Gol
1'
Meševo protutnjalo kroz Prokuplje

FK Meševo - foto: Nenad Vatić

Po kišovitom vremenu u 8. kolu Meševo je gostovalo OFK Topličaninu. Već u prvom minutu gosti su šokirali domaćina Smiljković je odlično centrirao golman odbija loptu na koju natrčava Filip Petrovć i  šalje  je u  mrežu za 0:1. U 7. minutu Petrović odlično centrira a Smiljković pogađa za 0:2. Imali su domaći fudbaleri nekoliko šansi ali nisu ozbiljnije ugrozili gol Markovića.

Nikolić je propustio odličnu šansu za goste a Novaković odlično interveniše. U 66. minutu domaćin je tražio jedanesterac Stojković  je pao u kaznenom prostoru ali je odlični sudija Popović dobro procenio situaciju i igra je nastavljena. Ubedljivu pobedu gostima potvrdio je Marković golom u 90. minutu utakmice.

OFK Topličanin - Meševo 0:3 (0:2)

Prokuplje-Stadion Topličanina. Gledalaca:100. Sudija: Ognjen  Popović (Ćuprija). Strelci: Petrović u 1, Smilković u 7, Marković u 90. minutu. Žuti kartoni: Cojić, Nikolić, L.Marković, Petrović, Savić(Meševo). Igrač utakmice: Smiljković.

OFK Topličanin: Novaković 7, Lazarević 6 (D.Stojković 6,5), Stamenković 6,5 (S.Stojković 6,5), Jovanović 6,5, Dragićević 6,5, (D.Stamenković 6), Stanković 6, Kaličanin 7, Mitić 6,5, Ilić 6,5, N.Kitić -, M.Jovanović 6, Paunović -, M.Kitić 6,5.

Meševo: Marković 7, Conjić-, (Pavlović 7), Nikolić 7, Radovanović 7,5, Zdravković 7, L.Marković 7, Petrović 7,5 (Pendo -), Živić 7, Čolović 7, (Majdevac-), Savić 7,5, Smiljković 8.