Puno šansi u Ugljarevu, Omladinac sigurno do novih bodova

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U okviru 19. kola Druge Rasinske okružne lige Omladinac je kao domaćin ugostio ekipu Mladosti iz Donjeg Katuna protiv koje je slavio sa 3:0, po kišnom i hladnom vremenu. U prvom delu meča domaćin je krenuo po bodove ali do poluvremena gol Jovanovića bio je sačuvan. Sjajne akcije domaćina, saigrači su Stojanovića spajali sa golom ali neuspešno Jovanović je pokazao kakav je golman. Na mnogobrojne šanse domaćina gosi pružaju odgovor gde u 30. minutu iz kontra napada Petković pogađa okvir gola i uz sreću domaćin lopta izlazi van njega. Glavni arbitar meča Stojanović igrače šalje u svlačionice.

Na poluvremenu trener domaćih vrši izmene u svojoj ekipi. U drugom delu meča domaćin je krenuo oštro gde u 48. minutu rezervista S.Jovanović uspeo da savlada Jovanovića. Domaćin nije čekao ni sekunde odmah je krenuo po još golova gde u 52. minutu Glišić sa 20 metara loptu šalje u gol (u rašlje). Tome nije kraj u listu strelaca upisao se i Beljić u 54. minutu i stavio i konačan rezultat 3:0.

Stadion: Šećerlema, gledalaca 20. Sudija: Dušan Stojanović (Kruševac), Strelci: S.Jovanović, 47. minut, Glišić 52. minut i Beljić 54. minut.

OMLADINAC: Trifunović 7, Trnavac 7, Seočanac D. 7, Simić 7,5, Vesić 7, Glišić 8,5, Obradović 6 (od 45. Crnoglavac 7,5), Beljić 8, Bulatović 6 (od 45 Jovanović L. 6), Ignjatović 7 (od 64. Seočanac S. 6), Stojanović 5,5 ((od 45. Jovanović S. 7) a od 67. Milunović 6))

MLADOST: Jovanović J. 7, Vasić 6 , Stevanović 6, Smiljković 6, Branković 6, Evtov 6, Jovanović I. 6, Petrović 7, Petković 7, Janković 6,5 i Jakovljević 6.

Ribnik 1 : 0 OFK Orašje 1960
Velika Drenova 4 : 2 Mladost (T)
Borac 6 : 0 Garevina
Omladinac 3 : 0 Mladost (DK)
Donji Kopaonik 4 : 2 Kamenorezac 76
Stari Trstenik 6 : 0 Vinogradar