Jedinstvo Putevi
Jadar (ST)
Polimlje
Zona Drina: Zadrugar - Jadar (GD) 5:0

Na poslednjoj utakmici ove sezone ekipa Zadrugara je ubedljivo savladala nedorasle goste iz Gornjeg Dobrica. Već u 10. minutu Lajkovčani su došli do prednosti. Leontijević je uputio idealan centaršut a Grujić efektno savladao Nikolića. Zapretili su i gosti , iz slobodnog udarca Karajčić je pogodio prečku. Zeleni su bili nadmoćni u prvom poluvremenu, ali rezultat je ostao 1:0. U nastavku meča domaći su diktirali tempo. Rezervista Radovanović zablistao je nakon ulaska u igru u 55. minutu. Prvi od svoja tri gola postigao je u 60. minutu. Nakon što ga je Živković preciznim pasom pronašao u šesnestercu, lako postiže pogodak. Nova majstorija Radovanovica u 75. minutu, sa 18 metara šalje loptu u raklje nemoćnog Nikolića. Popularni Rogonja je bio neuhvatljiv i postiže treći pogodak u 80. minutu. A da gosti odu kući sa petardom u mreži postarao se Bojičić u 85. minutu. Dvaput je zalomio odbranu domaćih u šesnestercu, lobovao Nikolića i tako postavio konačnih 5:0. Lajkovački ljubitelji fudbala aplauzom su ispratili igrače Zadrugara koji su nakon meča proslavili odličnu sezonu.