Početak borbe za opstanak

Angažovanošću uprave i velikim doprinosom igrača prilikom izvođenja radova Tešnjar se vratio na svoj teren na kome je danas dočekao goste iz Vrujaca u novom ambijentu stadiona "Riverside".

Ako se po jutru dan poznaje biće ovo Tešnjarevo proleće. U utakmici koja je bila biti ili ne biti na premijeri prolećnog dela Tešnjar je savladao Vrujce 4:0. Medjutim nije sve tako lako išlo kao sto rezultat govori. Mučili su se igraci Tešnjara čitavo prvo poluvreme tražeći svoju igru, a do pobede su došli tek golovima u drugom poluvremenu. Prvo poluvreme proteklo je u jalovoj inicijativi Tešnjara gde su gosti dobro organizovani uspesno zatvarali sve prilaze svom golu.

U nastavku utakmice rapsodija tešnjaraca. Ulazak Nenada Milosavljevića uneo je zivosti u napad i u jednoj od akcija u šesnaestercu gostiju srušen je novajlija Dejan Lalović uz burne proteste gostiju. Siguran sa bele tačke bio je još jedan debitant Vanja Kerleta, 1:0 za Tešnjar. Samo nekoliko minuta kasnije sjajna akcija Tešnjara i maestralan gol Kerlete za 2:0. Nije se dugo čekalo i već je bilo 3:0. Najlepša akcija na utakmici Marković-Marjanović-egzekutor Nenad Milosavljevic. Konačnih 4:0 pogotkom glavom postavlja Milos Marjanović nakon odličnog centaršuta Liknića.

Sve čestitke tešnjarcima za dobru igru, ali vremena za slavlje nema jer već u nedelju u goste dolazi konkurent u borbi za opstanak ekipa Ribnikara iz Pecke.

Tešnjar: Radojević, Vujić, Kerleta, Lalović (Pavlović), Radovanović, Milosavljević Nebojša, Marković, Stašević (Milosavljević Nenad), Marjanović, Vučićević (Tadić), Liknić