Radnički (NB)
Čukarički
IMT
Omladinci Crvene zvezde sa pola snage "petardirali" Ubljane

Zbog obaveza koje imaju narednog utorka u Ligi Å”ampiona za mlade protiv nemačkog Red bull Lajpciga, omladinci Crvene Zvezde su danas dočekali goste sa Uba. Domaći su poveli tako reći iz svlačionice, igrao se 27. sekund kada je Cvetković rezantnim udarcem sa 18 metara savladao golmana Jedinstva.

Duplirali su crveno-beli prednost u 17. minutu, Gojkov je izveo slobodan udarac sa 22 metra, golman gostiju nesigurno intervenisao ispustivÅ”i loptu, na koju je natrčao Bubanj i prosledio je u mrežu. Dva minuta kasnije joÅ” jedan kiks golmana Stanarevića, kada je podleteo pod loptu, iskoristio je Tegeltija i povisio na 3:0. Zvezdini momci nastavljaju da "teroriÅ”u" goste, posle lepe akcije u 24. minutu u listu strelaca upisao se i Vukojević. Ponovo je slabo odreagovao golman Jedinstva, koji je ubrzo potom zamenjen.Ā

Domaći su zatim "smanjili gas", osim jedne Å”anse Miranovića niÅ”ta značajnije nije viđeno. Izgledalo je kao da kalkuliÅ”u i čuvaju se za evropski izazov koji im predstoji.Ā

Trener domaćih MilijaÅ” ostavio je na poluvremenu u svlačionici tri glavne poluge svog tima Vidojevića, Vukojevića i Gojkova sa željom da ih sačuva većih napora. To se odrazilo na igru njegovog tima, izgubilo se na lepoti i kombinatorici.Ā

Da ne bude baÅ” sve letargično potrudio se Miranović u 64. minutu kada je snažnim udarcem sa preko 20

Ā metara "probuÅ”io" mrežu nemoćnog Velimirovića i povisio na 5:0. Do zavrÅ”etka utakmice joÅ” je samo Bubanj u 85. minutu uzdrmao prečku gola gostiju, crveno-beli su sa pola snage savladali siromaÅ”ne znanjem Ubljane.Ā

Sledećeg vikenda na programu je 13. kolo, crveno-beli će biti gosti niÅ”kog Radničkog, dok Ubljani dočekuju vrÅ”njake iz Grafičara.

CRVENA ZVEZDA - JEDINSTVO 5:0 (4:0)

STADION: Rajko Mitić - jug veÅ”tačka trava. GLEDALACA: 50. GL.SUDIJA: Marković Filip. POM.SUDIJE: Božić Dejan i Rajković MiloÅ”. STRELCI: Cvetković 1, Bubanj 17, Tegeltija 19, Vukojević 24. i Miranović 64.min (C.Zvezda)Ā  Ā Å½UTI KARTON: M.Fal (C.Zvezda).Ā

CRVENA ZVEZDA: DraÅ”kić, Milosavljević, Vidojević (Mladenović), Vukojević (Radujko), Cvetković, Bubanj, Lečić, Gojkov (M.Fal), Tegeltija (Ostojić), Miranović, Petrović (Vasilić).

JEDINSTVO: Stanarević (Velimirović), Crnovčić (Davidović), Petkoski-Cimbaljević, Đokić, V.Marjanović, Runjajić, Močić (Brkić), Lazić (Kiselčić), Pantelić, Rakić, Alimpić (N.Marjanović).

Omladinske lige Omladinske lige Omladinska liga Srbije Crvena zvezda Jedinstvo (Ub)