Napredak Rubin
Meridiana
Tamiš
Konstantin poražen na kraju godine

Košarkaši Konstantina nisu uspeli da iznenade u Železniku. U poslednjem meču u 2013. godini košarkaši Konstantina iz Niša izgubili su od FMP-a u Železniku rezultatom 77:74 (15:22, 15:21, 14:14, 33:17). Nakon 13 kola imaju 8 pobeda i 5 poraza. Ekipa Konstantina porazom je završila takmičenje u 2013. godini pošto je u 14. kolu Košarkaške lige Srbije izgubila od FMP-a, iako je većim delom utakmice vodila.

Tim iz Železnika je do pobede došao u poslednjem minutu meča, a Konstantin je u 40. minutu vodio i sa 74:71. Promašajem za 2 poena Konstantina i preciznišću sa linije za slobodna bacanja FMP je obezbedio devetu pobedu u sezoni i "osvetu" Nišlijama za poraz na početku lige. Konstantin je posle prvog poluvremena imao prednost od 13 poena (43:30), koju je sačuvao i nakon treće četvrtine. Ipak, boljom igrom u poslednjem delu i greškama gostiju, FMP je naneo peti poraz Konstantinu. Sledi pauza u prvenstvu, a naredni meč, tačnije 15. kolo, na programu je 11. januara kada Konstantin dočekuje Slogu.

FMP - KONSTANTIN 77:74 (15:22, 15:21, 14:14, 33:17)

FMP: Čović 4, Čvorović 1, Jovanović, Džaković 8, Đukanović, Dunđerski 19, Kaplanović 2, Dobrić 13, Silađi, Smiljanić 4, Šturanović 19, Gudurić 7.

KONSTANTIN: Ristić, Despotović 12, Đorđević 13, Barać 14 (14sk), Vitković, Đurđević 1 (6as), Ostojić 8, Tasić 13, Stojačić 6, Todorović 5, Trailović.