Šumadija
Čekmin
Sloboda
JOL Zapad: Bobište-Radnički 3-2

Drama u Bobištu. U meču koji je za domaćina značio sve ili ništa došli su do tri boda u trećem minutu sudijske nadoknade. Počelo je dobrom igrom domaćina. U 8.minutu Jovanović šalje upotrebljivu loptu ka Kontiću koji vara svog čuvara ulazi u šesnaesterac vara svog čuvara biva ometen što je danas odlični sudija Prokopović okarekterisao kao jedensterac, što Kontić pretvara u pogodak za 1:0. Nakon toga u 14.minutu domaći povećavaju na 2:0. Smiljković odlično vara odbranu i salje loptu na tacnu mladom Stefanoviću koji pogadja za 2:0. Od tog momenta na terenu je postojao samo jedan tim Radnički iz Pertata. Gosti rezantnim šutem u 22. minutu smanjuju prednost. U 30.minutu Smiljković spaja Stamenkovića sa golmanom gostiju Mitrovića ali više nego povoljnu priliku ne pretvara u pogodak.

U drugom poluvremenu ponovo furioznih 10.minuta domaćina. Šanse redom ne kosriste Stamenković, Kontić pa na kraju i Smiljković. Jednu neopreznost domaćina koriste gosti i u 70.minutu šok na igralištu 2-2. Pojačavaju domaći uvodjenjem i trećeg spica visokog Popovića. U punom jeku napada domaćih sevnula je kontra gostiju i u 83.minutu izlaze sami pred golmana gostiju Krasića ali na sreću domaćina pogadjaju samo prečku. Ključni detalj desio se u sudijskoj nadoknadi. Zdravković Miloš šalje upotrebljivu loptu ka kapitenu Zdravković Draganu koji loptu šalje u mrežu za neopisivo slavlje domaćina.

Igralište Bobišta. Gledalaca:300. Sudija:Boris Prokopović (Mrštane).
Strelci za Bobište: Kontić u 8.minutu, Stefanović u 14.minutu i Zdravković D u 90+3 minutu.

BOBIŠTE: Krasić, Jovanović (od 80.minuta Popović), Stojković, Marjanović, Zdravković D, Sokolović (od 46.minuta Janković), Stefanović, Kontić, Smiljković, Stamenković, Petković (od 46.minuta Zdravković M).