XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
09/10.02.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.02.2019 18:30 Brighton 1 : 3 Burnley
09.02.2019 16:00 Crystal Palace 1 : 1 West Ham United
09.02.2019 13:30 Fulham 0 : 3 Manchester United
09.02.2019 16:00 Huddersfield Town 1 : 2 Arsenal
09.02.2019 16:00 Liverpool 3 : 0 AFC Bournemouth
10.02.2019 17:00 Manchester City 6 : 0 Chelsea
09.02.2019 16:00 Southampton 1 : 2 Cardiff City
10.02.2019 14:30 Tottenham Hotspur 3 : 1 Leicester
09.02.2019 16:00 Watford 1 : 0 Everton
11.02.2019 21:00 Wolverhampton 1 : 1 Newcastle United
11.02.2019 22:56 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Liverpool 26 20 5 1 65
2 Plasman u evropska takmičenja Manchester City 26 20 2 4 62
3 Plasman u evropska takmičenja Tottenham Hotspur 26 20 0 6 60
4 Plasman u evropska takmičenja Manchester United 26 15 6 5 51
5 Plasman u evropska takmičenja Arsenal 26 15 5 6 50
6 Chelsea 26 15 5 6 50
7 Wolverhampton 26 11 6 9 39
8 Watford 26 10 7 9 37
9 Everton 26 9 6 11 33
10 West Ham United 26 9 6 11 33
11 AFC Bournemouth 26 10 3 13 33
12 Leicester 26 9 5 12 32
13 Crystal Palace 26 7 6 13 27
14 Brighton 26 7 6 13 27
15 Burnley 26 7 6 13 27
16 Newcastle United 26 6 7 13 25
17 Cardiff City 26 7 4 15 25
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Southampton 26 5 9 12 24
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Fulham 26 4 5 17 17
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Huddersfield Town 26 2 5 19 11
27.kolo
Sledeće kolo
23/24.02.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.02.2019 16:00 AFC Bournemouth : Wolverhampton
24.02.2019 15:05 Arsenal : Southampton
23.02.2019 13:30 Burnley : Tottenham Hotspur
22.02.2019 20:45 Cardiff City : Watford
24.02.2019 13:00 Chelsea : Brighton
06.02.2019 20:45 Everton 0 : 2 Manchester City
23.02.2019 18:30 Leicester : Crystal Palace
24.02.2019 15:05 Manchester United : Liverpool
23.02.2019 16:00 Newcastle United : Huddersfield Town
22.02.2019 20:45 West Ham United : Fulham

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 26 korisnika
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu