Metalac
Rad
SLS: Voždovac – Radnik 3:0
04.03.2017 fkvozdovac.rs

Strelci: Nemanja Nikolić u 45.minutu., Marinković u 78.minutu i Dražić u 79. minutu.

Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan. Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir. Drugi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad. Četvrti sudija: DjOKIĆ Nenad.

VOŽDOVAC: POPOVIĆ, PUTINČANIN, MIHAJLOV, SINDjIĆ, FILIPOVIĆ, PAVLOVIĆ, JEŠIĆ, NIKOLIĆ, , DRAŽIĆ, ASANI, KRASIĆ. IGRALI SU JOŠ: ZEC, ĆIRKOVIĆ I MARINKOVIĆ

RADNIK: ČANAČREVIĆ, MILOVANOVIĆ, STANKOVIĆ, ADAMOVIĆ, RADOVIĆ, GOJKOVIĆ, DjORIĆ, ARSENIJEVIĆ, MILINKOVIĆ, VUKOVIĆ, ZLATANOVIĆ

Od početka meča se igralo na polovini gostiju, a šanse su se ređale za Dražića i Ješića. Voždovac je imao priliku u 23. minutu preko Ješića koji je pretio iz prekida, ali gosti su se odbranili.

Gosti su pokušavali da napadnu u kontrama, ali odbrana Zmajeva je bila sigurna, prekidi su takođe završavali u rukama sigunog Popovića.

U 31. minutu ponovo preti Ješić, ovaj put je napadač Voždovca pokušao iz voleja, ali je lopta otišla pored gola. U 34. minutu raspoloženi Ješić izvodi slobodan udarac, ali lopta za malo prolazi pored stative.

Naleti Zmajeva su sve češći i igra se pred golom Radnika. Upornost se isplatila i poslednjem minutu utakmice, Nemanja Nikolić postiže pogodak za špice. Uspeo je novajlija u redovima Zmajeva da pogodi iz solobodnog udarca same rašlje gola Radnika i da dovede Voždovac u vođstvo.

U drugom delu su gosti krenuli malo otvorenije, ali Popović je bio sjajan na golu Voždovca, Radnik je čak i imao blagu inicijativu.

Sa druge strane Pavlović je pokušavao  da uposli napadače Voždovca, ali nije se dala ni odbrana gostiju. Ipak u 78. minutu Nikolić krade jednu loptu na sredini terena, upošljava Zeca, koji sjajno ostavlja povratnu za Marinkovića i Zmajevi vode 2:0.

Samo minut kasnije, Voždovac je poveo i sa 3:0. Ovaj put je strelac Dražić, koji se sam izborio za loptu i odlično prevario golmana Čančarevića.

Gosti su pokušali pred kraj meča da dođu do gola preko Gazivode, ali njegov šut je završio preko gola golmana Popovića.