OFK Beograd
RFK Novi Sad 1921
GFK Dubočica
Dizelka ubedljiva protiv šapčana

Železničar je još jednom pobedom dobro započeo ovogodišnju srspkoligašku sezonu. Nešić dva puta, Andrić i Marković doveli su Želju do ubedljivih 4:0 i nova tri boda. Posle četiri kola “plavi” su na trećem mestu Srpske lige “Zapad” sa 7 bodova i gol-razlikom 9:4. Sledećeg vikenda protivnik je Radnički Stobeks, trenutno vodeći tim Srpske lige “Zapad”. Železničar je poveo u 19. minutu, kada je igrač utakmice Nešić solo-prodorom nadigrao odbranu Šapčana i majstorskim uputio loptu u suprotni ugao golmana Stepandića. Dok su gosti bili u šoku, pao je i drugi gol. Ubrzo po kretanju sa centra posle prvog pogotka, sudarili su se fudbaleri odbrane Mačve, golman Stepandić takođe se nije najbolje snašao, a snalažljivi Andrić je sve to iskoristio i “ušetao” se u prazan gol. Bio je to 21. minut.
U drugom poluvremenu Milinović je pogodio stativu, a 3:0 je u 68. minutu kada je Nešić postigao svoj drugi gol na utakmici posle dobrog pasa Radovančevića. Pred kraj utakmice, u 86. minutu, u listu strelaca upisao se najmlađi igrač utakmice Marković. Našao se na pravom mestu i loptu odbijenu od stative glavom smestio u mrežu.
Železničar je igrao u sastavu: Đurić, Živković, Simić (Maksimović), Marijanović, Simanić, (Marković), M.Radovančević, Nešić, Obradović, Andrić (Milinović), G.Radovančević, F. Simić.