Lozničani ubedljivi u Aranđelovcu

Novoformirani klub Loznica grad 2018 zabeležio je prvu pobedu u Regionalnoj futsal ligi Zapad.
U drugom prvenstvenom kolu u Aranđelovcu, deklasirao je istoimenu domaću ekipu visokim rezultatom - 7:0.
Dvostruki strelci bili su: Borić i Ognjen Savić, a po jedan gol postigli su: Lukić, Kovačević i Golijan.
Razigrani Lozničani prvo poluvreme završili su sa pet pogodaka u mreži domaćina, da bi u nastavku dodali još dva za veliku i značajnu pobedu u debitantskoj sezoni.
U prvom kolu KMF Loznica grad je gostovao u Prijepolju, gde je poražen 2:6 od domaće ekipe PP192.
Ekipa nije bila kompletna, pa zbog manjeg fonda igrača, nije izdržala da se odupre kvalitetnom domaćem timu.
Lozničani su vodili u prvom poluvremenu sa 1:0 (Igor Savić) i 2:1 (Tomić), kada su pokazali visok nivo fudbalskog znanja, ali su u nastavku posustali i dozvolili protivniku da ih savlada.
U trećem kolu u ponedeljak 29. oktobra, Loznica grad će u dvorani Lagator ugostiti ekipu Karađorđe 2015 iz Rače.

PP 192 : Aranđelovac
Loznica Grad 2018 5 : 4 Bezbednost 192
Karađorđe 2015 : Šljivici
92 : Karanovac
Fleš 5 : 5 SFU Leposavić