08.05
19:05
Mladost
Radnik
2
3
|
08.05.2022 19:05 | 2 : 3 | |||||||
08.05
17:00
Spartak ŽK
Kolubara
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
08.05
15:00
RadniÄki 1923
Proleter
2
1
|
08.05.2022 15:00 | 2 : 1 |
08.05
17:00
ŽelezniÄar
Loznica
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Mladost GAT
OFK Žarkovo
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
18:00
Javor Matis
RadniÄki (SM)
3
1
|
08.05.2022 18:00 | 3 : 1 |
08.05
17:00
MaÄva
BuduÄnost
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 | |||||||
08.05
17:00
RFK GrafiÄar
Rad
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Zlatibor
Timok 1919
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
08.05
17:00
Borac (S)
Tekstilac
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 | |||||||
08.05
17:00
Borac (Å )
OFK VrŔac
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
08.05
16:30
LeŔtane
BASK
0
1
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Zvezdara
Prva iskra
1
0
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
08.05
17:00
BuduÄnost (P)
Jedinstvo (P)
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 | |||||||
08.05
18:00
Trayal
Vlasina
2
0
|
08.05.2022 18:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
17:00
RadniÄki (S)
Sloga (L)
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Hajduk Veljko
RadniÄki (P)
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
08.05
17:00
Borac
Begej
0
0
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Omladinac FAM
Mladost
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
08.05
17:00
BuduÄnost
Sloga (T)
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 | |||||||
08.05
17:00
Dunav
Veternik
1
0
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Hajduk
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 | |||||||
08.05
17:00
Sloboda
Sloga (E)
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Jedinstvo
RadniÄki (NP)
3
2
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
08.05
17:00
Vojvodina (BG)
Krila Krajine
3
4
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 4 | |||||||
08.05
17:00
Tavankut
Sloga
0
0
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 0 | |||||||
08.05
17:00
BaÄka (P)
Preporod
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Mladost (T)
NjegoÅ”
6
2
|
08.05.2022 17:00 | 6 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Mladost (BP)
Hercegovac
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 |
08.05
16:30
Zvezda
OFK Mladenovac
0
2
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
08.05
16:30
Sloboda
BuduÄnost
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
JoŔanica
Polet
6
0
|
08.05.2022 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Gruža
Bane 1931
2
3
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
08.05
16:30
Zlatar
Polimlje
2
2
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Parmenac
Jedinstvo Putevi
0
2
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Jasen
Savinac
1
1
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Polet (LJ)
Omladinac
3
0
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Sloboda
Prijevor
2
0
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 0 |
08.05
16:30
Zadrugar
Vrelo Sport
0
2
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 2 | |||||||
08.05
16:30
Drina
Strmovo 1968
1
2
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Mladost
Cer
1
4
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 4 |
|
08.05
16:30
Mladi borac
OFK Mihajlovac
1
9
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 9 |
|
||||||
08.05
16:30
OFK Napredak
Rudar (S)
2
0
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 0 | |||||||
08.05
16:30
Grizli ML
KaraÄorÄe
1
0
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
08.05
17:00
MaloŔiŔte
Jedinstvo (GM)
3
3
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Rudar
Orljane
3
2
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Mladost (B)
NaŔa krila 1936
3
3
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Aluminijum
Morava
5
4
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
Bukovik
Pukovac
2
3
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Napredak 1929
Car Konstantin
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Delijski Vis
Mladost (M)
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
08.05
17:00
Äekmin
Pusta Reka
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Moravac Orion
Jablanica
1
4
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
Svetlost
Radan
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Alakince
Trnovac
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Jedinstvo
SFK Morava
5
2
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 2 |
|
08.05
17:00
OFK Lugomir
Župa
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
LevaÄ
Trstenik PPT
2
2
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga (D)
0
3
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Sloga (M)
Juhor
1
0
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
SFS Borac
Morava 1918
5
1
|
08.05.2022 11:00 | 5 : 1 |
08.05
17:00
OFK Slatina
Ozren
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Lužnica
Dunav
1
4
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 4 | |||||||
08.05
11:00
Tanasko RajiÄ
Rajko MitiÄ
0
0
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK 019
Äerdap
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
08.05
17:00
RadniÄki 1918
ŽAK
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Borac 46
Bratstvo 2019
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Rusin
NaŔa Zvezda
1
0
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
BuduÄnost (G)
BuduÄnost (P)
5
3
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 3 |
|
08.05
17:30
ŽSK
BaÄka 1923
5
1
|
08.05.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.05
17:30
JugoviÄ
Crvena Zvezda
3
3
|
08.05.2022 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
17:30
Tatra
TSK
1
2
|
08.05.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
17:30
Petrovaradin
Dinamo
3
2
|
08.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
08.05
17:00
Jugoslavija
Partizan (G)
1
4
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 4 | |||||||
08.05
17:00
Potporanj
Spartak 1911
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
08.05
17:00
HajduÄica
Jedinstvo SteviÄ
0
3
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 3 | |||||||
08.05
17:00
Sloga (BNS)
Partizan (U)
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 | |||||||
08.05
17:00
BuduÄnost (A)
Crvena zvezda
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Dolovo
Dolina
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
08.05
17:00
Sremac (D)
Sloga
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 | |||||||
08.05
17:00
RadniÄki
Napredak
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 | |||||||
08.05
17:00
FruŔkogorac
ŽelezniÄar
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Borac (M)
Sremac (DeÄ)
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Ljukovo
Jadran
1
0
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
08.05
17:00
BaÄka
BuduÄnost
1
0
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 0 | |||||||
08.05
17:00
ÄurÄin
ObiliÄ (NK)
7
1
|
08.05.2022 17:00 | 7 : 1 | |||||||
08.05
17:00
Iskra
TornjoÅ”
5
3
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 3 |
08.05
16:30
BaÄinac
Sloga
4
4
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 4 | |||||||
08.05
16:30
GlavaÅ”
Radnik
0
2
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Podunavac
Osipaonica
0
0
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Borac 1932
ŽelezniÄar Kusadak
1
0
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Polet
Jedinstvo
5
1
|
08.05.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
08.05
16:30
Mladi rudar 1954
ŽSK
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Lokomotiva
Trnava
2
4
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
08.05
16:30
Å umadinac 1913
Prvi srpski ustanak
5
0
|
08.05.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
BSK
Jasenica
3
2
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Badnjevac
Omladinac (D.R.)
0
1
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Plaskovac
Banja 1957
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
VinÄa
Marjan
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
08.05
11:00
Mala Vrbica
PoreÄ
2
1
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
RadniÄki (K)
Urovica
4
3
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
08.05
11:00
MiloŔevo
Nemetali
2
2
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Blizna
Rudna Glava
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
BSK
Branik
0
2
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Polet
Brestovac
5
1
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Polom
KljuÄ
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
08.05
17:00
Mladost
Progres
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
ZloÄudovo
Bratstvo
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Kumarevo 65
Umac
2
3
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Brza
Jedinstvo (G)
3
2
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
08.05
17:00
Real
OFK Morava
0
5
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.05
17:00
Jedinstvo (B)
BSK
5
0
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
ŽelezniÄar
Veliko Trnjane
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Moravac
Milanovo
2
5
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
08.05
17:00
Sloga
Sloboda
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Mladi borac
Mladost 1959
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
08.05
17:00
Borac
Naisus 1977
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Toplica
Svrljig
1
5
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 5 | |||||||
08.05
17:00
Zemljoradnik
TaskoviÄi
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Moravac
Polet
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Rad
Pobeda
2
6
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 6 |
08.05
OFK Rtanj
OsniÄ
2
1
|
08.05.2022 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
Rudar (P)
Omladinac
2
0
|
08.05.2022 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
GraniÄar
FSU Kraljevica
1
0
|
08.05.2022 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
TrebiÄ
Hajduk
0
3
|
08.05.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
Kosovo
RadniÄki 1946
0
4
|
08.05.2022 | 0 : 4 |
|
||||||
08.05
Å ljivar
Sloga
2
1
|
08.05.2022 | 2 : 1 |
|
08.05
Kupci
Vinogradar
4
5
|
08.05.2022 | 4 : 5 |
|
||||||
08.05
Trudbenik
BoŔnjane
4
1
|
08.05.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
Parunovac
Sloga (L)
0
0
|
08.05.2022 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
Äitluk
Sloga (D)
7
2
|
08.05.2022 | 7 : 2 |
|
||||||
08.05
TemniÄ 1924
13. April
8
1
|
08.05.2022 | 8 : 1 |
|
||||||
08.05
Sloga (Ä)
SebeÄevac
3
0
|
08.05.2022 | 3 : 0 |
|
08.05
16:30
Borac
Vojvodina (NM)
2
3
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Banat
Delija
3
0
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Krajina
Polet
4
3
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
ŽFK Banat
Mladost (L)
3
0
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
08.05
16:30
Vojvodina (B)
Napredak
3
1
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Rusanda
Mladost (BD)
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
08.05
17:00
Sloga
OFK Juhor 2016
3
3
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Dragocvet
GFK Tabane
4
3
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Juhor (G)
Napredak
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Javor
Mladi Borac
0
3
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
BuduÄnost (Ä)
Rudar (SR)
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
BuduÄnost (M)
Moravac 2015
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Partizan (M)
Mladost
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
08.05
16:30
Å apine
Borac (Ž)
3
2
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Sloga (L)
ŽelezniÄar
0
3
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
BuduÄnost (V)
Zvižd
3
2
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 2 | |||||||
08.05
16:30
Sirakovo
Vihor
3
1
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Borac (K)
ObiliÄ
1
3
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 3 |
|
08.05
16:30
DragoÅ”
Vladimir DurkoviÄ
1
1
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 1 | |||||||
08.05
16:30
Pobeda
Spartak
2
4
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 4 |
|
08.05
16:30
Mladost
Å umadija
0
3
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Strelac
RadniÄki (R)
4
2
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
LisoviÄ 1977
Barajevo
3
3
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Omladinac
Turbina
0
5
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
08.05
16:30
OFK BuduÄnost
Beljina
2
0
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
08.05
16:30
Podunavac
Napredak
3
1
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Rabrovac
Pudarci
1
2
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Dunavac
Velika Krsna
2
2
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
BoleÄ
SUF KovaÄevac 1956
6
0
|
08.05.2022 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
VrÄin
ZaklopaÄa
4
1
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Å umadija 1962
SUF Dubona
7
1
|
08.05.2022 16:30 | 7 : 1 |
|
08.05
11:00
Siti Sport Klub
Balkan Mirijevo
0
0
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Srem
Milutinac
1
0
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Posavac TiŔma
PKB Kovilovo
4
0
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
Hajduk
Rakovica
3
1
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
10:00
Heroj Polet
Dunav
1
3
|
08.05.2022 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Beograd Karaburma
Umka
2
2
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
08.05
16:30
Jedinstvo
Å umadinac
3
0
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
MarÅ”iÄ
Å umadija 1934
1
2
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Kolonija
Pobeda 1926
3
4
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.05
16:30
Slavija
Zastava
3
2
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
08.05
16:30
ZSK
Banjani
2
3
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.05
11:00
KaÄer
Proleter
3
0
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Mladost (D)
Žabari
0
4
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 4 | |||||||
08.05
16:30
Dimitrije TucoviÄ
OFK BrÄanac
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Toplica
OFK Senjak
0
1
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 1 |
08.05
17:00
Stevan NeŔticki
Mladost
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Sloboda
Crvena zastava
6
1
|
08.05.2022 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Morava
Proleter
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Vulkan 1963
RadniÄki 2020
1
3
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
RadniÄki 1936
Planinac 1933
0
3
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
08.05
16:00
Morava
Jedinstvo
2
0
|
08.05.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
16:00
VoÄar
GoruŔica
3
0
|
08.05.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:00
Prilike
Spartak 1976
0
6
|
08.05.2022 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
08.05
16:00
Kej
OvÄar
3
1
|
08.05.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
08.05
16:00
Å umadija
Donja Vrbava
0
0
|
08.05.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
16:00
Rakova
Orlovac 1932
1
7
|
08.05.2022 16:00 | 1 : 7 |
|
||||||
08.05
16:00
Jedinstvo (GG)
Napredak
1
0
|
08.05.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
08.05
16:00
Ozrem
Rudar
3
4
|
08.05.2022 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.05
16:00
Mladost
Zadrugar
0
0
|
08.05.2022 16:00 | 0 : 0 |
08.05
17:00
Tavnik
OFK Progorelica
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Ribnica
Zvezda
4
2
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Radnik
Omladinac (NS)
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Ras
Proleter
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Mataruge
KoŔtampolje
1
3
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Napredak
Ibar
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Jedinstvo 2017
BuduÄnost
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
08.05
Drina
Hajduk Stanko
3
1
|
08.05.2022 | 3 : 1 | |||||||
08.05
00:00
KaraÄorÄe
Sloga
2
1
|
08.05.2022 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
Majur
Jedinstvo (Å )
1
1
|
08.05.2022 | 1 : 1 | |||||||
08.05
Lipolist
RadniÄki (Kl)
3
3
|
08.05.2022 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
Podrinje
Vidojevica
4
0
|
08.05.2022 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
RadniÄki (Ko)
Milan OrliÄ
1
2
|
08.05.2022 | 1 : 2 |
|
08.05
16:30
AvijatiÄar Vranjani
Crnokosa
1
2
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
ViŔesava
Äajetina
5
0
|
08.05.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
Polet
Omladinac
2
0
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
16:30
Lazarica
Ježevica
3
1
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
08.05
16:30
SeÄica
Prvi partizan
2
8
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 8 | |||||||
08.05
16:30
Plavi Tok
OFK Kotroman
2
3
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 3 | |||||||
08.05
16:30
Tara
Rampa
3
3
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
PeruÄac
Jedinstvo
1
1
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Bakionica
Sloga
2
2
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
08.05
16:30
Vihor
Lugina
0
1
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 1 | |||||||
08.05
16:30
BSK Bujanovac
Mladost (S)
4
0
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 0 | |||||||
08.05
16:30
Pavlovac
Mineralac
1
2
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
RadniÄki 2021
Mladost (B)
3
0
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
FSU Južna pruga
Äelik
3
2
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
08.05
16:00
Moravac
Mineralac
1
4
|
08.05.2022 16:00 | 1 : 4 |
|
08.05
16:30
OFK Dif
Ibar
1
2
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 2 |
08.05
11:00
Lukavac
DraÄiÄ 2018
3
2
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
11:00
Stari drugari
Jadar 2013
9
0
|
08.05.2022 11:00 | 9 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
OFK Povlen
Mali korak
1
5
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 5 | |||||||
08.05
11:00
Polet
PopadiÄ
2
0
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
16:00
TeŔnjar
Rakac Stave
1
1
|
08.05.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Kolubara 2
Rajac
0
4
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 4 |
|
08.05
17:00
GraniÄar
TerekveÅ”
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Omladinac (D)
Kula
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Aleksa Å antiÄ
OFK Odžaci
0
3
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 3 | |||||||
08.05
17:00
Polet
Omladinac (B)
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Mladost
Zadrugar
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Hajduk
BSK
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
08.05
Ribnik
Poljoprivrednik
3
1
|
08.05.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
Donji Kopaonik
Polet 57
2
3
|
08.05.2022 | 2 : 3 |
|
||||||
08.05
Vinogradar
Stari Trstenik
3
3
|
08.05.2022 | 3 : 3 |
|
08.05
17:00
Pobeda
Mladost (V)
2
4
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
Mundial
BSK BavaniŔte
2
4
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
Omladinac 1927
Proleter (M)
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Glogonj
RadniÄki (B)
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Unirea
Omladinac (D)
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
08.05
16:00
Mladost (V)
JoŔeva
1
0
|
08.05.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
16:00
Polet (DL)
OFK Paljuvi
0
3
|
08.05.2022 16:00 | 0 : 3 | |||||||
08.05
11:00
Omladinac (K)
Tvrdojevac
1
0
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 0 | |||||||
08.05
16:00
Pambukovica
Ratkovac
0
2
|
08.05.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
16:00
Polet (T)
Sovljak
0
1
|
08.05.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
08.05
17:00
PSK Putinci
Mladost
2
6
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 6 |
|
||||||
08.05
17:00
ÄSK Äortanovci
Srem
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Å umar
Polet
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Hajduk 1932
Rudar
5
0
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Napredak
KruŔedol
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
FruŔkogorac
Jedinstvo
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
08.05
17:00
Potisje
OFK StajiÄevo
1
5
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Gradnulica
Tisa 1933
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
RadniÄki 1911
BileÄanin
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Naftagas
Zadrugar
4
7
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 7 | |||||||
08.05
17:00
MSK
Partizan
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Mladost
Lehel
3
2
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
08.05
11:00
Å umadija
Marjan MB
3
0
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
Lemind 1953
Gradac
2
0
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
11:00
Rudar 1973
RadniÄki (P)
2
6
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 6 |
|
08.05
17:00
Antimon
Jedinstvo
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
08.05
17:00
TE GuÄevo
Jelav
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Jadar 1961
SinÄeliÄ
7
2
|
08.05.2022 17:00 | 7 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
7. Juli
Prva Iskra
0
5
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.05
17:00
Mladost (DB)
Studenac
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
08.05
16:30
Stojnik
PopoviÄ
0
3
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 3 | |||||||
08.05
16:30
OFK RogaÄa
NemenikuÄe
8
2
|
08.05.2022 16:30 | 8 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
OFK Slatina
Sopot
1
2
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Sibnica
Vojvoda
0
4
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.05
16:30
Vis
Mladost (MI)
4
1
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Mali Požarevac
Crvena zvezda
4
2
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
08.05
11:00
Polet
Rojkovac
2
5
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 5 | |||||||
08.05
17:00
Rvati
Skela
2
6
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 6 | |||||||
08.05
17:00
Duboko
Pobednik
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 | |||||||
08.05
17:00
Munja
Partizan
1
4
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 4 |
08.05
17:00
Rudar
Omladinac
6
0
|
08.05.2022 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
RadniÄki
Sloga
4
2
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Batinac
Å umadija
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Donja Mutnica
Pomoravlje
5
1
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
15. Avgust 1950
Planinac
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
SinÄeliÄ
Beljanica
6
2
|
08.05.2022 17:00 | 6 : 2 |
|
08.05
16:30
Busije
Rekreativo 011
6
0
|
08.05.2022 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
08.05
10:00
Bežanija
Borac
1
1
|
08.05.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Å umadinac
Novi Beograd
0
3
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
11:00
13. maj
Velika MoŔtanica
3
0
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
13:30
BUSK
Dedinje
3
3
|
08.05.2022 13:30 | 3 : 3 |
|
08.05
16:30
Bratstvo
Pinosava
4
2
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.05
11:00
Mladi proleter
Palilulac
4
1
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Sveti Stefan
OFK Lug 2020
3
2
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Minel
Resnik
4
0
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Avala 1939
OFK Crvenka
3
0
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
08.05
11:00
Divostin
Kragujevac
1
1
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
21. oktobar
OFK Bagremar
4
1
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Seljak
OFK Žeželj
5
2
|
08.05.2022 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Jadran
DobraÄa
5
1
|
08.05.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
08.05
11:00
KaraÄorÄe
KruŔevica 1980
3
1
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
08.05
17:00
Morava
Mladost (G)
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 | |||||||
08.05
17:00
Å antarovac
VinoraÄa
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Ursule
Trnava
4
2
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Bratstvo
Mladost (T)
1
3
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Vinogradar
Å umadinac
9
1
|
08.05.2022 17:00 | 9 : 1 |
|
08.05
11:00
Gorski Car
Kalipolje
4
1
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
VenÄani
Kopljari
4
3
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
TreŔnjevica
Mladost (J)
5
1
|
08.05.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Å amot
Å umadinac
1
5
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 5 |
|
08.05
17:00
Slavija (P)
NeŔtin
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Krivanj
Borac
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
08.05
17:00
MagliÄ
TvrÄava
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Mladost
BaÄki Hajduk
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
BaÄka (D)
Kulpin
5
1
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 1 |
|
08.05
17:00
Mladost
Gorki
3
2
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
PetlovaÄa
BuduÄnost (Z)
1
3
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 3 | |||||||
08.05
17:00
DuŔko
Milicionar
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
BuduÄnost (PD)
Mladi borac
1
3
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 3 | |||||||
08.05
17:00
Sloboda
Napredak
2
2
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Stojan Lazarac
Omladinac
11
0
|
08.05.2022 17:00 | 11 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Sloga
Torpedo
1
5
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 5 |
|
08.05
11:00
Gruža
Granit
0
1
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
08.05
17:00
PopoviÄi Vrnjci
Mineral 2015
4
2
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Jovo Kursula
Omladinac
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Studen Vitez
2
3
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.05
11:00
MiloÄajac
Lazac
5
0
|
08.05.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
08.05
16:30
VlaÅ”iÄ
OFK Letnjikovac 1983
4
3
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Jevremovac
DumaÄa
2
0
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 0 | |||||||
08.05
16:30
Dobrava
Sloga (M)
1
4
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.05
16:30
Sloga (K)
PriÄinoviÄ
1
1
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 1 | |||||||
08.05
16:30
Mladost (PP)
Dobrava Žabar 2020
4
3
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 3 | |||||||
08.05
16:30
Mrovska
TreŔnjevka
2
2
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Å ipurske livade
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
08.05
17:00
Sloga 1948
Novoselac
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Sloga (DT)
Mladost
2
2
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Jasenovik 2018
VrtiŔte
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 | |||||||
08.05
17:00
Supovac
Mezgraja
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Spartak
Real NiÅ”
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
11:00
Standard 2021
Mramor
1
3
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 3 |
08.05
17:00
Roham
Jedinstvo (NB)
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Proleter
TerekveÅ”
2
3
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
2. Oktobar
Omladinac
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Napredak
1. Oktobar
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
08.05
16:00
Planinac
Gavrilo Princip
3
0
|
08.05.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:00
GauÄosi
Remont
2
4
|
08.05.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.05
16:00
Morava
MrŔinci
2
0
|
08.05.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
16:00
Gladijator
Tigrovi Mija Gold
0
3
|
08.05.2022 16:00 | 0 : 3 | |||||||
08.05
16:00
Vujan
Malba
0
0
|
08.05.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
Prijatelji
BuduÄnost
|
08.05.2022 | : |
08.05
16:30
Beli Orao
Batovac
3
0
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
BSK 1931
LjubiÄevo
4
2
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Napredak 1934
Mlava (B)
4
3
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Mladi Borac
BariÄ
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Dizel
Polet (V)
5
0
|
08.05.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Stig 1955
Napredak (B)
0
3
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 3 |
|
08.05
16:30
Napredak (S)
Sloga 1945
0
2
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Mladost (K)
Pobeda 1953
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Rade MiloÅ”eviÄ
TrgovaÄki
1
3
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Jedinstvo (S)
Manastirica
8
1
|
08.05.2022 16:30 | 8 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Integral
Jasenovac
1
1
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Mlava (ML)
Zadrugar 1947
1
2
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
08.05
11:00
Borac
Padež
3
0
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 0 | |||||||
08.05
16:30
Sloga
Veliki Suvodol
2
2
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
NiŔavac
Lokomotiva
4
0
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
08.05
11:00
Tempo
Å kriljac
1
3
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 3 | |||||||
08.05
11:00
Jedinstvo
Rutevac
5
0
|
08.05.2022 11:00 | 5 : 0 | |||||||
08.05
11:00
Sloga
Rudar 2016
3
2
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 2 | |||||||
08.05
11:00
Napredak 2012
Polet
2
0
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Borac
Crvena zvezda
1
4
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 4 |
08.05
16:30
Badljevica
Stari Hrast 2018
3
4
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.05
16:30
Jezava
Skobalj
0
0
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
BuduÄnost
Vožd 2020
0
4
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.05
16:30
Godomin
Landol
3
3
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
16:30
Lunjevac
Proleter 1947
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
08.05
17:00
Jelica
Bratstvo
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Vrelo
Sloga
0
3
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Gradina
DeviÄi
1
4
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 4 |
|
08.05
17:00
TromeÄa
Jadran
2
2
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Tisa
Jedinstvo (SK)
2
2
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Å ampion
GraniÄar
1
3
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Äoka
Jedinstvo (M)
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
08.05
17:00
GraniÄar (A)
OFK BikiÄ
0
3
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
GraniÄar (K)
Hajduk
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Jedinstvo
Srem
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Zeka BuljubaŔa
LSK LaÄarak
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
10:00
FruŔka Gora
Erdevik 2017
0
1
|
08.05.2022 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Zmaj
ObiliÄ 1993
3
6
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 6 |
|
08.05
17:00
Brezak
Backovac Junajted
0
0
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
14:00
Å ilopaj
Semedraž
1
3
|
08.05.2022 14:00 | 1 : 3 | |||||||
08.05
17:00
Takovski Ustanak
Majdan
4
3
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Jablanica
FC Stella Rossa
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
08.05
14:00
Ozremica
Omladinac
5
0
|
08.05.2022 14:00 | 5 : 0 |
|
08.05
10:00
Sloga 1980
JugoviÄi 1976
1
0
|
08.05.2022 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
13:00
Arbanasce
Balajnac 2019
8
0
|
08.05.2022 13:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.05
10:00
Omladinac 1977
Koprijan
3
0
|
08.05.2022 10:00 | 3 : 0 | |||||||
08.05
13:00
Lepaja 2018
Jastrebac 1979
2
7
|
08.05.2022 13:00 | 2 : 7 |
|
08.05
17:00
Hajduk 1950
Žednik
5
6
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 6 |
|
||||||
08.05
17:00
Elektrovojvodina
SFU GraniÄar 024
7
1
|
08.05.2022 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Äantavir
Solid
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Vinogradar
0
3
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
PaliÄ
Udarnik ViŔnjevac
2
5
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
08.05
17:00
Bikovo
Lokomotiva
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
08.05
17:00
Ratar
Banat (D)
6
4
|
08.05.2022 17:00 | 6 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
Å evac
Borac (VS)
5
2
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Polet
Vitorul
1
0
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Partizan
Sloga (M)
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Dunav
GraniÄar
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Omladinac
Banat (I)
3
2
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
08.05
17:00
BuduÄnost 1948
Pobeda
1
3
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Bukovac
Udarnik
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
08.05
16:30
ObiliÄ
Karadjordje
3
2
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Bresje Superior
Omladinac
2
3
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
08.05
11:00
Marina Kutina
Elid
5
0
|
08.05.2022 11:00 | 5 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Grkinja
10. februar
4
2
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 2 |
08.05
Pobeda
Mladost
0
5
|
08.05.2022 | 0 : 5 |
|
||||||
08.05
Jedinstvo
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
1
2
|
08.05.2022 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
Tomislavci
Sloboda
2
0
|
08.05.2022 | 2 : 0 |
|
08.05
17:00
Krivelj
Mladost
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Vrelo
OFK TamniÄ
5
0
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 0 |
|
08.05
17:00
Egeta
Omladinac
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
KladuŔnica
Rtkovo
5
0
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 0 |
|
08.05
14:20
Gorobilje
DuŔkovci
3
1
|
08.05.2022 14:20 | 3 : 1 |
08.05
11:00
Kapidžija
Naupare
0
4
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 4 | |||||||
08.05
17:00
MakreŔane
Bukovica
10
0
|
08.05.2022 17:00 | 10 : 0 | |||||||
08.05
11:00
Konjuh
Borac
3
3
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 3 |
|
08.05
17:30
OFK Sirig
ObiliÄ
3
0
|
08.05.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
17:30
Susek
Hajduk (Ä)
5
1
|
08.05.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.05
17:30
OFK Hajduk
ŽelezniÄar
3
4
|
08.05.2022 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.05
10:00
Moskva
Titel
4
2
|
08.05.2022 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.05
17:30
Borac
Hajduk (G)
3
2
|
08.05.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
17:30
Sloga
Proleter
2
5
|
08.05.2022 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
08.05
17:30
Vinogradar
BaÄka
3
6
|
08.05.2022 17:30 | 3 : 6 | |||||||
08.05
17:30
Äenej
MiletiÄ
0
1
|
08.05.2022 17:30 | 0 : 1 |
|
08.05
17:00
Sloven
Kameni
1
4
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
Vitez
OFK BrestaÄ
0
4
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
Mladost 1935
Kupinovo
5
4
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 4 |
|
08.05
17:00
KSK Konak 1926
Jedinstvo 2014
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Borac
Proleter
5
1
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Sloga
Zlatica
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
08.05
17:00
Crvena zastava
Rekreativo
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 | |||||||
08.05
17:00
Proleter
LjubiniÄ
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 | |||||||
08.05
17:00
OFK Urovci
Belo Polje
4
2
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 2 |
08.05
17:00
Bobovik
Provo 2015
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
11:00
Belpos
Jedinstvo 2014
0
2
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Verko
Torpedo
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Skupljen 2013
Polet
0
4
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 4 | |||||||
08.05
11:00
Petrovac 74
Hajduk
3
1
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
08.05
16:30
VraniÄ
Veliki Borak
7
0
|
08.05.2022 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
RuŔanj
OFK Borac
7
2
|
08.05.2022 16:30 | 7 : 2 |
|
08.05
16:30
Kremenac
Borba
3
1
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Bukorovac
Å umadija
0
2
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Azbest
Hajduk 1936
3
4
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 4 |
|
08.05
17:00
Mladost 1925
Milakovac 2018
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Morava (S)
Mladost 1981
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Sloga Obrva
Å umadija
6
3
|
08.05.2022 17:00 | 6 : 3 |
|
08.05
17:00
Magnohrom
BogutovaÄka Banja
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
Biljanovac
Partizan (V)
5
0
|
08.05.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
Stara ÄarÅ”ija
BuduÄnost
5
0
|
08.05.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
08.05
Omladinac (V)
Parcane
2
1
|
08.05.2022 | 2 : 1 | |||||||
08.05
Borjak 2013
Bresno Polje
5
0
|
08.05.2022 | 5 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Mladost 1977
Mladost (MD)
5
0
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 0 | |||||||
08.05
11:00
Ratajac
Gradac
0
2
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 2 |
08.05
17:00
Borac
Jedinstvo
5
3
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Polet
Donji Petrovci
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Hrtkovci
FruŔkogorac
5
3
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 3 |
|
08.05
17:00
PIK
Jedinstvo LemeÅ”
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Dinamo
Jedinstvo (R)
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
TeleÄka
Polet
1
0
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
08.05
17:00
Dražmirovac
Dobra Voda
6
0
|
08.05.2022 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Mladost
Mladi radnik
1
0
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Napredak
Kolonija
0
8
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 8 |
|
||||||
08.05
17:00
DomaÄin
Sloboda
0
10
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 10 |
|
08.05
11:00
BuduÄnost 1995
Strelac 001
4
1
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
OFK Takovo
Vukona
3
5
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 5 | |||||||
08.05
11:00
Tulari
Zvizdar 2012
2
0
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
Dokmir
Vrelo
0
2
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 2 | |||||||
08.05
11:00
Brezovica
Gunjevac
4
1
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
08.05
17:00
Bratstvo
Borac
0
4
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
Jedinstvo (lj)
Jedinstvo (M)
2
4
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Bingula
Jednota
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
GraniÄar
Napredak
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
SinÄeliÄ
Omladinac
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
08.05
17:00
ISK Izvor
ŽelezniÄar
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Polet
BSK
0
3
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 3 |
08.05
17:00
PotoÄac
Sloboda
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Moravac
BuduÄnost
6
0
|
08.05.2022 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo
2
2
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Napredak (Sv)
Heroj
0
4
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 4 |
|
08.05
17:00
Tempo
Borac
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Kolonija
Jedinstvo
5
1
|
08.05.2022 17:00 | 5 : 1 |
|
08.05
16:30
Sloga TOP
Polet
2
1
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Mirko TomiÄ
Kumane
1
8
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 8 |
|
||||||
08.05
16:30
Žika MarkoviÄ - UÄa
RadniÄki
5
2
|
08.05.2022 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
08.05
16:30
Borac 2016
Mladost 1970
3
4
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 4 | |||||||
08.05
16:30
Dunavac 1929
BaŔtovan 2015
0
1
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
08.05
11:00
Tamnava
MurgaÅ” 2012
4
0
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
OFK Stublenica
Trnjaci 2021
4
3
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 3 | |||||||
08.05
11:00
Brgule
Kolubara (LP)
0
3
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 3 | |||||||
08.05
11:00
KaleniÄ
Rudar 1945
1
4
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
08.05
11:00
Mladost (DB)
Morava
1
3
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
08.05
16:30
Rubribreza
Proleter
17
0
|
08.05.2022 16:30 | 17 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
Stepanje
BabajiÄ
2
0
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Kolubara
Borac
1
1
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
Mladost
IzviÄaÄ
0
4
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 4 |
|
08.05
10:00
Sloga (J)
SeliŔte
4
4
|
08.05.2022 10:00 | 4 : 4 |
|
||||||
08.05
10:00
Mlava (R)
Osanica
0
1
|
08.05.2022 10:00 | 0 : 1 |
|
08.05
11:00
BSK 1924
Napredak
6
1
|
08.05.2022 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Radnik
Stig (MC)
0
5
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 5 |
|
08.05
17:00
Banatul
NaŔa Krajina
8
0
|
08.05.2022 17:00 | 8 : 0 | |||||||
08.05
17:00
Vladimirovac
Vojvodina
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
JanoŔik
Rapid
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Dobrica
Solunac
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
08.05
10:00
Junkovac
Å umadinac
2
0
|
08.05.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
10:00
KrÄevac 04
Radoje DomanoviÄ
7
6
|
08.05.2022 10:00 | 7 : 6 |
|
||||||
08.05
10:00
Gornja Trnava 1938
BuduÄnost MI
3
1
|
08.05.2022 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
10:00
Maskar
Jarmenovci
7
2
|
08.05.2022 10:00 | 7 : 2 |
|
08.05
17:00
Hajduk
Borac (VG)
3
2
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Pobeda
Vinogradar
1
0
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
08.05
17:00
Sloboda
Sloga
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
Napredak 2021
Planinac
0
5
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.05
17:00
Sparta
TrgovaÄki
0
1
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 1 |
08.05
11:00
CuljkoviÄ
Partizan
4
6
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 6 |
|
||||||
08.05
11:00
Jelen
Jedinstvo 2020
4
1
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Varna
Proleter
0
5
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 5 |
|
08.05
11:00
Rankovac
Mladost Slatina
4
0
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
BojiÄ
MetliÄ
2
4
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.05
11:00
Korman
MiŔar
2
2
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
11:00
Mladost Svileuva
ZablaÄe
1
3
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
11:00
Jedinstvo
Borac BTG
5
2
|
08.05.2022 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.05
11:00
Rudar
Sava
4
6
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 6 |
|
08.05
16:30
Pobeda
Vojvoda Milenko
0
6
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
08.05
16:30
Sloga Vitez
Proleter 1932
1
0
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Metalac
Sloga (D)
3
0
|
08.05.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
08.05
16:30
Napredak
Dunavac
4
0
|
08.05.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
16:30
Margum
Morava 1932
2
6
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 6 |
|
||||||
08.05
16:30
Moravac 1933
Sopot
6
3
|
08.05.2022 16:30 | 6 : 3 |
|
08.05
11:00
Udarnik 2015
Burovac
7
1
|
08.05.2022 11:00 | 7 : 1 |
|
08.05
11:00
BSK
Petar Dobrnjac
0
4
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 4 |
|
08.05
10:00
Beli Orlovi
Omladinac
3
0
|
08.05.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
08.05
11:00
Mladost (B)
Stolice
0
3
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 3 | |||||||
08.05
11:00
Mladost GradiliŔte
KrajiŔnici
2
1
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Hajduk
Jadar
5
0
|
08.05.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
Borac
Granit
2
2
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
11:00
14. Oktobar
Paskovac
3
2
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 2 | |||||||
08.05
11:00
GradiliŔte
Vuk
0
5
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 5 |
|
08.05
11:00
RaniloviÄ 1970
Brezovac
6
1
|
08.05.2022 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Vrbica
MisaÄa
3
1
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 1 |
08.05
17:00
Markovac
Kosmajac
2
3
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
Sloga
Borac
0
2
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
17:00
IvanÄa
Selo Mladenovac
8
1
|
08.05.2022 17:00 | 8 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
VlaŔka
Omladinac
|
08.05.2022 17:00 |
|
08.05
17:00
OFK Mladost
Hajduk
4
3
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
08.05
17:00
GroÄanski fudbalski klub
UmÄari
3
2
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
08.05
17:00
BuduÄnost
Polet
|
08.05.2022 17:00 |
|
|||||||
08.05
17:00
Proleter
Sloga
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
Udarnik
Mladost
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
08.05
15:00
CrnÄa
Grabovica
4
7
|
08.05.2022 15:00 | 4 : 7 |
|
||||||
08.05
15:00
Selanac
Azbukovica
1
3
|
08.05.2022 15:00 | 1 : 3 |
|
08.05
17:00
Resava
Resavac
3
0
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 0 |
08.05
11:00
Radnik
Mladost
1
2
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
11:00
Bair
Napredak (U)
9
0
|
08.05.2022 11:00 | 9 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
OFK Napredak 1933
Omladinac
1
2
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 2 |
08.05
17:00
BSK
KruŔevica
3
1
|
08.05.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Kaonik
Polet
4
1
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 1 | |||||||
08.05
11:00
Grkljane
Vratare
3
1
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Dvorane
Mladost VPD
4
2
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 2 |
|
08.05
16:30
VuÄak
Drugovac
0
6
|
08.05.2022 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
08.05
16:30
OFK Slavija
ŽelezniÄar
2
9
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 9 |
|
||||||
08.05
16:30
Ravni Gaj
Vrbovac
2
0
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
08.05
17:00
Morava
Lipar
6
0
|
08.05.2022 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
PSS-192
SFK Glogovac
2
4
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 4 |
08.05
17:00
Mladost
Bratstvo
2
1
|
08.05.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:00
TOÅ K
Simm Bau
1
1
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
08.05
18:00
Zeta
BuduÄnost
2
2
|
08.05.2022 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
18:00
Podgorica
Jezero
0
1
|
08.05.2022 18:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
18:00
Mornar
Rudar
2
0
|
08.05.2022 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
17:00
OFK Petrovac
Iskra
0
4
|
08.05.2022 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.05
17:00
Sutjeska
DeÄiÄ
1
2
|
08.05.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
08.05
15:30
Sloga (SB)
LovÄen
0
1
|
08.05.2022 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
15:30
Budva
Otrant Olympic
1
2
|
08.05.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
15:30
Orjen
Hajduk
2
1
|
08.05.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
15:30
Sloga (R)
ObiliÄ
1
5
|
08.05.2022 15:30 | 1 : 5 |
|
08.05
15:30
Ilarion 2
Ilarion
0
3
|
08.05.2022 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
15:30
Iskra 2
Zabjelo
3
5
|
08.05.2022 15:30 | 3 : 5 |
|
||||||
08.05
15:30
Ribnica
Internacional
0
17
|
08.05.2022 15:30 | 0 : 17 |
|
||||||
08.05
15:30
Drezga
Adria
4
3
|
08.05.2022 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.05
15:30
Olympico
Karioke
0
1
|
08.05.2022 15:30 | 0 : 1 |
|
08.05
15:00
Arsenal
Leeds United
2
1
|
08.05.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
15:00
Leicester City
Everton
1
2
|
08.05.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.05
17:30
Manchester City
Newcastle United
5
0
|
08.05.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.05
15:00
Norwich City
West Ham United
0
4
|
08.05.2022 15:00 | 0 : 4 |
|
08.05
21:00
Atletico Madrid
Real Madrid
1
0
|
08.05.2022 21:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
14:00
Getafe
Rayo Vallecano
0
0
|
08.05.2022 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
18:30
Espanyol
Osasuna
1
1
|
08.05.2022 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
16:15
Villarreal
Sevilla
1
1
|
08.05.2022 16:15 | 1 : 1 |
|
08.05
17:30
Bayern
Stuttgart
2
2
|
08.05.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
19:30
RB Leipzig
Augsburg
4
0
|
08.05.2022 19:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
15:30
Eintracht
Borussia M'gladbach
1
1
|
08.05.2022 15:30 | 1 : 1 |
|
08.05
20:45
Hellas Verona
Milan
1
3
|
08.05.2022 20:45 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
18:00
Salernitana
Cagliari
1
1
|
08.05.2022 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
12:30
Spezia
Atalanta
1
3
|
08.05.2022 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
15:00
Venezia
Bologna
4
3
|
08.05.2022 15:00 | 4 : 3 |
|
08.05
15:00
Angers
Bordeaux
4
1
|
08.05.2022 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.05
15:00
Clermont
Montpellier
2
1
|
08.05.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
17:05
Lorient
Olympique Marseille
0
3
|
08.05.2022 17:05 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
13:00
Metz
Olympique Lyonnais
3
2
|
08.05.2022 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
20:45
PSG
Troyes
2
2
|
08.05.2022 20:45 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
15:00
Reims
Lens
1
2
|
08.05.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
08.05
17:30
ŽGFK Borac
Jedinstvo (Ub)
4
0
|
08.05.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
15:30
Slatke male
Kraljica Marija
2
5
|
08.05.2022 15:30 | 2 : 5 |
|
08.05
13:00
Majdanpek
Kolibri
5
0
|
08.05.2022 13:00 | 5 : 0 | |||||||
08.05
16:00
VuÄice
Knjaževac 2015
4
0
|
08.05.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
08.05
Trayal
BuduÄnost
1
0
|
08.05.2022 | 1 : 0 |
|
08.05
OFK TopliÄanin
Bor 1919
0
3
|
08.05.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
GFK DuboÄica
Jedinstvo
3
0
|
08.05.2022 | 3 : 0 |
|
08.05
10:00
Proleter (NS)
RadniÄki (SM)
0
0
|
08.05.2022 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
10:30
GFK Sloven
Index
3
2
|
08.05.2022 10:30 | 3 : 2 |
|
08.05
10:00
RadniÄki 1912
OFK BaÄka
4
3
|
08.05.2022 10:00 | 4 : 3 | |||||||
08.05
10:00
Kabel
Tisa NjerÅ”
3
1
|
08.05.2022 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Hajduk 1912
0
3
|
08.05.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
08.05
10:00
Dinamo 1945
Petrika
3
2
|
08.05.2022 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
10:00
InÄija
RadniÄki (NP)
8
1
|
08.05.2022 10:00 | 8 : 1 | |||||||
08.05
10:00
Omladinac
RadniÄki (Z)
5
1
|
08.05.2022 10:00 | 5 : 1 |
|
08.05
09:00
Zvezdara
BSK BorÄa
2
4
|
08.05.2022 09:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.05
08:30
Internacional
IMT 2
1
1
|
08.05.2022 08:30 | 1 : 1 |
08.05
17:00
Å umadija (T)
OFK AranÄelovac 1979
4
1
|
08.05.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
08.05
10:00
RadniÄki (K)
Borac (Å )
0
3
|
08.05.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.05
12:00
OFK Kikinda
Mladost (BJ)
3
2
|
08.05.2022 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.05
10:00
Feniks 1995
Sofeks
5
0
|
08.05.2022 10:00 | 5 : 0 |
08.05
12:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Jedinstvo Putevi
1
0
|
08.05.2022 12:00 | 1 : 0 |
|
08.05
13:00
TSC
Brodarac
1
1
|
08.05.2022 13:00 | 1 : 1 | |||||||
08.05
18:30
Zemun
Partizan
1
2
|
08.05.2022 18:30 | 1 : 2 | |||||||
08.05
13:30
IMT
Vojvodina
3
3
|
08.05.2022 13:30 | 3 : 3 | |||||||
08.05
13:00
ÄukariÄki
Spartak ŽK
8
2
|
08.05.2022 13:00 | 8 : 2 | |||||||
08.05
11:00
Crvena zvezda
MaÄva
4
0
|
08.05.2022 11:00 | 4 : 0 |
08.05
11:00
Å umadija 1903
Apolon 2018
2
4
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.05
11:00
Borac 1926
Apolon 4
1
0
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.05
12:00
Sloga (K)
MaÄva
2
0
|
08.05.2022 12:00 | 2 : 0 |
08.05
TimoÄanin
SFS Borac
6
1
|
08.05.2022 | 6 : 1 |
|
||||||
08.05
Kopernikus ŽeležniÄar
GFK DuboÄica
12
1
|
08.05.2022 | 12 : 1 |
|
||||||
08.05
GFK Jagodina
Mineralac
4
0
|
08.05.2022 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
OFK RadniÄki
Vlasina
0
4
|
08.05.2022 | 0 : 4 | |||||||
08.05
Real NiÅ”
BuduÄnost
1
4
|
08.05.2022 | 1 : 4 |
|
08.05
12:00
Proleter (NS)
Petrika
2
1
|
08.05.2022 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
12:00
ODR
Vojvodina
1
4
|
08.05.2022 12:00 | 1 : 4 |
08.05
12:00
RadniÄki 1912
OFK BaÄka
3
0
|
08.05.2022 12:00 | 3 : 0 | |||||||
08.05
12:00
Prof. Bolesnikov
Hajduk 1912
2
0
|
08.05.2022 12:00 | 2 : 0 |
|
08.05
12:00
Dinamo 1945
Petar PuaÄa
2
2
|
08.05.2022 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
12:00
Omladinac
RadniÄki (Z)
0
3
|
08.05.2022 12:00 | 0 : 3 |
|
08.05
09:00
IMT
011
1
1
|
08.05.2022 09:00 | 1 : 1 |
08.05
14:00
OFK Senjak
MaÄva 1929
2
1
|
08.05.2022 14:00 | 2 : 1 |
08.05
BuduÄnost
BASK
|
08.05.2022 | : | |||||||
08.05
Bežanija
OFK Žarkovo
3
3
|
08.05.2022 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
00:00
BSK 1925
Prva Iskra
4
1
|
08.05.2022 00:00 | 4 : 1 | |||||||
08.05
13:00
DIF
VinÄa
16
0
|
08.05.2022 13:00 | 16 : 0 | |||||||
08.05
10:00
Beograd
Zvezdara
5
0
|
08.05.2022 10:00 | 5 : 0 |
|
08.05
10:00
Sloga
Tavankut
5
1
|
08.05.2022 10:00 | 5 : 1 |
|
08.05
Omladinac
Duboko
11
0
|
08.05.2022 | 11 : 0 |
|
||||||
08.05
00:00
Rojkovac
Rvati
7
3
|
08.05.2022 00:00 | 7 : 3 |
08.05
11:00
ObiliÄ
NjegoÅ”
2
0
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
BajŔa
BaÄka
|
08.05.2022 11:00 |
|
08.05
16:30
Teleoptik
Napredak
2
0
|
08.05.2022 16:30 | 2 : 0 | |||||||
08.05
13:00
RadniÄki (N)
Brodarac
0
1
|
08.05.2022 13:00 | 0 : 1 | |||||||
08.05
15:30
Zemun
Partizan
0
4
|
08.05.2022 15:30 | 0 : 4 | |||||||
08.05
14:15
Ada
Vojvodina
0
3
|
08.05.2022 14:15 | 0 : 3 | |||||||
08.05
15:30
ÄukariÄki
Spartak ŽK
0
1
|
08.05.2022 15:30 | 0 : 1 |
08.05
11:00
BSK BorÄa
Brodarac 2
2
1
|
08.05.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.05
11:00
Rad 2
Å umadinac
3
1
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
16:30
OFK Beograd 2
RFK GrafiÄar
1
5
|
08.05.2022 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
08.05
13:30
Kolubara
Zemun 2
3
0
|
08.05.2022 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
12:00
Rakovica
BSK 1925
2
3
|
08.05.2022 12:00 | 2 : 3 |
08.05
11:00
Apolon
RSK
1
4
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.05
15:00
Jedinstvo Putevi
Sun Rise
0
1
|
08.05.2022 15:00 | 0 : 1 |
08.05
13:30
Kosmet
Kiker
4
0
|
08.05.2022 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
11:00
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
0
0
|
08.05.2022 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.05
15:00
SuŔica
Apolon 4
2
1
|
08.05.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
08.05
12:00
Polimlje
Metalac
7
3
|
08.05.2022 12:00 | 7 : 3 |
|
||||||
08.05
11:00
Takovo
Sloga (BB)
1
3
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
08.05
GFK Jagodina
SFS Borac
8
2
|
08.05.2022 | 8 : 2 |
|
||||||
08.05
Duel Juniors
Lider MGM
2
0
|
08.05.2022 | 2 : 0 |
|
||||||
08.05
RadniÄki (P)
Real
2
2
|
08.05.2022 | 2 : 2 |
|
||||||
08.05
Kopernikus ŽelezniÄar
OFK RadniÄki
1
1
|
08.05.2022 | 1 : 1 |
|
08.05
10:00
OFK Kikinda 1909
CFK
3
0
|
08.05.2022 10:00 | 3 : 0 |
08.05
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Å )
4
0
|
08.05.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.05
10:00
Jedinstvo (SP)
Sporto 023
0
5
|
08.05.2022 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.05
11:00
OFK VrŔac
RadniÄki (Zr)
3
0
|
08.05.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
08.05
11:00
MaÄva 1929
Omladinac 2014
1
1
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.05
10:00
Savacium
Respekt
3
0
|
08.05.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.05
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Ribnica
8
0
|
08.05.2022 10:00 | 8 : 0 |
|
08.05
10:00
BajŔa
Arena Su
5
1
|
08.05.2022 10:00 | 5 : 1 |
|
08.05
11:00
Crvena Zastava
Posavina
9
0
|
08.05.2022 11:00 | 9 : 0 | |||||||
08.05
10:00
RadniÄki
BuduÄnost
8
0
|
08.05.2022 10:00 | 8 : 0 |
08.05
11:30
Ratar
Partizan
1
7
|
08.05.2022 11:30 | 1 : 7 |
|
08.05
11:00
Polet
Vrnjci
1
4
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
08.05
Jedinstvo (SK)
AFK
1
3
|
08.05.2022 | 1 : 3 |
|
08.05
12:00
RadniÄki
ÄukariÄki
0
1
|
08.05.2022 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.05
10:30
Partizan
Kampione
3
1
|
08.05.2022 10:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.05
15:30
Kolubara
Crvena zvezda
2
0
|
08.05.2022 15:30 | 2 : 0 |
|
08.05
09:30
ObiliÄ
Spartak ŽK '10
0
0
|
08.05.2022 09:30 | 0 : 0 |
|
08.05
13:30
Srem
Å umadinac
1
3
|
08.05.2022 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.05
16:00
IMT
Zemun
2
6
|
08.05.2022 16:00 | 2 : 6 |
|
08.05
11:00
RadniÄki (R)
UÅ”Äe Novi Beograd
|
08.05.2022 11:00 |
|
08.05
10:00
MaÄva 1
MaÄva 1929
10
0
|
08.05.2022 10:00 | 10 : 0 |
|
08.05
10:00
Zadrugar
Vojvode
4
0
|
08.05.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
08.05
10:00
ŽelezniÄar
RSK
0
2
|
08.05.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.05
10:00
Mladi Radnik 1926
Pomoravlje 1946
1
0
|
08.05.2022 10:00 | 1 : 0 |
|
08.05
09:00
Zvezda
Posavina
0
0
|
08.05.2022 09:00 | 0 : 0 |
08.05
15:00
Finale 2013
Junior
3
3
|
08.05.2022 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.05
12:00
Vukovi
Trstenik PPT
2
8
|
08.05.2022 12:00 | 2 : 8 |
|
||||||
08.05
15:00
RadniÄki (S)
OFK ParaÄin
5
5
|
08.05.2022 15:00 | 5 : 5 |
|
08.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
1
3
|
08.05.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
08.05
13:00
Crvena zvezda
Sloboda
100
79
|
08.05.2022 13:00 | 100 : 79 | |||||||
08.05
15:30
Dynamic
Borac
74
62
|
08.05.2022 15:30 | 74 : 62 |
08.05
20:00
Mokra Gora
ObiliÄ
31
40
|
08.05.2022 20:00 | 31 : 40 |
08.05
19:00
KurŔumlija
Župa 54
33
25
|
08.05.2022 19:00 | 33 : 25 | |||||||
08.05
19:00
Jastrebac
Zlatar
10
0
|
08.05.2022 19:00 | 10 : 0 | |||||||
08.05
19:00
Vlasotince
Metalac
24
28
|
08.05.2022 19:00 | 24 : 28 |
08.05
18:00
Hercegovina
Mladost TSK
33
29
|
08.05.2022 18:00 | 33 : 29 | |||||||
08.05
18:00
Hercegovac
Jedinstvo
37
28
|
08.05.2022 18:00 | 37 : 28 |
08.05
19:30
Jedinstvo 1974
Äerdap
41
33
|
08.05.2022 19:30 | 41 : 33 | |||||||
08.05
14:00
Udarnik
Äerdap
32
43
|
08.05.2022 14:00 | 32 : 43 | |||||||
08.05
20:00
Mladi radnik
Rudar 2
32
26
|
08.05.2022 20:00 | 32 : 26 |
08.05
14:30
NiŔka Banja
ŽitoraÄa
37
36
|
08.05.2022 14:30 | 37 : 36 | |||||||
08.05
14:00
Mladost
Knjaz 1957
27
27
|
08.05.2022 14:00 | 27 : 27 |
08.05
18:30
Metalac
PIK Prigrevica
33
26
|
08.05.2022 18:30 | 33 : 26 | |||||||
08.05
19:30
ŽSK 1955
Crepaja
37
34
|
08.05.2022 19:30 | 37 : 34 |
08.05
13:00
RA Dinamo
Vladimirovac
37
7
|
08.05.2022 13:00 | 37 : 7 |
08.05
19:00
ObiliÄ
Sivac 69 - 2
21
25
|
08.05.2022 19:00 | 21 : 25 | |||||||
08.05
15:00
Rusin
GrafiÄar
31
25
|
08.05.2022 15:00 | 31 : 25 | |||||||
08.05
17:00
KljajiÄevo
Borac
18
14
|
08.05.2022 17:00 | 18 : 14 |
08.05
19:00
ŽitoraÄa
Mladost
31
27
|
08.05.2022 19:00 | 31 : 27 | |||||||
08.05
17:30
RSU Feniks
Radan
35
22
|
08.05.2022 17:30 | 35 : 22 | |||||||
08.05
21:00
Vlasotince
Remesiana
25
18
|
08.05.2022 21:00 | 25 : 18 |
08.05
17:00
Rudar
Požarevac
34
19
|
08.05.2022 17:00 | 34 : 19 |
08.05
20:00
Halas Jožef 2
RadniÄki
30
18
|
08.05.2022 20:00 | 30 : 18 | |||||||
08.05
18:00
Trijumf
Naftagas
22
32
|
08.05.2022 18:00 | 22 : 32 | |||||||
08.05
17:00
BeoÄin 1959
Odžaci
45
37
|
08.05.2022 17:00 | 45 : 37 |
08.05
18:00
TopliÄanin
ZajeÄar 1949
31
23
|
08.05.2022 18:00 | 31 : 23 | |||||||
08.05
17:30
Srem
Prijepolje
36
27
|
08.05.2022 17:30 | 36 : 27 |
08.05
11:00
Senta
Valis
15
7
|
08.05.2022 11:00 | 15 : 7 |
08.05
20:00
Pirgos
Lindoret
5
0
|
08.05.2022 20:00 | 5 : 0 |
|
08.05
19:00
Vranje
FON
6
2
|
08.05.2022 19:00 | 6 : 2 |
08.05
20:00
Palež
Winter sport
2
0
|
08.05.2022 20:00 | 2 : 0 | |||||||
08.05
20:00
Novi Sad
Zemun Samo pravo
9
2
|
08.05.2022 20:00 | 9 : 2 |
08.05
15:00
Locomotive
Crvena zvezda
6
82
|
08.05.2022 15:00 | 6 : 82 |
|
08.05
00:00
Bosphorus Wolves
RadniÄki (N)
28
30
|
08.05.2022 00:00 | 28 : 30 |
|
08.05
15:00
Novi Sad Wild Dogs
Vukovi Beograd
13
40
|
08.05.2022 15:00 | 13 : 40 | |||||||
08.05
13:00
Black Hornets
Pastuvi Požarevac
20
14
|
08.05.2022 13:00 | 20 : 14 |