Manchester City
Sheffield United
Brentford
Copenhagen

5: Do 70 minuta Najbolji igrač na ovom meču. Postigao je gol iz penala u nadoknadi prvog poluvremena i asistirao je Elijunusiju za njegov pogodak u 45 minutu.

4: Zabeležio je 5 odbrana visoki golman iz Poljske, nekoliko puta je izletao sa gola uspešno i pored 3 primljenih golova možemo reći da je za njega ovo bila dobra utakmica.

4: Dobra partija iskusnog Holanđanina, 89/90 uspešnih pasova je napravio tokom cele utakmice. Imao jedan šut koji nije uspeo da pretvori u gol.

4: Od 63 minuta Dobra partija sedamnaestogodišnjaka od kada je kročio na teren. Ukrao je nekoliko lopti od zadnje linije protivnika i postigao lep pogodak za pobedu.

4: Držao je vezni red celu utakmicu, asistrirao je za pogodak Leragera u 83 minutu.

4: Od 70 minuta Zamenio je Arkensena i pokazao dosta više za tih dvadesetak minuta kojih je proveo na terenu.

4: Izuzetno dobro se snalazi na poziciji lažne devetke veznjak Švedske reprezentacije. Kapiten Kopenhagena je presingom na zadnju liniju Mančester Junajteda umeo da natera Megvajera i Varana na grešku, što su iskoristili za četvrti gol.

4: Do 63 minuta Što je bilo do njega, on je odradio. Postigao je pogodak u prvom poluvremenu bivši igrač Sautemptona.

4: Od 78 minuta Dobra partija iskusnog defanzivca Kopenhagena. Ušao je pred kraj u igru i uneo je sigurnost zadnjoj liniji.

3: Do 78 minuta Ni Tunižanin ništa konkretno nije pokazao celu utakmicu, ali kada pogledamo Larsona koji ga je zamenio, zaslužuje ocenu od 3 zvezdice.

3: Prosečna partija mladog reprezentativca Danske, pred kraj meča je rotiran na desnog beka kada je Ankersen izašao iz igre.

3: Od 70 minuta Ništa konkretno od Islanđanina, ali odlično za sticanje iskustva i podizanje cene.

3: Do 78 minuta Žuti karton (45+11') Ništa specijalno od Slovaka, Boilesen koji ga je zamenio pokazao je mnogo više.

3: Prvo je bio tragičar, kada je napravio penal zbog igranja rukom, ali se kasnije iskupio za svoju grešku tako što je postigao gol posle centaršuta Falka za izjednačenje (3:3)

2: Od 78 minuta Ne tako dobra partija sina bivšeg fudbalera Barselone i Seltika, Henrika Larsona, imao je nekoliko neuspešnih driblinga i dosta izgubljenih lopti.

2: Do 70 minuta Čak 9 puta je izgubio loptu iskusni Danac, nije mogao da čuva brzonogog Garnača.