Smederevo
Partenon
Kosjerić
Seničani efikasni protiv RB-a

Valjevci su došli u Aranđelovac spremni na nadigravanje, pa je od samog početka bilo dosta uzbuđenja i osmišljenih akcija sa obe strane. Sve do 12. minuta na semaforu je stajao rezultat sa početka utakmice, a tada Tešić dovodi domaće u vođstvo. Već u 14. minutu na semaforu je rezultat 2:0, strelac ovog gola bio je Pavlović.
Gosti su uzvratili minut kasnije preko Begovića, koji lucidno petom sa 4-5 metara šalje loptu iza leđa golmana Pajovića. Igra se veoma brzo, Seničani dominiraju i do poluvremena postižu još dva pogotka. Strelci su bili Tešić u 16. i Marko Marković u 19. minutu, pa se na odmor otišlo rezultatom 4:1 za domaće.
Domaći u nastavku staju na loptu, smiruju igru i čuvaju rezultatsku prednost. Međutim Valjevci se ne predaju, naprotiv, golovima Markovića u 27. i danas najboljeg igrača gostiju Damjanovića u 31. minutu prilaze na samo gol razlike. Tandem, paker Petrović, strelac Terzić je profunkcionisao u 33. minutu, Seničani ponovo imaju dva gola razlike.
Međutim, samo minut kasnije rezultat je 5:4, Damjanović je danas veoma raspoložen za igru. Da utakmica ipak ne uđe u neizvesnu završnicu potrudio se veoma raspoloženi dvojac domaćih, Petrović je asistirao, a Terzić postigao gol za konačnih 6:4 i vredna tri boda.
Seničani su se ovom pobedom popeli za dva mesta na tabeli pa su sada osmi, dok je RB i dalje usamljen na petom mestu. Naredno kolo Seničani gostuju drugoplasiranom Požarevcu, dok RB dočekuje Župski rubin.

SENIČANI - RB 6:4 (4:1)

SALA: SRC Šumadija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. SUDIJE: Grujić Dejan i Marinković Nebojša. STRELCI: Tešić 12. i 16.min, Pavlović 14.min, M.Marković 19.min i Terzić 33. i 36.min (Seničani), Begović 15.min, Marković 27.min i Damjanović 31. i 34.min (RB). ŽUTI KARTON: Damjanović (RB).
SENIČANI: Pajović, Petrović, M.Marković, Pavlović, Terzić - rezerve: Tešić, B.Marković, Milošević.
RB: Višić, Marković, Prokić, Ilić, Damjanović - rezerve: Vuković, Begović, Ranković.