Ubedljiva pobeda gostiju iz Brusa
pre godinu dana 1 · 0

FUD petardirao Polet 57

Detalj sa meča - foto: Žarko Arsić

FUD je ubedljivo savladalo ekipu Polet 57 iz Milutovca. Iskoristili su gosti lošu igru domaćina iako je ekipa Poleta u samom vrhu tabele sa 13 bodova. Kod rezultata 0:0 gosti su pokazali pravi fer plej, Luković nije postigo gol iako je mreža bila prazna već je pustio loptu jer se gostujući igrač Terzić povredio i ostao da leži na travi što je za svaku pohvalu.

Filip Ignjatović je u 26. minutu doveo u vođstvo bruske metalce. Ignjatović je u duplirao prednost svoje ekipe u 42. minutu svojim drugim golom. Samo dva minuta kasnije novajlija u bruskoj ekipu Karadžić postiže gol za veliku prednost gostiju. U drugom poluvremenu "fudovci" su nastavili da pune mrežu domaće ekipe pa su se u strelce upisali još Vračarević u 68. minutu, kao i Luković u 70. minutu. Mogli su "fudovci" da pobede i ubedljivije ali nisu iskoristili 5-6 veoma dobrih šansi.

Polet 57- FUD 0:5 (0:3)

Milutovac-Stadion Poleta. Gledalaca: 100. Sudija: Ljubiša Jakovljević (Kruševac) 7. Strelci: Ignjatović u 26. i 40, Vračarević 68, Luković u 70. minutu. Igrač utakmice: Ignjatović.

Polet 57: Jovanović 6, Stošić 6, Lević 6 (Mišić 6), Nikolić 6, Vesić 6, Đonić 6, Rajković 6, Tatić 6, Bogdanović 6 (Hadžić-), (Gavrilović-), Marković 6, Nikolić 6,5.
FUD: Jovanović 7, R.Obradović 7, Čaloveić 7, Luković 7 (Vuković-), Karadžić 7, Minić 7, Vačarević 7, S.Obradović 7, Pavlović 7, Zdravković 7 (Knežević 6,5), Ignjatović 7,5 (Đorđević 6,5).