01.08.2011 18:53 buli

Druga liga Srbije "Jug": Paraćin ā€“ Kraljevo 10:11

Utakmica je bila izjednačena prve dve četvrtine. U drugom delu susreta gosti iz Kraljeva su dodali gas i odneli bodove i iz Paraćina. Rezultat: VK Paraćin – PVK Kraljevo  10:11, po četvrtinama  (2:3, 3:2, 0:3, 5:3). Gradski bazen: u Paraćinu, 18:30 časova. Delegat: G.Arnautović (Beograd). Sudije: A. Stanojević (Niš), M. Petrovski (Kruševac). VK Paraćin:...

04.08.2008 20:09 A. DaiÅ”ević

VPK Kraljevo - VK Paraćin 19:6

Bez većih problema kraljevački delfini su nastavili pobednosni pohod na drugoligaškom "Jugu". Paraćinci fizički inferiorni u ovom meču nisu bili ni u rangu dobrog sparing partnera. Kada je najbolji akter meča Milorad Aleksić u prvoj četvrtini vezao tri pogotka, a gosti nisu ni pripretili bilo je jasno da će Kraljevo ostvariti novu laku i ubedljivu pobedu.Gradski bazen  Gledalaca:...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.