Orlovi
KuŔiljevo
Rutinska i zaslužena pobeda trsteničana na svom stadionu kraj Morave

Detalj sa danaÅ”njeg meča - foto: D.Ivanović

Posle prvog poraza u ovoj sezoni u 13. kolu Zone ā€™ā€™Zapadā€™ā€™ u Ćupriji, fudbaleri Trstenika PPT su u 14. kolu, na svom stadionu kraj Morave savladali ekipu Kupci-Majdevo rezultatom 6:1, poluvreme 2:0.

Ā

U fer i korektnom meču u većem delu susreta trsteničani su dominirali i pobeda nije dolazila u pitanje. Mrežu gostiju prvi je pogodio Nenad Vasić u 10. minutu, da bi u 15. minutu Nikola Pantić povećao vođstvo domaćih na 2:0 i to je bio rezultat poluvremena.

U nastavku ista fer i korektna igra, trsteničani drugim pogodkom Nikole Pantića povećavaju rezultat na 3:0 u 48. minutu. Kapiten Andrija Pecić postiže četvrti pogodak, gosti uspevaju u 65. minutu da smanje rezultat na 4:1 strelac Petar Petrović. Do kraja susreta 100 prisutnih gledalaca na stadionu kraj Morave videli su joÅ” dva pogodka u mreži gostiju. Nikola Miljković je dva puta matirao protivničkog golmana u 70. i 74. minutu utakmice, to je bio i konačan rezultat.

Pomenimo i arbitre na ovoj utakmici glavni je bio UroÅ” Milanović iz Jagodine, sa pomoćnicima Nenadom Milojevićem iz Rekovca i Lazarom Radićem iz Paraćina. Delegat i kontrolor je bio Srđan Lukić iz Jagodine. Posle ovog prvenstvenog kola trsteničani su i dalje na trećoj poziciji u ligi sa 33 boda, u narednom 15. kolu gostuju u Resavici kod ekipe Rembasa, njihovi danaÅ”nji protivnici fudbaleri Majdevo-Kupci kući dočekuju Mladi borac iz Sedlara, za sada su na Å”estom mestu sa 23 boda.