Velika Drenova
Vinogradar
Borjak 2013
Nekompletni dubljani poraženi na svom terenu

U poslednjem 11. kolu OFL Trstenik fudbaleri Kamernoresca 76 nekompletni izgubili su susret i pored vođstva na početku susreta od 2:0, od dobre i kvalitetne ekipe Topoljaka iz Grabovca, krajnji rezultat 6:2 za Topoljak. Domaći su prvi došli u vođstvo u 5. minutu,kada je krilni napadač dubljana i trenutno najbolji strelac Darko Blagojević,oboren u šesnaestercu gostiju,sudija Aleksandar Novičić je opravdano pokazao na belu tačku. Precizan je bio Blagojević i domaći su došli tako u vođstvo. U 14. minutu dubljani vode sa 2:0 a onda gosti menjaju taktiku i najpre smanjuju rezultat u 18. minutu pogotkom Matejića, a zatim i poravnavaju rezultat na 2:2 u 25. minutu strelac Vasiljević.

Utakmica u Dublju

U drugom poluvremenu su domaći pokušavali ponovo da uspostave igru i dođu u novo vođstvo,međutim nisu imali ni snage ni kvaliteta da to ostvare. To su naravno iskoristili gosti i sa 4 uzastopna pogodka, rešili meč u svoju korist i odneli sva tri dragocena boda iz Dublja. Pogodke su za Topoljak postigli Darko Đaković u 68, 69. i 72. minutu i Matejić u 80. minutu 6:2 za Topoljak. Glavnom sudiji Novičiću dobro su asistirali pomoćnici Nikola Tripković i Miljan Đorđević. Dužnost delegata profesionalno je obavio iskusni sportski radnik Zlatan Antonijević iz Trstenika. Naredno 12. kolo nastavlja se na proleće dubljanima nedostaju pojačanja ako žele bolje i kvalitetnije igre, kao i plasman u OFL Trstenik.