Sheffield United
Everton
Manchester United
Newcastle United

5: Žuti karton (27') Gol glavom posle kornera u 51. minutu i odlična igra u odbrani mu je donela ocenu 5.

4: Do 70. minuta (povredio se) Neverovatan blok nakon udarca Sterlinga ga je koštala danas, Upravo tada se i povredio, a izgledalo je kao da mu je ispalo koleno.

4: Do 87. minuta Dobro je sačuvao Palmera danas.

4: Intervencija sa gol-linije u drugom poluvremenu je spasila njegov tim, a on je bio glavni akter.

4: Dobra odbrana je danas donela Vukovima 3 boda. Vrlo dobro je danas odigrao kapiten Kilman.

4: Odlično je sačuvao Ugočukvua dok je bio u igri. Pretrčao je mnogo i odigrao još jednu dobru partiju.

4: Do 75. minuta Asistencija iz kornera za gol Lemine u 51. minutu. Zadao je dosta muke Disasiju i Gustu.

4: Od 87. minuta (umesto Kunje) Iskoristio je svoju priliku i nakon što mu se odbila lopta posle kontre je matirao Petrovića i Vulverhempton je poveo sa 2:0.

3: Bio je nesiguran, ali je na kraju skupio 3 odbrane.

3: Prosečna partija bivšeg igrača Barselone uz desnu aut-liniju.

3: Od 75. minuta (umesto Sarabije) Ušao je da obezbedi svom timu 3 boda, u tome je i uspeo.

2: Od 87. minuta (umesto Ait-Nurija) Još jedan igrač koji je loše odreagovao kod gola Nkunkua.

2: Do 87. minuta Žuti karton (64') Jedna od lošijih partija Brazilca koji ove sezone igra iznenađujuće dobro.

2: Nije danas prikazao mnogo toga Korejac.

2: Od 70. minuta (umesto Dousona) Nije smeo da ostavi Nkunkua samog kada je postigao gol.

Chelsea
London

4: Jedna od retkih svetlih tački u Čelsiju je njihov kapiten. Bio je i napred i nazad kada je trebalo.

4: Od 59. minuta (umesto Ugočukvua) Prva utakmica u Premijer Ligi ove sezone i odmah gol. Vraća se posle teže povrede i izgleda da će doneti bolje rezultate Čelsiju. Sa 5 metara između trojice je postigao gol glavom i matirao Žozea Saa.

3: Zabeležio je 4 odbrane, ali se nije baš proslavio bivši golman Čukaričkog.

3: Do 79. minuta Žuti karton (60') Još jedna prosečna partija za bivšeg desnog beka Liona.

3: Do 79. minuta Ponovo na levom beku i ponovo prosečno.

3: Nekoliko dobrih intervencija, ali one nisu donele bodove Plavcima.

3: Od 79. minuta (umesto Džeksona) Desila se neka promena u igri kada je ušao u igru, ali nije uradio ništa konkretno.

2: Do 79. minuta Žuti karton (62') Još jedna u nizu loših utakmica za napadača iz Senegala.

2: Žuti karton (56') Očekivalo se više danas od najboljeg strelca Čelsija ove sezone.

2: Do 59. minuta Ni on se nije video danas.

2: Do 59. minuta (povredio se) Nije se video na terenu.

2: Od 59. minuta (umesto Broje) Još jedna slaba partija od skupo plaćenog Ukrajinca.

2: Godine počinju da mu predstavljaju problem. Brzina mu je mnogo opala i više ne može ta parira brzonogim napadačima.

1: Žuti karton (90+9') Veoma loša partija Čelsija. Imao je zicer u 37. minutu kada je u situaciji 3 na 1 sa golmanom bio sebičan i šutirao pravo u golmana. Pokušao je nekoliko puta da iznudi penal i zbog toga zaradio žuti zbog simuliranja.

1: Od 79. minuta (umesto Gusta) Poklonio je gol Doertiju za drugi gol Vulverhemptona.