04.10.2009 12:30 yugin

Nova pobeda Hajduka (GT)

Fudbaleri Hajduka iz G.Trnave ostvarili su još jednu pobedu u prvenstvu nad ekipom OFK Plaskovca i time zabeležili osmu pobedu u nizu računajući prvenstvo i kup. Ekipa Plaskovca je bila preslaba da se suprotstavi Trnavcima, jer je nastupila sa podmlađenim i neiskusnim sastavom i sa samo 9 igrača. Od početka utakmice samo je bilo pitanje sa koliko će golova u mreži gostiju biti...

01.10.2009 03:08 yugin

Hajduk (GT) pobednik kupa FSO Topola

U sredu 30.septembra 2009.godine na terenu u Gornjoj Trnavi odigrana je finalna utakmica kupa na nivou FSO Topola, između domaće ekipe Hajduka i Karađorđa iz Topole. Već u drugom minutu domaća ekipa je došla u vođstvo, a gol je posle solo akcije postigao Đorđević Milovan, majstorskim udarcem sa oko 18 metara. Odmah zatim, u devetom minutu, rezultat je povećan na 2:0 posle akcije koju...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.