SLZ: Bane - Železničar 2:0

Više nego zasluženo fudbaleri Bana upisalu su drugu prvenstvenu pobedu. Savladali su anemični Železničar iz lajkovca rezultatom 2:0. Meč je bio od velike važnosti za domaći tim, pa su igrači u belim dresovima od samog starta stavili do znanja gostima da će teško do bodova. U prvih skoro pola sata igre nije bilo mnogo uzbuđenja, mada je domaćin imao više od igre i uglavnom se igralo na polovini gostiju. Lajkovčani su pokušali pre svega da obezbede svoj gol, a u prvih 45 minuta nisu bili opasni po gol Glukčevića. U 28. minutu dosuđen je slobodan udarac na levoj strani. Loptu u kazneni prostor uputio je Bogojević, odbrana gostiju nije najbolje odreagovala i ona se nasla u mreži zbunjenog Jovanovića. Pokušali su potom Lajkovčani da se vrate u igru, ali Sitarica nije bio spretan u 31.minutu. U nastavku raščani su iskoristili prvu dobru akciju i preko Bulatovića duplirali prednost. Odlično je sa leve strane centrirao Bogojević, a Bulatović je manirom vrsnog strelca između dva igrača Železničara lepo zahvatio loptu glavom i savladao nemoćnog Jovanovića. Do kraja utakmice Bane je kontrolisao igru, i tek sporadično su gosti pokušali da smanje prednost. najbolju priliku nije iskoristio Tomić u 69.minutu. Bane je mogao do ubedljivejeg vođstva u 57.minutu kada je odličnu priliku propustio da realizuje Bulatović. U 81.minutu u svega desetak sekundi, prvo je Vukićević sa preko 20 metara pogodio prečku, odbijenu loptu prihvatio je Šumarac koji je sa desetak metara šutirao pored gola. Igrač utakmice: Stojan Bogojević (Bane).

BANE - ŽELEZNIČAR  2:0 (1:0)

Raška. Gradski stadion. Gledalaca: 300. Sudija: Burojević (Čačak). Strelci: Bogojević u 28. i Bulatović u 49.minutu za Bana. Žuti kartoni: Bulatović (Bane). Crveni karton: S.Tomić (Železničar) u 90.minutu.

BANE: Glukčević, Pavlović, Sretenović, Lopatić, Bošković, Banović, Zečević (Petrović), Đorđević, Bulatović (Šumarac), Bogojević (Simić), Vukićević.

ŽELEZNIČAR: Jovanović, Liščević, Jakovljević, D.Tomić (Spasojević), Simić, Sajić, S.Tomić, Šalipur, Sitarica (Sofronić), Ristić, Ivanović (Marković).