27.03
18:00
Sloboda
Inđija
0
2
|
27.03.2019 18:00 | Sloboda | 0 : 2 | Inđija | |||||
27.03
15:00
Teleoptik
Borac
3
1
|
27.03.2019 15:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Borac | |||||
27.03
15:00
Trajal
Radnički 1923
2
0
|
27.03.2019 15:00 | Trajal | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
27.03
15:00
Bečej 1918
Novi Pazar
3
0
|
27.03.2019 15:00 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
27.03
15:00
TSC
Bežanija
4
1
|
27.03.2019 15:00 | TSC | 4 : 1 | Bežanija | |||||
27.03
15:00
OFK Žarkovo
Budućnost
0
0
|
27.03.2019 15:00 | OFK Žarkovo | 0 : 0 | Budućnost | |||||
27.03
17:00
Metalac
Sinđelić
1
0
|
27.03.2019 17:00 | Metalac | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
27.03
15:00
Javor Matis
Zlatibor
2
1
|
27.03.2019 15:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Zlatibor |
27.03
13:30
Vojvodina
Mačva
3
1
|
27.03.2019 13:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Mačva |
27.03
14:00
Mašinac Trejs PZP
Sloga
2
1
|
27.03.2019 14:00 | Mašinac Trejs PZP | 2 : 1 | Sloga |
27.03
17:00
Warriors
Botafogo
1
3
|
27.03.2019 17:00 | Warriors | 1 : 3 | Botafogo |
27.03
18:00
Apatin
CVS
3
0
|
27.03.2019 18:00 | Apatin | 3 : 0 | CVS |
27.03
21:00
Dunav Volej
Štrand Volej
3
0
|
27.03.2019 21:00 | Dunav Volej | 3 : 0 | Štrand Volej |
27.03
19:30
BASK Soko
Metalac Gorenje
25
32
|
27.03.2019 19:30 | BASK Soko | 25 : 32 | Metalac Gorenje | |||||
27.03
18:30
Novi Beograd
Sloga
33
34
|
27.03.2019 18:30 | Novi Beograd | 33 : 34 | Sloga | |||||
27.03
18:30
PKB
Rakovica
22
21
|
27.03.2019 18:30 | PKB | 22 : 21 | Rakovica | |||||
27.03
17:00
Metaloplastika 2
Rekreativo
29
24
|
27.03.2019 17:00 | Metaloplastika 2 | 29 : 24 | Rekreativo | |||||
27.03
20:00
Smederevo
Radnički
30
23
|
27.03.2019 20:00 | Smederevo | 30 : 23 | Radnički | |||||
27.03
17:30
Sindjelić
Partizan 2
29
28
|
27.03.2019 17:30 | Sindjelić | 29 : 28 | Partizan 2 |
27.03
Vranje 1957 - 2
Radan
35
25
|
27.03.2019 | Vranje 1957 - 2 | 35 : 25 | Radan | |||||
27.03
20:00
Morava 84
Progres
23
22
|
27.03.2019 20:00 | Morava 84 | 23 : 22 | Progres |
27.03
19:30
Metaloplastika
Novi Pazar
38
33
|
27.03.2019 19:30 | Metaloplastika | 38 : 33 | Novi Pazar | |||||
27.03
19:00
Dinamo
Mokra Gora
31
30
|
27.03.2019 19:00 | Dinamo | 31 : 30 | Mokra Gora | |||||
27.03
19:00
Spartak Vojput
Partizan
24
27
|
27.03.2019 19:00 | Spartak Vojput | 24 : 27 | Partizan | |||||
27.03
20:00
Kikinda
Rudar
33
27
|
27.03.2019 20:00 | Kikinda | 33 : 27 | Rudar | |||||
27.03
19:00
Šamot 65
Obilić
26
21
|
27.03.2019 19:00 | Šamot 65 | 26 : 21 | Obilić | |||||
27.03
19:00
Sloga
Crvena zvezda
22
30
|
27.03.2019 19:00 | Sloga | 22 : 30 | Crvena zvezda |
27.03
20:00
Radnički 1964
Kuršumlija
31
16
|
27.03.2019 20:00 | Radnički 1964 | 31 : 16 | Kuršumlija | |||||
27.03
19:00
Vranje 1957
Bela Palanka
22
23
|
27.03.2019 19:00 | Vranje 1957 | 22 : 23 | Bela Palanka | |||||
27.03
18:00
Priboj
Žitorađa
35
22
|
27.03.2019 18:00 | Priboj | 35 : 22 | Žitorađa | |||||
27.03
17:00
Pobednik
Dubočica 54
19
36
|
27.03.2019 17:00 | Pobednik | 19 : 36 | Dubočica 54 |
27.03
20:30
Požarevac
Mačva
32
32
|
27.03.2019 20:30 | Požarevac | 32 : 32 | Mačva | |||||
27.03
19:00
Proleter
Jugović
30
22
|
27.03.2019 19:00 | Proleter | 30 : 22 | Jugović | |||||
27.03
20:00
Morava
Jedinstvo
35
32
|
27.03.2019 20:00 | Morava | 35 : 32 | Jedinstvo | |||||
27.03
19:00
Kolubara
Loznica
30
24
|
27.03.2019 19:00 | Kolubara | 30 : 24 | Loznica | |||||
27.03
18:00
Vrbas Petrol
Lavovi BP
33
23
|
27.03.2019 18:00 | Vrbas Petrol | 33 : 23 | Lavovi BP |