Omladinac
Arsenal
Dragačevo
ZM: Rudar - Tutin 0:2

Angažovanijom i konkretnijom igrom, fudbaleri Tutina zasluženo su savladali danas bledog domaćina rezultatom 2:0. Od samog starta Tutinci su krenuli sa više želje, a do prve prilike stigli su u 3.minutu preko A.Hota. Uzvratio je Rudar preko Plojovića i Petrovića, a prvi gol viđen je u 23.minutu. Slobodan udarac sa 20 - tak metara izveo je Salković, lopta je zakačila živi zid, ali iako je praktično imao na ruci, golman Vrndić je loše odregaovao i ona je završila u mreži. Nastavili su fudbaleri Tutina u istom ritmu, a prednost su duplirali posle pola sata igre. Strelac pogotka bio je Gusinac, uz opet pomoć odbrambenog igrača Rudara, koji je zakačio loptu i prevarila po drugi put golmana Vrndića. Najbolju šansu u prvom delu za domaćina propustio je Đoković kada je pogodio prečku. U nastavku baljevčani su imali inicijativu, ali dosta jalovu, tako da je odbrana Tutina uspešno odolevala. Gosti su u nekoliko navrata imali šanse iz kontri da ubedljivije slave. Rudar je tako i u drugoj uzastopnoj utakmici na svom terenu, ostao bez trijumfa. Igrač utakmice: Ahmetović (Tutin).

RUDAR - TUTIN  0:2  (0:2)

Baljevac. Gledalaca: 150. Sudija: Beloica (Kragujevac). Strelci: Salković u 23. i Gusinac u 30.minutu. Žuti kartoni: Grkajac, Đoković (Rudar).

RUDAR: Vrndić, Pešović, Jemuović (Biorac), Grkajac, Banović, Bogojević, Pokimica, Đoković, Plojović, Peković, Petrović.

TUTIN: Herić, M.Hot, Ahmetović, Dacić, Pandrc, Halilović (Balić), A.Hot, Čuljević, Otašević, Salković, Gusinac.