14:00 | 3 : 2 |
|
11.10
15:00
KSK Konak 1926
Sloga
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Proleter
Borac
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
11.10
15:30
Å umadija
ZgodaÄica
2
0
|
11.10.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
Stara ÄarÅ”ija
KoŔtam Polje
3
1
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:30
BSK 2014
Studen Vitez
1
4
|
11.10.2020 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
11:00
Biljanovac
Partizan
1
0
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
15:30
Magnohrom
Omladinac
2
4
|
11.10.2020 15:30 | 2 : 4 |
|
11.10
11:00
Jedinstvo (M)
OFK Takovo
5
2
|
11.10.2020 11:00 | 5 : 2 | |||||||
11.10
11:00
Gunjevac
Vukona
5
1
|
11.10.2020 11:00 | 5 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Sovljak
Sloga (V)
5
1
|
11.10.2020 11:00 | 5 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Dokmir
MurgaÅ” 2012
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 |
11.10
15:30
Donja Mutnica
Mladost
1
1
|
11.10.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
11.10
15:30
ISK Izvor
Radnik
4
4
|
11.10.2020 15:30 | 4 : 4 |
|
||||||
11.10
15:30
Omladinac
ŽelezniÄar
7
0
|
11.10.2020 15:30 | 7 : 0 |
|
11.10
15:30
Jedinstvo
Razvitak
2
2
|
11.10.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
10:00
PotoÄac
Moravac
1
0
|
11.10.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
11.10
15:00
TeleÄka
Jedinstvo LemeÅ”
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
11.10
14:30
Oniks
Napredak
0
3
|
11.10.2020 14:30 | 0 : 3 | |||||||
11.10
14:30
OFK DragoŔevac
Omladinac
2
3
|
11.10.2020 14:30 | 2 : 3 | |||||||
11.10
14:30
Mladi radnik
DomaÄin
0
0
|
11.10.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
14:30
Dobra Voda
Mladost
2
0
|
11.10.2020 14:30 | 2 : 0 |
11.10
11:00
Radnik (S)
Crni Vitez
1
4
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
11:00
BSK 1924
Stig (MC)
2
0
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
Jedinstvo (S)
Napredak 1927
4
0
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 0 |
|
11.10
15:00
Vinogradar
Hajduk
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Pobeda
Vitorul
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
11.10
15:00
Proleter
OFK RadniÄki
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga
Sloboda
6
0
|
11.10.2020 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Vreoci
Dimitrije TucoviÄ
3
2
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
11.10
15:00
Bistrica
OFK Borac
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
OFK Polet
Mladi radnik
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
20. Oktobar
Mladost
0
6
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 6 |
|
11.10
10:00
Maskar
Kalipolje
1
4
|
11.10.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
10:00
Jarmenovci
KrÄevac 04
12
0
|
11.10.2020 10:00 | 12 : 0 |
|
11.10
10:30
JaŔunja
Rudar 1973
1
1
|
11.10.2020 10:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
10:00
Napredak
Radnik 2013
4
0
|
11.10.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
Mladost
Å FU Derbi 2016
0
0
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 0 |
|
11.10
11:00
Jovanovac
Kremenac
2
1
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Stanovo 1941
Kragujevac
4
1
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Hajduk 1936
Bukorovac
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
11.10
15:00
Metalac
Pobeda
0
1
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Napredak 1934
Proleter 1932
5
1
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
11.10
15:00
Sloga 1932
Mip Majdan
5
3
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Moravac 1933
Morava 1932
1
11
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 11 |
|
11.10
14:30
Ribnikar
KoteŔica
1
3
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
14:30
Mladost
BujaÄiÄ
0
0
|
11.10.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
14:30
OFK Povlen
Zadrugar
3
0
|
11.10.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
Omladinac
BeloŔevac
3
2
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 2 |
|
11.10
15:00
Borac (VR)
Srem (SR)
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga
Borac (R)
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
OFK Bosut
Poletarac
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Planinac
Srem (SM)
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
11.10
11:00
Sava
Dobrava Žabar 2020
2
6
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 6 | |||||||
11.10
11:00
MiloÅ” Pocerac
Rudar
4
0
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 0 | |||||||
11.10
11:00
Galeb 1984
Korman
0
1
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Mladost Svileuva
Borac BTG
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 |
11.10
11:00
Maovi MH
Jedinstvo
4
2
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 2 | |||||||
11.10
11:00
Pocerina
DumaÄa
1
3
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 3 | |||||||
11.10
11:00
ZablaÄe
MetliÄ
2
3
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 3 | |||||||
11.10
11:00
Mladost
BojiÄ
2
1
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 1 |
11.10
11:00
Sloga
Napredak
2
1
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 1 | |||||||
11.10
11:00
POFK Letnjikovac
Džemerovac 2020
1
6
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 6 |
11.10
15:00
BuduÄnost
BSK
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Proleter
Polet
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
11.10
11:00
Sloga
Proleter
18
1
|
11.10.2020 11:00 | 18 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
BabajiÄ
IzviÄaÄ
9
1
|
11.10.2020 15:00 | 9 : 1 |
|
||||||
11.10
11:00
NepriÄava
KaÄer
0
5
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 5 |
|
11.10
15:00
Jadar
Mladost (L)
3
3
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Mladost (B)
Granit
5
1
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga
Paskovac
0
2
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
11.10
15:00
Ram
Sloga-Top
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Dunavac 1929
Mirko TomiÄ
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
11.10
15:00
Vinogradar
Resava
5
5
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 5 |
11.10
11:00
Stojan Lazarac
Mladost
5
1
|
11.10.2020 11:00 | 5 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Napredak (U)
OFK Napredak 1933
0
4
|
11.10.2020 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.10
11:00
Bair
Radnik
4
2
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 2 |
11.10
15:00
Vratare
Polet
5
3
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
KruŔevica
Mladost 2015
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Dvorane
Grkljane
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
11:00
Dedina
Padež
2
1
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
11.10
15:00
OFK BraniÄevo
MrÄkovac
5
0
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Mladost
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
11.10
11:00
MisaÄa
Tulež
3
5
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 5 |
|
||||||
11.10
11:00
Prvi srpski Ustanak II
RaniloviÄ 1970
2
4
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 4 |
|
11.10
15:00
OFK Bingula
GraniÄar
1
4
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.10
15:00
Borac
Jedinstvo (Lj)
4
5
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 5 |
|
||||||
11.10
15:00
Omladinac
OFK BaÄinci
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
SinÄeliÄ
Jedinstvo (M)
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
11.10
15:00
Kupinovo
Vitez
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Lovac
Hajduk 1932
2
6
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 6 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloven
Mladost 1935
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
11.10
14:30
Lipar
PSS-192
1
5
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 5 |
|
11.10
15:00
Jedinstvo
Igalo
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Arsenal
Ibar
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
15:00
Kom
Drezga
4
0
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Grbalj
Mornar
2
3
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Berane
Bokelj
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
11.10
15:00
Dinamo
ŽelezniÄar (P)
3
1
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Sloga (K)
BuduÄnost
1
0
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
11.10
15:00
RadniÄki (SM)
Trayal
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
11.10
15:00
Lokomotiva
Jerma
|
11.10.2020 15:00 | : | |||||||
11.10
15:00
Veliki Suvodol
Pobeda
|
11.10.2020 15:00 |
|
11.10
15:00
Zemun
Sloga
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
11.10
15:00
Vojvodina
RadniÄki 1923
1
2
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
11.10
18:00
Kolubara
Požarevac
1
2
|
11.10.2020 18:00 | 1 : 2 |
11.10
13:00
RadniÄki 2012
MaÄva
0
1
|
11.10.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
11.10
14:00
Majdanpek
Heroj Polet
2
0
|
11.10.2020 14:00 | 2 : 0 | |||||||
11.10
15:30
Jedinstvo 2014
Loznica
4
1
|
11.10.2020 15:30 | 4 : 1 | |||||||
11.10
14:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
Rad
9
3
|
11.10.2020 14:00 | 9 : 3 |
11.10
12:00
VoŔa AS
Voja GaÄiÄ
6
2
|
11.10.2020 12:00 | 6 : 2 |
|
||||||
11.10
15:30
Banat
Nova Kolonija
7
2
|
11.10.2020 15:30 | 7 : 2 |
|
||||||
11.10
11:00
Proleter
StajiÄevo 2017
2
0
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 0 |
11.10
14:30
KaraÄorÄe
Borac
2
0
|
11.10.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
14:30
Å abac
Una Fortuna
3
0
|
11.10.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
Jedinstvo
Kraljica Marija
3
2
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 2 |
|
11.10
10:00
Partizan
RadniÄki (NB)
6
2
|
11.10.2020 10:00 | 6 : 2 | |||||||
11.10
11:00
OFK Beograd
Vojvodina
1
2
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 2 | |||||||
11.10
12:00
Brodarac
RadniÄki 1923
1
1
|
11.10.2020 12:00 | 1 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Napredak
RadniÄki (N)
4
3
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 3 | |||||||
11.10
11:00
RFK Novi Sad 1921
Crvena zvezda
1
5
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 5 |
11.10
10:00
Dinamo 1945
Podrinje
3
0
|
11.10.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
10:00
InÄija
GFK Sloven
0
0
|
11.10.2020 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
10:00
Omladinac
RadniÄki (Zr)
3
0
|
11.10.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
11.10
10:00
Petrika
Hajduk 1912
1
1
|
11.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:30
RFK Novi Sad 1921
BaÄka 1901
3
1
|
11.10.2020 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
10:00
Proleter (NS)
Kabel
4
0
|
11.10.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
11.10
15:00
Å umadija (A)
Morava (VP)
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.10
15:00
Sloga (K)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
2
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 2 | |||||||
11.10
15:00
BIP
GFK Sloboda
2
1
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Borac 1926
Novi Pazar
0
3
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Sloga (P)
Sloboda
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 | |||||||
11.10
15:00
Loznica
Jedinstvo (Ub)
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Javor Matis
RadniÄki (V)
3
3
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 3 |
|
11.10
15:30
Kopernikus ŽeležniÄar
Dinamo
0
0
|
11.10.2020 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
12:00
Bor 1919
OFK SinÄeliÄ
4
2
|
11.10.2020 12:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
10:00
RadniÄki (P)
OFK TopliÄanin
2
1
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
11.10
10:00
Lokomotiva
Zemun
3
0
|
11.10.2020 10:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
13:30
RadniÄki (NB) 2
IMT 2
2
4
|
11.10.2020 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
11.10
14:30
Brodarac 2
BSK 1925
4
0
|
11.10.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
11.10
10:00
Siti Sport Klub
BuduÄnost
0
2
|
11.10.2020 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.10
11:00
Mladenovac
Ada
2
2
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 2 |
|
11.10
11:00
RadniÄki 1923
Takovo
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
14:00
Jedinstvo Putevi
SuŔica
3
1
|
11.10.2020 14:00 | 3 : 1 |
11.10
10:00
ŽelezniÄar
MaÄva 1929
8
0
|
11.10.2020 10:00 | 8 : 0 |
|
11.10
20:00
011
SinÄeliÄ
2
2
|
11.10.2020 20:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.10
10:30
Rad
OFK Žarkovo
5
0
|
11.10.2020 10:30 | 5 : 0 |
|
||||||
11.10
13:30
Internacional
RFK GrafiÄar
2
0
|
11.10.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
11.10
12:30
Partizan
MaÄva
3
0
|
11.10.2020 12:30 | 3 : 0 | |||||||
11.10
13:30
Napredak
RadniÄki (N)
5
2
|
11.10.2020 13:30 | 5 : 2 | |||||||
11.10
15:00
OFK VrŔac
Mladost (L)
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
11.10
09:00
BSK BorÄa
Lokomotiva
1
2
|
11.10.2020 09:00 | 1 : 2 |
11.10
12:00
Dinamo 1945
Podrinje
7
1
|
11.10.2020 12:00 | 7 : 1 |
|
||||||
11.10
12:00
InÄija
Proleter 2006
1
1
|
11.10.2020 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
12:00
Omladinac
RadniÄki (Zr)
1
4
|
11.10.2020 12:00 | 1 : 4 |
|
11.10
12:00
Petrika
Hajduk 1912
5
0
|
11.10.2020 12:00 | 5 : 0 | |||||||
11.10
12:00
Kikinda 1909
Petar PuaÄa
2
1
|
11.10.2020 12:00 | 2 : 1 | |||||||
11.10
12:00
Proleter (NS)
Kabel
6
4
|
11.10.2020 12:00 | 6 : 4 |
|
11.10
15:00
Å umadija (A)
Smederevo 1924
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Mladi radnik 1926
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Borac 1926
Novi Pazar
0
0
|
11.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
RadniÄki 1923
Metalac
2
0
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
11.10
15:00
Sloga (P)
OPK Rudar 1933
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
Loznica
Jedinstvo (Ub)
4
2
|
11.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
15:00
Javor Matis
RadniÄki (V)
3
3
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 3 |
|
11.10
10:00
GFK Jagodina
Timok 1919
2
0
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
15:00
GFK DuboÄica
Dinamo
5
1
|
11.10.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
11.10
10:00
Zvezdara
Balkan
1
1
|
11.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
10:00
RadniÄki (R)
VinÄa
2
3
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.10
08:15
RFK GrafiÄar
BASK
1
0
|
11.10.2020 08:15 | 1 : 0 |
|
11.10
12:00
Mladost
RFK Novi Sad 1921
0
0
|
11.10.2020 12:00 | 0 : 0 |
|
11.10
10:00
BajŔa
Preporod
16
2
|
11.10.2020 10:00 | 16 : 2 |
|
11.10
10:00
Tsc 1913
Proleter (NJ)
3
1
|
11.10.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
10:00
ObiliÄ
BaÄka
7
0
|
11.10.2020 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
11.10
10:00
Iskra
ÄurÄin
3
1
|
11.10.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
11.10
10:00
VrÄin
Zabrežje
2
3
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
11.10
12:00
Å abac Sunrise
MaÄva 1929
0
2
|
11.10.2020 12:00 | 0 : 2 |
|
11.10
15:00
Partizan
011
10
0
|
11.10.2020 15:00 | 10 : 0 |
|
||||||
11.10
14:00
OFK Beograd
SinÄeliÄ
4
0
|
11.10.2020 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
ÄukariÄki
Brodarac
1
1
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
11:00
Zemun
RadniÄki (NB)
4
2
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
12:00
IMT
Rad
0
1
|
11.10.2020 12:00 | 0 : 1 |
|
11.10
11:00
Å umadija 1903
Bane 1931
4
2
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.10
11:00
Apolon 4
Kosmet
3
1
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 1 | |||||||
11.10
11:00
Jedinstvo 2017
Sloga (K)
1
5
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.10
11:00
Apolon
Kiker
7
0
|
11.10.2020 11:00 | 7 : 0 | |||||||
11.10
11:00
Novi Pazar
RadniÄki 1923
1
2
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 2 | |||||||
11.10
11:00
Rudar
Bubamara
2
2
|
11.10.2020 11:00 | 2 : 2 |
|
11.10
10:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1912
2
1
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
10:00
Kabel
CFK
1
0
|
11.10.2020 10:00 | 1 : 0 |
11.10
10:00
ŽelezniÄar
OFK VrŔac
1
2
|
11.10.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.10
10:00
One team
Proleter 2006
9
0
|
11.10.2020 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
11.10
10:00
Kikinda 1909
Akademija Bambi
6
2
|
11.10.2020 10:00 | 6 : 2 |
|
11.10
14:00
Petrika
InÄija
1
0
|
11.10.2020 14:00 | 1 : 0 |
11.10
11:00
Mladost
Omladinac 2014
3
1
|
11.10.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
12:00
RaÄevac
Drina
3
1
|
11.10.2020 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
10:00
MaÄva 1929
Loznica
0
6
|
11.10.2020 10:00 | 0 : 6 |
|
11.10
13:00
Borac
Kolubara
1
5
|
11.10.2020 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.10
10:00
OFK BuduÄnost
RadniÄki
8
0
|
11.10.2020 10:00 | 8 : 0 |
|
11.10
10:00
RadniÄki 1905
CFK
0
7
|
11.10.2020 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
11.10
12:30
Äantavir
Tavankut
4
3
|
11.10.2020 12:30 | 4 : 3 |
|
11.10
11:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1
0
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.10
11:30
Sport Klub 99
KoŔtam Polje
5
2
|
11.10.2020 11:30 | 5 : 2 |
|
||||||
11.10
11:00
Rudar
Novi Pazar B
4
4
|
11.10.2020 11:00 | 4 : 4 |
|
||||||
11.10
11:00
Pazar Juniors
Tutin
5
0
|
11.10.2020 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.10
11:30
OFK Ras
Granit
3
1
|
11.10.2020 11:30 | 3 : 1 |
|
11.10
17:00
Brodarac
RadniÄki (O)
3
1
|
11.10.2020 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.10
10:30
RadniÄki (NB)
Teleoptik
1
1
|
11.10.2020 10:30 | 1 : 1 |
|
11.10
11:30
BSK
Rakovica
0
4
|
11.10.2020 11:30 | 0 : 4 |
|
||||||
11.10
16:00
OLE
Lokomotiva
5
0
|
11.10.2020 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.10
18:00
011
Palilulac
9
0
|
11.10.2020 18:00 | 9 : 0 |
|
11.10
12:00
Fenix
POFK Savacium
3
8
|
11.10.2020 12:00 | 3 : 8 |
|
||||||
11.10
10:00
Å abac Sunrise
MaÄva
3
1
|
11.10.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
11.10
13:00
Ole
Lokomotiva
2
0
|
11.10.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
14:30
IMT
Obrenovac 1905
7
0
|
11.10.2020 14:30 | 7 : 0 |
|
11.10
14:30
Požarevac
RadniÄki 1923
1
6
|
11.10.2020 14:30 | 1 : 6 |
|
11.10
15:00
Vojvodina
Nova Kolonija
12
0
|
11.10.2020 15:00 | 12 : 0 |
|
||||||
11.10
11:00
Moskva
BaÄka
1
2
|
11.10.2020 11:00 | 1 : 2 | |||||||
11.10
11:00
Spartak
Spartak d.o.o.
22
0
|
11.10.2020 11:00 | 22 : 0 |
|
11.10
15:00
Rad
VinÄa
1
1
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.10
20:00
Zvezda B
Desetka
3
0
|
11.10.2020 20:00 | 3 : 0 |
|
11.10
10:00
Å umadinac
BuduÄnost
2
5
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 5 | |||||||
11.10
10:00
Jedinstvo
Bežanija
1
5
|
11.10.2020 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.10
10:00
SinÄeliÄ
Milutinac
1
5
|
11.10.2020 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.10
14:30
GSP Polet
Srem
6
0
|
11.10.2020 14:30 | 6 : 0 |
|
11.10
09:30
Tisa NjerÅ”
Arena SU
1
4
|
11.10.2020 09:30 | 1 : 4 |
|
11.10
10:00
OFK Senjak
RadniÄki (V)
2
0
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.10
10:00
OFK OseÄina
Omladinac
0
10
|
11.10.2020 10:00 | 0 : 10 |
|
||||||
11.10
10:00
TeŔnjar
BuduÄnost KruÅ”ik 014
2
1
|
11.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
10:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
5
0
|
11.10.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.10
10:00
Vojvode
Vrelo sport
3
1
|
11.10.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
11.10
10:00
Fenix 2
MaÄva 1929
3
0
|
11.10.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
11.10
08:30
ŽFK Borac
Kolubara 1
0
3
|
11.10.2020 08:30 | 0 : 3 |
|
||||||
11.10
09:15
Mladi borac
Borac
2
1
|
11.10.2020 09:15 | 2 : 1 |
|
||||||
11.10
08:30
Borac
Akademija fudbala
0
6
|
11.10.2020 08:30 | 0 : 6 |
|
||||||
11.10
09:15
Omladinac
Lazarevac
0
3
|
11.10.2020 09:15 | 0 : 3 |
|
11.10
10:00
Kolubara 1
Omladinac
5
0
|
11.10.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.10
10:00
Zadrugar
Turbina
7
0
|
11.10.2020 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
11.10
10:45
Kolubara 2
Mladost
3
0
|
11.10.2020 10:45 | 3 : 0 |
|
||||||
11.10
11:30
Omladinac
Zadrugar
1
5
|
11.10.2020 11:30 | 1 : 5 |
|
11.10
11:30
Real 28 -2
Akademija fudbala 1
0
4
|
11.10.2020 11:30 | 0 : 4 |
|
11.10
15:30
Å F Rosenborg
Old Tajmeri
2
7
|
11.10.2020 15:30 | 2 : 7 |
|
11.10
17:00
Borac
Crvena zvezda MTS
64
95
|
11.10.2020 17:00 | 64 : 95 | |||||||
11.10
19:00
Mega Soccerbet
Zadar
90
87
|
11.10.2020 19:00 | 90 : 87 |
11.10
16:30
NiÅ”
OKK Vlasotince
68
79
|
11.10.2020 16:30 | 68 : 79 |
11.10
20:00
Stara Pazova
ŽelezniÄar
74
61
|
11.10.2020 20:00 | 74 : 61 |
11.10
19:30
RadniÄki 1950
Požarevac
76
67
|
11.10.2020 19:30 | 76 : 67 | |||||||
11.10
16:30
Sloga Elite
Smederevo 1953
88
78
|
11.10.2020 16:30 | 88 : 78 |
11.10
18:30
Torlak
Barajevo
68
76
|
11.10.2020 18:30 | 68 : 76 | |||||||
11.10
18:00
Mladenovac
BorÄa
76
82
|
11.10.2020 18:00 | 76 : 82 |
11.10
19:30
Zvezdara
AS Basket
75
61
|
11.10.2020 19:30 | 75 : 61 |
11.10
19:00
Petrovgrad
KaraÄorÄevo
99
93
|
11.10.2020 19:00 | 99 : 93 |
11.10
17:00
Neolit
Virtus Basket
61
86
|
11.10.2020 17:00 | 61 : 86 |
11.10
16:00
Å umadija 2017
Zicer 2014
84
92
|
11.10.2020 16:00 | 84 : 92 |
11.10
12:30
KoÅ” 020
Polet
48
63
|
11.10.2020 12:30 | 48 : 63 | |||||||
11.10
18:00
Bane
GoÄ
77
65
|
11.10.2020 18:00 | 77 : 65 |
11.10
13:00
Jastreb
Knjaževac
67
59
|
11.10.2020 13:00 | 67 : 59 | |||||||
11.10
18:30
Trijumf
Pusta Reka
0
20
|
11.10.2020 18:30 | 0 : 20 |
11.10
16:00
Beroe
RMU BanoviÄi
81
53
|
11.10.2020 16:00 | 81 : 53 |
11.10
16:30
Duga
Art Basket
53
69
|
11.10.2020 16:30 | 53 : 69 | |||||||
11.10
19:00
Crvena zvezda Kombank
Partizan 1953
82
63
|
11.10.2020 19:00 | 82 : 63 |
11.10
17:00
Ljubovija
VrŔac
53
58
|
11.10.2020 17:00 | 53 : 58 | |||||||
11.10
18:00
MileŔevka
Srem
90
53
|
11.10.2020 18:00 | 90 : 53 | |||||||
11.10
16:00
Karaburma
RadniÄki (B)
70
68
|
11.10.2020 16:00 | 70 : 68 |
11.10
16:30
Vojvodina 021- 2
Äelarevo
89
45
|
11.10.2020 16:30 | 89 : 45 |
11.10
14:00
Smederevo
Hisar
49
68
|
11.10.2020 14:00 | 49 : 68 | |||||||
11.10
16:00
ParaÄin
Trstenik
78
59
|
11.10.2020 16:00 | 78 : 59 |
11.10
19:00
Ribnica 2
Antena
3
1
|
11.10.2020 19:00 | 3 : 1 | |||||||
11.10
14:00
Rudar
GraÄac
0
3
|
11.10.2020 14:00 | 0 : 3 |
11.10
20:00
MOK TopliÄanin 97
Vranje
3
0
|
11.10.2020 20:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
17:00
Jagodina
Pirot
3
0
|
11.10.2020 17:00 | 3 : 0 |
11.10
16:45
Lucky Star
Sloga 2015
3
0
|
11.10.2020 16:45 | 3 : 0 |
11.10
20:00
Proleter
Mladost (BP)
2
3
|
11.10.2020 20:00 | 2 : 3 | |||||||
11.10
17:00
Kulpin
Srem Iton
3
2
|
11.10.2020 17:00 | 3 : 2 | |||||||
11.10
17:00
Mladost (NP)
Sombor
3
0
|
11.10.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
17:00
Vojvodina NS Seme 3
Partizan
3
1
|
11.10.2020 17:00 | 3 : 1 |
11.10
20:00
Vojvodina NS Seme 2
BeÄej
3
2
|
11.10.2020 20:00 | 3 : 2 | |||||||
11.10
18:00
TopliÄanin
Loznica
1
3
|
11.10.2020 18:00 | 1 : 3 | |||||||
11.10
17:00
Kosovska Mitrovica
TopliÄki Vitezovi
3
0
|
11.10.2020 17:00 | 3 : 0 |
11.10
13:00
Stampedo
Student
2
3
|
11.10.2020 13:00 | 2 : 3 | |||||||
11.10
17:00
Leskovac 98
Panda
3
0
|
11.10.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
15:00
TopliÄanin
KurŔumlija
2
3
|
11.10.2020 15:00 | 2 : 3 | |||||||
11.10
17:00
Pusta Reka
Desetka
0
3
|
11.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
11.10
16:00
Milenijum
Majdanpek FBC
3
0
|
11.10.2020 16:00 | 3 : 0 |
11.10
15:00
Tara
TehniÄar
1
3
|
11.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
11.10
15:00
Novi Pazar
Lotus
3
0
|
11.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
16:00
RaŔka
Sokolica
3
0
|
11.10.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
18:00
Drina
Sloboda S
1
3
|
11.10.2020 18:00 | 1 : 3 | |||||||
11.10
14:00
Borac
Mokra Gora
3
0
|
11.10.2020 14:00 | 3 : 0 |
11.10
19:00
Fortuna plus
Tent 2
0
3
|
11.10.2020 19:00 | 0 : 3 |
11.10
12:45
Odbojka 013
Partizan
3
1
|
11.10.2020 12:45 | 3 : 1 | |||||||
11.10
18:00
BagljaÅ” 023
Futog
1
3
|
11.10.2020 18:00 | 1 : 3 |
11.10
18:00
TENT
ŽelezniÄar
3
0
|
11.10.2020 18:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
19:30
Beograd
Spartak (S)
2
3
|
11.10.2020 19:30 | 2 : 3 |
11.10
18:00
Jedinstvo
Spartak
0
3
|
11.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
11.10
17:30
FOK
Ivanjica
3
0
|
11.10.2020 17:30 | 3 : 0 | |||||||
11.10
14:30
AS Batajnica
RadniÄki (K)
3
0
|
11.10.2020 14:30 | 3 : 0 | |||||||
11.10
20:00
Crno Bele 011
Panonija
3
0
|
11.10.2020 20:00 | 3 : 0 | |||||||
11.10
13:30
ZajeÄar
SmeÄ 5
3
2
|
11.10.2020 13:30 | 3 : 2 |
11.10
17:30
Crvena zvezda
Novi Pazar
33
32
|
11.10.2020 17:30 | 33 : 32 |
11.10
18:00
Ub
Jedinstvo
26
22
|
11.10.2020 18:00 | 26 : 22 | |||||||
11.10
18:30
Kolubara
Sivac 69
31
28
|
11.10.2020 18:30 | 31 : 28 | |||||||
11.10
19:30
MaÄva
Lavovi BP
33
23
|
11.10.2020 19:30 | 33 : 23 |
11.10
19:00
Metalac
Bela Palanka
20
21
|
11.10.2020 19:00 | 20 : 21 |
11.10
18:00
Hercegovina
Dolovo
30
18
|
11.10.2020 18:00 | 30 : 18 |
11.10
15:00
Crvena zvezda 2
SinÄeliÄ
27
29
|
11.10.2020 15:00 | 27 : 29 | |||||||
11.10
13:00
Beograd
PKB
20
21
|
11.10.2020 13:00 | 20 : 21 | |||||||
11.10
17:30
Novi Beograd
RadniÄki (O)
38
30
|
11.10.2020 17:30 | 38 : 30 | |||||||
11.10
17:30
RSU Akademija LeÄiÄ
Rakovica
28
26
|
11.10.2020 17:30 | 28 : 26 | |||||||
11.10
20:00
Partizan 2
Loznica
26
29
|
11.10.2020 20:00 | 26 : 29 |
11.10
17:00
Sombor
Metalac
17
40
|
11.10.2020 17:00 | 17 : 40 | |||||||
11.10
15:30
Dalmatinac
Senta
23
24
|
11.10.2020 15:30 | 23 : 24 |
11.10
16:00
RK SC Voždovac 2012 - 2
Lazarevac
25
23
|
11.10.2020 16:00 | 25 : 23 | |||||||
11.10
16:00
Ub 2
GuÄevo
30
24
|
11.10.2020 16:00 | 30 : 24 |
11.10
16:30
Borac
Rusin
27
21
|
11.10.2020 16:30 | 27 : 21 |
11.10
16:00
Titel
Hajduk
25
34
|
11.10.2020 16:00 | 25 : 34 |
11.10
17:30
ORK Loznica
SU Hazena
25
42
|
11.10.2020 17:30 | 25 : 42 | |||||||
11.10
17:00
Kosmaj
Studentski Grad
25
27
|
11.10.2020 17:00 | 25 : 27 |
11.10
18:00
Jabuka
ObiliÄ
16
18
|
11.10.2020 18:00 | 16 : 18 | |||||||
11.10
18:00
Deronje
Prigrevica
20
28
|
11.10.2020 18:00 | 20 : 28 |
11.10
16:30
ZajeÄar 1949
Vojvodina
26
29
|
11.10.2020 16:30 | 26 : 29 |
11.10
18:00
ORK Beograd
Sloga
32
23
|
11.10.2020 18:00 | 32 : 23 | |||||||
11.10
19:30
Petrovaradin
Kikinda
27
24
|
11.10.2020 19:30 | 27 : 24 |
11.10
20:30
BVK Crvena zvezda
Novi Beograd 11. april
11
11
|
11.10.2020 20:30 | 11 : 11 |
11.10
10:30
Beograd
Palilula
16
6
|
11.10.2020 10:30 | 16 : 6 | |||||||
11.10
19:00
Valis
Proleter
10
12
|
11.10.2020 19:00 | 10 : 12 |
11.10
19:30
TENT
GoÄ
15
3
|
11.10.2020 19:30 | 15 : 3 | |||||||
11.10
20:15
VraÄar
Banja Luka
10
8
|
11.10.2020 20:15 | 10 : 8 |
11.10
18:00
Fortuna
LeteÄi BajmoÄani
2
4
|
11.10.2020 18:00 | 2 : 4 |
|
11.10
20:30
Flash
Kareli
4
3
|
11.10.2020 20:30 | 4 : 3 |
|
11.10
18:00
Novi Pazar
FON
4
1
|
11.10.2020 18:00 | 4 : 1 | |||||||
11.10
18:30
Ekonomac
Winter sport
0
3
|
11.10.2020 18:30 | 0 : 3 |
11.10
16:00
Partizan
Crvena zvezda
22
46
|
11.10.2020 16:00 | 22 : 46 |
|
11.10
15:00
Banat Bulls
Blue Dragons Beograd
51
45
|
11.10.2020 15:00 | 51 : 45 |
|
||||||
11.10
15:00
Black Hornets
Novi Sad Wild Dogs
50
38
|
11.10.2020 15:00 | 50 : 38 |
|
||||||
11.10
15:30
Supernova Wild Boars
SBB Vukovi
50
46
|
11.10.2020 15:30 | 50 : 46 |
|
11.10
16:00
Mammoths Kikinda
GTC Vianor Vidre
62
56
|
11.10.2020 16:00 | 62 : 56 |
|
||||||
11.10
13:00
Knights Klek
Indians InÄija
0
75
|
11.10.2020 13:00 | 0 : 75 |
|
11.10
15:00
Golden Bears
Orlovi
40
19
|
11.10.2020 15:00 | 40 : 19 |
|
||||||
11.10
12:00
Pastuvi
Belgrade Gladiators
18
52
|
11.10.2020 12:00 | 18 : 52 |
|