SAS ubedljivo savladao goste iz Pirota
29.09.2018 ZR KLIK

Pred oko 250 gledalaca u Kristalnoj dvorani fudbaleri SAS-aĀ  u okviru 3. kola Druge futsal lige ubedljivo su savladali goste iz Pirota rezultatom 9:3.

Od samog starta fudaleri SAS-a krenuli su da pritiskaju goste i već u 6 minutu Delić postiže gol za 1:0, isti igrač tri minuta kasnije na asistenciju Å korića pogađa za 2:0. Iskusni Blažić u 11. minutu Å”utira, lopta pogađa igrača odbrane Colića i zavrÅ”ava u mreži gostiju za 3:0. Tada na scenu stupa Delić koji nakon odlične solo akcije povećava prednost na 4:0 u 15 minutu, a nedugo zatim nakon penala postiže svoj četvrti gol za 5:0. RaÅ”ić pred sam kraj poluvremena postiže gol za velikih 6:0.

U drugom poluvremenu odlični Radenković postiže pogodak u 23 minutu, zatim se gosti upisuju u strelce, PeÅ”ić u 26ā€² i 30ā€² i Nikolić u 26 minutu. Konačan rezultat na meču postavlja Radenković u 40. minutu, kada postiže dva gola za 9:3.

U sledećem kolu SAS igra u gostima protiv kolubare.

SAS: Radić Stefan, Živanov Stefan, Antinović Igor, Radenković DuÅ”an, Tomin Aleksandar, Jevremov Stefan, Lojpur Branislav, Mandić Aleksandar, NiÅ”ević DuÅ”an, Blažić JOvan, Delić Savo, RaÅ”ić Darko, Milićevev Nemanja i Å korić Aleksa. TRENER: MilivojĀ  Batinica.

Pirot:Ā Ilić Vojislav, Ristić Slobodan, PeÅ”ić Branislav, Velev SiniÅ”a, Filipović Lazar, Kostić Marko, ColićĀ  MiloÅ”, Nikolić Nemanja, Cvetković MiloÅ”, Džunić Aleksandar i Bogdanović Darko.