Gornji Stepoš
Sloga (D)
Planiničić dvostruki strelac za OFK Kopaonik 1931 na otvaranju sezone

Dvostruki strelac na meču Planinčić - foto: Žarko Arsić

Na otvaranju prolećne polusezoni sastali su se Polet 57 iz Milutovca i OFK Kopaonik 1931 iz Brusa u kojoj je gost ostvario veoma važnu pobedu i učvrstio lidersku poziciji na tabeli Rasinske okružne lige.

Planiničić je doveo goste u vođstvo u 20. minutu i na početku nastavka prvenstva pokazao da će biti veliko pojačanje za lidera iz Brusa. Samo šesnaest minuta je trebalo Planiničiću da se po drugi put upiše u strelce i poveća prednost svog tima na 2:0. U drugom poluvremenu pobedu OFK Kopaonika 1931 je potvrdio Marjan Nikolić golom u 73. minutu.

POLET 57 - OFK KOPAONIK 1931 0:3 (0:2)

Milutovac-Stadion Poleta 57. Gledalaca:100. Sudija: Vojin Janjić (Kruševac). Strelci: Planiničić 20. i 36. minutu, Marjan Nikolić u 73. minutu. Žuti kartoni: Zdravković, Čaloveić (OFK Kopaonik 1931). Igrač utakmice: Planiničić.

POLET 57: Damljanović, Kezunović, Jugović, Vesić, Lazić, Rajković, V.Nikolić, L.Ignjatović (Hadžić), Popović (Marković), Đonjić, Kostić.
OFK Kopaonik 1931: I.Nikolić, U.Knežević (Stanisavljević), Danilović (Milisavnjević), Mar.Nikolić (Obradović), Planiničić, Čaloveić, Vukojević, Todorović, Burgić, Zdravković, Mehmedi.