11.09
19:00
ÄukariÄki
Vojvodina
2
0
|
11.09.2022 19:00 | 2 : 0 | |||||||
11.09
19:30
Partizan
Mladost (L)
6
0
|
11.09.2022 19:30 | 6 : 0 | |||||||
11.09
17:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
1
2
|
11.09.2022 17:00 | 1 : 2 | |||||||
11.09
17:00
Mladost GAT
Spartak ŽK
1
0
|
11.09.2022 17:00 | 1 : 0 |
11.09
16:30
OFK VrŔac
Jedinstvo (Ub)
0
1
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 1 | |||||||
11.09
19:00
GFK Sloboda
RFK Novi Sad 1921
3
1
|
11.09.2022 19:00 | 3 : 1 | |||||||
11.09
18:00
Metalac
IMT
1
2
|
11.09.2022 18:00 | 1 : 2 | |||||||
11.09
18:00
MaÄva
Loznica
1
3
|
11.09.2022 18:00 | 1 : 3 |
11.09
16:00
StaniÅ”iÄ
Podunavac
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
11.09
10:00
Borac
BASK TEK
1
4
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
Zvezdara
OFK Beograd
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
10:00
Torlak
RadniÄki (O)
3
0
|
11.09.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
11.09
16:00
Sloga (BB)
OFK Mihajlovac
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
11.09
16:00
Vlasina
RadniÄki (P)
0
2
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 2 | |||||||
11.09
11:00
Car Konstantin
OFK TopliÄanin
0
2
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 2 | |||||||
11.09
16:00
OFK Brzi Brod
SFS Borac
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 |
11.09
16:00
ObiliÄ
Sloga
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (T)
Senta
4
3
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Hercegovac
OFK Vrbas
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
RadniÄki 1905
Bratstvo 2019
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Preporod
BajŔa
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
16:00
RadniÄki 1918
Vojvodina
3
2
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
11.09
16:00
Jedinstvo
Hajduk
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Dunav
Sloga (T)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
Index
Donji Srem 2015
3
1
|
11.09.2022 10:00 | 3 : 1 |
|
11.09
16:00
Mladost
Jedinstvo SteviÄ
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Vojvodina 1928
Sloboda
0
0
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Crvena Zvezda
Omladinac FAM
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
11.09
11:00
Hajduk
ŠuŔnjar
0
1
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
PKB
Zuce 2019
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
OFK Žarkovo
BoleÄ
3
1
|
11.09.2022 10:00 | 3 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Kosmaj
Napredak
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
11.09
16:00
Sloga
Svetlost
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Radan
Gracko
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Lugina
Pusta Reka
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Jedinstvo
Nebeski Andjeli
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Plantaža
Jablanica
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
NaŔa krila 1936
Jedinstvo
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Orljane
OFK Napredak 1929
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (B)
Bukovik
5
0
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (M)
OFK SinÄeliÄ
0
0
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK NiÅ”
Palilulac
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Pukovac
Rudar
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
MaloŔiŔte
Morava
5
4
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 4 |
11.09
16:00
LevaÄ
Jedinstvo (M)
3
2
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Majdevo-Kupci
Rembas
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
11.09
16:00
Hajduk Veljko
OFK Knjaz
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK Slatina
Rajko MitiÄ
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Jedinstvo
Ozren
7
0
|
11.09.2022 11:00 | 7 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Tanasko RajiÄ
Brodoremont
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
11.09
16:00
TrepÄa
Å umadija 1903
4
2
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Polet (R)
KoriÄani
0
0
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Bane 1931
Napredak (G)
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Mokra Gora
Gruža
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Kej
Sevojno
1
4
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 4 | |||||||
11.09
16:00
Lazarica
Sloboda (Ä)
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Polet (T)
Jedinstvo (K)
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Savinac 1933
Spartak 1976
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Zlatar
Omladinac (Z)
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 | |||||||
11.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Crnokosa
5
0
|
11.09.2022 11:00 | 5 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Polimlje
Jasen
3
2
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
11.09
16:00
Sloga 1924
KaraÄorÄe
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
RSK
OFK AranÄelovac 1979
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
Borac
OFK OseÄina
0
0
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Vrelo Sport
RadniÄki (V)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:00
OFK Divci
ŽelezniÄar
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
11.09
16:00
RadniÄki (K)
KaÄer
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
11.09
16:00
HajduÄica
Potporanj
5
1
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Vulturul
Unirea
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Dolina
Glogonj
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Crvena zvezda
Partizan (G)
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
11.09
16:00
Iskra
Jadran
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Tavankut
Jedinstvo
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Sutjeska
BuduÄnost
5
1
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 1 | |||||||
11.09
16:00
AFK
ÄurÄin
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
11.09
16:00
BuduÄnost (M)
BuduÄnost (G)
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Hajduk
Polet
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Lipar
Borac (BG)
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:00
NaŔa Zvezda
Borac 46
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
11.09
16:00
Rusanda
Napredak
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
11.09
16:00
ASK
Vojvodina
0
2
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
2. Oktobar
Mladost
4
2
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
MSK
ŽFK Banat
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
11.09
16:00
Sloga
Sremac (D)
2
4
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
FruŔkogorac
RadniÄki
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Napredak Meridian
Hajduk (B)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:00
GraniÄar (K)
Jadran
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Srem
Podrinje
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Sremac (V)
BuduÄnost
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
11.09
16:30
JugoviÄ
ŽSK
3
1
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
BaÄka 1923
Petrovaradin
6
1
|
11.09.2022 16:30 | 6 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Tatra
OFK Futog
1
0
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
TSK
Cement
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
FruŔkogorac
Jedinstvo
6
1
|
11.09.2022 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
OFK Sirig
BaÄka (B)
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
11.09
16:00
Siti Sport Klub
Busije
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Dunav
BSK 1925
5
1
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
10:00
Heroj Polet
Å eÄeranac Ada
4
2
|
11.09.2022 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Bratstvo
KFK Ravna gora
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Beograd Karaburma
Posavac TiŔma
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Umka
PoŔtar Zvezdara
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
11.09
16:00
Strelac
VraniÄ
4
1
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac
BSK 1926
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
BuduÄnost
OFK BuduÄnost
0
5
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 5 | |||||||
11.09
16:00
OFK Zabrežje
LisoviÄ 1977
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
10:00
RadniÄki
Turbina
2
2
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
RuŔanj
Krtinska
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
11:00
VinÄa
GroÄanski fudbalski klub
6
1
|
11.09.2022 11:00 | 6 : 1 | |||||||
11.09
11:00
Vis
Rabrovac
2
2
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Velika Krsna
KovaÄevac 1956
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
VrÄin
Hajduk
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Pudarci
Å umadija 1962
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 | |||||||
11.09
11:00
KaluÄerica 1969
ZaklopaÄa
5
1
|
11.09.2022 11:00 | 5 : 1 |
|
11.09
16:00
Äitluk
Sloga (L)
0
0
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Gornji StepoÅ”
MaÄkovac
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Gradina
TemniÄ 1924
0
2
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
13. April
Trudbenik
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (D)
FUD
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
20:00
Jastrebac
Rubin
3
2
|
11.09.2022 20:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Polet 57
BoŔnjane
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
11.09
11:00
Proleter
Toplica
0
5
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 5 | |||||||
11.09
16:00
Iskra
OFK BrÄanac
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 | |||||||
11.09
11:00
Žabari
ÄuÄuge
4
4
|
11.09.2022 11:00 | 4 : 4 | |||||||
11.09
16:00
Mladost
Dimitrije TucoviÄ
3
3
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 3 | |||||||
11.09
16:00
OFK Senjak
TrliÄ
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
11.09
16:30
Mladi rudar
Banja
4
2
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Plaskovac
BSK (Bo)
3
2
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Å umadinac (N)
Trnava
3
1
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Grizli ML
Marjan
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Å umadinac (S)
BSK (Be)
5
0
|
11.09.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Å umadija
ŽSK
7
0
|
11.09.2022 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloga
VinÄa
1
2
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
0
1
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
11.09
16:00
Moravac (Ä)
Toplica
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 | |||||||
11.09
16:00
BaliÄevac
Borac
2
4
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 4 | |||||||
11.09
16:00
Zemljoradnik
Moravac (ZT)
3
3
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Naisus 1977
TaskoviÄi
0
2
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Polet
Rad
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
16:00
RadniÄki 1924
Jastrebac
3
3
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 3 |
11.09
16:00
BSK
ZloÄudovo
3
2
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Donja Lomnica
Mladost
7
3
|
11.09.2022 11:00 | 7 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Lemind 1953
BuduÄnost
3
3
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
VuÄje
Sloga
3
2
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Äekmin
OFK Morava
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Milanovo
Jedinstvo (G)
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
11
0
|
11.09.2022 16:00 | 11 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
ŽelezniÄar
Polet
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Sloga
Mladost (NS)
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Pobeda
OFK Napredak
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladi borac
Proleter 1947
0
4
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
SASK
ŽelezniÄar Kusadak
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Podunavac
Mladost 1948
2
4
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
PetliÄ SD 2006
Polet
3
5
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Crvena zvezda
Mladi radnik 1940
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
11.09
16:00
Polom
Brestovac
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Blizna
RadniÄki (K)
5
2
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Polet
Nemetali
4
3
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Branik
Mala Vrbica
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
11.09
16:30
KrilaÅ”
Rudar (Kr)
5
2
|
11.09.2022 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Batovac
Zvižd
1
3
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 3 | |||||||
11.09
16:30
Å apine
Vihor
4
0
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Borac (K)
BSK 1931
0
3
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Sirakovo
Napredak (S)
0
1
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
BuduÄnost (V)
ObiliÄ
3
6
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 6 |
|
11.09
11:00
Proleter
BuduÄnost
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
OFK Progorelica
Tavnik
1
2
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Ibar
Radnik
2
1
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Omladinac
Ribnica
2
0
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Borac (V)
KoŔtampolje
6
1
|
11.09.2022 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Jedinstvo 2017
Mladost
3
0
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
11.09
16:00
Osaonica
Sloga
0
6
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 6 | |||||||
11.09
16:00
Napredak
Donja Mutnica
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Moravac 2015
Mladost (D)
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Kolare
BuduÄnost (M)
2
3
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 3 | |||||||
11.09
16:00
GFK Tabane
Juhor
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Partizan
Mladost (T)
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 | |||||||
11.09
16:00
BuduÄnost (Ä)
Mladost (J)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
11.09
16:00
Mladost
Äegar 1946
6
0
|
11.09.2022 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloboda
Proleter
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Novoselac
Aluminijum
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
RadniÄki 1936
Omladinac
3
3
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Stevan NeŔticki
Morava
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Planinac 1933
RadniÄki 2020
0
2
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Vulkan 1963
Sloga
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
11.09
16:00
Mladi borac
Sloga
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
KaraÄorÄe
Rudar
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Drina (B)
Jedinstvo (Å )
2
14
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 14 | |||||||
11.09
16:00
Hajduk Stanko
Podrinje
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Drina (Lj)
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
11.09
16:00
ŽeljuŔa
Pobeda
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
11.09
17:00
MarÅ”iÄ
Stanovo 1941
3
1
|
11.09.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
17:00
Å umadija 1934
Zastava 1973
1
1
|
11.09.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
17:00
Jedinstvo
Sloga 1934
1
1
|
11.09.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
17:00
Divostin
Slavija
3
2
|
11.09.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
17:00
Pobeda 1926
Bratstvo 1975
1
1
|
11.09.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
11.09
16:00
PeruÄac
ViŔesava
0
4
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
Kotroman
Tara
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Ježevica
Prvi partizan
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Gorobilje
SeÄica
4
3
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Rampa
Bakionica
3
3
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
AvijatiÄar Vranjani
Jedinstvo
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga
Äajetina
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Omladinac
Polet
0
2
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 2 |
11.09
16:30
Orlovac 1932
VelereÄ 94
3
0
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Mladost
Donja Vrbava
0
0
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Prijevor
Zadrugar
1
2
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Rudar
Jedinstvo
3
0
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
11.09
16:30
DragaÄevo
Parmenac
5
0
|
11.09.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
GoruŔica
Sloga
5
4
|
11.09.2022 16:30 | 5 : 4 | |||||||
11.09
16:30
ÄaÄak 94
Slatina
1
7
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 7 |
|
||||||
11.09
16:30
Morava
Prilike
3
2
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 2 |
11.09
16:00
Polet (R)
BSK
0
2
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Kula
TeleÄka
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Dinamo 1923
Omladinac (B)
5
2
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Zadrugar
Omladinac (D)
0
0
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 0 | |||||||
11.09
16:00
TerekveÅ”
OFK Odžaci
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Polet (S)
Mladost
7
0
|
11.09.2022 16:00 | 7 : 0 |
11.09
16:00
Velika Drenova
Borac
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (T)
Jezero 2017
2
5
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (DK)
Donji Kopaonik
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Vinogradar
Mladost 1977
2
3
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 3 |
11.09
16:00
RadniÄki
Omladinac (D)
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Mundial
Stari TamiÅ”
5
1
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Proleter
BuduÄnost
6
2
|
11.09.2022 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
BSK BavaniŔte
Omladinac (O)
4
2
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost
Jugoslavija
0
4
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 4 |
|
11.09
16:00
JoŔeva
Å arbane
0
2
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 2 | |||||||
11.09
16:00
OFK Paljuvi
Jedinstvo (M)
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Sovljak
Ratkovac
5
1
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Polet (DL)
Polet (T)
4
3
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 3 | |||||||
11.09
11:00
Omladinac (K)
Tulari
2
1
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK Stublenica
Tvrdojevac
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
11.09
11:00
ZSK
Stari drugari
1
3
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Milenko PavloviÄ
Ribnikar
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Jadar 2013
Kolubara 2
2
8
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 8 |
|
||||||
11.09
11:00
Napredak
Rakac Stave
3
0
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Polet
KoteŔica
1
2
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
TeŔnjar
Mali korak
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
11.09
16:00
Banat (I)
Polet
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Å evac
Banat (D)
8
0
|
11.09.2022 16:00 | 8 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Vladimirovac
Ratar
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Vinogradar
Dunav
1
4
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 4 | |||||||
11.09
16:00
Partizan
KaraÅ” (K)
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Banatul
Omladinac
5
0
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac (VS)
Sloga
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
Ljukovo
Car UroÅ”
4
3
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Sremac
KruŔedol
0
6
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
11.09
16:00
Polet (NK)
GraniÄar
10
0
|
11.09.2022 16:00 | 10 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Kameni
Polet (N)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Rudar
Napredak
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Hajduk 1932
ÄSK Äortanovci
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
FruŔkogorac
Mladost
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:30
MiletiÄ
Sofeks
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Hajduk (G)
Sloga
4
2
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Borac (R)
Äenej
2
2
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Susek
Borac (NS)
3
0
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
ŽelezniÄar NS
Titel
2
2
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
11.09
16:00
Jastrebac 2022
Ratar
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
11:00
Kraljevo
OFK Sloga
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 | |||||||
11.09
11:00
Mladost 1955
Crvena zvezda
1
1
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 1 | |||||||
11.09
11:00
Å kriljac
Polet
3
1
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 1 | |||||||
11.09
11:00
Jedinstvo
VukaŔinovac
0
3
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 3 |
11.09
16:00
Istok 63
Pomoravlje
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:00
15. Avgust 1950
Napredak
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:00
SinÄeliÄ
Å umadija
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Resavski Despoti
Kolonija
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Rudar
Omladinac
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
11.09
16:00
Mladost (G)
Mladost (K)
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Å antarovac
Jedinstvo
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Morava (R)
Sloboda
2
3
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
11.09
16:30
Omladinac
Jovo Kursula
0
2
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Mataruge
PopoviÄi Vrnjci
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Apolon 2018
Jedinstvo (G)
3
0
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Jedinstvo (D)
Zvezda
4
3
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Magnohrom
Mlada krila
3
0
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Lazac
Gruža
1
2
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
11.09
11:00
TrgovaÄki
Jedinstvo (S)
3
1
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Integral
Zadrugar 1947
2
1
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Borac (V)
Mladost (K)
2
1
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
ZabrÄe 1936
BSK 1924
0
0
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Bata BuliÄ
Pobeda 1953
1
3
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Polet (SD)
Mlava (ML)
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
11.09
16:30
Napredak (P)
Beli Orao
1
2
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Napredak (B)
Napredak 1934
3
1
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Polet (V)
Vojvoda Milenko
2
1
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
BariÄ
Kumane
1
5
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloga (L)
Mladi Borac
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Dizel
OFK BraniÄevo
3
0
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
11.09
16:30
Krivanj
MagliÄ
2
1
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Slavija (B)
Slavija (P)
1
4
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 4 | |||||||
11.09
16:30
Borac
LabudnjaÄa
2
0
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Mladost
OFK Stari Grad
3
2
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Kulpin
BaÄka
4
1
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 1 |
11.09
16:00
Mladost (MM)
Omladinac
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Stojan Lazarac
Sloga
6
0
|
11.09.2022 16:00 | 6 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Torpedo
Napredak
3
2
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Bair
PetlovaÄa
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:00
DuŔko
Zadrugar
5
2
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
BuduÄnost (Z)
Sloboda
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
11.09
16:00
Veliko Trnjane
Moravac (P)
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloboda
Å umadija
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
OFK Brza
Umac
3
3
|
11.09.2022 | 3 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Progres
Bratstvo
6
0
|
11.09.2022 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Real
Gradac
2
3
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
11.09
16:00
Dobrava Žabar 2020
RadniÄki (K)
2
3
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
VlaÅ”iÄ
PriÄinoviÄ
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Bobovik
MiŔar
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Mrovska
7
3
|
11.09.2022 16:00 | 7 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Å ipurske Livade
TreŔnjevka
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
11.09
16:00
Velika Reka
Jedinstvo
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:00
7. Juli
Prva Iskra
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Hajduk
Sloga
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Milan OrliÄ
TE GuÄevo
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost
Studenac
4
1
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Jelav
Cer
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
11.09
11:00
Modrica
Kaonik
2
3
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Konjuh
Gaglovo
2
3
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Kapidžija
MakreŔane
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac
Rasina
5
0
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Padež
Bukovica
4
1
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Mudrakovac
Naupare
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
11.09
11:00
13. maj
Rekreativo 011
0
1
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
SinÄeliÄ 2012
Velika MoŔtanica
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 | |||||||
11.09
16:00
BUSK
Bežanija
4
3
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac
Dedinje
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
12:00
Å umadinac
Srem
4
2
|
11.09.2022 12:00 | 4 : 2 |
|
11.09
11:00
OFK Lug 2020
Avala 1939
0
2
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Palilulac
Kelti
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Mladi proleter
Sveti Stefan
2
2
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
11.09
16:00
GlavaÅ”
BuduÄnost 1948
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Novi Mladi borac
Beli Orlovi
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Cerovac 2013
Selevac 1919
6
0
|
11.09.2022 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Udarnik
Bukovac
1
5
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Proleter
BaÄinac
4
3
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
11.09
17:00
Mladost (P)
Äava
2
0
|
11.09.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Kragujevac
Borac (D)
1
2
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
17:00
Azbest 1927
OFK Žeželj
1
1
|
11.09.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
17:00
Vodojaža
21. oktobar
1
0
|
11.09.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
Minel
OFK Boždarevac
4
1
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 1 | |||||||
11.09
11:00
OFK Borac
Pinosava
2
1
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Standard 2021
Jasenovik 2018
4
2
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Mladost
Jedinstvo
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK Morava 2022
Mezgraja
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Sloga 1948
Spartak
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Supovac
VrtiŔte
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
11.09
16:00
Roham
SU PodgrmeÄ
2
2
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Vojvodina
Jedinstvo
0
5
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Proleter
Napredak
0
5
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac
1. Oktobar
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
TerekveÅ”
Omladinac
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
11.09
16:00
Jadran
HorgoÅ” 1911
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Å ampion
BaÄka
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Hajduk
Äoka
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
GraniÄar
Slavija
5
1
|
11.09.2022 16:00 | 5 : 1 |
|
11.09
11:00
Kalipolje
B 2000
0
1
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Mladost
TreŔnjevica
2
3
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
VenÄani
Gorski Car
0
0
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Gornja Trnava 1938
Borac
4
0
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Partizan 1945
Tulež
5
0
|
11.09.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Kopljari
Jasenica
1
2
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
11.09
16:00
Gnjilan
Borac
6
0
|
11.09.2022 16:00 | 6 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Sloga
Rongo Siti
7
0
|
11.09.2022 16:00 | 7 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Lokomotiva
Veliki Suvodol
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
11.09
10:00
Omladinac
DobriÄ 1974
3
0
|
11.09.2022 10:00 | 3 : 0 | |||||||
11.09
10:00
SU Balajnac
Lepaja 2018
2
6
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 6 |
|
||||||
11.09
13:00
Jastrebac
Arbanasce
5
1
|
11.09.2022 13:00 | 5 : 1 |
|
11.09
11:00
Rekreativo
Torpedo
0
4
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 4 |
11.09
16:30
Jedinstvo
Borac
2
3
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 3 | |||||||
11.09
11:00
Polet
Skela
1
1
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
OFK Urovci
Posavina
0
0
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 0 |
11.09
16:30
Ozremica
Backovac Junajted
6
2
|
11.09.2022 16:30 | 6 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Jablanica
Majdan
2
1
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Å umadija
Å ilopaj
7
0
|
11.09.2022 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
11.09
13:00
Semedraž
Omladinac
3
0
|
11.09.2022 13:00 | 3 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Brezak
Lunjevica
4
0
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 0 |
11.09
16:00
Godomin
Stari Hrast 2018
3
2
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Jezava
Lunjevac
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:00
ŽelezniÄar 1930
Ravni Gaj
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Osipaonica
Vožd 2020
8
1
|
11.09.2022 16:00 | 8 : 1 |
11.09
16:30
Äantavir
Lokomotiva
4
0
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Solid
Hajduk 1950
2
1
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Bikovo
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 | |||||||
11.09
16:30
PaliÄ
Žednik
2
4
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 4 |
|
11.09
16:30
RadniÄki
DeviÄi
1
5
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
16:30
Gradina
Bjelica
7
4
|
11.09.2022 16:30 | 7 : 4 |
|
||||||
11.09
16:30
Vrelo
VoÄar
2
2
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Brezova
Bratstvo
1
2
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
11.09
16:30
Planinac
Remont
0
3
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Morava
Malba
2
3
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
BuduÄnost
Lugovi
2
4
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
11:00
MrŔinci
Tigrovi Mija Gold
3
1
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
GauÄosi
Vujan
2
1
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 1 |
11.09
Napredak
Dobrinjac
1
3
|
11.09.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
Knjaz
GlumaÄ
2
2
|
11.09.2022 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
DuŔkovci
Plavi Tok
0
0
|
11.09.2022 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
15:00
TreŔnjica
Pobeda
4
3
|
11.09.2022 15:00 | 4 : 3 |
11.09
16:00
Dinamo
Jedinstvo LemeÅ”
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 | |||||||
11.09
16:00
GraniÄar
Jedinstvo
7
0
|
11.09.2022 16:00 | 7 : 0 |
11.09
13:30
Omladinac
Mladost
3
1
|
11.09.2022 13:30 | 3 : 1 | |||||||
11.09
11:00
Bresno Polje
Å ampion 2013
1
7
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 7 |
11.09
16:00
Sloga
Jedinstvo 2014
0
3
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Proleter 2006
Zlatica
4
1
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
RadniÄki
Proleter
2
3
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
11.09
11:00
SinÄeliÄ
Jadar (S)
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Granit
Mladost (DD)
0
4
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
11:00
GradiliŔte (L)
Sloga
0
4
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
11:00
Vuk
Borac
1
0
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Stolice
Jadar 07
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 | |||||||
11.09
11:00
Mladost (B)
Mladost (L)
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
11.09
11:00
Jedinstvo 2014
Sloga 1949
1
1
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 1 | |||||||
11.09
11:00
Hajduk
Verko
1
1
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Polet
Belpos
4
2
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 2 |
11.09
11:00
Brezovica
Vrelo
1
0
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Strelac 001
Zvizdar
2
1
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
Gunjevac
BuduÄnost 1995
4
0
|
11.09.2022 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Vukona
OFK Takovo
2
4
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 4 |
11.09
11:00
Trnjaci 2021
Sloga
3
3
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Tamnava
Kolubara
2
1
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
KaleniÄ
Mlaka
2
2
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
11.09
11:00
CrnÄa
Selanac
1
3
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
11.09
16:00
DomaÄin
Mladi radnik
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Lipar
Morava
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK DragoŔevac
Belica
6
3
|
11.09.2022 16:00 | 6 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac
OFK Borac
9
0
|
11.09.2022 16:00 | 9 : 0 |
|
11.09
16:00
Kolonija
Vojvodina
4
2
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Slavia
Borac (P)
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Pobeda
Jedinstvo
0
9
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 9 | |||||||
11.09
16:00
Borac (S)
Voja GaÄiÄ
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
11.09
11:00
Sloga
Savacium
3
2
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 2 | |||||||
11.09
11:00
Partizan
Jelen
1
3
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 3 |
11.09
11:00
Borac BTG
BojiÄ
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 | |||||||
11.09
11:00
ZablaÄe
Rudar
3
2
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 2 | |||||||
11.09
11:00
Galeb
Jedinstvo
4
3
|
11.09.2022 11:00 | 4 : 3 |
11.09
10:00
KrÄevac 04
BuduÄnost MI
1
3
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
10:00
Radoje DomanoviÄ
ZT GoroviÄ
2
4
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
10:00
Maskar
Junkovac
0
0
|
11.09.2022 10:00 | 0 : 0 |
|
11.09
16:30
Markovac
Napredak
5
0
|
11.09.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
VlaŔka
Borac
0
2
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloga
Selo Mladenovac
2
0
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Kosmajac
IvanÄa
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
11.09
11:00
Mladost (DB)
Morava
1
1
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
Turekovac
Napredak
3
1
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
Gornje Sinkovce
Mladost (DL)
2
2
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Marjan MB
JaŔunja
6
2
|
11.09.2022 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Todorovce
Å FU Derbi 2016
1
3
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Pomoravlje
Rudar 1973
2
1
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Sloga (M)
Vojvodina
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Planinac
Dunav
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (K)
Borac
2
1
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
GraniÄar
Donji Petrovci
1
5
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Hrtkovci
Jedinstvo (P)
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
FruŔkogorac
Borac
3
3
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 3 |
|
11.09
11:00
Drugari
Polet
2
5
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 5 |
|
||||||
11.09
11:00
Mladost VPD
Dvorane
1
4
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 4 | |||||||
11.09
11:00
Doljane MeŔevo
Å anac
0
0
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
KruŔevica
Grkljane
3
3
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 3 |
|
11.09
11:00
Studen Vitez
Partizan
5
2
|
11.09.2022 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Biljanovac
Granit
3
1
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 1 |
11.09
16:30
Mladost 1925
Å umadija
3
1
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Stubal
Mladost 1981
4
2
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloga Obrva
Milakovac 2018
2
3
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
11.09
16:30
Å umadinac
Zeppelin 026
0
2
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Vrbovac
Omladinac Seone
2
1
|
11.09.2022 16:30 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Drugovac
Petrijevac
3
1
|
11.09.2022 16:30 | 3 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Kolarac
VuÄak
4
0
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 0 |
11.09
16:00
OFK BrestaÄ
Sloven
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Lovac
Mladost 1935
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
11.09
16:00
ŽelezniÄar
PotoÄac
1
2
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Razvitak
Sloboda
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Zemljoradnik
Popovac
4
1
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Jedinstvo
Heroj
1
1
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 1 | |||||||
11.09
16:00
BuduÄnost
Mladost (GM)
1
5
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
ISK Izvor
BSK
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
11.09
16:00
Jednota
Borac
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac
GraniÄar
3
3
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Bratstvo
Sremac
1
9
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 9 | |||||||
11.09
16:00
OFK Bingula
SinÄeliÄ
3
5
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 5 |
|
11.09
17:00
Apolon 4
OFK Bagremar
2
1
|
11.09.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
17:00
Bukorovac
Napredak MainiÄ
2
1
|
11.09.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
17:00
Seljak
Arsenal 1930
3
2
|
11.09.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
17:00
DobraÄa
Borac 1935
0
4
|
11.09.2022 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
17:00
Borba
Å umadija
5
3
|
11.09.2022 17:00 | 5 : 3 |
|
11.09
16:00
Sloboda
Planinac
2
4
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
TrgovaÄki
OFK Sparta
4
3
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (Ä)
Napredak 2021
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (Z)
Mitros
4
4
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK Bosut
Srem
6
3
|
11.09.2022 16:00 | 6 : 3 |
|
11.09
Zadrugar
OFK Povlen
0
4
|
11.09.2022 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
Sloga
DraÄiÄ 2018
3
1
|
11.09.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
Mladost
BujaÄiÄ
|
11.09.2022 | : | |||||||
11.09
BraÄa NediÄ 1804
BeloŔevac
1
1
|
11.09.2022 | 1 : 1 |
|
11.09
11:00
Napredak
Mladost
1
4
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
11:00
Omladinac
OFK Napredak 1933
5
2
|
11.09.2022 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Radnik
Gorki
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
11.09
16:00
Vitorul
Banat
4
2
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Hajduk
Borac
3
2
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Vojvodina
Pobeda
4
1
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
11.09
19:00
Sarajevo
Å iroki Brijeg
0
0
|
11.09.2022 19:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
PosuŔje
Zrinjski
0
1
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Igman
Leotar
3
1
|
11.09.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
11.09
19:00
Arsenal
Rudar
0
2
|
11.09.2022 19:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
18:00
Jedinstvo
DeÄiÄ
1
2
|
11.09.2022 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Jezero
BuduÄnost
0
0
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
19:00
Mornar
Iskra
0
0
|
11.09.2022 19:00 | 0 : 0 |
|
11.09
18:00
OFK Mladost DG
Bokelj
0
3
|
11.09.2022 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Igalo
Kom
1
1
|
11.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Grbalj
Zeta
0
1
|
11.09.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
11.09
15:30
1. FC Kƶln
1. FC Union Berlin
0
1
|
11.09.2022 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
17:30
SC Freiburg
Borussia M'gladbach
0
0
|
11.09.2022 17:30 | 0 : 0 |
|
11.09
15:00
AC Ajaccio
OGC Nice
0
1
|
11.09.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
15:00
Angers
Montpellier
2
1
|
11.09.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
20:45
AS Monaco
Olympique Lyonnais
2
1
|
11.09.2022 20:45 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
15:00
Lorient
FC Nantes
3
2
|
11.09.2022 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
13:00
RC Strasbourg
Clermont Foot 63
0
0
|
11.09.2022 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
17:05
Stade Rennais
AJ Auxerre
5
0
|
11.09.2022 17:05 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
15:00
Toulouse
Stade de Reims
1
0
|
11.09.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
11.09
12:30
Atalanta
Cremonese
1
1
|
11.09.2022 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
15:00
Bologna
Fiorentina
2
1
|
11.09.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
20:45
Juventus
Salernitana
2
2
|
11.09.2022 20:45 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
18:00
Lazio
Hellas Verona
2
0
|
11.09.2022 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
15:00
Lecce
Monza
1
1
|
11.09.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
15:00
Sassuolo
Udinese
1
3
|
11.09.2022 15:00 | 1 : 3 |
|
11.09
14:00
Real Madrid
RCD Mallorca
4
1
|
11.09.2022 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
18:30
Getafe
Real Sociedad
2
1
|
11.09.2022 18:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:15
Elche CF
Athletic Club
1
4
|
11.09.2022 16:15 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
21:00
Real Betis BalompiƩ
Villarreal
1
0
|
11.09.2022 21:00 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
Kolibri
Knjaževac 2015
4
0
|
11.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
11.09
12:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo
0
3
|
11.09.2022 12:00 | 0 : 3 |
11.09
15:00
Breznica
Cvetex
18
0
|
11.09.2022 15:00 | 18 : 0 |
|
||||||
11.09
17:00
Zora
Ekonomist
0
4
|
11.09.2022 17:00 | 0 : 4 |
|
11.09
10:00
RadniÄki 1912
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
11.09.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
10:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (SM)
1
0
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
12:00
Dinamo 1945
Vojvodina
0
1
|
11.09.2022 12:00 | 0 : 1 |
|
11.09
13:30
Borac 1926
RadniÄki (V)
4
0
|
11.09.2022 13:30 | 4 : 0 |
|
11.09
10:00
Lokomotiva
RadniÄki
3
0
|
11.09.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
12:15
Ada
Zemun
0
3
|
11.09.2022 12:15 | 0 : 3 |
|
11.09
GFK DuboÄica
RadniÄki (N)
1
3
|
11.09.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
Real
Vlasina
3
1
|
11.09.2022 | 3 : 1 |
|
11.09
13:00
Takovo
RaÄevac
0
0
|
11.09.2022 13:00 | 0 : 0 |
11.09
10:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
2
5
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 5 |
11.09
12:00
Podunavac
Omladinac (NB)
1
7
|
11.09.2022 12:00 | 1 : 7 |
|
||||||
11.09
10:00
ODR
ŽelezniÄar
4
0
|
11.09.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
11.09
10:00
BaÄka 1901
Petrika
0
5
|
11.09.2022 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.09
10:00
Proleter 1951
Hajduk 1912
6
0
|
11.09.2022 10:00 | 6 : 0 | |||||||
11.09
12:00
OFK Kikinda
Mladost GAT
2
3
|
11.09.2022 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
10:00
Derby 2015
ÄSK Pivara
1
3
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 3 |
|
11.09
11:00
Prva Iskra
BuduÄnost
1
2
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
11.09
16:00
ŽAK
Mladost (BP)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
11:00
Sloga
RadniÄki
2
2
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 2 |
11.09
09:00
Omladinac
Barajevo
4
1
|
11.09.2022 09:00 | 4 : 1 |
|
11.09
13:00
RFK GrafiÄar
Napredak
1
0
|
11.09.2022 13:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
11:00
Novi Pazar
OFK VrŔac
2
2
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
12:00
IMT
Mladost (L)
2
1
|
11.09.2022 12:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
11:00
TSC
Rad
3
1
|
11.09.2022 11:00 | 3 : 1 |
11.09
12:00
RadniÄki 1912
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
11.09.2022 12:00 | 0 : 1 |
|
11.09
11:00
Borac 1926
Apolon 4
1
3
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
13:00
Mladi radnik 1926
Novi Pazar
3
5
|
11.09.2022 13:00 | 3 : 5 |
|
||||||
11.09
13:00
Apolon 2018
MaÄva
3
0
|
11.09.2022 13:00 | 3 : 0 |
|
11.09
10:00
OPK Rudar 1933
VGSK
2
4
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
10:00
Jasenica 2017
Å umadija (A)
2
2
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Å umadija 1934
RadniÄki 1923
0
6
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 6 |
|
11.09
13:30
Kiker
Rudar
1
4
|
11.09.2022 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
KaraÄorÄe
Bubamara 91
2
0
|
11.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
11.09
10:00
Respekt
MaÄva 1929
7
0
|
11.09.2022 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Sunrise Å abac
RaÄevac
4
0
|
11.09.2022 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
12:00
KaÄer
Loznica
0
10
|
11.09.2022 12:00 | 0 : 10 |
|
11.09
Kopernikus ŽeležniÄar
Real NiÅ”
1
5
|
11.09.2022 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
OFK RadniÄki
BuduÄnost
2
3
|
11.09.2022 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
Mineralac
TimoÄanin
4
0
|
11.09.2022 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
RadniÄki (P)
Timok 1919
4
1
|
11.09.2022 | 4 : 1 |
|
11.09
12:00
TrgovaÄki
RadniÄki (SM)
0
6
|
11.09.2022 12:00 | 0 : 6 |
|
||||||
11.09
12:00
Petar PuaÄa
Podrinje
3
2
|
11.09.2022 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
15:00
Armija SK
Krila Krajine
4
1
|
11.09.2022 15:00 | 4 : 1 |
|
11.09
11:00
BuduÄnost
Zlatibor
2
5
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 5 |
11.09
15:00
RFK GrafiÄar
Napredak
2
2
|
11.09.2022 15:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
10:00
Sloga (K)
Mladost (L)
2
2
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
10:00
Brodarac
Crvena zvezda
1
4
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 4 | |||||||
11.09
16:30
OLE
GFK Jagodina
4
3
|
11.09.2022 16:30 | 4 : 3 | |||||||
11.09
13:00
Partizan
Kiker
7
0
|
11.09.2022 13:00 | 7 : 0 | |||||||
11.09
13:30
TSC
Rad
0
3
|
11.09.2022 13:30 | 0 : 3 |
11.09
10:00
ObiliÄ
ŽAK
5
0
|
11.09.2022 10:00 | 5 : 0 |
|
11.09
09:30
Jedinstvo (V)
Savacium
1
3
|
11.09.2022 09:30 | 1 : 3 |
11.09
11:00
Sloga
Rampa
0
2
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
11.09
10:30
TornjoÅ”
AFK
3
2
|
11.09.2022 10:30 | 3 : 2 |
|
11.09
16:00
Lavice DuboÄica
ŽGFK Borac
0
2
|
11.09.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
14:30
RadniÄki 1923
RadniÄki 2012
6
1
|
11.09.2022 14:30 | 6 : 1 |
|
11.09
00:00
Loznica
Spartak DOO
3
0
|
11.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
18:00
ŽFU Zvezda B 2018
Vojvodina
2
0
|
11.09.2022 18:00 | 2 : 0 |
|
11.09
16:00
RadniÄki (Z)
ODR
6
2
|
11.09.2022 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
11.09
10:00
Sporto 023
InÄija
2
4
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
11:00
Voja GaÄiÄ
RadniÄki (Å )
1
3
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
12:00
1. maj
Jedinstvo (SP)
0
1
|
11.09.2022 12:00 | 0 : 1 |
|
11.09
10:00
Derby 2015
Petar PuaÄa
2
1
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
12:00
RFK Novi Sad 1921
OFK BaÄka
0
0
|
11.09.2022 12:00 | 0 : 0 | |||||||
11.09
10:00
Krila Krajine
Arena Su
2
0
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
CFK
TSC
1
4
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
10:00
OFK Kikinda
Hajduk 1912
6
1
|
11.09.2022 10:00 | 6 : 1 |
|
11.09
10:00
SuŔica
Kiker
1
1
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
12:00
RadniÄki 1923
Rudar (KM)
4
0
|
11.09.2022 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Sloga (K)
AS Novi Pazar
1
3
|
11.09.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
11.09
12:30
Sloga (BB)
Metalac
0
2
|
11.09.2022 12:30 | 0 : 2 | |||||||
11.09
10:00
Javor Matis
Sloboda (Ä)
1
4
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 4 | |||||||
11.09
10:00
Spartak 1976
GFK Sloboda
1
2
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
10:00
Mladost (L)
GauÄosi
0
2
|
11.09.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
10:00
Zlatibor
Borac 1926
0
3
|
11.09.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
11.09
10:00
ŽelezniÄar
Soko 2015
2
1
|
11.09.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
AF Duljaj
Smederevo 1924
2
0
|
11.09.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
11.09
10:00
RadniÄki (K)
Sunrise Å abac
1
4
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
10:00
MaÄva
OFK OseÄina
18
0
|
11.09.2022 10:00 | 18 : 0 |
|
11.09
11:30
RadniÄki (NB)
Kolubara
4
0
|
11.09.2022 11:30 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
14:30
Brodarac
OFK Beograd
3
0
|
11.09.2022 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
10:30
011
Crvena zvezda
0
4
|
11.09.2022 10:30 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
17:00
Teleoptik
IMT
3
1
|
11.09.2022 17:00 | 3 : 1 |
11.09
10:30
Spartak 1911
Bubamara 2010
6
2
|
11.09.2022 10:30 | 6 : 2 |
|
11.09
12:00
Potporanj
Ratar
2
3
|
11.09.2022 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
10:00
Polet
Banatul
10
2
|
11.09.2022 10:00 | 10 : 2 |
|
11.09
11:00
Posavina
Omladinac
0
11
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 11 |
|
11.09
10:00
Äerdap
Pomoravlje 1946
5
1
|
11.09.2022 10:00 | 5 : 1 |
|
11.09
15:00
Pazar Juniors
Tutin
5
1
|
11.09.2022 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
14:00
JoŔanica
Jedinstvo 2017
0
5
|
11.09.2022 14:00 | 0 : 5 |
|
11.09
14:00
ŠuŔnjar
Zuce 2019
3
0
|
11.09.2022 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
12:00
Lokomotiva
Zmaj Novi Grad
2
0
|
11.09.2022 12:00 | 2 : 0 |
11.09
12:00
KaraÄorÄe
Kraljica Marija
0
3
|
11.09.2022 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
12:00
Plana
Požarevac
8
1
|
11.09.2022 12:00 | 8 : 1 |
|
||||||
11.09
14:00
Pazar
Požega
5
1
|
11.09.2022 14:00 | 5 : 1 |
|
11.09
Dinamo
Ozren
3
0
|
11.09.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
LevaÄ
Jagodina
0
8
|
11.09.2022 | 0 : 8 |
|
||||||
11.09
PB 2022
Kolibri
6
0
|
11.09.2022 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
Napredak junior 2018
RadniÄki 2012
4
0
|
11.09.2022 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
VuÄice
Majdanpek
5
0
|
11.09.2022 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
MaŔinac
Lavice DuboÄica
1
1
|
11.09.2022 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
Rosulja 2014
RadniÄki 2014
0
6
|
11.09.2022 | 0 : 6 |
|
11.09
11:00
Zvezda B 2018
Kolubara
8
1
|
11.09.2022 11:00 | 8 : 1 |
|
||||||
11.09
09:00
Crvena zvezda
Rad
5
0
|
11.09.2022 09:00 | 5 : 0 |
|
11.09
11:00
ModoÅ”
Moskva
0
16
|
11.09.2022 11:00 | 0 : 16 | |||||||
11.09
13:00
Ruma
Prave Dame
1
8
|
11.09.2022 13:00 | 1 : 8 | |||||||
11.09
16:00
Proleter
Voja GaÄiÄ
1
8
|
11.09.2022 16:00 | 1 : 8 |
|
11.09
Timok 1919
GFK Jagodina
0
2
|
11.09.2022 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
TimoÄanin
Lider MGM
5
2
|
11.09.2022 | 5 : 2 |
|
11.09
Omladinac 2014
OFK Divci
3
0
|
11.09.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
OFK Senjak
Zadrugar
1
0
|
11.09.2022 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
OFK OseÄina
RadniÄki (V)
0
13
|
11.09.2022 | 0 : 13 |
|
||||||
11.09
Jedinstvo (Ub)
Vojvode
1
3
|
11.09.2022 | 1 : 3 |
|
11.09
09:00
Bežanija
BuduÄnost
9
1
|
11.09.2022 09:00 | 9 : 1 |
|
11.09
15:00
Obrenovac 1905
Skela
8
1
|
11.09.2022 15:00 | 8 : 1 |
|
11.09
09:00
Tika-taka
MaÄva
0
6
|
11.09.2022 09:00 | 0 : 6 | |||||||
11.09
11:00
MaÄva 1929
Mladost
4
3
|
11.09.2022 11:00 | 4 : 3 | |||||||
11.09
10:00
Fenix
Sunrise Å abac
1
5
|
11.09.2022 10:00 | 1 : 5 |
11.09
20:00
Spartak GP
SAS
1
5
|
11.09.2022 20:00 | 1 : 5 |
11.09
15:00
Torpedo Mlava
Rad Mozzart
3
109
|
11.09.2022 15:00 | 3 : 109 |