UŔće
Zemun
Studentski Grad
Omladinci IMT-a negostoljubive komŔije

IMT je remijem u Subotici proÅ”le nedelje izgubio vodeću poziciju koju je preuzeo Čukarički sa istim brojem bodova, ali utakmicom manje. Protiv četvrtoplasiranog Brodarca danas su odigrali dobro.

Gosti preko kineskog internacionalca Junjuana u 9. minutu propuÅ”taju kolosalnu Å”ansu da povedu, iako je imao praznu mrežu pred sobom nije uspeo da je zatrese. Za promaÅ”aj su u 13. minutu bili kažnjeni, posle idealnog centarÅ”uta Stefana Jovića na drugu stativu, Bastaji je preostalo samo da se pokloni i dovede IMT u vođstvo.

U nastavku stopostotne prilike za domaće ne koriste Abidun, Golubović u dva navrata i Krstović, a mogli su već tada svoj tim da odvedu do sigurne prednosti. Umesto visokog vođstva IMT na odmor odlazi samo sa golom suficita.

U drugom poluvremenu domaćima je bilo potrebno svega 4 minuta da postignu drugi pogodak, strelac je bio Senegalac Malang koji je uÅ”ao u pauzi. Igrao se 63. minut kada je Krstović pogodio stativu gostiju, u tim momentima IMT nema ni sreće, kao i u minutima pre toga kada su neprecizni iz dobrih situacija bili Konstantinov i MiloÅ” Jović.

Brodarac u 69. minutu kažnjava sve propuste domaćih i preko Milosavljevića smanjuje zaostatak na gol deficita. Stvari dolaze na svoje 10 minuta kasnije, dobru akciju i asistenciju Stefana Jovića, golom kruniÅ”e njegov prezimenjak MiloÅ”, za konačnih 3:1.

U 13. kolu IMT gostuje u Zaplanjskoj ulici gde ih dočekuje Voždovac, dok Brodarac igra derbi meč protiv vodećeg Čukaričkog.

IMT - BRODARAC 3:1 (1:0)

STADION: FK IMT. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Katić Nikola. POM.SUDIJE: Radoičić Nenad i Poznanović Dimitrije. STRELCI: Bastaja 13, Malang 49. i M.Jović 79.min (IMT), Milosavljević 69.min (Brodarac).

IMT: Mirković, Oros, Konstantinov (Vanevski), Vukomanović, Krstović, Bastaja, Golubović (M.Jović), Abidun (Malang), Popović (Lazić), Cvetković (Milutinović), S.Jović.

BRODARAC: Karadžić, Junjuan (Bojović), Milivojević, Janković (Čolović), Bertoloti (Nikolić), Trač, Milenković, Bradić, Tričković (Ćirić), Vlaisavljević, Milosavljević.