Igor Poček 7
51'
Novi remi Zlatibora u Superligi
26.09.2020 zlatiborpress.rs

Fudbaleri Zlatibora odigrali su nerešeno 1:1 sa ekipom Javora na gostovanju u devetom kolu Ling long Superlige Srbije. Sa ovim rezultatom ekipa Predraga Ristanovića je došla do šestog boda u takmičenju i trenutno je na 18. mestu na tabeli.

Poveo je Zlatibor protiv ekipe iz sredine tabele u 11. minutu golom Vasilija Janjića posle dobrog udarca za 20ak metara. Ipak, ivanjički tim je do izjednačenja stigao u 40. minutu, a strelac je bio Luka Radivojević nakon što je ostao sam u šesnaestercu. U drugom poluvremenu su mreže mirovale, pa je došlo do podele bodova u jednom od derbija zapadne Srbije.

U narednom kolu čajetinski tim dočekuje Radnik iz Surdulice 3. oktobra u Užicu, dok Javor gostuje OFK Bačkoj. Na čelu tabele je i dalje Crvena zvezda koja je upisala i devetu pobedu.

Superliga Srbije Superliga Srbije Linglong Superliga Srbije Javor Matis Zlatibor