Zlatibor
FAP
Raspoloženi Đerković dovoljan za minimalac Reala

Trener Reala Aleksandar Petaković - foto: lična arhiva

Real je od prvog minuta utakmice gospodario na terenu, držao tempo, bio opsaniji i opsedao gol gostiju. Naročito su dominirali u prvom poluvremenu i stvorili 3-4 velike prilike preko Đerkovića, Vučićevića, Radonjića... Golman gostiju Đorđević panterskim skokom ukrotio je Å”ut strelca Đerkovića. Ključan momenat se odigrao u 32. minutu, kapiten Dukić prodro je po levoj strani, ubacio upotrebljivu loptu, najprisebniji je bio Đerković i sa nekih 11 metara oÅ”trim Å”utem pod prečku matirao Đorđevića.

Ā

U nastavku je malo opao ritam i niÅ”ta se značajnije nije deÅ”avalo do 64. minuta kada beležimo oÅ”triji start Bajčića na mladom Radonjiću. Kako mu je to bio drugi žuti, morao je pre vremena na tuÅ”iranje. Do kraja utakmice gosti brojčano slabiji nisu mogli viÅ”e, a domaćin zadovoljan vođstvom nije previÅ”e rizikovao.

REAL (PODUNAVCI) - OFK MIHAILOVAC 1:0 (1:0)

IgraliÅ”te FK Reala u Podunavcima. Gledalaca oko 200. Gl. Sudija: Milan Balinovac (Ub), Pom. sudije: Pavle Davidović (Čačak), Ivan Lazarević (Valjevo). Strelac: 1:0 V. Đerković u 32. minutu. Žuti kartoni: Đerković, Dimitrijević (Real), A. Lukić, Bjelanović (OFK Mihailovac). Cr. karton: Aleksa Bajčić u 64. minutu.

REAL: Babić, Đerković (Dimitrijević), VukaÅ”inović, Luković, Radonjić, Marinković (Mihajlović), Vučićević (Vukosavljević), Radović, Savić, Dukić, Basarić.

OFK MIHAILOVAC: Đorđević, Bajčić, Šapić (Kuzmanović), A,Lukić, L.Lukić, Rakić, Bjelanović, Miljković (Jovanović), Milosavljević (Jaćimović), Stanić, Arsenijević (Pejić).