Ozren
Radan
Ozren
Efikasna druga pobeda trsteničana

U četvrtom po redu kolu Srpske lige grupa Istok, fudbaleri Trstenika PPT savladali su na svom terenu pred 200 gledalaca ekipu Dunava iz Prahova rezultatom 3:1, poluvreme 2:1. Bila je ovo uzbudljiva utakmica sa puno šansi i akcija na obadve strane. Gosti su bili neugodna ekipa i opasna u pojedinim momentima ali su trsteničani imali svoju prvu šansu već u 9. minutu kada je najbolji igrač na terenu i dvostruku strelac Marko Radivojević, uposlio kapitena Nenada Vasića ali je njegov udarac sa 10 metara odbranio golman gostiju Krstić. Samo minut kasnije igrač Dunava Zajić pogodio je prečku sa 30 metara. Kapiten trsteničana Nenad Vasić propustio je još jednu priliku u 16. minutu. Međutim u 21. minutu u punom naletu bio je Marko Radivojević i odličnim udarcem sa 16 metara savladao golmana Dunava Krstića.Glavni sudija Miloš Aleksić iz Paraćina bio je nesiguran  kada je u šesnaestercu gostiju oboren Marko Radivojević, ali je kapiten Nenad Vasić ipak postigao drugi pogodak za trsteničane. Minut pre kraja prvog dela susreta gosti su smanjli rezultat na 2:1 pogodkom Zajića.

Utakmica u Trsteniku

Do kraja utakmice gosti su pokušavali da izjednače ali nisu uspevali jer je odbrana trsteničana dobro funkcionisala. U produžetku u 93. minutu konačan rezultat 3:1 za Trstenik PPT postavio je Marko Radivojević i to je bio kraj ove lepe i uzbudljive fudbalske priče na stadionu kraj Morave.