Stevka Božurevka
Stragari
Topoljak
Kamenorezac 76 jesenji prvak OFL Trstenik

Stari znanci i dugogodišnji prijatelji klubovi Kamenorezac 76 i Stara Čaršija iz Osaonice, u korektnoj i neizvesnoj utakmici u Dublju, podelili su bodove igrajući nerešeno 1:1 pred 100 gledalaca, po oblačnom i vetrovitom vremenu. Susret je vodio glavni sudija Milenko Dimitrijević sa pomoćnicima Ognjenom Palićem i Markom Digićem. Dužnost delegata obavljao je iskusni sudija i sportski radnik OFS Trstenik Nedeljko  Karadžić. Bilo je ovo poslednje 13 kolo prvenstva OFL Trstenik a na početku utakmice gledaoci su pozdravili Nenada Milojevića, golmana gostiju koji je duže vremena bio nezamenljivi čuvar mreže dubljana, na ovoj utakmici bio je isto tako dobar kao i njegov kolega na golu Kmenoresca 76 Aleksandar Vidaković. Prvo poluvreme proteklo je u obostranom nadmudrivanju, jedni i drugi imali su šanse ali bez realizacije. Ipak u vođstvo su prvi došli gosti iz Osaonice pogodak je u 25 minutu postigao Nenad Aćimović, da bi rezultat poluvremena 1:1 ali i krajnji ishod susreta postavio igrač domaćih Slobodan Popović u 45 minutu. Drugi deo susreta bio je sličan prvom delu, igra je bila oštra, bilo je i prigovaranja pa je sudija Dimitrijević opomenuo igrače domaćih i gostiju. Tako je posle ovog poslednjeg 13 kola Kamenorezac 76 zasluženo i nadmoćno osvojio titulu jesenjeg prvaka lige sa 34 osvojena boda uz izuzetnu gol razliku +47 postignutih pogodaka.Da napomenemo da je prethodni susret 12 kola OFL Trstenik registrovan službenim rezultatom 3:0 za Kamenorezac 76 koji je odigran u Bogdanju, zbog nepoštovanja propozicija takmičenja od strane domaćeg kluba.