26.10.2022 12:58 Žarko Arsić

KMF Kopaonik pobedio ubedljivo na premijeri ekipu Zvezde iz Aleksinca

KMF Kopaonik na premijeri pred 300 gledalaca dočekao je ekipu Zvezde iz Aleksinca. Posle početnog ispitivanja snaga pošto su obe ekipe novajlije u takmičenju domaća ekipa je preduzela inijacitivu. U 12. minutu mladi Uroš Đorđević je doveo domaću ekipu u vođstvo. Samo minut kasnije Dalibor Čaloveić je povećao prednost na 2:0. Do kraja poluvremena Uroš Knežević je postigao još jedan gol za svoju...

23.10.2022 09:30 Žarko Arsić

KMF Kopaonik u debitantskom meču domaćin Zvezdi iz Aleksinca

KMF Kopaonik započinje takmičenje u FSRIS Regionalnoj ligi grupa "Sever". U prvom kolu brusjani su bili slobodni, a u drugom kolu KMF Kopaonik će biti domaćin ekipi Zvezde iz Aleksinca koja je u prvom kolu ubedljivo savladali ekipu Miners iz Majdanpeka rezultatom 11:5 (4:2).   Utakmica se igra u ponedeljak u Hali "Goran Raičević" u Brusu sa početkom u 19:30 časova. Ulaz na meč će biti 100...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.