01.11.2020 18:20 Predrag Maravić

Sigurna pobeda Rusina nad Tvrđavom

U prvom delu igrači Rusina bili su ubedljiviji i efikasniji od gostiju iz Bača. U 15. minut domaći su poveli sa 1:0, Srđana Đukanovića u solo prodoru, na desetak metara od mreže obara ga VvukaÅ”in Vujinović, a sudija Nemanja Manić iz Karavukova svira penal. Siguran sa bele tačke bio je Ivan Rac. Ā  U 30. minutu domaći uvećavaju prednost na 2:0, Danojević asistira za Đukanovića, koji sa 20...

30.10.2020 16:04 Predrag MaravićĀ Ā Ā Ā

Rusin dočekuje Tvrđavu

U nedjelju u Ruskom Krsturu, od 13:30 časova fudbaleri Rusina četvrtoplasirani klub Područne fudbslske lige "Sombor", dočekuju petnestoplasiranu ekipu Tvrđave iz Bača.Ā Domaćini se vrednoĀ pripremaju za ovaj meč, a agilni predsednik FK Rusina, Tihomir Medić ističe:Ā  Ā  - Idemo na pobedu, kao domaćini smo uspeÅ”ni i ne želimo da prekidamo pobedničku seriju. Na ovom meču ćemo biti komletni. Za...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.