Spartak
Brodarac
0 0 pre 6 godina

Težak poraz omladinaca Radničkog 1923

Omladinci Radničkog 1923 pretrpeli su ubedljiv poraz na gostovanju ekipi Voždovca u 24. kolu Omladinske lige Srbije – 0:4 (0:3). Ništa uspešniji nisu bili ni kadeti Apolona 4, koji su takođe protiv vršnjaka iz Voždovca poraženi sa 0:2 (0:1).

„Đavolčići“ nisu mogli da izbegnu poraz na gostovanju raspoloženim „Zmajevima“, predvođenim dvostrukim strelcem Maksimovićem.

Eminović je „načeo“ Kragujevčane pogotkom u 10. minutu, da bi do odlaska na odmor Maksimović i Karaklajić krunisali još dve izgledne prilike za domaći tim. Maksimović je početkom drugog dela igre pogodio još jednom i postavio konačnih 4:0.

VOŽDOVAC – RADNIČKI 1923  4:0 (3:0)

Stadion FK Voždovac
Gledalaca: 100
Sudija: Stojilković
Strelci: Eminović u 10, Maksimović u 31. i 53, Karaklajić u 45. minutu
Žuti karton: Đurović (Radnićki 1923)

VOŽDOVAC: Milinković, Pajčin, Krstović, Arsović, Stanojević (Igić), Bajić (Đokić), Maksimović, Jelić, Mrđa (Milosavljević), Karaklajić (Gojković), Eminović (Đurić)

RADNIČKI 1923: Bošković, Pavlović (Danilović), Mitrović (Gajić), Milikić (Tatović), Andrejević, Božović, Matović (Vojinović), Šurlan, Petrović, Đurović, Cvetković (Rejman)

Ni fudbaleri Apolona 4 nisu uspeli da izbegnu poraz na gostovanju vršnjacima iz Voždovca u 24. kolu Kadetske lige Srbije. „Apolonci“ su izgubili rezultatom 0:2 (0:1), iako su pružili dobar otpor domaćinu.

Radulović je u 34. minutu doveo Voždovčane u vođstvo, a konačan rezultat postavio je Vuković sedam minuta pre kraja utakmice.

Posle 24 odigranih kola omladinci Radničkog 1923 zauzimaju četrnaesto mesto na tabeli Omladinske lige Srbije sa 16 osvojenih bodova, dok su fudbaleri Apolona trenutno osmoplasirani u Kadetskoj ligi Srbije sa 35 bodova.

U narednom kolu omladinci Radničkog 1923 ugostiće Inđiju, a kadeti Apolona 4 ekipu Teleoptika.