Tisa
Vranje
Futsal liga Vojvodina: Kraljevićevo ubedljivo protiv Nove Pazove

KMF Kraljevicevo

Domaći igrači pred svojim navijačima ostvarili su novu pobedu protiv dobre ekipe iz Nove Pazove. U 5. minutu posle dobre i brze akcije Kačarevaca Petar Čučak je savladao golmana Šotanja za vođstvo. U sledećem napadu ponovo je Čučak bio strelac i udvostručio prednost. Gosti iz Nove Pazove nastavili su sa dobrom igrom i iz kontranapada postigli tri pogotka strelci su bili Nović, Popović i Živadinović i na odmor otišli sa prednošću od jednog gola.

U drugom poluvremenu gosti su na početku imali više od igre i drugim golom Novića poveli 2:4. Domaći igrači nastavili su sc napadima i sa dva pogotka Miloša Zlatković s i Vladimira Trajčevskog su ponovo stekli prednost 5:4. Do kraja meča dobra igra pulena trenera Aćima Miljanovića i krunisana je kada je raspoloženi Petar Čučak za samo dva minuta postigao je četiri pogotka i obezbedio visoku pobedu svog tima.

Futsal liga Vojvodine: Kraljevićevo - Nova Pazova 9:4 (2:3)

Kačarevo.Hala sportova. Gledalaca: 80. Sudije: Nenad Bogdanov (Vršac) 7 i Dragan Milanović (Pančevo) 7. Strelci: 1:0 Čučak u 5, 2:0 Čučak u 6, 2:1 Nović u 12, 2:2 Popović u 17, 2:3 Živadinović u 19, 2:4 Nović u 24, 3:4 Zlatković u 28, 4:4 Zlatković u 29, 5:4 Trajčevski u 29, 6:4 Čučak u 36, 7:4 Čučak u 36, 8:4 Čučak u 37, 9:4 Čučak u 37 minutu.

Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 6 (4-2), Nova Pazova 4 (2-2). Žuti kartoni: Trajčevski (Kraljevićevo), Draganić (Nova Pazova). Igrač utakmice: Čučak.

KRALjEVIĆEVO: GEORGIJEVSKI 7,5, TRAJČEVSKI 7,5, ANĐELOVIĆ 7,5, STOJANOVSKI 7,5, ČUČAK 8,5, Jankov 7, Stoiljković 7, Zlatković 8, Majkić 7, Vučković -, Ilić -, Mitanovski -, Zlatanović -.

NOVA PAZOVA: ŠOTANj 7, DRAGANIĆ 7, ČEČARIĆ 7, POPOVIĆ 7, MARIĆ 7, Katić 6,5, Živadinović 6,5, Predojević 6,5, Nović 7.