03.10
15:30
1. Maj Ruma
RadniÄki 1912
2
0
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Kozara
Jedinstvo (SP)
2
2
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 2 | |||||||
03.10
15:30
OFK Stari Grad
RadniÄki (Zr)
4
0
|
03.10.2020 15:30 | 4 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Omladinac
Feniks 1995
2
1
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
03.10
15:30
OFK VrŔac
Mladost (NS)
1
1
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
03.10
15:30
BaÄka 1901
Tisa
2
3
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 3 | |||||||
03.10
15:30
Hajduk 1912
Dinamo 1945
0
1
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 1 | |||||||
03.10
15:30
Sloga (Ä)
Sloboda
5
1
|
03.10.2020 15:30 | 5 : 1 |
03.10
15:00
Smederevo 1924
Jedinstvo
3
2
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 2 | |||||||
03.10
15:00
Å umadija (A)
Takovo
1
4
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.10
15:00
MaÄva 1929
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
03.10
15:00
Gruža
Sloga 33
1
2
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.10
15:00
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
4
0
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
03.10
14:30
Lokomotiva
RadniÄki (O)
0
2
|
03.10.2020 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.10
10:00
SinÄeliÄ
Brodarac
1
4
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.10
14:30
Mladenovac
TEK Sloga
0
1
|
03.10.2020 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.10
14:30
Studentski grad
Zvezdara
1
0
|
03.10.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.10
14:30
RadniÄki (NB)
BSK BorÄa
2
2
|
03.10.2020 14:30 | 2 : 2 |
|
03.10
15:00
Moravac Orion
Timok 1919
1
4
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 4 | |||||||
03.10
15:00
SFK Morava
OFK SinÄeliÄ
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
03.10
15:00
OFK TopliÄanin
RadniÄki (S)
1
2
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
03.10
15:00
GoÄ
Proleter
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Mokra Gora
Borac
5
0
|
03.10.2020 15:00 | 5 : 0 |
|
03.10
15:00
KaraÄorÄe
VGSK
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Äerdap
Morava (VP)
1
4
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.10
15:00
Sloga (B)
OFK AranÄelovac 1979
0
0
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
03.10
15:00
Sevojno
Jasen
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
15:00
Parmenac
Rampa
1
3
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
03.10
15:00
Ribnica
Zadrugar
0
2
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 2 | |||||||
03.10
15:00
RadniÄki (V)
OFK Divci
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
03.10
15:30
Mladost APA
ÄSK Pivara
1
1
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
03.10
15:30
Tekstilac
RadniÄki (S)
4
0
|
03.10.2020 15:30 | 4 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Krila Krajine
Vojvodina (BG)
1
3
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 3 | |||||||
03.10
15:30
NjegoÅ”
OFK Vrbas
2
1
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 1 |
03.10
15:30
RadniÄki (S)
Jedinstvo (BK)
0
2
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.10
15:30
Naftagas
Mladost
2
2
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 2 | |||||||
03.10
15:30
Begej
Proleter
4
1
|
03.10.2020 15:30 | 4 : 1 | |||||||
03.10
15:30
Sloga
OFK Kikinda 1909
2
2
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 2 | |||||||
03.10
15:30
Jedinstvo (V)
Omladinac FAM
0
1
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
03.10
15:30
RFK Novi Sad 1921
Podunavac
1
1
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
03.10
15:30
RadniÄki
Sloboda
0
1
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.10
15:30
Sloga (T)
Podrinje
2
0
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.10
15:30
Crvena Zvezda
Sloga (E)
3
0
|
03.10.2020 15:30 | 3 : 0 |
03.10
15:00
Kopaonik
TemniÄ 1924
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Sloga (D)
MeŔevo
1
3
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
03.10
15:00
Brodoremont
Polom
4
0
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Balkanski
Rajko MitiÄ
5
1
|
03.10.2020 15:00 | 5 : 1 | |||||||
03.10
15:00
OFK Knjaz
Tanasko RajiÄ
2
2
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
03.10
15:00
Sloga
Alakince
3
0
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Nebeski Andjeli
OFK Kosanica
2
2
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
03.10
14:30
Komgrap
Torlak
0
2
|
03.10.2020 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.10
11:00
Milutinac
Napredak
0
3
|
03.10.2020 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.10
14:30
Å umadija
Turbina
1
2
|
03.10.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
03.10
15:00
Midžor
Rudar VrÅ”ka Äuka
6
1
|
03.10.2020 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Ozren
RadniÄki 1946
1
0
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
03.10
15:00
Rtanj
Kosovo
6
4
|
03.10.2020 15:00 | 6 : 4 |
03.10
15:00
Ribnik
Gradina
1
8
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 8 |
|
03.10
16:00
GFK Sloven
PSK
2
0
|
03.10.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
16:00
Rudar
Borac (M)
1
3
|
03.10.2020 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.10
16:00
ŽelezniÄar
Hajduk (V)
4
2
|
03.10.2020 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
03.10
16:00
RadniÄki
Partizan
4
0
|
03.10.2020 16:00 | 4 : 0 |
03.10
15:30
Partizan (U)
Sloga (BNS)
0
1
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 1 |
03.10
15:30
TvrÄava
Slavija
2
0
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
03.10
15:30
Sloga
TornjoÅ”
0
2
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 2 | |||||||
03.10
15:30
AFK
ObiliÄ
4
0
|
03.10.2020 15:30 | 4 : 0 |
03.10
14:30
ASK
TamiÅ”
3
0
|
03.10.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.10
14:30
Mladost (L)
2. Oktobar
3
1
|
03.10.2020 14:30 | 3 : 1 |
|
03.10
15:30
Borac (P)
Grizli ML
2
6
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 6 |
03.10
15:30
Veternik
FruŔkogorski partizan
4
0
|
03.10.2020 15:30 | 4 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Slavija
ŽSK
2
2
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
03.10
15:00
PoreÄ
Blizna
2
2
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.10
15:00
Brestovac
Mladost
7
1
|
03.10.2020 15:00 | 7 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Zlot
BSK
3
1
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Rudna Glava
Urovica
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
03.10
15:00
Rudar 2001
Sirakovo
6
0
|
03.10.2020 15:00 | 6 : 0 |
|
03.10
15:00
Svrljig
Sloga
3
2
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 2 | |||||||
03.10
15:00
TaskoviÄi
Palilula
4
1
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
03.10
15:30
Pepeljevac
Radnik (Ub)
2
4
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.10
15:30
OFK OseÄina
Strmovo 1968
1
1
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.10
15:30
OFK JabuÄje
OFK BrÄanac
1
1
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
03.10
16:00
OvÄar
Ozremica
4
0
|
03.10.2020 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.10
16:00
Slatina
Morava
2
0
|
03.10.2020 16:00 | 2 : 0 |
03.10
15:00
Vladimir DurkoviÄ
Pobeda
1
1
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Gnjilan
Spartak
4
4
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 4 |
|
03.10
15:00
Cer (PE)
Hajduk Stanko
1
2
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
03.10
15:30
Kopaonik
Rudar
0
3
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
03.10
15:30
ZveÄan
Ibar
1
4
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 4 |
|
03.10
15:30
Äaglavica
RadniÄki
0
1
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.10
15:30
Ugljare
Sitnica
1
0
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
03.10
14:00
Sloga
Mineralac
3
1
|
03.10.2020 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.10
14:00
Ropotovo
Moravac
9
4
|
03.10.2020 14:00 | 9 : 4 |
|
||||||
03.10
14:00
Oskar
Morava
3
0
|
03.10.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
03.10
15:00
Garevina
Poljoprivrednik
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Velika Drenova
Omladinac (U)
2
3
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.10
15:00
Stari Trstenik
Jezero
5
0
|
03.10.2020 15:00 | 5 : 0 |
|
03.10
15:30
Dunav
KaraÅ” (K)
3
2
|
03.10.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
03.10
15:30
Proleter
Omladinac (D)
4
0
|
03.10.2020 15:30 | 4 : 0 |
|
03.10
15:30
VenÄani
Mladost (R)
1
1
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
03.10
15:30
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
BSK
0
7
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 7 |
|
||||||
03.10
15:30
Omladinac-Å umadinac (V)
Å umadija (S)
2
3
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 3 |
|
03.10
15:30
ŽelezniÄar
Borac (R)
1
4
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 4 |
|
03.10
15:00
Bratstvo 1975
KoŔutnjak
3
0
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
03.10
15:00
OFK Crvenka
Mladi proleter
1
0
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
03.10
15:30
BogutovaÄka Banja
Sloga Obrva
3
3
|
03.10.2020 15:30 | 3 : 3 |
|
03.10
15:00
Polet S.D.
Borac (V)
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Bata BuliÄ
Jasenovac
4
2
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 2 | |||||||
03.10
15:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Pobeda 1953
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
03.10
15:00
Sloga
Pomoravlje
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Rudar (S)
15. Avgust 1950
2
4
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
03.10
15:00
OFK Batinac
Mladost (S)
7
0
|
03.10.2020 15:00 | 7 : 0 |
|
03.10
15:00
SinÄeliÄ 1934
Partizan
4
3
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
03.10
15:00
Zenit
Jedinstvo
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
03.10
15:30
Krtinska
Borac
5
0
|
03.10.2020 15:30 | 5 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Pobednik
Partizan
0
0
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 0 |
03.10
15:30
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
4
7
|
03.10.2020 15:30 | 4 : 7 | |||||||
03.10
15:30
KaleniÄ
Zvizdar 2012
2
2
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 2 | |||||||
03.10
15:30
Rudar 1945
ÄuÄuge
0
0
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 0 |
03.10
15:30
Rajac
Toplica
2
1
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
15:30
Junior Novo Naselje
Mali korak
3
0
|
03.10.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
03.10
15:00
RadniÄki 2020
Rujnik
5
0
|
03.10.2020 15:00 | 5 : 0 |
|
03.10
15:00
Tempo
Polet (R)
1
6
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 6 | |||||||
03.10
15:00
Å kriljac
OFK Sloga
1
2
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
03.10
15:30
Potisje
HorgoÅ” 1911
1
1
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 1 |
03.10
15:00
Kolarac
Vožd 2020
1
3
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
03.10
15:00
Badljevica
Omladinac
0
0
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
03.10
15:00
Zeppelin 026
Vrbovac
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
03.10
15:30
Belpos
Mladost 2013
2
4
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 4 |
03.10
15:00
Rtanj
Jedinstvo
5
0
|
03.10.2020 15:00 | 5 : 0 |
03.10
15:00
Borac
Mladost
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
15:00
Rongo Siti
Veliki Suvodol
4
2
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
03.10
15:00
NiŔavac
Lokomotiva
4
2
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
03.10
16:00
PaliÄ
Lokomotiva
6
2
|
03.10.2020 16:00 | 6 : 2 |
|
03.10
15:00
Studenac
Prva Iskra
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
03.10
15:00
Sloboda
Tomislavci
0
4
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 4 |
|
03.10
GlavaÅ”
Å umadija
6
1
|
03.10.2020 | 6 : 1 |
|
03.10
15:00
DobriÄ 1974
Balajnac
3
1
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
03.10
15:00
Pepeljevac 1947
Polet
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
MakreŔane
Kapidžija
1
1
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
03.10
11:00
Varvarin
Parcane
3
1
|
03.10.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
03.10
15:30
Milakovac 2018
Magnohrom
5
4
|
03.10.2020 15:30 | 5 : 4 |
|
03.10
15:30
Popovac
Donja Mutnica
5
2
|
03.10.2020 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
03.10
15:30
Radnik
Borac 1950
3
6
|
03.10.2020 15:30 | 3 : 6 |
|
03.10
15:30
Hajduk
PotoÄac
1
2
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
03.10
15:00
GFK StreliŔte
Dobra Voda
5
0
|
03.10.2020 15:00 | 5 : 0 | |||||||
03.10
15:00
Omladinac
Napredak
3
2
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
03.10
15:00
Stig (C)
Radnik (S)
4
1
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Napredak 1927
BSK 1924
1
2
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
03.10
15:30
NaŔa Krajina
Vladimirovac
6
2
|
03.10.2020 15:30 | 6 : 2 | |||||||
03.10
15:30
Dobrica
Mladost (VG)
3
2
|
03.10.2020 15:30 | 3 : 2 | |||||||
03.10
15:30
JanoŔik
Banatul
3
2
|
03.10.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.10
15:30
Rapid
Vojvodina
3
3
|
03.10.2020 15:30 | 3 : 3 |
|
03.10
15:00
BSK
Vreoci
3
3
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
03.10
15:00
Sloboda
Proleter
0
4
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 4 |
|
03.10
15:00
OFK Borac
Strmovo
4
0
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Mladi radnik
Bistrica
1
3
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
03.10
15:30
BuduÄnost MI
Maskar
1
3
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 3 |
|
03.10
15:00
Udarnik 2015
Omladinac
2
2
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.10
15:00
Dobrnje
Melnica
3
2
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.10
15:00
Napredak
Radnik
1
2
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
03.10
15:00
Burovac
BSK
3
2
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.10
15:00
Soko
Rudar 1947
8
1
|
03.10.2020 15:00 | 8 : 1 |
|
03.10
16:00
Å FU Derbi 2016
Napredak
1
0
|
03.10.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
03.10
15:30
Polet
Mladost
1
2
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
03.10
15:30
BojiÄ
ZablaÄe
2
1
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
03.10
15:30
DumaÄa
Jedinstvo
7
0
|
03.10.2020 15:30 | 7 : 0 |
03.10
15:30
Džemerovac 2020
POFK Metaloplastika 2006
2
1
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 1 |
03.10
15:00
Vukovac 98
Bliznak-MedveÄica
2
3
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.10
15:00
Osanica
Vrelo 1971
3
2
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
03.10
Crvena zvezda
Lepenica
|
03.10.2020 | : | |||||||
03.10
Å umadinac
Mladost
4
2
|
03.10.2020 | 4 : 2 |
03.10
15:00
OFK Napredak 1933
Mladost
4
2
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
03.10
16:00
Jedinstvo (M)
Omladinac
1
0
|
03.10.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
03.10
15:00
Morava
PSS-192
1
0
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
03.10
15:30
ModriÄa
Slavija
1
2
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 2 | |||||||
03.10
15:30
Drina
Zvijezda 09
1
1
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
03.10
15:30
Tekstilac
Sutjeska
2
0
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Leotar
ŽeljezniÄar
2
0
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Borac
Sloboda
1
2
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 2 | |||||||
03.10
15:30
Jedinstvo
Rudar Prijedor
0
0
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 0 | |||||||
03.10
15:30
LjubiÄ
Sloga
1
0
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Podrinje
Kozara
1
0
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 0 |
03.10
15:00
Jedinstvo
Arsenal
0
2
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.10
15:00
Igalo
Kom
0
1
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Ibar
Grbalj
1
0
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Drezga
Berane
0
1
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Mornar
Bokelj
1
0
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
03.10
13:30
Chelsea
Crystal Palace
4
0
|
03.10.2020 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.10
16:00
Everton
Brighton
4
2
|
03.10.2020 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
03.10
18:30
Leeds United
Manchester City
1
1
|
03.10.2020 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.10
21:00
Newcastle United
Burnley
3
1
|
03.10.2020 21:00 | 3 : 1 |
|
03.10
13:30
Norwich City
Derby County
0
1
|
03.10.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
03.10
16:00
Blackburn Rovers
Cardiff City
0
0
|
03.10.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
03.10
16:00
Luton Town
Wycombe Wanderers
2
0
|
03.10.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
16:00
Middlesbrough
Barnsley
2
1
|
03.10.2020 16:00 | 2 : 1 | |||||||
03.10
16:00
Nottingham Forest
Bristol City
1
2
|
03.10.2020 16:00 | 1 : 2 | |||||||
03.10
16:00
Reading
Watford
1
0
|
03.10.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
03.10
16:00
Rotherham United
Huddersfield Town
1
1
|
03.10.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
03.10
16:00
Sheffield Wednesday
Queens Park Rangers
1
1
|
03.10.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
03.10
16:00
Swansea City
Millwall
2
1
|
03.10.2020 16:00 | 2 : 1 |
03.10
16:00
Atletico Madrid
Villarreal
0
0
|
03.10.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.10
18:30
Real Sociedad
Getafe
3
0
|
03.10.2020 18:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.10
21:00
Valencia
Real Betis
0
2
|
03.10.2020 21:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.10
13:00
Real Valladolid
Eibar
1
2
|
03.10.2020 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.10
18:30
Elche
Huesca
0
0
|
03.10.2020 18:30 | 0 : 0 |
|
03.10
15:30
Borussia Dortmund
Freiburg
4
0
|
03.10.2020 15:30 | 4 : 0 | |||||||
03.10
18:30
RB Leipzig
Schalke 04
4
0
|
03.10.2020 18:30 | 4 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Eintracht Frankfurt
Hoffenheim
2
1
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
03.10
15:30
Kƶln
Borussia M'gladbach
1
3
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 3 | |||||||
03.10
15:30
Werder
Arminia
1
0
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 0 | |||||||
03.10
15:30
Stuttgart
Bayer 04
1
1
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 1 |
03.10
17:00
Lens
Saint-Etienne
2
0
|
03.10.2020 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.10
21:00
Nice
Nantes
2
1
|
03.10.2020 21:00 | 2 : 1 |
|
03.10
15:00
Sassuolo
Crotone
4
1
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 1 | |||||||
03.10
20:45
Udinese
Roma
0
1
|
03.10.2020 20:45 | 0 : 1 |
03.10
16:00
Novi Pazar
Vojvodina
3
1
|
03.10.2020 16:00 | 3 : 1 | |||||||
03.10
16:00
OFK BaÄka
Javor Matis
2
2
|
03.10.2020 16:00 | 2 : 2 | |||||||
03.10
18:00
Metalac
Partizan
1
1
|
03.10.2020 18:00 | 1 : 1 | |||||||
03.10
16:00
MaÄva
Voždovac
0
2
|
03.10.2020 16:00 | 0 : 2 | |||||||
03.10
16:00
Spartak ŽK
ÄukariÄki
4
2
|
03.10.2020 16:00 | 4 : 2 |
03.10
15:00
RadniÄki 1923
Dinamo
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
18:00
Borac 1926
RadniÄki (P)
3
1
|
03.10.2020 18:00 | 3 : 1 | |||||||
03.10
15:00
GFK Jagodina
ŽelezniÄar (P)
1
0
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
03.10
15:00
Rongo Siti
Veliki Suvodol
|
03.10.2020 15:00 |
|
|||||||
03.10
15:00
Pobeda
Mladost
|
03.10.2020 15:00 |
|
|||||||
03.10
15:00
NiŔavac
Lokomotiva
|
03.10.2020 15:00 |
|
03.10
15:00
MaŔinac Trejs
Crvena zvezda
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
03.10
13:00
MaÄva
ŽGFK Lavice DuboÄica
3
1
|
03.10.2020 13:00 | 3 : 1 | |||||||
03.10
15:00
Rad
Jedinstvo 2014
1
3
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
03.10
16:00
Loznica
Majdanpek
2
2
|
03.10.2020 16:00 | 2 : 2 |
03.10
15:00
StajiÄevo 2017
Banat
3
0
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
03.10
15:30
Požega
Jedinstvo
2
2
|
03.10.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
03.10
TopliÄanin
Knjaževac 2015
|
03.10.2020 | : | |||||||
03.10
MaŔinac 2020
Rudar 1974
4
2
|
03.10.2020 | 4 : 2 | |||||||
03.10
Kolibri
Morava
6
0
|
03.10.2020 | 6 : 0 | |||||||
03.10
Jagodina
LevaÄ
|
03.10.2020 | : |
03.10
14:00
VinÄa
Heroj Polet B tim
0
1
|
03.10.2020 14:00 | 0 : 1 |
|
03.10
18:00
RFK GrafiÄar
RFK Novi Sad 1921
1
1
|
03.10.2020 18:00 | 1 : 1 | |||||||
03.10
16:00
Crvena zvezda
TSC
4
0
|
03.10.2020 16:00 | 4 : 0 | |||||||
03.10
16:00
ÄukariÄki
Napredak
1
1
|
03.10.2020 16:00 | 1 : 1 |
03.10
10:00
Spartak ŽK
Proleter (NS)
2
2
|
03.10.2020 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.10
10:00
Kabel
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.10
10:00
Petar PuaÄa
Tisa NjerÅ”
4
1
|
03.10.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
03.10
15:00
Sloboda
Å abac Sunrise
0
1
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
MaÄva
Borac 1926
1
0
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Novi Pazar
BIP
2
1
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
03.10
15:30
OFK Lugomir
RadniÄki (P)
1
2
|
03.10.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
03.10
15:00
Smederevo 1924
Borac 1932
13
0
|
03.10.2020 15:00 | 13 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Jasenica 2017
Sloga 33
|
03.10.2020 15:00 | : | |||||||
03.10
11:00
Napredak
OFK Slavija
|
03.10.2020 11:00 |
|
|||||||
03.10
15:00
Mladi radnik 1926
KaraÄorÄe
3
0
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Zvižd
OPK Rudar 2001
7
2
|
03.10.2020 15:00 | 7 : 2 | |||||||
03.10
15:00
VGSK
Sloboda
|
03.10.2020 15:00 |
|
03.10
Jugoslavija
Mladost
3
1
|
03.10.2020 | 3 : 1 |
|
||||||
03.10
Strela
Polet
7
1
|
03.10.2020 | 7 : 1 |
|
||||||
03.10
Borac (St)
Omladinac 1927
3
0
|
03.10.2020 | 3 : 0 |
|
03.10
Dolovo
Vulturul
4
5
|
03.10.2020 | 4 : 5 |
|
||||||
03.10
Borac
RadniÄki
1
7
|
03.10.2020 | 1 : 7 |
|
||||||
03.10
BuduÄnost
Partizan
3
0
|
03.10.2020 | 3 : 0 | |||||||
03.10
Proleter
Dunav
6
1
|
03.10.2020 | 6 : 1 |
|
03.10
Polet
OFK Urovci
4
0
|
03.10.2020 | 4 : 0 | |||||||
03.10
Rvati
Zvezda
2
4
|
03.10.2020 | 2 : 4 |
03.10
09:00
Lokomotiva
OFK Žarkovo
1
1
|
03.10.2020 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.10
09:00
DIF
Zemun
0
3
|
03.10.2020 09:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.10
09:00
011
BSK BorÄa
3
0
|
03.10.2020 09:00 | 3 : 0 | |||||||
03.10
09:30
Kolubara
Železnik 1930
1
1
|
03.10.2020 09:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.10
10:00
BASK
BSK 1925
0
0
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.10
15:00
Bežanija
SinÄeliÄ
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
13:00
Zvezdara
Studentski Grad
1
0
|
03.10.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
03.10
14:00
Balkan
GSP Polet DorÄol
4
2
|
03.10.2020 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
03.10
10:00
Jedinstvo
IM Rakovica
1
2
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.10
18:00
BuduÄnost
LeŔtane
0
3
|
03.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
|
03.10
10:00
Dunav
PoŔtar 1930
2
3
|
03.10.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
03.10
10:00
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
3
3
|
03.10.2020 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
03.10
10:00
Takovo
KoriÄani
5
0
|
03.10.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
03.10
13:00
SuŔica
RadniÄki 1923
2
4
|
03.10.2020 13:00 | 2 : 4 |
|
03.10
15:00
Spartak
MaÄva 1929
2
3
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 3 |
|
03.10
11:00
Rad
011
8
0
|
03.10.2020 11:00 | 8 : 0 |
|
03.10
11:00
Teleoptik
OFK VrŔac
5
3
|
03.10.2020 11:00 | 5 : 3 | |||||||
03.10
14:00
Mladost (L)
Real NiÅ”
2
0
|
03.10.2020 14:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
11:00
RFK GrafiÄar
Apolon 4
3
0
|
03.10.2020 11:00 | 3 : 0 | |||||||
03.10
14:00
Crvena zvezda
TSC
2
0
|
03.10.2020 14:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
13:30
ÄukariÄki
Napredak
4
1
|
03.10.2020 13:30 | 4 : 1 |
03.10
11:00
Voždovac
Kolubara
3
0
|
03.10.2020 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.10
13:00
RadniÄki (NB)
011
3
1
|
03.10.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.10
10:00
RadniÄki (O)
OLE
2
3
|
03.10.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.10
09:00
BSK 1925
BSK BorÄa
1
2
|
03.10.2020 09:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.10
10:00
Bežanija
Ada
1
6
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
03.10
15:45
DIF
OFK Beograd
1
6
|
03.10.2020 15:45 | 1 : 6 |
|
03.10
10:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
0
1
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
03.10
12:00
Spartak ŽK
Proleter (NS)
0
1
|
03.10.2020 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.10
12:00
Kabel
RFK Novi Sad 1921
2
4
|
03.10.2020 12:00 | 2 : 4 |
|
||||||
03.10
12:00
Petar PuaÄa
Tisa NjerÅ”
5
0
|
03.10.2020 12:00 | 5 : 0 |
|
03.10
15:00
Smederevo 1924
Javor Matis
1
4
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 4 | |||||||
03.10
15:00
Savacijum
Borac 1926
0
3
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.10
15:00
Novi Pazar
Apolon 2018
1
1
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
03.10
14:30
Radnik
TimoÄanin
2
1
|
03.10.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
10:00
Vlasina
GFK Jagodina
0
4
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.10
10:00
Timok 1919
Bor 1919
10
0
|
03.10.2020 10:00 | 10 : 0 |
|
||||||
03.10
11:00
SFS Borac
RadniÄki (P)
7
1
|
03.10.2020 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
03.10
10:00
Trayal
Real
8
0
|
03.10.2020 10:00 | 8 : 0 |
|
03.10
10:30
VinÄa
OFK Mladenovac
0
5
|
03.10.2020 10:30 | 0 : 5 |
|
03.10
10:00
BeÄej 1918
Mladost
5
4
|
03.10.2020 10:00 | 5 : 4 |
|
||||||
03.10
10:00
Prof. Bolesnikov
Hajduk
6
0
|
03.10.2020 10:00 | 6 : 0 | |||||||
03.10
12:00
ODR
Jedinstvo
1
0
|
03.10.2020 12:00 | 1 : 0 |
|
03.10
Sloga
Jedinstvo SteviÄ
0
5
|
03.10.2020 | 0 : 5 |
|
||||||
03.10
Mladost
Spartak 1911
4
0
|
03.10.2020 | 4 : 0 |
|
||||||
03.10
Omladinac
Dinamo 1945
3
5
|
03.10.2020 | 3 : 5 |
|
03.10
Banat (I)
Crvena zvezda
1
7
|
03.10.2020 | 1 : 7 |
|
||||||
03.10
16:00
Ratar
Sloga
2
2
|
03.10.2020 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.10
Polet
Banat (D)
1
4
|
03.10.2020 | 1 : 4 |
|
03.10
OPK Rudar 1933
Sloga 1924
5
1
|
03.10.2020 | 5 : 1 |
|
||||||
03.10
Borac
ŽelezniÄar
0
7
|
03.10.2020 | 0 : 7 |
|
||||||
03.10
RadniÄki 1923
Sloga 33
9
1
|
03.10.2020 | 9 : 1 |
|
||||||
03.10
SuŔica
Pomoravlje 1946
4
2
|
03.10.2020 | 4 : 2 |
|
||||||
03.10
Rudar
OFK AranÄelovac 1979
8
1
|
03.10.2020 | 8 : 1 |
|
03.10
11:00
Preporod
BajŔa
0
2
|
03.10.2020 11:00 | 0 : 2 |
|
03.10
13:00
Posavina
Stepojevac Vaga
0
6
|
03.10.2020 13:00 | 0 : 6 | |||||||
03.10
10:00
Rojkovac
Zvezda
3
0
|
03.10.2020 10:00 | 3 : 0 | |||||||
03.10
10:00
BuduÄnost
Partizan
0
4
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 4 |
03.10
Drina
Loznica B
0
1
|
03.10.2020 | 0 : 1 |
|
||||||
03.10
RadniÄki
Sloga
6
4
|
03.10.2020 | 6 : 4 |
|
||||||
03.10
Borac
Antimon
2
3
|
03.10.2020 | 2 : 3 |
|
||||||
03.10
RaÄevac
Podrinje
8
0
|
03.10.2020 | 8 : 0 |
|
03.10
SASK
Crvena zvezda
1
9
|
03.10.2020 | 1 : 9 |
|
||||||
03.10
OFK ObiliÄ
Sloga (L)
1
11
|
03.10.2020 | 1 : 11 |
|
||||||
03.10
Sloga (M)
Mladi borac
3
0
|
03.10.2020 | 3 : 0 |
|
03.10
12:00
TrepÄa
Novi Pazar
2
3
|
03.10.2020 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.10
12:00
Sloga
JoŔanica
5
0
|
03.10.2020 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
03.10
12:00
Mladi radnik 1925
Jedinstvo 2017
2
1
|
03.10.2020 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
12:00
Bane 1931
Tutin
8
1
|
03.10.2020 12:00 | 8 : 1 |
|
03.10
Borac (NS)
Petar PuaÄa
3
0
|
03.10.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
03.10
Sofeks
Kabel
5
1
|
03.10.2020 | 5 : 1 |
|
||||||
03.10
00:00
Jedinstvo (R)
Proleter
0
3
|
03.10.2020 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.10
Tatra
Mladost (BJ)
1
3
|
03.10.2020 | 1 : 3 |
|
03.10
10:00
Vojvodina
Iskra
4
1
|
03.10.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.10
10:00
ÄurÄin
ObiliÄ
0
13
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 13 |
|
03.10
14:00
Jedinstvo (Å )
Å abac Sunrise
3
4
|
03.10.2020 14:00 | 3 : 4 |
|
03.10
13:00
BuduÄnost
OFK Beograd
0
4
|
03.10.2020 13:00 | 0 : 4 |
|
03.10
10:00
MaÄva
Å abac Sunrise
0
3
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.10
12:00
ŽelezniÄar
Sloga
2
3
|
03.10.2020 12:00 | 2 : 3 |
|
03.10
15:45
OFK Beograd
ADA
4
0
|
03.10.2020 15:45 | 4 : 0 |
|
||||||
03.10
09:00
Internacional
Crvena zvezda
0
2
|
03.10.2020 09:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.10
13:00
Teleoptik
BSK BorÄa
9
0
|
03.10.2020 13:00 | 9 : 0 |
|
||||||
03.10
09:00
Voždovac
IMT
2
1
|
03.10.2020 09:00 | 2 : 1 |
|
03.10
15:00
PetliÄ SD 2006
Cepelin 026
0
3
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
15:00
SFU Gornjak
Plana
0
3
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
15:00
AF Duljaj
Mladi radnik 1926
2
0
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
15:00
Äerdap
VGSK
0
3
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.10
10:00
Smederevo 1924
OPK Rudar 1933
1
4
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.10
15:00
RSK
Soko 2015
1
1
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.10
15:00
Å umadija (A)
Sloga 33
4
0
|
03.10.2020 15:00 | 4 : 0 |
03.10
15:00
Apolon 2018
Rudar
1
3
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.10
14:00
Pazar Juniors
Sport Klub 99
9
1
|
03.10.2020 14:00 | 9 : 1 |
|
03.10
10:00
ODR
Krila Krajine
5
0
|
03.10.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
03.10
10:00
Akademija Bambi
Derby 2015
0
4
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.10
10:00
Dinamo 1945
One team
0
4
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.10
12:00
Proleter 2006
RadniÄki (K)
1
3
|
03.10.2020 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.10
10:00
Sporto 023
ŽelezniÄar
1
1
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
03.10
10:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (NP)
7
0
|
03.10.2020 10:00 | 7 : 0 | |||||||
03.10
10:00
GFK Sloven
RFK Novi Sad 1921
2
3
|
03.10.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.10
12:00
Prof. Bolesnikov
Vojvodina
0
11
|
03.10.2020 12:00 | 0 : 11 |
|
||||||
03.10
10:00
Jedinstvo (SP)
Petrika
0
5
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 5 | |||||||
03.10
10:00
InÄija
Index
4
1
|
03.10.2020 10:00 | 4 : 1 |
03.10
10:00
Mladi radnik 1940
Udarnik
0
6
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
03.10
11:00
Mladost 1948
Bresje Superior
1
5
|
03.10.2020 11:00 | 1 : 5 | |||||||
03.10
10:00
Proleter Mihajlovac
AF DjokiÄ
0
8
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
03.10
Sloboda
Podunavac
4
1
|
03.10.2020 | 4 : 1 |
|
||||||
03.10
ŽelezniÄar Kusadak
BuduÄnost
5
1
|
03.10.2020 | 5 : 1 |
|
||||||
03.10
11:00
Cerovac 2013
Jasenica 2017
0
4
|
03.10.2020 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.10
Osipaonica
BaÄinac
15
2
|
03.10.2020 | 15 : 2 |
|
03.10
Omladinac 1927
Pobeda
10
1
|
03.10.2020 | 10 : 1 |
|
||||||
03.10
Dolina
RadniÄki
4
0
|
03.10.2020 | 4 : 0 |
|
||||||
03.10
11:00
Tempo
Borac
3
1
|
03.10.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.10
Unirea
Slavia
1
1
|
03.10.2020 | 1 : 1 |
|
03.10
BuduÄnost
Partizan
6
1
|
03.10.2020 | 6 : 1 |
|
||||||
03.10
HajduÄica
BAK
3
10
|
03.10.2020 | 3 : 10 |
|
||||||
03.10
KaraÅ”
OFK PlandiŔte
0
3
|
03.10.2020 | 0 : 3 |
|
03.10
10:00
Zadrugar
MaÄva 1929
0
5
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
03.10
10:00
Loznica
MaÄva
1
4
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.10
10:00
ŽelezniÄar
RaÄevac
0
8
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
03.10
10:00
Drina
Jedinstvo
3
4
|
03.10.2020 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
03.10
10:00
Fenix
Senjak
1
4
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.10
10:00
Savacium
RadniÄki
3
1
|
03.10.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.10
10:00
Sunrise Å abac
Mladost
1
2
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.10
10:00
Omladinac 2014
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
3
1
|
03.10.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
03.10
Jedinstvo SteviÄ
BSK
1
4
|
03.10.2020 | 1 : 4 |
|
||||||
03.10
Mundial
Stari TamiÅ”
3
0
|
03.10.2020 | 3 : 0 |
|
03.10
Voja GaÄiÄ
Borac
5
1
|
03.10.2020 | 5 : 1 |
|
||||||
03.10
Mladost
OFK VrŔac
1
10
|
03.10.2020 | 1 : 10 |
|
||||||
03.10
Kristal 2018
Proleter
4
1
|
03.10.2020 | 4 : 1 |
03.10
09:30
Stepojevac Vaga
Borac
2
5
|
03.10.2020 09:30 | 2 : 5 |
|
||||||
03.10
12:00
Kolubara
TEK Sloga
7
1
|
03.10.2020 12:00 | 7 : 1 |
|
03.10
10:00
Vinogradar
Tisa NjerÅ”
2
1
|
03.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
10:00
CFK
Subotica
9
3
|
03.10.2020 10:00 | 9 : 3 |
|
||||||
03.10
11:00
Spartak ŽK
Arena Su
1
0
|
03.10.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
03.10
11:00
Apolon I
Arsenal
0
1
|
03.10.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.10
09:00
SuŔica
Karadjordje (T)
|
03.10.2020 09:00 |
|
|||||||
03.10
09:30
RadniÄki 1923
Gruža
14
0
|
03.10.2020 09:30 | 14 : 0 |
|
||||||
03.10
10:00
Vodojaža
Apolon II
4
0
|
03.10.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.10
09:30
AranÄelovac
Morava (VP)
1
7
|
03.10.2020 09:30 | 1 : 7 |
|
03.10
08:30
Zvezda
Posavina
14
0
|
03.10.2020 08:30 | 14 : 0 | |||||||
03.10
10:00
Rvati
Omladinac
0
6
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 6 |
03.10
13:00
Voždovac
Crvena zvezda
0
3
|
03.10.2020 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.10
11:00
ÄukariÄki
RadniÄki (NB)
6
0
|
03.10.2020 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
03.10
09:00
Ada
Partizan
0
4
|
03.10.2020 09:00 | 0 : 4 |
|
03.10
09:00
Rakovica
SinÄeliÄ
1
1
|
03.10.2020 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.10
11:15
Lokomotiva
BSK 1925
2
3
|
03.10.2020 11:15 | 2 : 3 |
|
||||||
03.10
15:00
Palilulac
BSK
0
0
|
03.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.10
18:00
Studentski grad
OLE
3
2
|
03.10.2020 18:00 | 3 : 2 |
|
03.10
12:30
Bežanija
Karioke
0
4
|
03.10.2020 12:30 | 0 : 4 |
|
||||||
03.10
10:00
Resnik
Sremcica
0
1
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
03.10
10:00
PoŔtar 1930
Dunavac
7
0
|
03.10.2020 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
03.10
10:00
OFK Beograd
Kosmaj
5
2
|
03.10.2020 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
03.10
11:30
Balkan
BoleÄ
12
1
|
03.10.2020 11:30 | 12 : 1 |
|
03.10
10:00
Napredak
BuduÄnost
2
1
|
03.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
10:00
Mladost (T)
ObiliÄ
3
2
|
03.10.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.10
10:00
BaÄka
EÄÅ”eg
1
3
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.10
10:00
NjegoÅ”
Jadran
4
0
|
03.10.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
03.10
GFK Jagodina
Trayal Knez Lazar
1
0
|
03.10.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
03.10
SFS Borac
OFK RadniÄki
9
1
|
03.10.2020 | 9 : 1 |
|
||||||
03.10
Timok 1919
RadniÄki (P)
2
3
|
03.10.2020 | 2 : 3 |
|
||||||
03.10
RadniÄki (S)
Å ampion 2014
1
2
|
03.10.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
03.10
Car Konstantin
TimoÄanin
6
0
|
03.10.2020 | 6 : 0 |
|
||||||
03.10
Kopernikus ŽelezniÄar
Real
1
0
|
03.10.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
03.10
Radnik
GFK DuboÄica
3
1
|
03.10.2020 | 3 : 1 |
|
||||||
03.10
RadniÄki (N)
Duel Juniors
5
1
|
03.10.2020 | 5 : 1 |
|
||||||
03.10
Napredak
Lider MGM
5
0
|
03.10.2020 | 5 : 0 |
|
03.10
15:00
Olimpik
Partizan
1
1
|
03.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.10
18:30
OFK Beograd
Brodarac
0
3
|
03.10.2020 18:30 | 0 : 3 |
|
||||||
03.10
10:00
Å F ÄankoviÄ
IMT
1
3
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
03.10
14:30
Požega
Å ampion
0
4
|
03.10.2020 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
03.10
14:30
Kraljica Marija
Jedinstvo
2
0
|
03.10.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.10
14:30
Piksi 036
Požarevac
5
0
|
03.10.2020 14:30 | 5 : 0 |
|
03.10
11:00
Spartak d.o.o.
VoŔa AS
9
1
|
03.10.2020 11:00 | 9 : 1 |
|
||||||
03.10
11:00
Polet
Moskva
2
6
|
03.10.2020 11:00 | 2 : 6 | |||||||
03.10
11:00
Lehel 2019
TSC
4
1
|
03.10.2020 11:00 | 4 : 1 |
03.10
18:00
Zemun
Kolubara
7
0
|
03.10.2020 18:00 | 7 : 0 |
|
03.10
GFK Jagodina
Trayal Knez Lazar
5
0
|
03.10.2020 | 5 : 0 |
|
||||||
03.10
OFK ParaÄin
OFK RadniÄki
|
03.10.2020 | : | |||||||
03.10
Timok 1919
RadniÄki (P)
3
0
|
03.10.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
03.10
RadniÄki (S)
OFK Å ampion
0
6
|
03.10.2020 | 0 : 6 |
|
||||||
03.10
RadniÄki NiÅ” 2
Knjaževac
10
0
|
03.10.2020 | 10 : 0 |
|
||||||
03.10
Kopernikus ŽelezniÄar
Real NiÅ”
1
1
|
03.10.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
03.10
Radnik
GFK DuboÄica
0
13
|
03.10.2020 | 0 : 13 |
|
||||||
03.10
RadniÄki (N)
Duel Juniors
1
2
|
03.10.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
03.10
Duel Juniors 2
Lider MGM
3
0
|
03.10.2020 | 3 : 0 |
|
03.10
10:00
GSP Polet
ÄukariÄki B
0
6
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
03.10
10:00
Srem
SinÄeliÄ
1
6
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
03.10
14:30
Milutinac
Jedinstvo
2
1
|
03.10.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.10
09:00
Bežanija
Å umadinac
0
3
|
03.10.2020 09:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
11:00
BuduÄnost
IMT
0
1
|
03.10.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
03.10
11:00
Zadrugar
Akademija fudbala
1
4
|
03.10.2020 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.10
12:00
BuduÄnost
Å umadija
8
1
|
03.10.2020 12:00 | 8 : 1 |
|
||||||
03.10
10:00
Mladost (C)
TEK Sloga
1
6
|
03.10.2020 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
03.10
14:00
Kolubara 1
RadniÄki
2
0
|
03.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
03.10
10:00
BajŔa
Spartak ŽK '08
0
8
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
03.10
09:30
Spartak ŽK '09
Tisa NjerÅ”
4
0
|
03.10.2020 09:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.10
09:00
Arena SU
Subotica
7
0
|
03.10.2020 09:00 | 7 : 0 |
|
03.10
10:00
Obrenovac 1905
Zvezda
5
1
|
03.10.2020 10:00 | 5 : 1 | |||||||
03.10
10:00
Omladinac
Posavina
2
0
|
03.10.2020 10:00 | 2 : 0 | |||||||
03.10
10:00
Jedinstvo
Rvati
3
1
|
03.10.2020 10:00 | 3 : 1 | |||||||
03.10
Zabrežje
Deluks
3
7
|
03.10.2020 | 3 : 7 |
03.10
10:00
MaÄva 1929
Tika taka
2
2
|
03.10.2020 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.10
10:00
OFK Majur
POFK Savacium
0
8
|
03.10.2020 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
03.10
12:00
MaÄva 1
Å abac Sunrise 1
0
0
|
03.10.2020 12:00 | 0 : 0 |
|
03.10
21:00
Partizan NIS
Borac
78
87
|
03.10.2020 21:00 | 78 : 87 | |||||||
03.10
19:00
BuduÄnost VOLI
Split
84
59
|
03.10.2020 19:00 | 84 : 59 | |||||||
03.10
17:00
Igokea
Mega Soccerbet
62
84
|
03.10.2020 17:00 | 62 : 84 |
03.10
19:00
BKK RadniÄki
Sveti ÄorÄe
98
81
|
03.10.2020 19:00 | 98 : 81 | |||||||
03.10
14:30
Borac
Star
106
79
|
03.10.2020 14:30 | 106 : 79 |
03.10
16:00
Fair Play
Zdravlje Leskovac
94
87
|
03.10.2020 16:00 | 94 : 87 | |||||||
03.10
19:00
Mladost
Klik
69
77
|
03.10.2020 19:00 | 69 : 77 | |||||||
03.10
16:00
Konstantin
Napredak Junior
71
61
|
03.10.2020 16:00 | 71 : 61 |
03.10
19:30
OKK Vlasotince
Actavis Academy
76
54
|
03.10.2020 19:30 | 76 : 54 |
03.10
18:00
Rtanj
TopliÄanin
71
67
|
03.10.2020 18:00 | 71 : 67 |
03.10
18:00
Joker
Topola
91
67
|
03.10.2020 18:00 | 91 : 67 | |||||||
03.10
19:30
Futog
Omladinac
79
70
|
03.10.2020 19:30 | 79 : 70 | |||||||
03.10
19:00
Hajduk
Podrinje
89
46
|
03.10.2020 19:00 | 89 : 46 |
03.10
18:30
ŽelezniÄar
Velika Kikinda
61
42
|
03.10.2020 18:30 | 61 : 42 | |||||||
03.10
20:00
Hercegovac
Nova Pazova
92
68
|
03.10.2020 20:00 | 92 : 68 |
03.10
21:20
Veba Basket
Umka Džez
60
70
|
03.10.2020 21:20 | 60 : 70 | |||||||
03.10
17:30
Mondo Basket
Cerak
110
46
|
03.10.2020 17:30 | 110 : 46 |
03.10
19:20
AS Basket
Barajevo Bambi
49
70
|
03.10.2020 19:20 | 49 : 70 |
03.10
19:00
Srbobran
Petrovgrad
113
85
|
03.10.2020 19:00 | 113 : 85 | |||||||
03.10
12:30
Basketball Stars
Sport's World
61
79
|
03.10.2020 12:30 | 61 : 79 | |||||||
03.10
19:00
Proleter
KaraÄorÄevo
59
77
|
03.10.2020 19:00 | 59 : 77 |
03.10
18:00
Senta
OKK Spartak
61
87
|
03.10.2020 18:00 | 61 : 87 | |||||||
03.10
20:30
BeoÄin
Akademik
71
69
|
03.10.2020 20:30 | 71 : 69 |
03.10
19:00
Opovo 99
RadniÄki
48
83
|
03.10.2020 19:00 | 48 : 83 |
03.10
12:30
Trijumf
Jastreb
63
68
|
03.10.2020 12:30 | 63 : 68 |
03.10
17:00
Dynamic
Sloga
111
73
|
03.10.2020 17:00 | 111 : 73 | |||||||
03.10
18:00
VrŔac
TamiÅ”
89
81
|
03.10.2020 18:00 | 89 : 81 | |||||||
03.10
19:00
Napredak
Zlatibor
98
104
|
03.10.2020 19:00 | 98 : 104 | |||||||
03.10
19:00
Sloboda
Dunav
91
70
|
03.10.2020 19:00 | 91 : 70 | |||||||
03.10
19:30
Metalac
Pirot
92
85
|
03.10.2020 19:30 | 92 : 85 |
03.10
18:30
Student
Novosadska ŽKA
67
59
|
03.10.2020 18:30 | 67 : 59 | |||||||
03.10
17:00
Radivoj KoraÄ
Spartak
111
50
|
03.10.2020 17:00 | 111 : 50 |
03.10
18:30
Proleter
TopolÄanka
74
58
|
03.10.2020 18:30 | 74 : 58 | |||||||
03.10
16:30
Srbobran
Karaburma
71
65
|
03.10.2020 16:30 | 71 : 65 | |||||||
03.10
15:00
Srem
Ljubovija
60
57
|
03.10.2020 15:00 | 60 : 57 | |||||||
03.10
15:00
VrŔac
Sloga
68
67
|
03.10.2020 15:00 | 68 : 67 | |||||||
03.10
14:00
Sistem 2000
Gimnazijalac
54
47
|
03.10.2020 14:00 | 54 : 47 |
03.10
14:30
Duga 2
Proleter
73
60
|
03.10.2020 14:30 | 73 : 60 | |||||||
03.10
16:20
Ras
Delfin
109
31
|
03.10.2020 16:20 | 109 : 31 |
03.10
12:00
TehniÄar
Napredak 037
3
0
|
03.10.2020 12:00 | 3 : 0 | |||||||
03.10
14:00
Partizan
Rudar
3
1
|
03.10.2020 14:00 | 3 : 1 | |||||||
03.10
18:00
GraÄac
Tutin 020
3
0
|
03.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
03.10
17:00
Jagodina
NiÅ” 2
3
2
|
03.10.2020 17:00 | 3 : 2 | |||||||
03.10
16:00
Pirot
Morava
3
0
|
03.10.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
03.10
12:00
Desetka
MOK TopliÄanin 97
1
3
|
03.10.2020 12:00 | 1 : 3 | |||||||
03.10
20:00
Vranje
Hajduk Veljko
0
3
|
03.10.2020 20:00 | 0 : 3 |
03.10
17:00
KaraÄorÄe 2
Lucky Star
0
3
|
03.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
16:45
Roda
As
2
3
|
03.10.2020 16:45 | 2 : 3 |
03.10
19:00
Partizan
Mladost (NP)
0
3
|
03.10.2020 19:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
15:30
Sombor
Kulpin
0
3
|
03.10.2020 15:30 | 0 : 3 | |||||||
03.10
18:00
Srem Iton
Proleter
3
1
|
03.10.2020 18:00 | 3 : 1 |
03.10
16:00
Borac (S)
Crvena zvezda
0
3
|
03.10.2020 16:00 | 0 : 3 |
03.10
16:00
Smederevo Carina
Metalac Takovo
0
3
|
03.10.2020 16:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
16:00
DuboÄica
Klek SrbijaŔume
1
3
|
03.10.2020 16:00 | 1 : 3 | |||||||
03.10
19:00
Novi Sad Maneks
Spartak (LJ)
3
0
|
03.10.2020 19:00 | 3 : 0 |
03.10
20:30
Banat
Mladenovac
2
3
|
03.10.2020 20:30 | 2 : 3 | |||||||
03.10
19:00
Å umadija
Kosovska Mitrovica
2
3
|
03.10.2020 19:00 | 2 : 3 | |||||||
03.10
20:00
TopliÄki Vitezovi
TopliÄanin
0
3
|
03.10.2020 20:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
15:30
Užice
BavaniŔte
3
0
|
03.10.2020 15:30 | 3 : 0 |
03.10
18:00
Milenijum
Stampedo
2
3
|
03.10.2020 18:00 | 2 : 3 | |||||||
03.10
18:00
Majdanpek FBC
Pusta Reka
3
0
|
03.10.2020 18:00 | 3 : 0 | |||||||
03.10
15:00
Desetka
TopliÄanin
3
0
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
03.10
17:00
KurŔumlija
Knjaževac
3
0
|
03.10.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
03.10
17:00
Vlasina
Leskovac 98
0
3
|
03.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
17:00
Panda
Student
1
3
|
03.10.2020 17:00 | 1 : 3 |
03.10
16:00
Borac
Tara
3
0
|
03.10.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
03.10
18:00
Mokra Gora
Drina
3
1
|
03.10.2020 18:00 | 3 : 1 | |||||||
03.10
16:00
Sokolica
Sloga 031
3
1
|
03.10.2020 16:00 | 3 : 1 | |||||||
03.10
16:00
Napredak 037
Novi Pazar
0
3
|
03.10.2020 16:00 | 0 : 3 |
03.10
17:00
SmeÄ SV
Avala
0
3
|
03.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
17:00
Lazarevac
Tent 2
3
2
|
03.10.2020 17:00 | 3 : 2 |
03.10
17:00
Futog
NS Volej Team
2
3
|
03.10.2020 17:00 | 2 : 3 | |||||||
03.10
18:00
Volley Stars
Futog West
0
3
|
03.10.2020 18:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
20:00
Partizan
Slavija
1
3
|
03.10.2020 20:00 | 1 : 3 |
03.10
18:00
Srbijanka 014
Sterija
3
2
|
03.10.2020 18:00 | 3 : 2 | |||||||
03.10
15:00
RadniÄki Blasters
Novi Sad
3
1
|
03.10.2020 15:00 | 3 : 1 | |||||||
03.10
19:00
Takovo Zvezda Helios
Spartak
1
3
|
03.10.2020 19:00 | 1 : 3 |
03.10
18:00
SmeÄ 5
Crno Bele 011
1
3
|
03.10.2020 18:00 | 1 : 3 | |||||||
03.10
16:00
Panonija
Zlatibor
0
3
|
03.10.2020 16:00 | 0 : 3 | |||||||
03.10
15:00
RadniÄki (K)
Gimnazijalac
2
3
|
03.10.2020 15:00 | 2 : 3 | |||||||
03.10
18:00
Ruma
Ivanjica
2
3
|
03.10.2020 18:00 | 2 : 3 |
03.10
17:50
Vojvodina
Crvenka
36
17
|
03.10.2020 17:50 | 36 : 17 | |||||||
03.10
19:00
Dinamo
Proleter
32
26
|
03.10.2020 19:00 | 32 : 26 | |||||||
03.10
19:30
Partizan
Kikinda Grindex
27
15
|
03.10.2020 19:30 | 27 : 15 | |||||||
03.10
19:00
DuboÄica 54
Spartak
26
16
|
03.10.2020 19:00 | 26 : 16 |
03.10
19:00
Metaloplastika
RadniÄki
29
27
|
03.10.2020 19:00 | 29 : 27 | |||||||
03.10
18:30
ŽelezniÄar 1949
Crvena zvezda
28
24
|
03.10.2020 18:30 | 28 : 24 | |||||||
03.10
19:00
Novi Pazar
ObiliÄ
26
29
|
03.10.2020 19:00 | 26 : 29 | |||||||
03.10
19:00
Rudar
Å amot 65
28
24
|
03.10.2020 19:00 | 28 : 24 |
03.10
19:45
Novi Beograd 11. april
KVK RadniÄki
11
8
|
03.10.2020 19:45 | 11 : 8 | |||||||
03.10
19:00
Vojvodina
Å abac
6
9
|
03.10.2020 19:00 | 6 : 9 | |||||||
03.10
19:45
Stari Grad
Zemun
8
14
|
03.10.2020 19:45 | 8 : 14 | |||||||
03.10
18:00
Partizan
Nais
8
5
|
03.10.2020 18:00 | 8 : 5 | |||||||
03.10
20:00
Banjica
BVK Crvena zvezda
6
15
|
03.10.2020 20:00 | 6 : 15 |
03.10
19:00
Smederevo
Požarevac
5
2
|
03.10.2020 19:00 | 5 : 2 |
|
03.10
20:00
Novi Sad
Viking
6
0
|
03.10.2020 20:00 | 6 : 0 |
|
03.10
21:00
Winter sport
KalÄa
4
1
|
03.10.2020 21:00 | 4 : 1 | |||||||
03.10
19:00
Vranje
Konjarnik
4
1
|
03.10.2020 19:00 | 4 : 1 |
03.10
20:45
Metalac Kolorado
SAS
3
3
|
03.10.2020 20:45 | 3 : 3 |
|
||||||
03.10
21:00
Banjica
BeÄej 2003
1
4
|
03.10.2020 21:00 | 1 : 4 |
03.10
16:00
Novi Sad Wild Dogs
Blue Dragons Beograd
41
45
|
03.10.2020 16:00 | 41 : 45 |
|
03.10
12:00
Black Hornets
Orlovi
62
12
|
03.10.2020 12:00 | 62 : 12 |
|