Vrbas
Sveti Đorđe
Odžaci
Alasi ostvarili novu pobedu

Sinoć u hali u Belegišu odigrana zostala utakmica 9. kola Prve muške regionalne lige Sever. Dunav je na svom parketu savladao ekipu Banatskog Novog Sela ubedljivim rezultatom 91:58 (19:07, 25:17, 27:15, 20:19). Iako je Dunav na ovoj utakmici nastupio u kombinovanom sastavu, već u prvih desetak minuta igre bilo je jasno da košarkaši ekipe BNS, tenutno trećeplasirane na tabeli, nemaju šta da traže u Belegišu. Odličnom igrom, pre svega u odbrani svih 40 minuta, igrači Dunava uvećavali su prednost iz minuta u minut i na kraju zasluženo slavili sa 33 poena razlike. Statistiku sa večerašnje utakmice možete pogledati na sajtu kluba. U narednom kolu, u subotu veče, košarkaše Dunava očekuje lokalni derbi, gostovanje u Staroj Pazovi.