Omladinac
Arsenal
Dragačevo
ZM:Rudar - Polet (TrbuŔani) 1:0

U veoma kvalitetnoj, borbenoj, ali fer i korektnoj utakmici, fudbaleri baljevačkog Rudara savladali su Polet iz TrbuÅ”ana rezultatom 1:0. Jedini gol za domaćina postigao je Aleksandar Bogojević u 7.minutu susreta. Bio je to pravi evrogol sa preko 20 metara. Dugo je trajala akcija Rudara, neposredno pre toga golman Poleta Sretenović odbranio je udarac Plojovića, zatim isti igrač pogađa stativu i kada se činilo da su gosti otklonili opasnost, odbitak na pravi način koristi Bogojević i lopta od prečke zavrÅ”ava u mreži. Baljevački "zeleni" u prvom poluvremenu su bili boljii, stvorili su dosta prilika i to iz izgrađenih akcija, ali Plojović, Petrović, Jemuović, Banović nisu uspeli da povećaju prednost. Stekao se utisak da je Rudar po prikazanoj igri zaslužio ubedljivije vođstvo. Posle neiskoriÅ”tenih prilika, Polet je mogao u finiÅ”u prvog dela da kazni domaćina za promaÅ”aje. Odlične prilike nisu iskoristili Å iluburić i Stevanović. U nastavku gosti iz TrbuÅ”ana uspostavili su terenski ravnotežu, a u pojedinim momentima bili su i opasniji. Rudar se opredelio za kontre iz kojih je mogao ranije da obezbedi nova tri boda. Ovo je prvi poraz Poleta u prvenstvu i druga pobeda Rudara. Meč je odlično sudio NjegoÅ” Tubić iz Kragujevca. Igrač utakmice: UroÅ” Ćurulija (Rudar).

Stadion Rudara . - Gledalaca: 100. Sudija: Tubuć (Kragujevac). Strelac: Bogojević u 7.minutu. Žuti kartoni: M.Jemuović, Plojović, Petrović (Rudar), Spasojević, Stevanović, Novaković (Polet).

RUDAR: Vrndić,Ā  PeÅ”ović , M.Jemuović , Grkajac , Banović , Bogojević , PokimicaĀ  (Peković ), Đoković , PlojovićĀ  (Biorac -), ĆurulijaĀ  (S.Jemuović -), Petrović.

POLET (T): Sretenović , D.TodorovićĀ  (Vojinović -), M.Todorović , Petrović , Spasojević , Å uluburić , SavićĀ  (Novaković ), Stevanović , Gligorijević , MajstorovićĀ  (Bjelić ), Aleksandrić.

Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā  Detalj sa utakmice Rudar - Polet (T)