Poljoprivrednik
Stari Trstenik
OFK Kopaonik osvojio nova tri boda u Bošnjanu

Nikola Todorović - foto : Žarko Arsić

Brusjani nastavljaju da ređaju pobede. U 3. kolu gostovali su ekipi Bošnjana i slavili rezultatom 0:2 (0:1). Izdržali su domaći fudbaleri nalete OFK Kopaonika sve do 33. minuta kada je brzonogi Milivoje Nikolić savladao golmana Davidovića. Imali su domaći fudbaleri odličnu priliku da osvoje bod protiv gostiju iz Brusa ali je nisu iskoristili obzirom da je šut završio daleko preko gola.

Kazna je stigla kada je Jovanović u 89. minutu tek što je ušao u igru postavio konačan rezultat i nova tri boda OFK Kopaonika.

Bošnjane - OFK Kopaonik 1931 0:2 (0:1)

Bošnjane - Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Jakovljević (Kruševac) 7. Strelci: M.Nikolić 33, Jovanović 89. Igrač Utakmice: Todorović.

Bošnjane: Davidović 6, Milošević 6, Vidojević 7, Petrović 5,5, Miletić 5,5, Krstić 5,5, Bajkić 6, Stojković 6, Todosijević 6, Maksimović 6, Savić 6.
OFK Kopaonik 1931: I.Nikolić-, U.Knežević 6,5, Todorović 7,5, Danilović 6, M.Nikolić 7 (S.Đokić -), Bučić 6, (Popović 6), Vukojević 6 (Jovanović 6,5), Živanović 7, Kovačević 6,5, Burgić 6, Zdravković 6 (Maksimović 7).