Sjenica
Forma
Stars
Zlatiborsko - Moravička liga: Borac 2 - Tara 0:3

U nedelju 24. 11. 2013 godine u Čačku ekipu Tare ugostio je Borac 2. Ovu utakmicu bajinobaštanke  počele su voma ozbiljno svesne  trenutne situacije na tabeli, gde  su  čak četri ekipe u vrhu tabele sa istim brojem bodova. Maksimalno zalaganje svake  igračice koja je izašla na teren i dobra priprema pre utakmice trenera Dragana Pavlovića  dali su očekivani rezultat. Na kraju 3:0 za Taru i tri boda prednosti ispred  ostale tri ekipe. Prvi  set počeo je  prilično izjednačeno,ali ubrzo Tara pruzima inicijativu  i sigurnim napadom i dobrim prijemo protivničkog servisa dolaze do sigurnog  završetka seta  25:18. U drugom setu  skoro preslikana situacija  rezultatski, ali dobra igra tehničara Kristine Glišić i korektora Andrijane Marić popravili su sliku o kvalitetu  igre bajinobaštanske  ekipe. Na kraju  25:16 za gošće.

U trećem setu  primač Jovana Jevtić uspela je da primiri sve napade čačanki,a srednji blokeri Damnjanović Olivera i Milanović Snežana opravdale su  epitet najboljih u ligi. Ipak je najviže pokazala  primač Tatjana Glišić koja  imala  odličnu završnicu u sva tri seta.Konačno treći set 25:13 za Taru i 3:0 u setovima.

Igrač utakmice :Tatjana Glišić

Sledeće kolo Tara igra protiv Lučana koji imaju samo tri boda manje na tabeli.Utakmica se igra u B.Bašti u subotu od 18.00 časova.