Radnički (P)
Mineralac
Radnik
Kadeti Timoka pregazili Radnički iz Niša

Kadeti Timoka savladali su na svom terenu Radnički iz Niša u okviru 7. kola Prve kadestske lige RIS rezultatom 2:0 (1:0). Zaječarci su poveli u 43. minutu golom Rastka Nikolića iz opravdano dosuđenog jedanaesterca nakon što je jedan igrač Radničkog oborio Nikolu Milojića u šesnaestercu. Ovim rezultatom se otišlo na odmor a puleni trenera Miroslava Nikolića nisu posustali ni u nastavku igre.

Posle centaršuta Aleksandra Ilića sa desne strane Rastko Nikolić je odlično primio loptu u šesnaestercu i asistirao do Lazara Đuđevca koji glavom šalje loptu u mrežu golmana Andrije Stanojevića za 2:0. Do kraja utakmice oba trenera su izvršili maksimalan broj izmena ali rezultat i odnos snaga na terenu se nije promenio.

Timok je trenutno na deobi prvog mesta na tabeli sa osvojenih 18 bodova. Narednog vikenda kadeti Timoka gostuju u Donjoj Vrežini ekipi Real iz Niša.