Jedinstvo
Župa
PTZ: Juhor - Dunav 1:1
18.04.2013 S.Blagojević

Tvrda utakmica u Obrežu , borba za svaku loptu a gosti su u prvom delu bili svakako bolji. Prvu veliku šansu propustili su gosti u 11. minutu posle jedne dubinske lopte štoperi domaćih su gledali jedan u drugog loptu je primio Saša Jovanović izašao sam ispred golmana domaćih gađao donji desni ugao gola Maksimovića i za koji santimetar promašio. U 25. minutu slična sitauacija ali ovog puta kobna po Obrežane opet dubinska lopta na koju kreću Žerjav i golman Maksimović sledi strahovit sudar njih dvojice lopta dolazi do Saše Antića koji je šalje u mrežu za 0:1. Do kraja poluvremena Marković ne koristi za domaće šansu kada mu je Jezdić idealno ubacio loptu u sredinu a gosti u 40. minutu promašuju još jednu šansu kada posle kornera Mitrović iz neposredne blizine glavom promašuje nebranjenu mrežu. Drugo poluvreme počelo je velikom ofanzivom Juhora, trener domaćih uveo je u igru Petkovića koji mu je do tada sedeo iz ne znamo kojih razloga na klupi i Obrežani su zaigrali poletnije i agresivnije pa je plod takve igre bilo i izjednačenje Petkovića u 48. minutu udarcem direktno iz kornera. Obrežani su do kraja napadali a gosti se umešno branili pa je na kraju ipak ostalo 1:1, možda i realno.

Strelci: 0:1 Saša Antić u 25, 1:1 Petković u 48. minutu. Stadion Juhora, gledalaca 200. Sudija  Ilić Aleksandar (Paraćin). Opomenuti igrači: Radević, Ćosić, Milojević i Petković (Juhor), Krstić, Ristić i Mitrović (Dunav). Igrač utakmice: Mladen Jezdić (Juhor).

JUHOR: Maksimović 6, Simonović 6, 5, Ćosić 7, Radević6 (Petković 7), Žerjav 6, 5, Cvejić 7, Mladenović 6, 5, Milojević 6, Marković 6, 5, (Didić 7), Šljivić 7(Sibinović-), Jezdić 7.
DUNAV: Ristić 6, Mitrović 6, 5, Guša 7, Miloš Jovanović 7, Merdžić 7, Miladinović 6, 5, Krstić 6, 5 (Stefanović-), Antić 7, Živković 6,5 (Novaković 6, 5), Nikolić 7, Saša Jovanović 7 (Cvetković-).

Na slici: Grupa igrača Juhora pred utakmicu